Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Dorian
Δημοσιεύσεις: 2921
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 26 Απρ 2023, 11:21

Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Απρ 2023, 11:47
Dorian έγραψε:
25 Απρ 2023, 11:10
Ωστοσο πρόσφατα εχουν πλέον βρεθεί φάρμακα κατά της παχυσαρκίας που δουλεύουν με ασήμαντες παρενέργειες. αντί να γίνει χαμός να δωθουν μαζικά να γλιτώσουν τα ταμεία με τα προβλήματα που δημιουργεί , πρόλαβε και έγινε ρατσιστικό να μην λες κατά της παχυσαρκίας, . Τα προβατα των ΜΜΕ που αντιγράφουν το ένα το άλλο συνεχίζουν να πηγαίνουν σαν μάζα.
Έχεις δεί πόσο κοστίζουν και πόσο γρήγορα παίρνεις τα κιλά όταν σταματήσεις να παίρνεις τα χάπια;
Noμιζα ότι είσαι του φιλοσοφικού υλισμού. Μεγάλη ξεκάθαρη επιτυχία της επιστήμης, που δεν μας έχει συνηθίσει τις τελευταιες δεκαετίες, κυρίως μας πρήζουν με καμπάνιες για διάφορα θέματα παρά αποδοτικότερες ξεκάθαρες λύσεις.
10 ευρώ νομίζω συμμετοχή αν τα γράψεις. Αν χασεις τα κιλά, μπορείς να γυμναστείς σοβαρά και πολύ πιο ευκολα, ποδήλατο τρεξιμο διάδρομος που υπερβαρος είναι δύσκολο εως αδύνατο και να τα συντηρήσεις με μια νεα αρχή σωματικά & ψυχολογικά. μια γυναικα ξαδέρφου μου της το πρότεινα, ειναι στο όριο να χάσει πλήρως την κινητικότητά της. μηδέν χόνδρος στα γόνατα, χολή αχρηστη και δεν ξερω τι άλλο. Μου είπε φοβάται τις παρενέργειες των... χημικών . καλά κρασα.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24396
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 26 Απρ 2023, 11:25

Dorian έγραψε:
26 Απρ 2023, 11:21
Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Απρ 2023, 11:47
Dorian έγραψε:
25 Απρ 2023, 11:10
Ωστοσο πρόσφατα εχουν πλέον βρεθεί φάρμακα κατά της παχυσαρκίας που δουλεύουν με ασήμαντες παρενέργειες. αντί να γίνει χαμός να δωθουν μαζικά να γλιτώσουν τα ταμεία με τα προβλήματα που δημιουργεί , πρόλαβε και έγινε ρατσιστικό να μην λες κατά της παχυσαρκίας, . Τα προβατα των ΜΜΕ που αντιγράφουν το ένα το άλλο συνεχίζουν να πηγαίνουν σαν μάζα.
Έχεις δεί πόσο κοστίζουν και πόσο γρήγορα παίρνεις τα κιλά όταν σταματήσεις να παίρνεις τα χάπια;
Noμιζα ότι είσαι του φιλοσοφικού υλισμού. Μεγάλη ξεκάθαρη επιτυχία της επιστήμης, που δεν μας έχει συνηθίσει τις τελευταιες δεκαετίες, κυρίως μας πρήζουν με καμπάνιες για διάφορα θέματα παρά αποδοτικότερες ξεκάθαρες λύσεις.
10 ευρώ νομίζω συμμετοχή αν τα γράψεις. Αν χασεις τα κιλά, μπορείς να γυμναστείς σοβαρά και πολύ πιο ευκολα, ποδήλατο τρεξιμο διάδρομος που υπερβαρος είναι δύσκολο εως αδύνατο και να τα συντηρήσεις με μια νεα αρχή σωματικά & ψυχολογικά. μια γυναικα ξαδέρφου μου της το πρότεινα, ειναι στο όριο να χάσει πλήρως την κινητικότητά της. μηδέν χόνδρος στα γόνατα, χολή αχρηστη και δεν ξερω τι άλλο. Μου είπε φοβάται τις παρενέργειες των... χημικών . καλά κρασα.
Και λιποδιαλύτες και λιποαναρρόφηση πύτε μου, πες τα όλα. Μιλάει η επιστήμη εδώ.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2921
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 26 Απρ 2023, 11:27

Δημοκράτης έγραψε:
25 Απρ 2023, 16:56
Dorian έγραψε:
25 Απρ 2023, 11:10
Ωστοσο πρόσφατα εχουν πλέον βρεθεί φάρμακα κατά της παχυσαρκίας που δουλεύουν με ασήμαντες παρενέργειες. αντί να γίνει χαμός να δωθουν μαζικά να γλιτώσουν τα ταμεία με τα προβλήματα που δημιουργεί , πρόλαβε και έγινε ρατσιστικό να μην λες κατά της παχυσαρκίας, . Τα προβατα των ΜΜΕ που αντιγράφουν το ένα το άλλο συνεχίζουν να πηγαίνουν σαν μάζα.
το μόνο φάρμακο κατά της παχυσαρκίας που υπάρχει δεν είναι, έχει 0 παρενέργειες και το ξέρουν οι πάντες
λέγεται τρώω λιγότερο από όσο χρειάζομαι
δεν είναι πλέον το μόνο. Δεν βλέπω το κακό να αδυνατήσουν όσοι δυσκολεύονται. παρενέργειες έχει και το ντεπόν
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2921
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 26 Απρ 2023, 11:58

vantono έγραψε:
26 Απρ 2023, 11:25
Dorian έγραψε:
26 Απρ 2023, 11:21
Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Απρ 2023, 11:47

Έχεις δεί πόσο κοστίζουν και πόσο γρήγορα παίρνεις τα κιλά όταν σταματήσεις να παίρνεις τα χάπια;
Noμιζα ότι είσαι του φιλοσοφικού υλισμού. Μεγάλη ξεκάθαρη επιτυχία της επιστήμης, που δεν μας έχει συνηθίσει τις τελευταιες δεκαετίες, κυρίως μας πρήζουν με καμπάνιες για διάφορα θέματα παρά αποδοτικότερες ξεκάθαρες λύσεις.
10 ευρώ νομίζω συμμετοχή αν τα γράψεις. Αν χασεις τα κιλά, μπορείς να γυμναστείς σοβαρά και πολύ πιο ευκολα, ποδήλατο τρεξιμο διάδρομος που υπερβαρος είναι δύσκολο εως αδύνατο και να τα συντηρήσεις με μια νεα αρχή σωματικά & ψυχολογικά. μια γυναικα ξαδέρφου μου της το πρότεινα, ειναι στο όριο να χάσει πλήρως την κινητικότητά της. μηδέν χόνδρος στα γόνατα, χολή αχρηστη και δεν ξερω τι άλλο. Μου είπε φοβάται τις παρενέργειες των... χημικών . καλά κρασα.
Και λιποδιαλύτες και λιποαναρρόφηση πύτε μου, πες τα όλα. Μιλάει η επιστήμη εδώ.
Μάλλον όλα αυτά τα ζάμπλουτα κέντρα "αδυνατίσματος" με διασυνδέσεις στην υψηλή κοινωνία, έχουν εξαπολύσει προπαγάνδα στα ΜΜΕ για τα κακά χημικά χάπια που ζητάνε οι τεμπέληδες από γιατρούς για να αδυνατίσουν. άλλη μία περίπτωση που η ιδιωτική οικονομία παράγει διαφθορά και στρεβλώσεις
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24396
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 26 Απρ 2023, 12:10

Dorian έγραψε:
26 Απρ 2023, 11:58
vantono έγραψε:
26 Απρ 2023, 11:25
Dorian έγραψε:
26 Απρ 2023, 11:21

Noμιζα ότι είσαι του φιλοσοφικού υλισμού. Μεγάλη ξεκάθαρη επιτυχία της επιστήμης, που δεν μας έχει συνηθίσει τις τελευταιες δεκαετίες, κυρίως μας πρήζουν με καμπάνιες για διάφορα θέματα παρά αποδοτικότερες ξεκάθαρες λύσεις.
10 ευρώ νομίζω συμμετοχή αν τα γράψεις. Αν χασεις τα κιλά, μπορείς να γυμναστείς σοβαρά και πολύ πιο ευκολα, ποδήλατο τρεξιμο διάδρομος που υπερβαρος είναι δύσκολο εως αδύνατο και να τα συντηρήσεις με μια νεα αρχή σωματικά & ψυχολογικά. μια γυναικα ξαδέρφου μου της το πρότεινα, ειναι στο όριο να χάσει πλήρως την κινητικότητά της. μηδέν χόνδρος στα γόνατα, χολή αχρηστη και δεν ξερω τι άλλο. Μου είπε φοβάται τις παρενέργειες των... χημικών . καλά κρασα.
Και λιποδιαλύτες και λιποαναρρόφηση πύτε μου, πες τα όλα. Μιλάει η επιστήμη εδώ.
Μάλλον όλα αυτά τα ζάμπλουτα κέντρα "αδυνατίσματος" με διασυνδέσεις στην υψηλή κοινωνία, έχουν εξαπολύσει προπαγάνδα στα ΜΜΕ για τα κακά χημικά χάπια που ζητάνε οι τεμπέληδες από γιατρούς για να αδυνατίσουν. άλλη μία περίπτωση που η ιδιωτική οικονομία παράγει διαφθορά και στρεβλώσεις
Δεν εχουν εξαπολύσει αυτοί την προπαγάνδα για τα κακά χημικά χάπια. Αυτοί παίζουν στην ίδια κατηγορία με τα κακά χημικά χάπια. Των ημιμέτρων και του κομπογιαννιτισμού, δηλαδή.
Και τα κακά χημικά χάπια αδυνατίσματος, παίζουν μαλλον στην ίδια κατηγορία με χάπια ομοιοπαθητικης.

Ο Δημοκράτης σου έγραψε κάτι για θερμιδικό έλλειμμα πιο πάνω, εγώ θα στο κανω πιο συγκεκριμένο γράφοντάς σου για Διαλειμματική Νηστεία.
Η μόνη ελπίδα για να χάσει βάρος στα σοβαρά, ένας χοντρός άνθρωπος, η οποία τον κινητοποιεί και τον βάζει στο όλο κλίμα του να διατηρηθεί στα κιλά του και να μην ξαναπαχύνει. Το σημαντικότερο. Καλλιεργεί μια νοοτροπία πειθαρχίας, και οχι με τρελες στερήσεις αλλά με απλούστατα πράγματα.

Οποιος ψάχνει να αδυνατίσει απο χάπια, φυσικά και ειναι ο ορισμός του τεμπέλη.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 26 Απρ 2023, 12:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24001
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 26 Απρ 2023, 12:12

Πολύ μεγάλο κακό στο θέμα παχυσαρκία έχουν κάνει και οι ψυχολόγοι, life coachers και τα ρέστα.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 26 Απρ 2023, 12:25

Ερμής έγραψε:
26 Απρ 2023, 12:12
Πολύ μεγάλο κακό στο θέμα παχυσαρκία έχουν κάνει και οι ψυχολόγοι, life coachers και τα ρέστα.
Όλοι αυτοί και πολλοί άλλοι έχουν αναγάγει τη μαλακια σε επιστήμη. Εγώ θα έβαζα κ τους διαιτολογους που βγάζουν δίαιτες που κανένας φυσιολογικός άνθρωπος (δηλαδή χωρίς άπειρα λεφτά και άπλετο ελεύθερο χρονο) δεν μπορεί να τηρήσει.

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12610
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 26 Απρ 2023, 12:26

panos291 έγραψε:
25 Απρ 2023, 09:30
Εικόνα

Από . μένα είναι όχι. Θα μου τρώει το φαγητό :lol:
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 26 Απρ 2023, 12:39

enterprise-psi έγραψε:
26 Απρ 2023, 12:26
panos291 έγραψε:
25 Απρ 2023, 09:30
Εικόνα

Από . μένα είναι όχι. Θα μου τρώει το φαγητό :lol:
Να φτιάχνετε παραπάνω ρε καμάρι. Αυτά λύνονται. :a015:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24001
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 26 Απρ 2023, 12:45

EKPLIKTIKOS έγραψε:
26 Απρ 2023, 12:25
Ερμής έγραψε:
26 Απρ 2023, 12:12
Πολύ μεγάλο κακό στο θέμα παχυσαρκία έχουν κάνει και οι ψυχολόγοι, life coachers και τα ρέστα.
Όλοι αυτοί και πολλοί άλλοι έχουν αναγάγει τη μαλακια σε επιστήμη. Εγώ θα έβαζα κ τους διαιτολογους που βγάζουν δίαιτες που κανένας φυσιολογικός άνθρωπος (δηλαδή χωρίς άπειρα λεφτά και άπλετο ελεύθερο χρονο) δεν μπορεί να τηρήσει.
εχω παράδειγμα φίλης μνάρας και πολυ καλής κοπέλας, που μετά απο μια ερωτική απογοήτευση ακολούθησε έναν λάιφ κόουτς και καλά για να βάλει τη ζωή της σε μια τάξη(δεν ειχε ανάγκη, γαμώ τα φράγκα έχει, φιλους αρκετούς είχε, απλά νόμισε πως εχασε τον κόσμο με την ατυχια στο ερωτικό).
Εχει αναγάγει τον λάιφ κόουτς σε ιερή αγελάδα, αυτή έχει γίνει τετράπαχη και ψυχικά ένα αναίσθητο μοσχάρι, ο λάιφ κόουτς της τα παίρνει χοντρα και πλέον επαφές έχει με άλλες παρόμοιες φιγούρες, ακολούθους αυτου του λάιφ κόουτς.
Όλη την ώρα god bless Konstantinos Kouramidas, god bless my new life sisters.
Προσφατα ο "κωνσταντινους κουραμιδας" διοργάνωσε ένα ταξίδι μεντητεησον στην Ισλανδία (απορώ πόσο τις δάγκωσε)
Στην φωτό που έβγαλαν όλοι μαζί, τις χωράει δε τις χωράει επικαθήμενο σκάνια.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71665
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Απρ 2023, 12:50

Ερμής έγραψε:
26 Απρ 2023, 12:12
Πολύ μεγάλο κακό στο θέμα παχυσαρκία έχουν κάνει και οι ψυχολόγοι, life coachers και τα ρέστα.
Συμφωνώ. Νομίζω όμως ότι οι ψυχολόγοι και κυρίως οι life coachers και τα ρέστα, απλώς συμβαδίζουν με τις "τάσεις" της εποχής. Κι έτσι από τη μία φτάνουμε στο σημείο καταμέτρησης θερμίδων για να μην πάρει ούτε κιλό μία γυναίκα και καταλήγουμε σε φαινόμενα ανορεξίας (που επίσης δεν είναι και ό,τι πιο ελκυστικό) και από την άλλη να ενθαρρύνουμε την αδιαφορία για την αύξηση κιλών, για να "νοιώσει μια γυναίκα ο εαυτός της" κλπ κλπ Και κάπου εδώ χάνεται το μέτρο γιατί στην τελική για ποιο εαυτό μιλάμε, γιατί όταν χρειάζεται σκηνοθεσία, ρετουσάρισμα και συνεχείς λήψεις για να πετύχεις τον πραγματικό εαυτό, άντε γεια.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24001
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 26 Απρ 2023, 12:58

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Απρ 2023, 12:50
Ερμής έγραψε:
26 Απρ 2023, 12:12
Πολύ μεγάλο κακό στο θέμα παχυσαρκία έχουν κάνει και οι ψυχολόγοι, life coachers και τα ρέστα.
Συμφωνώ. Νομίζω όμως ότι οι ψυχολόγοι και κυρίως οι life coachers και τα ρέστα, απλώς συμβαδίζουν με τις "τάσεις" της εποχής. Κι έτσι από τη μία φτάνουμε στο σημείο καταμέτρησης θερμίδων για να μην πάρει ούτε κιλό μία γυναίκα και καταλήγουμε σε φαινόμενα ανορεξίας (που επίσης δεν είναι και ό,τι πιο ελκυστικό) και από την άλλη να ενθαρρύνουμε την αδιαφορία για την αύξηση κιλών, για να "νοιώσει μια γυναίκα ο εαυτός της" κλπ κλπ Και κάπου εδώ χάνεται το μέτρο γιατί στην τελική για ποιο εαυτό μιλάμε, γιατί όταν χρειάζεται σκηνοθεσία, ρετουσάρισμα και συνεχείς λήψεις για να πετύχεις τον πραγματικό εαυτό, άντε γεια.
Και φυσικά είτε οι "να εισαι ο εαυτό σου και ας μείνεις παχύσαρκη και μονη στη ζωή" είτε οι "πρέπει να φτάσεις 20 κιλά με τα κόκκαλα για να βλέπεσαι" έχουν ως κύριο σκοπό τα φράγκα και μόνο.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 25186
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 26 Απρ 2023, 13:13

Dorian έγραψε:
26 Απρ 2023, 11:27
Δημοκράτης έγραψε:
25 Απρ 2023, 16:56
Dorian έγραψε:
25 Απρ 2023, 11:10
Ωστοσο πρόσφατα εχουν πλέον βρεθεί φάρμακα κατά της παχυσαρκίας που δουλεύουν με ασήμαντες παρενέργειες. αντί να γίνει χαμός να δωθουν μαζικά να γλιτώσουν τα ταμεία με τα προβλήματα που δημιουργεί , πρόλαβε και έγινε ρατσιστικό να μην λες κατά της παχυσαρκίας, . Τα προβατα των ΜΜΕ που αντιγράφουν το ένα το άλλο συνεχίζουν να πηγαίνουν σαν μάζα.
το μόνο φάρμακο κατά της παχυσαρκίας που υπάρχει δεν είναι, έχει 0 παρενέργειες και το ξέρουν οι πάντες
λέγεται τρώω λιγότερο από όσο χρειάζομαι
δεν είναι πλέον το μόνο. Δεν βλέπω το κακό να αδυνατήσουν όσοι δυσκολεύονται. παρενέργειες έχει και το ντεπόν
δεν είναι κακό, είναι ανύπαρκτο. Δεν υπάρχει φάρμακο που θα σε κάνει να χάσεις βάρος όσο τρως σαν βαρέλι. Υπάρχουν χάπια που πρακτικά καφείνη έχουν , που θα σε κάνουν να κάψεις 100 δερμίδες παραπάνω και εκεί τελειώνει όλο
Αν δεν θες να είσαι σαν σαμπρέλα η μόνη επιλογή που έχεις είναι να τρως σωστά

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9661
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 26 Απρ 2023, 13:18

Δημοκράτης έγραψε:
26 Απρ 2023, 13:13
Dorian έγραψε:
26 Απρ 2023, 11:27
Δημοκράτης έγραψε:
25 Απρ 2023, 16:56


το μόνο φάρμακο κατά της παχυσαρκίας που υπάρχει δεν είναι, έχει 0 παρενέργειες και το ξέρουν οι πάντες
λέγεται τρώω λιγότερο από όσο χρειάζομαι
δεν είναι πλέον το μόνο. Δεν βλέπω το κακό να αδυνατήσουν όσοι δυσκολεύονται. παρενέργειες έχει και το ντεπόν
δεν είναι κακό, είναι ανύπαρκτο. Δεν υπάρχει φάρμακο που θα σε κάνει να χάσεις βάρος όσο τρως σαν βαρέλι. Υπάρχουν χάπια που πρακτικά καφείνη έχουν , που θα σε κάνουν να κάψεις 100 δερμίδες παραπάνω και εκεί τελειώνει όλο
Αν δεν θες να είσαι σαν σαμπρέλα η μόνη επιλογή που έχεις είναι να τρως σωστά
Όχι μόνο η διατροφή. Και η άσκηση μην πω περισσότερο η άσκηση. Εγώ ξέρω άτομα που δεν τρώνε ιδιαίτερα αλλά λόγω έλλειψης άσκησης και καθιστική ζωής έχουν περιττά κιλά. Αντίθετα εγώ πχ κάποιες στιγμές (και πολλές ενιοτε) τρώω και σαβούρα. Αλλά ποτέ δεν είχα περιττά κιλά λόγω άσκησης(εντάξει στην καραντίνα είχα 3-4 παραπανω).

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24396
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πιο σεξι γυναικα στον κοσμο συμφωνα με το Maxim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 26 Απρ 2023, 13:19

Δημοκράτης έγραψε:
26 Απρ 2023, 13:13
Dorian έγραψε:
26 Απρ 2023, 11:27
Δημοκράτης έγραψε:
25 Απρ 2023, 16:56


το μόνο φάρμακο κατά της παχυσαρκίας που υπάρχει δεν είναι, έχει 0 παρενέργειες και το ξέρουν οι πάντες
λέγεται τρώω λιγότερο από όσο χρειάζομαι
δεν είναι πλέον το μόνο. Δεν βλέπω το κακό να αδυνατήσουν όσοι δυσκολεύονται. παρενέργειες έχει και το ντεπόν
δεν είναι κακό, είναι ανύπαρκτο. Δεν υπάρχει φάρμακο που θα σε κάνει να χάσεις βάρος όσο τρως σαν βαρέλι. Υπάρχουν χάπια που πρακτικά καφείνη έχουν , που θα σε κάνουν να κάψεις 100 δερμίδες παραπάνω και εκεί τελειώνει όλο
Αν δεν θες να είσαι σαν σαμπρέλα η μόνη επιλογή που έχεις είναι να τρως σωστά
Ομοίως και με τους λιποδιαλύτες και λοιπά.
Πάνω απο το 95% των συστατικών τους ειναι καφεΐνη και κάτι κατεχινοειδή του πρασινου τσαγιου.
Χτυπάς δυο σκετους καφεδες και δυο κουπες πρασινο τσάι μέσα στη μερα σου, κουνάς και στοιχειωδώς και με συνέπεια τον κώλο σου, και εχεις πολύ καλύτερα αποτελέσματα απο καθε χαπι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών