100 εκεί; Λίγο νερό θέλω...

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: 100 εκεί; Λίγο νερό θέλω...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 14 Ιουν 2022, 14:52

Naranjita έγραψε:
14 Ιουν 2022, 14:38
Πασιφάη έγραψε:
14 Ιουν 2022, 14:34

Γάμησέ με ρε μαλάκα. Σε νοιώθω. Το να παλεύεις μόνος σου για τα αυτονόητα.
Εγώ σε μια μάνα που δεν με μεγάλωσε και στάθηκα δίπλα της μέχρι το τέλος. Και πάλι πονάω αφόρητα για τη μαλακία που την έδερνε. Κάθε χρόνο στις 24 του Ιούνη στα γενέθλιά μου, τραβάω ζόρι. Με παίρνουν για χρόνια πολλά και λέω βρε δε γαμιέστε παραπέρα.

Πάντως να σου πω κάτι ρε συ Νάρα; Μπράβο σου που ήσουν εκεί εσύ τουλάχιστον ρε μάνα μου. Και όχι, μη λες την κουβέντα πως ''πεθάνανε σαν τα σκυλιά''. Πες στην άλληνα να πάει να ξεπατωθεί και κοίταξε να διώξεις όλη την τοξικότητα, την πουστιά και την απανθρωπιά απ'το σπίτι σου. Βασικά είμαι σίγουρη πως το έχεις ήδη πράξει. Απλά το λέω.

Αν ποτέ χρειαστείς να μιλήσεις, εδώ είμαι. Το εννοώ.
να σαι καλά ρε Πασ
και εσύ το ίδιο. την κυρία την έχω πετάξει από την ζωή μου. μόνο τα τυπικά άμα βρεθούμε στις σκάλες. που δεν βρισκόμαστε δηλ. δεν κρατάω τοξικούς και ανώφελους ανθρώπους στην ζωή μου.
και ναι, η ορφάνια δεν παλευεται, ακόμη και αν οι γονείς δεν ήταν παρόντες ή είχαν τα θέματα τους, όσο χρονώ και να μαστε....
Στο μπολνταρισμένο ρε..Εντάξει γάμα το.

Τα σκατά είναι για όλους μας. Τα γευόμαστε και προχωράμε πιο δυνατοί. Πετάμε πίσω μας το σκουπιδαριό.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: 100 εκεί; Λίγο νερό θέλω...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 14 Ιουν 2022, 14:56

Πασιφάη έγραψε:
14 Ιουν 2022, 14:52


Στο μπολνταρισμένο ρε..Εντάξει γάμα το.

Τα σκατά είναι για όλους μας. Τα γευόμαστε και προχωράμε πιο δυνατοί. Πετάμε πίσω μας το σκουπιδαριό.
:hebit::g094::hebit:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: 100 εκεί; Λίγο νερό θέλω...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 14 Ιουν 2022, 16:30

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Ιουν 2022, 13:41
Να υποθέσω ότι δεν ξέρετε περιπτώσεις που ηλικιωμένοι έγραψαν την όποια περιουσία είχαν και πληρεξούσιο σύνταξης στα παιδιά τους και κατέληξαν ξεχασμένοι σε ένα δημόσιο ή φτηνό γηροκομείο;
Επίσης ξέρω. Και;
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: 100 εκεί; Λίγο νερό θέλω...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 14 Ιουν 2022, 16:35

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Ιουν 2022, 13:54
Ούτως ή άλλως, η Πασιφάη το έγραψε σαφέστατα΄.
Η τελευταία περίπτωση είναι μιας γριούλας γειτόνισσας πριν κανα χρόνο, που άφησε το σπίτι της σε εκκλησιαστικό τοπικό ''μαγαζί''. Οι συγγενείς της δε, ( που ουδέποτε την κοίταξαν, ούτε περνούσαν απο δω..) κάνουν αγωγούλα στην ''επιχείρηση''.
Να υποθέσω ότι οι συγκεκριμένες οικογενειακές "επιχειρήσεις" έχουν περισσότερα ηθικά πόιντς από τα τοπικά εκκλησιαστικά μαγαζιά;

:lol:


Όχι βέβαια. Το ίδιο είναι. Το αρχικό μου ποστ ήταν στον ισχυρισμό ότι το κράτος έχει άπειρες δομές που μπορεί να πάει οποιοσδήποτε να τον γηροκομησουν :003: και μας έφερε και σαν παράδειγμα τα γηροκομεία της εκκλησίας που ως γνωστόν μπαίνει οποιοσδήποτε μέσα
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών