Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
User_601

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 14 Νοέμ 2018, 23:49

Γραφικός έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:44
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:33
Μιλαμε ο κοσμος δεν παει καλα
Θεωρει υποππο,μαλακα κτλ κτλ τον ανθρωπο επειδη συνεχιζει την ζωη του
Πρώτη φορά στην ιστορία των δύο πχόρουμ που συμφωνώ τόσο απόλυτα με Γιαννόπουλο.
Φαντάσου τώρα να γκουγκλάρει το όνομά του και να πέσει σε σχόλια του στιλ "αφού δεν έχει αυτοκτονήσει, δεν έχει ψυχή". Εγώ του λέω μπράβο του για την μεγάλη του δύναμη, αλλά κι εσείς που διαφωνείτε μαζί μου να έχετε υπ' όψη σας ότι γράφετε σε δημόσιο φόρουμ, κι όταν μιλάμε για κάποιον συγκεκριμένο είναι πολύ πιθανότερο να το δει απ' όσο φαντάζεστε.
Αν δεν ηθελε κριτικη,να μην το δημοσιοποιουσε.Αλλα τι;Απο την πρωτη στιγμη...εγραφε στα σοσιαλ.ΚΑΙ ΜΟΣΤΡΑΡΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ.ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΤΡΙΒΗ.
Ρε,σταματηστε τις παπαριες,περι η ζωη συνεχιζεται,σαφως συνεχιζεται,αλλα το ενα απο το αλλο εχει τεραστια διαφορα.Καποιοι,ακομα και τον θανατο εκμεταλευονται για να ΦΑΝΟΥΝ και να περασουν καλα.Δεν ειμαστε ολοι το ιδιο.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 14 Νοέμ 2018, 23:51

stergiosbik έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:40
Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:36
«Η ζωή συνεχίζεται»

Μπορεί να ακούγεται σαν κλισέ, μπορεί ακόμη να υποφέρει ή να έχει τραύματα απο το θάνατο της οικογένειάς του αλλά στο χέρι του ειναι δημιουργήσει νέα ζωή με νέα οικογενεια. Ο χρόνος θα δείξει.
Αυτο το λεμε εμεις απ' εξω.
Για ρωτα ομως και κανεναν που βιωνει αντιστοιχη κατασταση να δεις τι θα σου πει.
Οσους ξερω που εχουν χασει παιδι ειναι σα ζομπι.
Μετα απο παρα πολλα χρονια ισορροπουν καπως και στεκονται σε ενα καπως αξιοπρεπες επιπεδο.
Δεν υπάρχει γονέας που να μην τρομάζει από την ιδέα ότι κάτι κακο θα συμβεί στο παιδί(-α) του, ειδικά όταν είναι μικρά. Ήταν ένας από τους κρυφούς φόβους μου όταν τα παιδιά μου ήταν μικρά.

Ειδικά εαν εγώ ήμουν υπεύθυνος απο το συμβαν είτε από όσα εκανα ειτε απο οσα παρέληψα να κάνω.

Στην περίπτωση του είναι διαφορετικά διότι ξεκληρηστικε η οικογένειά του λόγω των πράξεων κάποιου αλλου.
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16500
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Νοέμ 2018, 23:51

παροτι και μενα μου κανει εντυπωση ποσο γρηγορα τα καταφερε ο ανθρωπος να το ξεπερασει κατα πως φαινεται θα ελεγα να μην προτρεχουμε γιατι ετσι δημιουργεται μια κουλτουρα επιβολης της θλιψης που ειναι το τελευταιο που χρειαζεται σε ανθρωπους ποπυ βιωνουν κατι τετοιο. εχουν ηδη αρκετα να τραβηξουνε. αμα μπορουν να το ξεπερασουν μπραβο τους και μαζι τους
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16658
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 14 Νοέμ 2018, 23:54

Γραφικός έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:44
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:33
Μιλαμε ο κοσμος δεν παει καλα
Θεωρει υποππο,μαλακα κτλ κτλ τον ανθρωπο επειδη συνεχιζει την ζωη του
Πρώτη φορά στην ιστορία των δύο πχόρουμ που συμφωνώ τόσο απόλυτα με Γιαννόπουλο.
Φαντάσου τώρα να γκουγκλάρει το όνομά του και να πέσει σε σχόλια του στιλ "αφού δεν έχει αυτοκτονήσει, δεν έχει ψυχή". Εγώ του λέω μπράβο του για την μεγάλη του δύναμη, αλλά κι εσείς που διαφωνείτε μαζί μου να έχετε υπ' όψη σας ότι γράφετε σε δημόσιο φόρουμ, κι όταν μιλάμε για κάποιον συγκεκριμένο είναι πολύ πιθανότερο να το δει απ' όσο φαντάζεστε.
Εμ, άμα θέλει να προβάλλεται, επόμενο να έχει και τις συνέπειες όχι μόνο της θετικής, αλλά και της αρνητικής κριτικής.
Μέχρι που φαντάζομαι την πιθανότητα να χαίρεται εξίσου και με τις κακές κριτικές. Πως θα είναι οπαδός του δόγματος καλύτερη η κακή δημοσιότητα, από την καθόλου δημοσιότητα.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

User_601

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 14 Νοέμ 2018, 23:56

Yochanan έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:51
παροτι και μενα μου κανει εντυπωση ποσο γρηγορα τα καταφερε ο ανθρωπος να το ξεπερασει κατα πως φαινεται θα ελεγα να μην προτρεχουμε γιατι ετσι δημιουργεται μια κουλτουρα επιβολης της θλιψης που ειναι το τελευταιο που χρειαζεται σε ανθρωπους ποπυ βιωνουν κατι τετοιο. εχουν ηδη αρκετα να τραβηξουνε. αμα μπορουν να το ξεπερασουν μπραβο τους και μαζι τους
Αν δεν θελουν επιβολη θλιψης,ΔΕΝ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΟΥΝ ΛΕΜΕ.Τι δεν καταλανβαινεις αγαπουλα;Το οτι δημοσιοποιει και το χεσιμο του,τι σου δειχνει;Ρε παιδια ημαρτον δηλαδη,αλλα ειναι ολοφανερο.ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΟΣΙΑΛ ΜΙΝΤΙΑ! ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ! ΤΟΣΟ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΙΜΑΙ.ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΑΡ!

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17362
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 14 Νοέμ 2018, 23:57

Κανεις δε λεει να μην το ξεπερασει και να μην συνεχισει τη ζωη του.
Αρκει να γινει με αξιοπρεπεια και οχι να εκμεταλλευεται το δυστυχημα για να κερδισει ποιος ξερει τι.
Επισης,οχι,δεν ειναι φυσιολογικο να εχεις ορεξη για ερωτες και τσιλιμπουρδισματα μεσα σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα.
Ή εισαι ανισορροπος ή η αγαπη που ειχες για την οικογενεια σου ηταν ψευτικη.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 14 Νοέμ 2018, 23:58

Μετα απο ποσο καιρο θα του εδινες εσυ την εγκριση σου ;
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 44060
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 14 Νοέμ 2018, 23:59

Εσθήρ έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:56
Yochanan έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:51
παροτι και μενα μου κανει εντυπωση ποσο γρηγορα τα καταφερε ο ανθρωπος να το ξεπερασει κατα πως φαινεται θα ελεγα να μην προτρεχουμε γιατι ετσι δημιουργεται μια κουλτουρα επιβολης της θλιψης που ειναι το τελευταιο που χρειαζεται σε ανθρωπους ποπυ βιωνουν κατι τετοιο. εχουν ηδη αρκετα να τραβηξουνε. αμα μπορουν να το ξεπερασουν μπραβο τους και μαζι τους
Αν δεν θελουν επιβολη θλιψης,ΔΕΝ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΟΥΝ ΛΕΜΕ.Τι δεν καταλανβαινεις αγαπουλα;Το οτι δημοσιοποιει και το χεσιμο του,τι σου δειχνει;Ρε παιδια ημαρτον δηλαδη,αλλα ειναι ολοφανερο.ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΟΣΙΑΛ ΜΙΝΤΙΑ! ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ! ΤΟΣΟ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΙΜΑΙ.ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΑΡ!
Δεν έχω πρόβλημα με όσους συνεχίζουν τη ζωή τους, μερικοί από τους καλύτερους φίλους μου συνέχισαν τη ζωή τους, δε με νοιάζει τι κάνουν στο κρεβάτι τους αρκεί να μην προκαλούν.

Χμ...
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Anonymous343

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anonymous343 » 14 Νοέμ 2018, 23:59

O Nero κενταει σε αυτο το νημα με τις ευστοχες παρατηρησεις του. Ο ΥΠ τις πρωτες μερες μετα το δυστυχημα ειχε επιδειξει μια παραξενη συμπεριφορα στα social media σε σημειο που αναρωτιωσουν αν οντως ο χαμος της συζυγου και του παιδιου του του ειχε καθισει κουτι. Κατι δε στεκει καλα στην ολη φαση.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16500
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 15 Νοέμ 2018, 00:00

Εικόνα έγραψε:
Τι δεν καταλανβαινεις αγαπουλα;
ΟΚ....αμα απαντήσω τώρα, θα έχω τον θάνατο της αλεπούς;; :o:o:-?:-?
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 15 Νοέμ 2018, 00:00

Portia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:59
O Nero κενταει σε αυτο το νημα με τις ευστοχες παρατηρησεις του.

Ρε τι διαβαζουμε
Οι δημοσιευσεις του Nero ειναι για διαγραφη και μπαν
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

User_601

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 15 Νοέμ 2018, 00:02

stergiosbik έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:57
Κανεις δε λεει να μην το ξεπερασει και να μην συνεχισει τη ζωη του.
Αρκει να γινει με αξιοπρεπεια και οχι να εκμεταλλευεται το δυστυχημα για να κερδισει ποιος ξερει τι.
Επισης,οχι,δεν ειναι φυσιολογικο να εχεις ορεξη για ερωτες και τσιλιμπουρδισματα μεσα σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα.
Ή εισαι ανισορροπος ή η αγαπη που ειχες για την οικογενεια σου ηταν ψευτικη.
Ετσι,αλλα οχι μονο αυτο.Ξαναλεω...φιλαμε πραγματακια για αναμνησεις ,αυτο το φοβερο να δωσει και να ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΕΙ οτι εδωσε,ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.Φαινεται ισως σε καποιους ασημαντο,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ και δειχνει παρα πολυ καποια πραγματα.Μα παρα πολυ ομως.Και πραγματικα θα το ξαναπω,διοτι μου ειχε κανει απιστευτη εντυπωση τοτε,πως αμεσως εβγαινε στα καναλια και ηταν απιστευτα κουλ.
και σοσιαλ μιντια.Μα ποσο σοσιαλ μιντια. :lol:

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17362
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 15 Νοέμ 2018, 00:02

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:58
Μετα απο ποσο καιρο θα του εδινες εσυ την εγκριση σου ;
Δε χρειαζεται να παρει την εγκριση κανενος ο τυπος.
Το οτι εμεις εδω το συζηταμε ειναι ακριβως γιατι αυτος επελεξε να δημοσιοποιησει τα κατορθωματα του.

Υ.Γ.
Παντως να 'σαι σιγουρος οτι αν τον ειχα αδερφο θα τον ειχα φτυσει και θα εκοβα τις σχεσεις μας.

Anonymous343

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anonymous343 » 15 Νοέμ 2018, 00:03

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:00
Portia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:59
O Nero κενταει σε αυτο το νημα με τις ευστοχες παρατηρησεις του.

Ρε τι διαβαζουμε
Οι δημοσιευσεις του Nero ειναι για διαγραφη και μπαν

Προκαλεις παραπανω απ'οσο πρεπει.

User_601

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 15 Νοέμ 2018, 00:03

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 00:00
Portia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 23:59
O Nero κενταει σε αυτο το νημα με τις ευστοχες παρατηρησεις του.

Ρε τι διαβαζουμε
Οι δημοσιευσεις του Nero ειναι για διαγραφη και μπαν
Γιατι;παραβιαζει κανενα ορο χρησης;Η επειδη δεν συμφωνει μαζι σου;μαζεψου πληζ.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών