Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 19 Φεβ 2019, 19:11

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2019, 16:25
Pirate7G έγραψε:
19 Φεβ 2019, 15:23
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2019, 15:01


Βασικά, κάπου διαχωρίζω τις μαζικές προσαγωγές και συλλήψεις από τις σαφείς αποδόσεις κατηγορίας. Το "μαζεύω 10 αφήνω 11" δεν είναι τρόπος αντιμετώπισης.

Κατά τα άλλα, περισσότερο στοχευμένη θεωρώ την αντίληψη που πιθανολογεί ρατσιστική πράξη. :lol:

Και όχι, δεν ταράζομαι από τα κεφαλαία :) αυτά επηρεάζουν μόνον όσους έχουν αποδεχθεί ως δογματική Αλήθεια, τις εμμονές των δημητράδων.
Ακριβώς λόγω του διαχωρισμού προσαγωγής και σύλληψης σου ανέφερα και τα δύο.
Και φυσικά το μαζεύω 10 και αφήνω 11 δεν είναι τρόπος αντιμετώπισης και για αυτό δεν συμβαίνει.
Θα ήθελα να μου εξηγήσεις τη διαφορά προσαγωγής και σύλληψης σε πρακτικό και όχι θεωρητικό επίπεδο. Εννοώ τη διαφορά από το να αφήσεις τους 10 ελεύθερους την ίδια μέρα από το να οριστεί μία δικάσιμος σε κάποιους μήνες όπου θα κριθούν αθώοι λόγω έλλειψης αποδεικτικών στοιχείων. Γενικώς, πόσους ξέρεις να εκτίουν ποινή φυλάκισης ή υπόχρεους για το χ ή ψ πρόστιμο για ρίψη μολότωφ;
Για μισό λεπτό βρε Γαλή μου. Η αρχική σου τοποθέτηση ηταν ότι η αστυνομία ενώ ερευνά αυτήν την περίπτωση, αφήνει άλλες. Σου αναφέρω για προσαγωγές και συλλήψεις, ώστε να σου δείξω ότι και σε άλλες περιπτώσεις κάνει πράγματα. Δεν τις αφήνει. Κι έτσι μου το πας στο δικαστικό τομέα να μου δείξεις τι; Κι εδώ μπορεί να βρει υπόπτους αλλά στο δικαστήριο να αθωωθουν ελλείψη στοιχείων.
Που μας οδηγεί αυτή η κουβέντα; Ποιό είναι το παράπονό σου; Ποια η ένσταση σου και ποιά η πρότασή σου;
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2019, 16:25
Τώρα αν εξυπηρετεί αυτό το σενάριο την δημιουργία εντυπώσεων, δεν σημαίνει πως θα το εκλαβουμε ως αναντίρρητη αλήθεια.
Με βάση αυτά που γράφεις ούτε και η Ρατσιστική επίθεση πρέπει να εκληφθεί ως αναντίρρητη αλήθεια.
Βεβαίως και δεν πρέπει. Για αυτό και στο πρώτο σχόλιο που έκανα στο ποστ σου έγραψα για "ΠΙΘΑΝΗ ρατσιστική επίθεση". Για αυτό επίσης και δεν την έβαλα στον τίτλο.
Δεν είμαι ο εγώ ο αφοριστικός και ο απόλυτος εδώ.
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2019, 16:25
Επίσης η θεώρηση των πραγμάτων βάσει του θυμικού, είναι κάτι το οποίο όχι μόνο δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως επιχείρημα, αλλά είναι και μια φαυλότητα που δυστυχώς ανάγεται στο επίπεδο της πρακτικής.
Μα αυτό ακριβώς αποδεικνύεται αγαπητέ μου. Σ' αυτές τις περιπτώσεις υπάρχει σύγκρουση δύο θυμικών. Το ένα είναι το δικό σου/σας.

Αυτό είναι που δεν καταλαβαίνετε με τίποτα. Ουσιαστικώς, χωρίς να το αντιλαμβάνεστε καν, με την οποιαδήποτε καταγγελία κάνετε μία αυτοκριτική. Απλώς δεν σας περνάει καν ούτε ως υπόθεση από το ... κατοικημένο.
Κοίτα το να παίζουμε το καθρεφτάκι, δεν έχει κανένα νόημα. Δεν είμαι εγώ αυτός που επιχειρηματολόγησε υπερ κάποιας πλευράς. Ίσες αποστάσεις προσπαθώ να κρατήσω, έως ότου βρεθεί (αν βρεθεί) τι πραγματικά συνέβει.

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Φεβ 2019, 16:25
Τέλος δεν αποζητώ την ταραχη σου και θλίβομαι που εστιάσες εκεί. Ο σκοπός των κεφαλαίων είναι να τονίσει τον πιθανό χαρακτήρα του συμβάντος.
Έλα τώρα. Ο σκοπός των κεφαλαίων είναι να τονίσει τον ηθικολογικό χαρακτήρα του συμβάντος αλλά αυτά είναι παρωχημένα μελό, που μπορούν να γίνουν αντιληπτά μόνον ως σκωπτική αναφορά. Γενικώς, χρειάζεστε μια ανανέωση στα τσιτάτα.
Οχι κάνεις λάθος. Ο σκοπός ήταν αυτός που ανέφερα και μονο αυτός. Αν αυτό τώρα χαλάει το έναυσμα που παίρνεις από την δική σου οπτική, ώστε να εξωτερικεύσεις ιδεολογικά αποθημένα και να ικανοποιήσει ιδιοσυγκρασιακές ανάγκες σου, δεν φταίω εγώ. Και δεν θα αλλάξω τους λόγους και τις αιτίες που γράφω όπως γράφω, αυτά που έχω να πω.
Λυπάμαι αλλά δεν δέχομαι να γίνω ο σάκος εκτόνωσης σου. Ο σκοπός του τρόπου που γράφω κάτι είναι αυτός που λέω εγώ και όχι αυτός που αφοριστικά επιμένεις εσύ πως είναι.
Τα δράματα και τα κροκοδείλια δάκρυα βρίσκονται στην μεριά που νιώθει ότι ένας ολόκληρος κόσμος την καταδιώκει. Ανήκουν στην μεριά που νομίζει ότι γίνονται πόλεμοι ώστε να δημιουργηθούν πρόσφυγες με απώτερο σκοπό την αλλοίωση μιας φαντασιακής καθαροαιμίας. Ανήκει στην μεριά που νομίζει ότι καίνε με ακτίνες λέιζερ τα δάση της χώρας της, κάποιες σκοτεινές Συνωμοσίες εβραιομασώνων και άλλα τέτοια φαιδρά.
Εγώ δεν ανήκω σε αυτήν την μεριά. Οπότε δεν ταιριάζουν σε εμένα αυτά που μου επιρρίπτεις. :wink
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 19 Φεβ 2019, 19:14

Pirate7G έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:59

Όπως κι οι άριστοι νοικοκυραιομπαχαλοι θα έκαναν εθνική εορτή το κάψιμο κάθε οικογενειας μεταναστών.
Οι ακραίοι πάντα με ακρότητες θα χαιρονται
Διότι και οι Άριστοι και οι νοικοκυραίοι πάντα ήταν μπαχαλάκηδες, αναντάμ παπαντάμ.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 19 Φεβ 2019, 19:21

Chainis έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:14
Pirate7G έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:59

Όπως κι οι άριστοι νοικοκυραιομπαχαλοι θα έκαναν εθνική εορτή το κάψιμο κάθε οικογενειας μεταναστών.
Οι ακραίοι πάντα με ακρότητες θα χαιρονται
Διότι και οι Άριστοι και οι νοικοκυραίοι πάντα ήταν μπαχαλάκηδες, αναντάμ παπαντάμ.
Πουθενά δεν γράφω κάτι τέτοιο. Βιάστηκες να βγάλεις συμπέρασμα. Αυτό όμως είναι δικό σου πρόβλημα. Όχι δικό μου. Καλό θα είναι να ρωτάς τι εννοεί αυτός που γράφει κάτι. :wink
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10336
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 19 Φεβ 2019, 19:34

Χαοτικός έγραψε:
19 Φεβ 2019, 16:50
Α τώρα είδα ότι στον Φος επιτέθηκες χυδαιολογούσες. Γράψε λάθος. Αλλά η ουσία παραμένει.
Η ουσία είναι πως σβήστηκαν οι δημοσιεύσεις.

Για ποιον λόγο;
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 19 Φεβ 2019, 19:37

Λίνο Βεντούρα έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:34
Χαοτικός έγραψε:
19 Φεβ 2019, 16:50
Α τώρα είδα ότι στον Φος επιτέθηκες χυδαιολογούσες. Γράψε λάθος. Αλλά η ουσία παραμένει.
Η ουσία είναι πως σβήστηκαν οι δημοσιεύσεις.

Για ποιον λόγο;
Γιατί ήταν υβριστικά.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10336
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 19 Φεβ 2019, 19:39

Χαοτικός έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:37
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:34
Χαοτικός έγραψε:
19 Φεβ 2019, 16:50
Α τώρα είδα ότι στον Φος επιτέθηκες χυδαιολογούσες. Γράψε λάθος. Αλλά η ουσία παραμένει.
Η ουσία είναι πως σβήστηκαν οι δημοσιεύσεις.

Για ποιον λόγο;
Γιατί ήταν υβριστικά.
Υβριστικά δεν ήταν, και εν πάση περιπτώσει ας αφαιρούνταν μόνο η λογομαχία με τον συμφορουμίτη και όχι το καίριο ερώτημα που έθεσα.
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 19 Φεβ 2019, 19:49

Kauldron έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:50
A, o Τσίπρας δεν είπε ποτέ τη φράση.
Ναι ρε παιδί μου, ποτέ δεν είπε!!!
Όπως δεν είπε ποτέ ότι θα καταργήσουν τα ΜΑΤ και τα δακρυγόνα, go home madam Merkel, θα καταργήσουμε τα μνημόνια με ένα νόμο και ένα άρθρο και τόσα άλλα...
Δηλαδή θέλεις να βγάλεις ψεύτες τους ανθρώπους;;; :smt005:

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49106
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 19 Φεβ 2019, 19:50

Ερμής έγραψε:
19 Φεβ 2019, 18:59
Έχουν αλλάξει πλέον οι εποχές.
Υπάρχουν πολύ πιο επώδυνες, αργες, βασανιστικές και πάνω από ολα νόμιμες επιπτώσεις.

Επι του θέματος.
Να βρεθούν οι ένοχοι και να κάτσουν στο σκαμνί. Όπως και οποιοσδήποτε ενεργεί έτσι. Χωρίς νόμους θα ζούσαμε σα τα ζώα. Όποιος στηρίζει να ζούμε χωρίς νόμους να είναι έτοιμος να δεχτεί και τους "νομους" της ζούγκλας. Οι υπόλοιποι θέλουμε να ζούμε ειρηνικά εντός νόμων.
Πολύ χειρότερο από τους νόμους της ζούγκλας, είναι η επιλεκτική εφαρμογή του νόμου, και το να κάνει τα στραβά μάτια η Πολιτεία όταν παρανομούν ορισμένα άτομα, ενώ να εξαντλεί την αυστηρότητά της σε άλλα.
Δηλαδή θέλεις να βγάλεις ψεύτες τους ανθρώπους;;; :smt005:
:lol:
Έχουν πάντως κάτι συνήγορους, κάτι τζιτζί... ούτε καν τα 0.60 δεν αξίζουν.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 19 Φεβ 2019, 20:38

Pirate7G έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:21
Chainis έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:14
Pirate7G έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:59

Όπως κι οι άριστοι νοικοκυραιομπαχαλοι θα έκαναν εθνική εορτή το κάψιμο κάθε οικογενειας μεταναστών.
Οι ακραίοι πάντα με ακρότητες θα χαιρονται
Διότι και οι Άριστοι και οι νοικοκυραίοι πάντα ήταν μπαχαλάκηδες, αναντάμ παπαντάμ.
Πουθενά δεν γράφω κάτι τέτοιο. Βιάστηκες να βγάλεις συμπέρασμα. Αυτό όμως είναι δικό σου πρόβλημα. Όχι δικό μου. Καλό θα είναι να ρωτάς τι εννοεί αυτός που γράφει κάτι. :wink
Όχι ποτέ δεν είπες κάτι τέτοιο, βιάστηκα πράγματι και δεν ρώτησα.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 19 Φεβ 2019, 21:37

Chainis έγραψε:
19 Φεβ 2019, 20:38
Pirate7G έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:21
Chainis έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:14


Διότι και οι Άριστοι και οι νοικοκυραίοι πάντα ήταν μπαχαλάκηδες, αναντάμ παπαντάμ.
Πουθενά δεν γράφω κάτι τέτοιο. Βιάστηκες να βγάλεις συμπέρασμα. Αυτό όμως είναι δικό σου πρόβλημα. Όχι δικό μου. Καλό θα είναι να ρωτάς τι εννοεί αυτός που γράφει κάτι. :wink
Όχι ποτέ δεν είπες κάτι τέτοιο, βιάστηκα πράγματι και δεν ρώτησα.

Γιατί δεν με ρωτάς απλά ποιους εννοούσα με αυτό που είπα; Γιατί τόση εμμονή σε μια άποψη που σου τόνισα ότι είναι λάθος να την έχεις;
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 19 Φεβ 2019, 21:53

Pirate7G έγραψε:
19 Φεβ 2019, 21:37
Chainis έγραψε:
19 Φεβ 2019, 20:38
Pirate7G έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:21


Πουθενά δεν γράφω κάτι τέτοιο. Βιάστηκες να βγάλεις συμπέρασμα. Αυτό όμως είναι δικό σου πρόβλημα. Όχι δικό μου. Καλό θα είναι να ρωτάς τι εννοεί αυτός που γράφει κάτι. :wink
Όχι ποτέ δεν είπες κάτι τέτοιο, βιάστηκα πράγματι και δεν ρώτησα.

Γιατί δεν με ρωτάς απλά ποιους εννοούσα με αυτό που είπα; Γιατί τόση εμμονή σε μια άποψη που σου τόνισα ότι είναι λάθος να την έχεις;
Γιατί δεν έχω καμιά απορία, η λέξη που κοκκίνισα είναι σαφής.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14588
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 19 Φεβ 2019, 22:01

Ακόμα και άμα γρατσουνιστει μια τρίχα από το δεξί αρχιδι ενός Κογκολεζου, ο Ζαιος, ως σύγχρονος Ρομπεν των Δασών και υπερασπιστής των απανταχού της γης κατατρεγμενων, θα ανοίξει σχετικό νήμα. Για πείτε μας: Πόσα σπίτια κανόνισε ο Δραγασακης να κατασχεθουν; Παλιοκαραγκιόζηδες!
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23876
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 19 Φεβ 2019, 22:04

τωρα που πατωσε το θεμα του Ζακ ψαχνουνε να βρουνε νεο καυσιμο προπαγανδας ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 19 Φεβ 2019, 22:28

Chainis έγραψε:
19 Φεβ 2019, 21:53
Pirate7G έγραψε:
19 Φεβ 2019, 21:37
Chainis έγραψε:
19 Φεβ 2019, 20:38


Όχι ποτέ δεν είπες κάτι τέτοιο, βιάστηκα πράγματι και δεν ρώτησα.

Γιατί δεν με ρωτάς απλά ποιους εννοούσα με αυτό που είπα; Γιατί τόση εμμονή σε μια άποψη που σου τόνισα ότι είναι λάθος να την έχεις;
Γιατί δεν έχω καμιά απορία, η λέξη που κοκκίνισα είναι σαφής.

Είναι σαφής, αλλά σαφές είναι επίσης πως για εσένα δεν ήταν.... τελικά.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10968
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Ρίψη μολότοφ σε σπίτι 10μελούς οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 19 Φεβ 2019, 22:33

Ζενίθεδρος έγραψε:
19 Φεβ 2019, 22:01
Ακόμα και άμα γρατσουνιστει μια τρίχα από το δεξί αρχιδι ενός Κογκολεζου, ο Ζαιος, ως σύγχρονος Ρομπεν των Δασών και υπερασπιστής των απανταχού της γης κατατρεγμενων, θα ανοίξει σχετικό νήμα. Για πείτε μας: Πόσα σπίτια κανόνισε ο Δραγασακης να κατασχεθουν; Παλιοκαραγκιόζηδες!
Τρομερη συγκριση. Ευφιεστατη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών