συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
sport billy
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: 18 Ιαν 2019, 12:52
Phorum.gr user: sport billy
Τοποθεσία: planet Mars

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sport billy » 05 Νοέμ 2019, 17:20

Να δεις εμένα τον χριστιανό, Γιαννούλη, πόσα με προσβάλουν!
Να δεις εμένα....

Χθες ήταν η παγκόσμια ημέρα καταλήψεων και όλες οι καταλήψεις ήταν δικαιολογημένες; Σοβαρά τώρα; :hammer:
Σοβαρά; :hammer:
ΣΟΒΑΡΑ!!!! :hammer::hammer:
ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΗΨΕΩΝ! :hammer::fp:
grtex 7381 έγραψε:
30 Μαρ 2019, 20:41
Το Γκιωνης βγαίνει και από το πουλί Γκιώνη, ακόμα και οι Τσακωνες και οι Κρητικοί το έχουν
Θες ένα γλυφιτζούρι;

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35335
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 05 Νοέμ 2019, 17:21

southern έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:08
Η πρόσκληση συλλόγου της Βόρειας Ελλάδας στην οποία καλούν το κόσμο σε εκδήλωση διαμαρτυρίας κατά μεταναστών που έχουν μεταφερθεί σε hot spot της περιοχής (Διαβατά) με κατανάλωση χοιρινού και αλκοόλ προκάλεσε την παρέμβαση του Βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Χρήστου Γιαννούλη.
Τι λέει η φίλη σου.



Nero

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 05 Νοέμ 2019, 17:22

πατησιωτης έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:21
southern έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:08
Η πρόσκληση συλλόγου της Βόρειας Ελλάδας στην οποία καλούν το κόσμο σε εκδήλωση διαμαρτυρίας κατά μεταναστών που έχουν μεταφερθεί σε hot spot της περιοχής (Διαβατά) με κατανάλωση χοιρινού και αλκοόλ προκάλεσε την παρέμβαση του Βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Χρήστου Γιαννούλη.
Τι λέει η φίλη σου.


διαφωνείς?

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 05 Νοέμ 2019, 17:22

zteo έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:16
run έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:32
zteo έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:30
Λυσε μου μια απορρια.Γιατι αποτελει για σενα ειδηση η μαλακια του Γιαννουλη?
γιατι συριζαιοι κκε και νεοφιλ ειστε λοβοτομημενοι

αποκοπήκατε από τον ελληνα
Και εγω Ελληνας ειμαι που στηριζει ΚΚΕ.Μαλιστα περισσοτερο πατριωτης απο οτι εισαι εσυ.Διοτι εγω δεν προσκυνησα Ευρωπαιους αξιωματουχους που διεταζαν να στειλω εκατομμυρια Ελληνες στα Ταρταρα για τα γαμησιατικα των αστων.Ειμαι Ελληνας που βιωνει στο πετσι του την ανεργια τη υποαπασχοληση την απαξιωση του πτυχιου του την εμπορευματοποιηση της υγειας της παιδειας κτλ.Για ολα αυτα τα προβληματα για τα οποια οντας βολεμενος δεν δινεις δεκαρα τσακιστη.Γιαυτο δεν μπαινεις σε κανενα θεμα που αφορα κοινωνικα και οικονομικα προβληματα του Ελληνα για να μην φανουν οι υπεροχες νεοφιλελλευθερες αποψεις σου σε αυτα τα ζητηματα.
Μαθε λοιπον οτι η καθημερινοτητα του Ελληνα ειναι ολα αυτα που βιωνω και οχι η μαλακια που ειπε ο Γιαννουλης και το μεταναστευτικο οπως το σηκωνεις εσυ.
Δεν εισαι τιποτα περισσοτερο απο μια Μαρια Αντουανετα που νομιζεις οτι ο λαος θα ασχοληθει με τις εμμονες σου και εισαι τυχερος που ο λαος ακομα δεν γεννησε τον Μαξιμιλιανο να καθαρισει τους βολεμενους. :8)
ζτεο φατε το παντεσπανι σας

ειστε παντελως αποκομενοι από την πραγματικοτητα στηρίζοντας τον λαθρο εποικισμο
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

zteo
Δημοσιεύσεις: 10593
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 05 Νοέμ 2019, 17:25

πατησιωτης έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:19
zteo έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:30
Λυσε μου μια απορρια.Γιατι αποτελει για σενα ειδηση η μαλακια του Γιαννουλη?
Επειδή θα γίνει νόμος εάν ξαναβγεί ο συριζα.
Δεν θα γινει Πατ.Απλα εσεις και ο Συριζα παραδωσατε τα κλειδια της οικονομιας και της εξουσιας στην αστικη ταξη.Εχεται ακριβως το ιδιο προγραμμα και απλως πετατε μαλακιες εκατερωθεν μπας και κρατησετε το κλιμα πολωμενο.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10593
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 05 Νοέμ 2019, 17:27

run έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:22
zteo έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:16
run έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:32


γιατι συριζαιοι κκε και νεοφιλ ειστε λοβοτομημενοι

αποκοπήκατε από τον ελληνα
Και εγω Ελληνας ειμαι που στηριζει ΚΚΕ.Μαλιστα περισσοτερο πατριωτης απο οτι εισαι εσυ.Διοτι εγω δεν προσκυνησα Ευρωπαιους αξιωματουχους που διεταζαν να στειλω εκατομμυρια Ελληνες στα Ταρταρα για τα γαμησιατικα των αστων.Ειμαι Ελληνας που βιωνει στο πετσι του την ανεργια τη υποαπασχοληση την απαξιωση του πτυχιου του την εμπορευματοποιηση της υγειας της παιδειας κτλ.Για ολα αυτα τα προβληματα για τα οποια οντας βολεμενος δεν δινεις δεκαρα τσακιστη.Γιαυτο δεν μπαινεις σε κανενα θεμα που αφορα κοινωνικα και οικονομικα προβληματα του Ελληνα για να μην φανουν οι υπεροχες νεοφιλελλευθερες αποψεις σου σε αυτα τα ζητηματα.
Μαθε λοιπον οτι η καθημερινοτητα του Ελληνα ειναι ολα αυτα που βιωνω και οχι η μαλακια που ειπε ο Γιαννουλης και το μεταναστευτικο οπως το σηκωνεις εσυ.
Δεν εισαι τιποτα περισσοτερο απο μια Μαρια Αντουανετα που νομιζεις οτι ο λαος θα ασχοληθει με τις εμμονες σου και εισαι τυχερος που ο λαος ακομα δεν γεννησε τον Μαξιμιλιανο να καθαρισει τους βολεμενους. :8)
ζτεο φατε το παντεσπανι σας

ειστε παντελως αποκομενοι από την πραγματικοτητα στηρίζοντας τον λαθρο εποικισμο
Τι λες ρε νεοδημοκρατη απο τα Lidl εσεις στηριζεται την φτωχοποιηση των Ελληνων.Εσεις δεν εχεται καμια επαφη με την πραγματικοτητα.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23843
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 05 Νοέμ 2019, 17:28

Κατά τ' άλλα όμως οι βίγκαν έχουν το δικαίωμα να μπουκάρουν στα εστιατόρια και να πρίζουν μπάλες, ε; Ε;

Εννοείται ότι είναι κεφτές ο Γιαννούλης γιατί οι κεφτέδες γίνονται κατά κανόνα από μοσχαρίσιο κιμά.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23843
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 05 Νοέμ 2019, 17:29

Κατά τ' άλλα όμως οι βίγκαν έχουν το δικαίωμα να μπουκάρουν στα εστιατόρια και να πρίζουν μπάλες, ε; Ε;

Εννοείται ότι είναι κεφτές ο Γιαννούλης γιατί οι κεφτέδες γίνονται κατά κανόνα από μοσχαρίσιο κιμά.
Ζούμε σε μία οικονομία.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35335
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 05 Νοέμ 2019, 17:30

Nero έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:22
διαφωνείς?
Σε αυτό όχι.Άλλωστε κάτι είχα γράψει.


πατησιωτης @ Θέλετε τείχος και νάρκες στον Έβρο;

zteo
Δημοσιεύσεις: 10593
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 05 Νοέμ 2019, 17:32

Παντως υπουλο κρεας το χοιρινο.Οσο νοστιμο ειναι τοσο ανθυγιεινο ειναι.Τιγκα στο λιπος και στην χοληστερινη. :8)
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21702
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 05 Νοέμ 2019, 17:33

δεν ξέρω τι έχει προηγηθεί αλλά σημειώνω
-αν κάποιος κανονίσει μπάρμπεκιου κοντά σε δομή επί του με σκοπό την πρόκληση, τότε όντως είναι μια μαλακία
-αν κάποιος ζει κοντά σε δομή και κάνει μπάρμπεκιου, τότε είναι μαλακία το να τίθεται ζήτημα
και στις δύο περιπτώσεις πάντως δεν βλέπω τίποτα ποινικά κολάσιμο, εκτός και αν έχουν σκοπό να ορίσουν περιοχές όπου θα απαγορεύονται συγκεκριμένες συμπεριφορές όπως η κατανάλωση αλκοολ
οπότε οδηγούμαστε σε άλλες εποχές
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14204
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 05 Νοέμ 2019, 17:33

πατησιωτης έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:21
southern έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:08
Η πρόσκληση συλλόγου της Βόρειας Ελλάδας στην οποία καλούν το κόσμο σε εκδήλωση διαμαρτυρίας κατά μεταναστών που έχουν μεταφερθεί σε hot spot της περιοχής (Διαβατά) με κατανάλωση χοιρινού και αλκοόλ προκάλεσε την παρέμβαση του Βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Χρήστου Γιαννούλη.
Τι λέει η φίλη σου.


έχει κάνει πολλους νεους φιλους μην ανησυχεις. εντος και εκτος της ΝΔ. οποιος θελει να γινει το σκυλακι της ας το πραξει.
αυτος που τη μαζεψε φταιει, αυτη ειναι γνωστο τι πιστευει και τι πρεσβευει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος southern την 05 Νοέμ 2019, 17:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14204
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 05 Νοέμ 2019, 17:35

η ουσια του προβληματος ειναι γενικα η υπαρξη των φιλελευθερων οχι μονο τα καινουρια φρουτα αλλα και αυτοι που μπηκαν μεσα το 1977
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23167
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 05 Νοέμ 2019, 17:38

Οι άλλοι κάνουν συγκέντρωση για να κάνουν "χαβαλέ" ενάντια σε πρόσφυγες, και ο δεξιουλης θέλει να πει πως ο σύριζα είναι ενάντια στην κατανάλωση χοιρινού. Τόσο δε μπορεί να συμμετέχει άμεσα στην καταντια των "συνελληνων" του που χρησιμοποιεί τοσο φαιδρα επιχειρήματα. Όχι βέβαια πως όλοι δεν καταλαβαίνουν, αλλά εντάξει. Ο γυμνασιακος χαβαλές να συνεχίζεται και με Μορφή συζήτησης υποτίθεται

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27308
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 05 Νοέμ 2019, 17:38

zteo έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 17:16
run έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:32
zteo έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:30
Λυσε μου μια απορρια.Γιατι αποτελει για σενα ειδηση η μαλακια του Γιαννουλη?
γιατι συριζαιοι κκε και νεοφιλ ειστε λοβοτομημενοι

αποκοπήκατε από τον ελληνα
Και εγω Ελληνας ειμαι που στηριζει ΚΚΕ.Μαλιστα περισσοτερο πατριωτης απο οτι εισαι εσυ.Διοτι εγω δεν προσκυνησα Ευρωπαιους αξιωματουχους που διεταζαν να στειλω εκατομμυρια Ελληνες στα Ταρταρα για τα γαμησιατικα των αστων.Ειμαι Ελληνας που βιωνει στο πετσι του την ανεργια τη υποαπασχοληση την απαξιωση του πτυχιου του την εμπορευματοποιηση της υγειας της παιδειας κτλ.Για ολα αυτα τα προβληματα για τα οποια οντας βολεμενος δεν δινεις δεκαρα τσακιστη.Γιαυτο δεν μπαινεις σε κανενα θεμα που αφορα κοινωνικα και οικονομικα προβληματα του Ελληνα για να μην φανουν οι υπεροχες νεοφιλελλευθερες αποψεις σου σε αυτα τα ζητηματα.
Μαθε λοιπον οτι η καθημερινοτητα του Ελληνα ειναι ολα αυτα που βιωνω και οχι η μαλακια που ειπε ο Γιαννουλης και το μεταναστευτικο οπως το σηκωνεις εσυ.
Δεν εισαι τιποτα περισσοτερο απο μια Μαρια Αντουανετα που νομιζεις οτι ο λαος θα ασχοληθει με τις εμμονες σου και εισαι τυχερος που ο λαος ακομα δεν γεννησε τον Μαξιμιλιανο να καθαρισει τους βολεμενους. :8)
Πήγες να προσκυνήσεις;
Νέες εικόνες για προσκύνημα
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών