Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 06 Ιούλ 2023, 01:46

phorumaster έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 01:08
nostromos έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 00:57
Υδράργυρος έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 00:51


Τι σχεση εχει η παιδοφιλια με αυτο το σκιτσο;
Αυτος δεν κανει παιδοφιλια, σκιτσα κανει
δεν είπα ότι έχει σχέση ο τύπος με παιδοφιλία...είπα ότι είναι στο χώρο πολλά χρόνια ώστε να ξέρει τι να αποφεύγει ...αυτό που δημιούργησε δεν έχει ούτε χιούμορ ούτε είναι πολιτικά στρατευμένο...σε αντίθεση είναι πολύ εύκολα παρεξηγισιμο
Οταν έφτιαξε το συγκεκριμένο προ εικοσιπενταετίας δεν ήταν πολλά χρόνια στον χώρο, αλλά 20 χρονών.
Αυτο ειναι ακομα χειροτερο, απο που πηρε εμπνευση ο καλλιτεχνης πριν 20 χρονια ? :102:
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 06 Ιούλ 2023, 01:48

Εγώ πάντως θέλω να το ξεκαθαρίσω :g030:

Δεν πιστεύω πως ο καλλιτέχνης ειναι παιδεραστής :smt018

αμφιβάλω δε πως ο πρωταρχικός του σκοπός ήταν με το σκίτσο του να προωθήσει τη παιδεραστία :smt018

παρ όλα αυτά είμαι 100% σιγουρος πως

Εικόνα

Εικόνα

:g030::g030::g030:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23339
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 06 Ιούλ 2023, 05:43

nowhere έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 00:33
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 23:24
ο Γρυπάρης ειναι κατακάθι, ασχέτως όλων των άλλων. όσα δικιά και να έχει ο κασιδιάρης πχ, δεν αλλάζει το ότι είναι ένα σκουπίδι.
και εσύ το ίδιο φιλαράκο.τι μας νοιάζει ο γρυπάρης και ο κασιδιάρης και τι προσπαθείς να ξεπλύνεις?
Και εσύ το ίδιο παλικάρι μου, άσχετο αυτό όμως. Εγώ λέω ακριβώς τι παίχτηκε, και εγινε βάιραλ ένα σκίτσο πριν 25 χρόνια. Σα να λέμε δηλαδή έγινε είδηση τι τραγουδουσε ο μεντζελος και ακούγαμε εμείς το 93.

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 06 Ιούλ 2023, 06:38

Portia έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 22:57
Διαβαζω στο Twitter πως γινανε ψευδεις αναφορες για τον χρηστη που τον εξεθεσε και ριξανε το λογαριασμο του.Ντροπη.
Σωωωππααα.. :smt005::smt005:

Ο Τζήμερος βροντοφωναζει "Παρε να έχετε"
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 06 Ιούλ 2023, 06:43



Παιδιά, αυτός δεν θα έχει καλό τέλος...
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 06 Ιούλ 2023, 06:50

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 05:43
nowhere έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 00:33
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 23:24
ο Γρυπάρης ειναι κατακάθι, ασχέτως όλων των άλλων. όσα δικιά και να έχει ο κασιδιάρης πχ, δεν αλλάζει το ότι είναι ένα σκουπίδι.
και εσύ το ίδιο φιλαράκο.τι μας νοιάζει ο γρυπάρης και ο κασιδιάρης και τι προσπαθείς να ξεπλύνεις?
Και εσύ το ίδιο παλικάρι μου, άσχετο αυτό όμως. Εγώ λέω ακριβώς τι παίχτηκε, και εγινε βάιραλ ένα σκίτσο πριν 25 χρόνια. Σα να λέμε δηλαδή έγινε είδηση τι τραγουδουσε ο μεντζελος και ακούγαμε εμείς το 93.
Ρε μλκ, δεν ειναι "ένα σκίτσο".
Ο τύπος είναι διεστραμμένος. Γράφει για παγωτό να φύγει η "γεύση". Αυτό από μόνο του, αυτή η μία λέξη, δείχνει άπειρη διαστροφή.
Σταμάτα να τον δικαιολογεις και ξεκινά καλύτερα ένα campaign στο xcom2 να μην σπαταλάς άδικα την ώρα σου.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Armageddon
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: 29 Μάιος 2023, 18:12
Τοποθεσία: Ν.Ιωνία

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Armageddon » 06 Ιούλ 2023, 07:05

Φίλε Μαδουραίε σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις μέχρι ακόμα και μερικά χρόνια πριν μπορούσε ο οποιοσδήποτε να βρει πανεύκολα, εντελώς δωρεάν περιεχόμενο με βιασμό/κακοποίηση θηλυκού. Ακόμα και μικρών κοριτσιών. Σου μιλάω για Ελλάδα τώρα που μας διακρίνει μια τάση προς την ελευθεριότητα της κίνησης, της σκέψης της έκφρασης. Σε άλλες χώρες πιο αυταρχικές (και δεν είναι λίγες) απαγορεύεται εντελώς η μπαλίτσα. Ομως πρόσφατα είδα οτι με Google και ύστερα με άλλους browsers έχει αυξηθεί η δυσκολία εύρεσης πορνογραφικού υλικού γενικότερα και αυτά που αφήνουν είναι περισσότερο αποθαρρυντικά προς αυτήν τη συνήθεια. Νομίζω το λες και πρόοδο.
But through the eternal night, the twinkling of star light, so very far away maybe it's only yesterday...

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23339
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 06 Ιούλ 2023, 07:20

Πτολεμαίος έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 06:50
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 05:43
nowhere έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 00:33

και εσύ το ίδιο φιλαράκο.τι μας νοιάζει ο γρυπάρης και ο κασιδιάρης και τι προσπαθείς να ξεπλύνεις?
Και εσύ το ίδιο παλικάρι μου, άσχετο αυτό όμως. Εγώ λέω ακριβώς τι παίχτηκε, και εγινε βάιραλ ένα σκίτσο πριν 25 χρόνια. Σα να λέμε δηλαδή έγινε είδηση τι τραγουδουσε ο μεντζελος και ακούγαμε εμείς το 93.
Ρε μλκ, δεν ειναι "ένα σκίτσο".
Ο τύπος είναι διεστραμμένος. Γράφει για παγωτό να φύγει η "γεύση". Αυτό από μόνο του, αυτή η μία λέξη, δείχνει άπειρη διαστροφή.
Σταμάτα να τον δικαιολογεις και ξεκινά καλύτερα ένα campaign στο xcom2 να μην σπαταλάς άδικα την ώρα σου.
καλά, και ο Ναμπόκοφ είναι παιδεραστης επειδή έγραψε τη Λολίτα όπως λένε οι φεμινίστριες. ένα σκίτσο ήταν "καφρικου μαύρου χιουμορ" που το έφτιαξε πιτσιρικάς , που ο ίδιος το έχει αποκυρηξει. αυτός ο βαιραλ κανσελ πολιτικάλ κορεκτ ήθικος πανικός είναι φαιδρός. αν κατηγορηθεί για παιδεραστία, οκ, να το συζητήσουμε. ούτε εγώ συζητάω πως ο Γρυπάρης έλεγε σε βίντεο "στα 4 κι ας είναι 14". οκ, είπε μια καφριλα, σιγά. το θέμα είναι πως είναι συστηματικά μαλακας εδώ και πολλά χρόνια.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23339
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 06 Ιούλ 2023, 07:23

Unique έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 06:43


Παιδιά, αυτός δεν θα έχει καλό τέλος...
υπάρχουν νόμοι για ένα σκίτσο που έφτιαξε κάποιος πριν 25 χρόνια; και αυτός που λέει για νόμους απειλεί για δολοφονία. μάλιστα, μιλάμε για τώρα για σοβαρούς ανθρώπους, όχι ψυχακηδες.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23339
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 06 Ιούλ 2023, 07:29

Armageddon έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 07:05
Φίλε Μαδουραίε σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις μέχρι ακόμα και μερικά χρόνια πριν μπορούσε ο οποιοσδήποτε να βρει πανεύκολα, εντελώς δωρεάν περιεχόμενο με βιασμό/κακοποίηση θηλυκού. Ακόμα και μικρών κοριτσιών. Σου μιλάω για Ελλάδα τώρα που μας διακρίνει μια τάση προς την ελευθεριότητα της κίνησης, της σκέψης της έκφρασης. Σε άλλες χώρες πιο αυταρχικές (και δεν είναι λίγες) απαγορεύεται εντελώς η μπαλίτσα. Ομως πρόσφατα είδα οτι με Google και ύστερα με άλλους browsers έχει αυξηθεί η δυσκολία εύρεσης πορνογραφικού υλικού γενικότερα και αυτά που αφήνουν είναι περισσότερο αποθαρρυντικά προς αυτήν τη συνήθεια. Νομίζω το λες και πρόοδο.
έμ, κατανοείς πως μιλάμε για σκίτσο ε; θέλεις να μου πεις πως δεν υπάρχουν βίντεο με σενάριο βιασμού, ξυλοδαρμου κλπ στα τσονταδικα η anime ιαπωνεζικα με ανήλικα;

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16218
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 06 Ιούλ 2023, 07:50

Μαδουραίος έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 21:20
Το σκίτσο είναι αντιπαιδοφιλικο και άρα οκ.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 06 Ιούλ 2023, 08:04

Οργισμένος έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 07:50
Μαδουραίος έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 21:20
Το σκίτσο είναι αντιπαιδοφιλικο και άρα οκ.
Το σκίτσο είναι βαθιά διεστραμμένο.

Μαλακες μου δεν πάτε καλά. Είσαστε εντελώς άρρωστοι.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 1020
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 06 Ιούλ 2023, 09:00

Πτολεμαίος έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 08:04
Οργισμένος έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 07:50
Μαδουραίος έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 21:20
Το σκίτσο είναι αντιπαιδοφιλικο και άρα οκ.
Το σκίτσο είναι βαθιά διεστραμμένο.

Μαλακες μου δεν πάτε καλά. Είσαστε εντελώς άρρωστοι.
Καμία τεχνη δεν μπορεί να καλύψει αυτο το σκίτσο ξέρασμα.Τα λοιπα, το έκανε μικρός αλλά το αποκυρηξε,ναι αλλά ο Γρυπάρης,ναι αλλά ο Κασιδιάρης τα ακούω βερεσε.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 15232
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 06 Ιούλ 2023, 09:04

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 05:43
Και εσύ το ίδιο παλικάρι μου, άσχετο αυτό όμως. Εγώ λέω ακριβώς τι παίχτηκε, και εγινε βάιραλ ένα σκίτσο πριν 25 χρόνια. Σα να λέμε δηλαδή έγινε είδηση τι τραγουδουσε ο μεντζελος και ακούγαμε εμείς το 93.
ήταν το σημείο που σκύβεις το κεφάλι και το βουλώνεις αλλά είσαι τόσο ξεφτίλας που το συνεχίζεις

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Αυτός εδώ τώρα θεωρείται καλλιτέχνης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 06 Ιούλ 2023, 09:05

Πτολεμαίος έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 23:36
Νομίζω ότι πιάσαμε τον απόλυτο πάτο.


Εικόνα

Είναι σκίτσο τώρα αυτό;
Κάνας αριστερός μπορεί να μας εξηγήσει λίγο;
Τί είναι τούτο ρε σεις; Πάει καλά ο τύπος; :o
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών