Ζαίος έτοιμος να μολέψει το Έθνος!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ζαίος έτοιμος να μολέψει το Έθνος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Ιουν 2022, 00:43

"Δεν βλέπω τίποτα, δεν ακούω τίποτα, είμαι νέα δημοκρατία."

Άγνωστος λογοτέχνης.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Ζαίος έτοιμος να μολέψει το Έθνος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 10 Ιουν 2022, 16:12

stavmanr έγραψε:
10 Ιουν 2022, 00:43
"Δεν βλέπω τίποτα, δεν ακούω τίποτα, είμαι νέα δημοκρατία."

Άγνωστος λογοτέχνης.
:goodpost:
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
dtri2020
Δημοσιεύσεις: 3974
Εγγραφή: 02 Απρ 2021, 10:59

Re: Ζαίος έτοιμος να μολέψει το Έθνος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtri2020 » 20 Ιουν 2022, 16:24

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
08 Ιουν 2022, 14:32
:smt017 2
dtri2020 έγραψε:
08 Ιουν 2022, 14:21
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
08 Ιουν 2022, 13:40



Ας τον σεβαστούμε. Τον έστειλα διακοπές και δεν μπορεί να απαντήσει.
Μ' αυτά και μ' αυτά, έρχεται όλο και πιο κοντά η "μέρα του Δελατόλα" και για το phorum Spiros252.

Wayback machine!
Φίλε, απαγορεύεται να βρίζει κάποιος συντονιστή. Αυτό έκανε ο φίλος σου. Τώρα, μείνε εντός θέματος
Συντονιστή, παρ' όλο που σε έκανα quote, η ανάρτηση μου δεν απευθυνόταν σε εσένα αλλά στον Spiros252. Δεν είχα ποτέ την διάθεση να ανοίξω "συζήτηση" μαζί σου, αλλά να δείξω στον ιδιοκτήτη αυτού του ιστότοπου τον τρόπο με τον οποίο που ενεργούν οι συντονιστές του είδους σου.

Ο συγκεκεριμένος χρήστης δεν "μπαναρίστηκε" γιατί σε έβρισε. "Μπαναρίστηκε" γιατί απλώς δεν τον συμπαθείς. Και αυτή δεν είναι σωστή συμπεριφορά για συντονιστή.

Και κάτι ακόμη! Θα ήθελα να μην μου ξανα-απευθύνεις τον χαρακτηρισμό "φίλε". Είμαι πολύ προσεκτικός με την επιλογή των φίλων μου και εσύ δεν "πιάνεις" τα ελάχιστα κριτήρια για κάτι τέτοιο. Αυτό στο έχω ξαναγράψει και στο παλιό phorum αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες, τότε.

Και τώρα, μπορείς αν θέλεις να σβήσεις την ανάρτηση, και να με "μπανάρεις"! Γιατί, στην τελική, μόνο αυτό μπορείς να κάνεις!
dtrimedia: Σύντομα κοντά σας!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών