Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
A0ANACIVC
Δημοσιεύσεις: 663
Εγγραφή: 03 Ιαν 2020, 18:45

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από A0ANACIVC » 15 Ιαν 2020, 15:50

Αρκετά με αυτή την παραφροσύνη. Η άλλη ισχυρίζεται ότι βιάστηκε απ' τον σύζυγό της. Υστερικά φαινόμενα...

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 15 Ιαν 2020, 16:22

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 14:32


Ποτέ μην λες ποτέ. Να μην αφήνεσαι ελεύθερος και γίνεσαι λιώμα με γυναίκες γύρω σου.
Δηλαδή λες ότι στα καλά καθούμενα εκεί που είμαι ντιρλα θα έρθει μια και θα μου χώσει ένα δονητή στον κώλο;

Η ότι μπορεί πάνω στην τύφλα μου να φύγω από κει με την πρώτη που βρήκα μπροστά μου και να πάω σπίτι της, όπου εκεί αυτή εκμεταλευόμενη τις χαμηλές μου αντιστάσεις και αφού έχω μπει σε φάση σεξ μαζί της το κάνει τότε;
Ε άμα είμαι τόσο μαλάκας καλά να πάθω. Μονο άβγαλτος πιτσιρικάς μπορεί να το πάθει αυτό. Ούτε καν εκδίκηση δεν μου βγαίνει


Σε ένα άλλο υποθετικό σκηνικό όμως, να τα λέμε και αυτά, που θα περπάταγα στον δρόμο και θα μου την πέφτανε 5 να με πηδήξουν είναι διαφορετικά τα πράγματα και σίγουρα θα υπήρχε σοβαρό πρόβλημα και για μένα αλλά και για τους άλλους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 16:34

stargazer έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:22
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 14:32


Ποτέ μην λες ποτέ. Να μην αφήνεσαι ελεύθερος και γίνεσαι λιώμα με γυναίκες γύρω σου.
Δηλαδή λες ότι στα καλά καθούμενα εκεί που είμαι ντιρλα θα έρθει μια και θα μου χώσει ένα δονητή στον κώλο;

Η ότι μπορεί πάνω στην τύφλα μου να φύγω από κει με την πρώτη που βρήκα μπροστά μου και να πάω σπίτι της, όπου εκεί αυτή εκμεταλευόμενη τις χαμηλές μου αντιστάσεις και αφού έχω μπει σε φάση σεξ μαζί της το κάνει τότε;
Ε άμα είμαι τόσο μαλάκας καλά να πάθω. Μονο άβγαλτος πιτσιρικάς μπορεί να το πάθει αυτό. Ούτε καν εκδίκηση δεν μου βγαίνει


Σε ένα άλλο υποθετικό σκηνικό όμως, να τα λέμε και αυτά, που θα περπάταγα στον δρόμο και θα μου την πέφτανε 5 να με πηδήξουν είναι διαφορετικά τα πράγματα και σίγουρα θα υπήρχε σοβαρό πρόβλημα και για μένα αλλά και για τους άλλους.
Εκεί που θα είσαι ντίρλα με την παρέα σου και η κάποια φίλη σου με περίεργα γούστα, που σε ορέγεται θα σε βρει ευάλωτο και τσααααακ θα στον φορέσει. Την άλλη μέρα θα σου πούνε ααα ήσουν ντίρλα, δεν αντισταθηκες άρα το ήθελες να τον φας και καλή χώνεψη :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12188
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 15 Ιαν 2020, 16:38

Lord Brum έγραψε:
14 Ιαν 2020, 14:59
Από την άλλη να όμως δεν νομίζω να τις ενδιαφέρει που θα ξεχαρμανιάζουν οι έχοντες κάποια παραμόρφωση/νανισμό, οι εγκαυματίες ή ακόμα και άνθρωποι με ψυχολογικά προβλήματα που χωρίς δική τους υπαιτιότητα δεν μπορούν να έχουν ερωτική σχέση με την ίδια ευκολία που μπορούνβ θεωρητικά οι υπόλοιποι.
Τι ανόητο επιχείρημα είναι αυτό;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sid Vicious την 15 Ιαν 2020, 16:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 15 Ιαν 2020, 16:39

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:34


Εκεί που θα είσαι ντίρλα με την παρέα σου και η κάποια φίλη σου με περίεργα γούστα, που σε ορέγεται θα σε βρει ευάλωτο και τσααααακ θα στον φορέσει. Την άλλη μέρα θα σου πούνε ααα ήσουν ντίρλα, δεν αντισταθηκες άρα το ήθελες να τον φας και καλή χώνεψη :102:
:lol:

Σίγουρα θα μου το έλεγαν αυτό :102:

Όχι δεν θα το θεωρούσα βιασμό, θα κοίταγα την άλλη φορά να πίνω λιγότερο.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 16:41

stargazer έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:39
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:34


Εκεί που θα είσαι ντίρλα με την παρέα σου και η κάποια φίλη σου με περίεργα γούστα, που σε ορέγεται θα σε βρει ευάλωτο και τσααααακ θα στον φορέσει. Την άλλη μέρα θα σου πούνε ααα ήσουν ντίρλα, δεν αντισταθηκες άρα το ήθελες να τον φας και καλή χώνεψη :102:
:lol:

Σίγουρα θα μου το έλεγαν αυτό :102:

Όχι δεν θα το θεωρούσα βιασμό, θα κοίταγα την άλλη φορά να πίνω λιγότερο.
Α οκ οπότε όντως θα είχε συναίνεση οπότε ναι δεν θα ήταν βιασμός.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 15 Ιαν 2020, 16:44

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:41


Α οκ οπότε όντως θα είχε συναίνεση οπότε ναι δεν θα ήταν βιασμός.
Τι συναίνεση; εσύ είπες να έχω μεθύσει και να το κάνει η άλλη, όχι να αρχίζω να φωνάζω και να χτυπιέμαι

Γιάννης

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 15 Ιαν 2020, 16:46

Να το θέσω όσο πιο απλά γίνεται:

Όσο περισσότερο άργησε μια περιοχή να απελευθερωθεί από την Οθωμανική κυριαρχία και να προσαρτηθεί στην Ελληνική επικράτεια, τόσο περισσότερο τείνει να διατηρεί ήθη, έθιμα και νοοτροπίες που οθωμανομουσουλμανίζουν.

Πάρε παράδειγμα το χωριό μου στην Πιερία, αμιγώς Ελληνικό και Ορθόδοξο. Και όμως, τέλη δεκαετίας του 60 που παντρεύτηκε ο μεγαλύτερος σε ηλικία θείος μου, η νύφη την ημέρα μετά του γάμου της έπλυνε τα πόδια όλων των αρσενικών της οικογένειας και εφεξής τα αποκαλούσε με την προσωνυμία "αφέντη". Ακόμα και τον πατέρα μου που ήταν τότε ακόμη ανήλικος.

Αυτό ήταν τελείως νορμάλ τότε σε εκείνα τα μέρη, όπως ήταν νορμάλ μια βιασμένη ανύπαντρη να θεωρείται αυτομάτως τελειωμένη και να ζει στο όριο της φτώχιας.

Αυτά όχι 30-40 χρόνια πριν την αλλαγή του νόμου, αλλά πολύ αργότερα, λίγα χρόνια πριν γεννηθώ εγώ. Και θυμάμαι να έχω δει αυτοπροσώπως σκηνικά μέχρι και κατά την εφηβεία μου, π.χ. δράματα με ξαδέρφη που έχασε (συναινετικά) την παρθενιά της ανύπαντρη και την είχαν κλειδωμένη σπίτι δύο μήνες με κλάμα και οδυρμούς ωχπαναγιάμ' τιθακάνουμιτώρα π'ατ'μάστ'κε του κουρίτσ'...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 16:46

stargazer έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:44
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:41


Α οκ οπότε όντως θα είχε συναίνεση οπότε ναι δεν θα ήταν βιασμός.
Τι συναίνεση; εσύ είπες να έχω μεθύσει και να το κάνει η άλλη, όχι να αρχίζω να φωνάζω και να χτυπιέμαι
Δεν έχω καταλάβει :-? Θα έχει την συναίνεση σου ναι ή όχι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24372
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 15 Ιαν 2020, 16:47

stargazer έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:44
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:41


Α οκ οπότε όντως θα είχε συναίνεση οπότε ναι δεν θα ήταν βιασμός.
Τι συναίνεση; εσύ είπες να έχω μεθύσει και να το κάνει η άλλη, όχι να αρχίζω να φωνάζω και να χτυπιέμαι
καλα σου λεει, είχε συναίνεση, αν δεν το ήθελες θα είχες πιει λιγότερο για να είσαι σε θέση να πεις όχι.

Πάλι δίκιο έχει η ναιδα. :003:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 16:49

enaon έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:47
stargazer έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:44
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:41


Α οκ οπότε όντως θα είχε συναίνεση οπότε ναι δεν θα ήταν βιασμός.
Τι συναίνεση; εσύ είπες να έχω μεθύσει και να το κάνει η άλλη, όχι να αρχίζω να φωνάζω και να χτυπιέμαι
καλα σου λεει, είχε συναίνεση, αν δεν το ήθελες θα είχες πιει λιγότερο για να είσαι σε θέση να πεις όχι.

Πάλι δίκιο έχει η ναιδα. :003:
Κουράστηκα να έχω δίκιο πια. Ας έχω μια φορά άδικο έτσι για την αλλαγή. Να νιώσω και εγώ ταπεινός άνθρωπος με ελαττώματα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 15 Ιαν 2020, 16:52

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:46


Δεν έχω καταλάβει :-? Θα έχει την συναίνεση σου ναι ή όχι;
Τι ερώτηση είναι αυτή; Φυσικά όχι


Αν όμως πάω σε κατάσταση ημιλυποθυμίας με την "περίεργη" της παρέας σε ένα δωμάτιο μόνοι μας την νύχτα ενώ ξέρω ότι με "ορέγεται"και εκεί που είμαι σε λήθαργο μου τον φορέσει, ε τα θελε ο κώλος μου (κυριολεκτικά)

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24372
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 15 Ιαν 2020, 16:54

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:49
Κουράστηκα να έχω δίκιο πια. Ας έχω μια φορά άδικο έτσι για την αλλαγή. Να νιώσω και εγώ ταπεινός άνθρωπος με ελαττώματα.
δεν γίνεται βρε, μην πας κόντρα στην φύση σου, αποδέξου σε με την τελειότητά σου, δεν έχουν όλοι ατέλειες, δεν φταίς εσύ. :lol:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 16:55

stargazer έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:52
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:46


Δεν έχω καταλάβει :-? Θα έχει την συναίνεση σου ναι ή όχι;
Τι ερώτηση είναι αυτή; Φυσικά όχι


Αν όμως πάω σε κατάσταση ημιλυποθυμίας με την "περίεργη" της παρέας σε ένα δωμάτιο μόνοι μας την νύχτα ενώ ξέρω ότι με "ορέγεται"και εκεί που είμαι σε λήθαργο μου τον φορέσει, ε τα θελε ο κώλος μου (κυριολεκτικά)
Θα μου τα πεις μετά τα υπόλοιπα.
Σεξ χωρίς συναίνεση είναι βιασμός;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2020, 16:57

enaon έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:54
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2020, 16:49
Κουράστηκα να έχω δίκιο πια. Ας έχω μια φορά άδικο έτσι για την αλλαγή. Να νιώσω και εγώ ταπεινός άνθρωπος με ελαττώματα.
δεν γίνεται βρε, μην πας κόντρα στην φύση σου, αποδέξου σε με την τελειότητά σου, δεν έχουν όλοι ατέλειες, δεν φταίς εσύ. :lol:
Ναι ρε γμτ έτσι είναι απλά νιώθω άσχημα για σας, άλλο ένα στοιχείο της τελειότητας μου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών