Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 22 Αύγ 2020, 16:10

Ηράκλειτος έγραψε:
22 Αύγ 2020, 13:34
Αντιγράφω τα σχόλια κατά σειρά εμφάνισης:
SpoilerShow
S Michael
S Michael
Πριν από 18 ώρες
Μπράβο Ιωαννα μου Μακαρι ολοι να ξεσηκωθούμε !Γιατι οσπου τα δεχόμαστε και σιωπούμε αυτοι συνεχειζουν. ΜΠΡΑΒΟ!!!!
33
Stella K
Stella K
Πριν από 19 ώρες
Τους έκανε έκπληξη η Ιωάννα τους αιφνιδίασε! 👍😂😂
116
Ευαγγελος Καππας
Ευαγγελος Καππας
Πριν από 18 ώρες
Εσείς στο σκαι καί οι υπόλοιποι δημοσιοκαφροι ακόμα προλαβαινεται μετά Θα σας λιντσάρει ο κόσμος
63
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ
Πριν από 18 ώρες
Και ποιος είναι βρε μαλακα δημοσιογράφε ο παγκόσμιος οργανισμούς υγείας;;; είναι ο Μπιλ γκειτζ με τα ιδρύματα του που βγάζει εμβόλια για να μένουν οι άνθρωποι ανάπηροι και αυτός να κονομαει.... Τα ζώα δεν ξυπνάνε και θα γίνουν τα σκουπίδια σας.... Γαμω τον ΟΗΕ και γαμω τον Π. Ο. Υ των σιωνιστων 🖕
77
Exenia
Exenia
Πριν από 18 ώρες
Αναπαραγωγή παντου σς ολο το διαδίκτυο !!!!!
20
Pano Panajoti
Pano Panajoti
Πριν από 17 ώρες
Σκουπίδια Διμοσιογραφει όλοι πουλάνε την μάνα τους για ένα χιλιάρικο...
19
Its a me Mario
Its a me Mario
Πριν από 18 ώρες
ΚΛΑΙΟ ΑΡΧΌΝΤΙΣΣΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ!!! Συνεχισε δυναμικα!
30
Αρτέμης Ζ
Αρτέμης Ζ
Πριν από 18 ώρες
ΙΩΑΝΝΑ ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΕΣΤΩ ....... ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΔΑΚΙ ΘΑ ΛΙΘΟΒΟΛΙΘΕΙ ΕΝ ΡΙΠΕΙ ΟΦΘΑΛΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΧΕΣΤΟΥΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΤΟΥΣ
Ε, κλασικά:
Εικόνα

Εσύ καλά τα έβαλες σε σπόϊλερ, αλλά εγώ έκανα το λάθος και τα διάβασα και τώρα θέλω κολλύριο. :roll:

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 22 Αύγ 2020, 16:11

ST48410 έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:02
Naranjita έγραψε:
22 Αύγ 2020, 15:59
από μικρό και από τρελό, μαθαίνεις την αλήθεια.

μέχρι το τέλος της χρονιάς, θα δούμε αν αυτά που λένε τα κανάλια είναι αλήθεια.

6 μήνες μετά τον ιό, νεκρό δεν είχαμε στην πόλη μου ούτε ξέρω για κρούσμα.

αντιθέτως, με την γρίπη που κυκλοφορούσε πριν 2-3 χρόνια και κατα διαβολική σύμπτωση, στο γραφείο δυο συνάδερφοι χάσαν συγγενείς τους ξαφνικά και χωρίς άλλα νοσήματα.

οπότε θα μου επιτρέψετε να συμφωνήσω εν μέρει με την κυρία του βίντεο αφαιρώντας την υπερβολή της προσωπικότητας της.
Δεν χρειάζεται να περιμένεις. Διάβασε τι έχει γίνει στην Ιταλία, τη Γαλλία και την Ισπανία. Αν ας πούμε ζούσες σε μια ακόμα πιο απομονωμένη περιοχή, πχ ένα νησάκι με μερικές εκατοντάδες κατοίκους και 0 τουρισμό ή ένα πολύ ορεινό χωριό, μπορεί να περίμενες και χρόνια μέχρι να έχεις κάποιο κρούσμα εκεί. Αυτό δεν σημαίνει τίποτα.

σημαίνει μανάρι, σημαίνει

ως άμεσα ενδιαφερόμενη, (έχω άσθμα) όταν ξέσπασε η επιδημία, σε όσους γιατρούς πήγαινα (είτε για δική μου εξέταση, είτε για συγγενών μου) ρωτούσα τι γίνεται με τον κοβιντ. ε ένας δεν βρέθηκε να μου πει τα πράγματα είναι σοβαρά, προσεχε μην βγαίνεις από το σπίτι, παστώσου με αντισηπτικό, ντυσου μουμια για να μην ακουμπίσεις πουθενά και κάτσε και περίμενε τον χάρο.
και μιλάμε για επιστήμονες σοβαρούς, όχι για τιποτα που ασχολούνται με ματζουνια και λοιπές βλακείες.

οι επισκέψεις σε γιατρούς, που ανέφερα πριν, γίνονται υποχρεωτικά μια με δυο φορές τον μήνα και είναι μπολικοι.
ε δεν μπορεί να είναι όλοι ψεκασμένοι
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71647
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Αύγ 2020, 16:12

Χαοτικός έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:04
Το μυαλό σου αν δεν μπορεί να τα δει αυτά και τοποθετεί τον εαυτό σου στο ίδιο επίπεδο με την κοπέλα που είναι άρρωστη και στοχεύεις σε νίκη, αυτό κι αν είναι δικό σου θέμα. δες το.
Σιγά μη στοχεύω σε νίκη με το κάθε σούργελο.

Σε απομάκρυνση από το χώρο μου, στοχεύω.

Για να το κάνω πιο σαφές, όταν βάζω τα σκουπίδια στον κάδο, δεν θεωρώ ότι τα νίκησα, εντάξει;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 22 Αύγ 2020, 16:14

είχα την εντύπωση ότι σε αυτό το πχώρουμ, τρέχουμε να βοηθήσουμε και να υπερασπιστούμε τον κάθε άρρωστο *



* ως προηγούμενο θέμα.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 22 Αύγ 2020, 16:15

Χαοτικός έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:09
Κάνεις το λάθος να ταυτίζεις την κοπέλα με την άποψη ότι δεν υπάρχει ιός. Την κράζουν, όχι γι αυτά που λέει για τον ιό αλλά για άλλο πράγμα. Το βλέπεις δεν το βλέπεις; και συναινείς γιατί ενδιαφέρεσαι για τη δημόσια υγεία. μην μπερδεύεσαι. κάνε την τοποθέτηση σου σε ένα σχετικό νήμα και πάλεψε βεβαίως τη διάδοση του ψέματος. αλλά ξεχώρισε ότι εδώ την πέφτουν σε μια ανίχνευση. ανίσχυρη ως προς το γεγονός ότι είναι μόνη της. Κάνει νευρωτικά επεισόδια και με αυτό τροφοδοτούνται και διασκεδάζουν,
Το καταλαβαίνεις έτσι;
Προφανώς το κύριο είναι το σοβαρό πρόβλημα υγείας της κοπέλας. Όμως υπάρχουν και κάποιοι που δεν θα το καταλάβουν αυτό και θα την πάρουν στα σοβαρά. Και αυτό θα είναι προβληματικό και για αυτήν (γιατί ενισχύουν τέτοιες συμπεριφορές της) αλλά και για αυτούς (γιατί έχουν πεισθεί ή θέλουν να πεισθούν ότι υπάρχει κάποια συνωμοσία και ψάχνουν άκριτα για επιβεβαίωση).

Αν μου τύχαινε νομίζω ότι θα προσπαθούσα να κατευνάσω. Δεν θα την αντιμετώπιζα ως υγιή με λανθασμένη (για μένα) άποψη ούτε θα ενδιαφερόμουν να επιχειρηματολογήσω.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 22 Αύγ 2020, 16:16

ST48410 έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:07
Χαοτικός έγραψε:
22 Αύγ 2020, 15:58
ST48410 έγραψε:
22 Αύγ 2020, 15:49


Δεν είναι όλα τα πράγματα το ίδιο. Αν κάποιος πιστεύει ότι δεν πρέπει να σταματάει στον κόκκινο σηματοδότη, αφορά και τους υπόλοιπους. Το ίδιο αν κάποιος έχει μικρόφωνο και επηρεάζει κόσμο. Δεν την ξέρω αλλά σε άλλο νήμα είχα διαβάσει ότι έχει ραδιοφωνική εκπομπή ή κάτι τέτοιο.
Έλα ρε τώρα! Δεν μπορείς να διακρίνεις ότι αυτό που λέω για τον όχλο που κάνει κακό (γιατί συντηρεί και διαιωνίζει το κακό) είναι αυτό που νομίζεις ότι την υποστηρίζουν; Το άλλο το χάπατο που αξιώνει ότι είναι καλύτερη από αυτήν, έγραφε εδώ να την φέρουμε για να σπάμε πλάκα. Το ίδιο της κάνουν στα σχόλια. Το ίδιο κάνουν κι εδώ. Είσαι σίγουρος πως ενδιαφέρεται κανείς για να σταματήσει το φαινόμενο κι όλα τα παρόμοια φαινόμενα; με τι θα ασχολούνται μετά για προσδιοριστούν;
Τυχαίνει να έχω συγγενικό μου πρόσωπο με σοβαρό πρόβλημα και μόνο με πολύ φροντίδα και την αγάπη όλης της οικογένειας η κατάσταση είναι ελεγχόμενη και υπάρχει μία κάποια κανονικότητα. Όταν βλέπω συμπεριφορές σαν αυτή του βίντεο, στεναχωριέμαι γιατί μάλλον υποδηλώνουν έλλειψη οικογενειακού κύκλου και φροντίδας

Άμα στεναχωριέσαι δεν συναινείς στην καφρίλα. Κάνεις αυτό που κάνω εγώ.
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:05
Χαοτικός έγραψε:
22 Αύγ 2020, 15:53
Θες πολλά ψωμιά για να με φτάσεις μικρό μου καναρινάκι.
Αν σε καλύπτει το ότι προσπαθείς να υποτιμήσεις εμένα, ενώ συγχρόνως κάνεις λεζάντα στην Κουσκούση, κανένα πρόβλημα.

Προτείνω να τη συνοδεύεις με ντέφι, για να αποκτήσει περισσότερη δυναμική το πρότζεκτ.
Δεν προσπαθώ καθόλου να σε υποτιμήσω και ποτέ δεν σε σύγκρινα με αυτήν. Απλά όταν με ακυρώνεις )και κάποιες φορές νιώθω ότι είναι σκόπιμο) και διαστρεβλώνεις το νόημα και τη σκέψη μου σου απαντάω πιο σκληρά. Τα παίρνω απλώς. δεν γίνεται να σου εξηγώ ότι "δεν λέω αυτό που λες, άλλο λέω" και να κάνεις σαν να μην το είπα. να λες ότι είπα άλλα και να απαντάς σε αυτά με υφάκι κιόλας.


(Δεν τα σηκώνουν αυτά οι πραγματικοί άντρες ρε κοπελιά :xena: )
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6514
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 22 Αύγ 2020, 16:17

Νon4me έγραψε:
22 Αύγ 2020, 14:37
Εμπ1??
Άνετα :003:

Μιλφακι κατηγορίας 3ΑΚ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71647
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Αύγ 2020, 16:18

Naranjita έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:14
είχα την εντύπωση ότι σε αυτό το πχώρουμ, τρέχουμε να βοηθήσουμε και να υπερασπιστούμε τον κάθε άρρωστο *

* ως προηγούμενο θέμα.
Εσένα, δεν έχω καμμία πρόθεση να σε υπερασπιστώ.

Και το ξεκαθαρίζω από τώρα.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 22 Αύγ 2020, 16:19

Naranjita έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:11
ως άμεσα ενδιαφερόμενη, (έχω άσθμα) όταν ξέσπασε η επιδημία, σε όσους γιατρούς πήγαινα (είτε για δική μου εξέταση, είτε για συγγενών μου) ρωτούσα τι γίνεται με τον κοβιντ. ε ένας δεν βρέθηκε να μου πει τα πράγματα είναι σοβαρά, προσεχε μην βγαίνεις από το σπίτι, παστώσου με αντισηπτικό, ντυσου μουμια για να μην ακουμπίσεις πουθενά και κάτσε και περίμενε τον χάρο.
και μιλάμε για επιστήμονες σοβαρούς, όχι για τιποτα που ασχολούνται με ματζουνια και λοιπές βλακείες.

οι επισκέψεις σε γιατρούς, που ανέφερα πριν, γίνονται υποχρεωτικά μια με δυο φορές τον μήνα και είναι μπολικοι.
ε δεν μπορεί να είναι όλοι ψεκασμένοι
Μην αφήσεις μερικούς γιατρούς να σε πάρουν στο λαιμό τους. Εφόσον έχεις πρόβλημα πάρε ό,τι προφυλάξεις μπορείς, χωρίς ακρότητες και αν στο τέλος φανεί ότι είχαν δίκιο, δεν πειράζει. Αν είχαν άδικο όμως μπορεί να γλιτώσεις τον εαυτό σου από μεγάλη ταλαιπωρία. Στην τελική τα αυξημένα μέτρα καθαριότητας και αποστάσεων θα σε προστατέψουν σε μεγάλο βαθμό και από την εποχική γρίπη που μάλλον δεν το λες και κακό.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 22 Αύγ 2020, 16:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:18
Naranjita έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:14
είχα την εντύπωση ότι σε αυτό το πχώρουμ, τρέχουμε να βοηθήσουμε και να υπερασπιστούμε τον κάθε άρρωστο *

* ως προηγούμενο θέμα.
Εσένα, δεν έχω καμμία πρόθεση να σε υπερασπιστώ.

Και το ξεκαθαρίζω από τώρα.
ειλικρινά, δεν ξέρω τι ζόρι τραβάς μαζί μου, ελπίζω όμως μια μέρα να βρεθεί αγωγή για όλα τα ζόρια που τραβάς.

υγιαίνετε και, ει δυνατόν αγαλλιάσθε

:lol:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71647
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Αύγ 2020, 16:23

Χαοτικός έγραψε:
22 Αύγ 2020, 15:53
Θες πολλά ψωμιά για να με φτάσεις μικρό μου καναρινάκι.
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:05

Αν σε καλύπτει το ότι προσπαθείς να υποτιμήσεις εμένα, ενώ συγχρόνως κάνεις λεζάντα στην Κουσκούση, κανένα πρόβλημα.

Προτείνω να τη συνοδεύεις με ντέφι, για να αποκτήσει περισσότερη δυναμική το πρότζεκτ.
Χαοτικός έγραψε:
22 Αύγ 2020, 15:53
Δεν προσπαθώ καθόλου να σε υποτιμήσω και ποτέ δεν σε σύγκρινα με αυτήν. Απλά όταν με ακυρώνεις )και κάποιες φορές νιώθω ότι είναι σκόπιμο) και διαστρεβλώνεις το νόημα και τη σκέψη μου σου απαντάω πιο σκληρά. Τα παίρνω απλώς. δεν γίνεται να σου εξηγώ ότι "δεν λέω αυτό που λες, άλλο λέω" και να κάνεις σαν να μην το είπα. να λες ότι είπα άλλα και να απαντάς σε αυτά με υφάκι κιόλας.


(Δεν τα σηκώνουν αυτά οι πραγματικοί άντρες ρε κοπελιά :xena: )
Πάλι κατάλαβες λάθος.

Δεν εννοούσα ότι με υποτιμάς επειδή με συγκρίνεις με την Κουσκούση, βρε κουτό. :lol:

Με υποτιμάς όταν το παίζεις αξιολογητής μου, θεωρώντας για κάποιο μυστήριο λόγο, ότι αν πεις κάτι θετικό ή αρνητικό θα με επηρεάσει περισσότερο από το δελτίο καιρού.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 22 Αύγ 2020, 16:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 22 Αύγ 2020, 16:25

ST48410 έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:19
Naranjita έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:11
ως άμεσα ενδιαφερόμενη, (έχω άσθμα) όταν ξέσπασε η επιδημία, σε όσους γιατρούς πήγαινα (είτε για δική μου εξέταση, είτε για συγγενών μου) ρωτούσα τι γίνεται με τον κοβιντ. ε ένας δεν βρέθηκε να μου πει τα πράγματα είναι σοβαρά, προσεχε μην βγαίνεις από το σπίτι, παστώσου με αντισηπτικό, ντυσου μουμια για να μην ακουμπίσεις πουθενά και κάτσε και περίμενε τον χάρο.
και μιλάμε για επιστήμονες σοβαρούς, όχι για τιποτα που ασχολούνται με ματζουνια και λοιπές βλακείες.

οι επισκέψεις σε γιατρούς, που ανέφερα πριν, γίνονται υποχρεωτικά μια με δυο φορές τον μήνα και είναι μπολικοι.
ε δεν μπορεί να είναι όλοι ψεκασμένοι
Μην αφήσεις μερικούς γιατρούς να σε πάρουν στο λαιμό τους. Εφόσον έχεις πρόβλημα πάρε ό,τι προφυλάξεις μπορείς, χωρίς ακρότητες και αν στο τέλος φανεί ότι είχαν δίκιο, δεν πειράζει. Αν είχαν άδικο όμως μπορεί να γλιτώσεις τον εαυτό σου από μεγάλη ταλαιπωρία. Στην τελική τα αυξημένα μέτρα καθαριότητας και αποστάσεων θα σε προστατέψουν σε μεγάλο βαθμό και από την εποχική γρίπη που μάλλον δεν το λες και κακό.
έχω αγκαλιάσει τον χάρο ουκ ολίγες φορές - δεν με σκιάζει φοβέρα καμιά , οπότε φοράω την μάσκα μου όπου είναι υποχρεωτικό, όχι όμως για τον κόβιντ, για το πρόστιμο και τις απλές γριπούλες.

δεν έχω πειστεί ότι αυτό το πράγμα είναι όπως μας το λένε. αν δεν ακούσω να πεθαίνουν γνωστοί μου, εμβόλιο δεν κάνω.

νεκρούς θα έχουμε από την πείνα που έρχεται, που μια απλή γριιπουλα θα σκοτώνει λόγω κακής διατροφής και κακουχίας.

για αυτό ετοιμαστείτε, έρχεται.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71647
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Αύγ 2020, 16:28

Naranjita έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:18
Naranjita έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:14
είχα την εντύπωση ότι σε αυτό το πχώρουμ, τρέχουμε να βοηθήσουμε και να υπερασπιστούμε τον κάθε άρρωστο *

* ως προηγούμενο θέμα.
Εσένα, δεν έχω καμμία πρόθεση να σε υπερασπιστώ.

Και το ξεκαθαρίζω από τώρα.
ειλικρινά, δεν ξέρω τι ζόρι τραβάς μαζί μου, ελπίζω όμως μια μέρα να βρεθεί αγωγή για όλα τα ζόρια που τραβάς.

υγιαίνετε και, ει δυνατόν αγαλλιάσθε

:lol:
Δεν τραβάω ιδιαίτερο ζόρι, πέραν από το ότι αντέδρασες σαν την Κουσκούση στο θέμα της Kiki.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ιωαννα Κουσκουση: Τα ειπε εξω απο τα δοντια και την εκοψαν στον αερα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 22 Αύγ 2020, 16:30

Naranjita έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:25
δεν έχω πειστεί ότι αυτό το πράγμα είναι όπως μας το λένε.
Είναι γιατί μέχρι στιγμής στο σύνολο της χώρας υπήρχε σχετικά περιορισμένος αριθμός ασθενών και θανάτων. Ωστόσο το θέμα είναι να μη φτάσουμε στα επίπεδα Βελγίου ή Ολλανδίας ή ακόμα χειρότερα Ιταλίας προκειμένου να πεισθούμε.

Υπάρχουν μέσα στο φόρουμ αναφορές φορουμιτών για συγγενείς τους που έχουν νοσήσει. Και δεν λέω για άγνωστες περσόνες που άρχισαν να γράφουν πριν μερικές εβδομάδες.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών