ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 24 Απρ 2019, 11:18

Υποτίθεται ότι τον βρήκε στο σημείο, δεν πηγε εκεινος στην κοπέλα.
Κι αν είναι μυθοπλασία για ποιό λόγο να το κανει; Να ξεμπροστιάσει η αναρχικιά τους συντρόφους της; Μαλωσε με κάποιους εκεί μέσα και είπε να τους κάνει κακο;
Κι ας υποθέσουμε ότι ήταν κανονισμένο ραντεβουδάκι που κατέληξε σε βιασμό, τί σημαίνει αυτό, ότι δεν υπήρξε βιασμός;
Αν εκεί που το κάνετε με μια κοπελιά εμφανιστούν τίποτα φιλαράκια της και σας βιάσουν, δεν είναι βιασμός;

Cloud87
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 26 Μάιος 2018, 11:58
Phorum.gr user: Cloud87

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cloud87 » 24 Απρ 2019, 11:20

Ίφιδα έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:18
Υποτίθεται ότι τον βρήκε στο σημείο, δεν πηγε εκεινος στην κοπέλα.
Κι αν είναι μυθοπλασία για ποιό λόγο να το κανει; Να ξεμπροστιάσει η αναρχικιά τους συντρόφους της; Μαλωσε με κάποιους εκεί μέσα και είπε να τους κάνει κακο;
Κι ας υποθέσουμε ότι ήταν κανονισμένο ραντεβουδάκι που κατέληξε σε βιασμό, τί σημαίνει αυτό, ότι δεν υπήρξε βιασμός;
Αν εκεί που το κάνετε με μια κοπελιά εμφανιστούν τίποτα φιλαράκια της και σας βιάσουν, δεν είναι βιασμός;
Θα τους δείρουμε.
Ένα το Χελιδόνι κι η Ανοιξη ακριβή
Warn your gods about our wrath. None may stand against space marines.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 24 Απρ 2019, 11:26

Φανταστείτε να σας βιάζανε και να σας αποκαλούσαν "ανωμαλάρα, τά ήθελες, έλα πες την αλήθεια, γούσταρες εξτριμ καταστάσεις ή είσαι μπέμπης, σιγά τα ωά, αφού ήθελες να γαμηθείς, πάρτα τωρα"

fagano3

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 24 Απρ 2019, 11:32

Ίφιδα έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:18

Αν εκεί που το κάνετε με μια κοπελιά εμφανιστούν τίποτα φιλαράκια της και σας βιάσουν, δεν είναι βιασμός;
Ναι επισης μπορει να πεσει μετεωριτης πανω μας εκει που το κανουμε.Πανω κατω τις ιδιες πιθανοτητες εχει στο κεντρο ευρωπαικης πολης και οχι στο μογκαντισου ή σε καμια ερημια που μετα σε καθαριζουν κιολας για να εξαφανισουν και τα ιχνη.

Ναι οτι μπορει να τον βιασαν τον συγκεκριμενο,ναι μπορει ας παει στην αστυνομια, αλλα τι να κανω να λυπηθω που δεν του πληρωσαν τα χρηματα που συμφωνησαν,τα ναρκωτικα ή οτι αλλο ειχαν συμφωνησει;Γιατι να τον βρηκαν απλα ξεμπαργκο και να τον βιασαν δεν παιζει.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22912
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 24 Απρ 2019, 11:39

Ίφιδα έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:26
Φανταστείτε να σας βιάζανε και να σας αποκαλούσαν "ανωμαλάρα, τά ήθελες, έλα πες την αλήθεια, γούσταρες εξτριμ καταστάσεις ή είσαι μπέμπης, σιγά τα ωά, αφού ήθελες να γαμηθείς, πάρτα τωρα"
Δεν ειπαμε οτι καλώς τα έπαθε αν αυτό κατάλαβες. Λέμε οτι έπαιζε με τη φωτιά. Απο τη στιγμή που αρνήθηκε να καταγγείλει το περιστατικό στις αρχές, λογικό δεν είναι να παραξενευόμαστε;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Απρ 2019, 11:43

Για περισσότερες πληροφορίες


Ανακοίνωση της Συνέλευσης του Εμπρός για την Καταγγελία Βιασμού στο Χώρο

https://athens.indymedia.org/post/1597357/
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 24 Απρ 2019, 11:48

Μετά μην απορείτε γιατί βγαίνει το όνομα διεθνώς
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 24 Απρ 2019, 11:49

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:43
Για περισσότερες πληροφορίες


Ανακοίνωση της Συνέλευσης του Εμπρός για την Καταγγελία Βιασμού στο Χώρο

https://athens.indymedia.org/post/1597357/
:o Σοβαρά, τώρα; Ούτε φυλακισμένοι αυτό το πράγμα :roll:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 24 Απρ 2019, 12:09

Ίφιδα έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:18
Υποτίθεται ότι τον βρήκε στο σημείο, δεν πηγε εκεινος στην κοπέλα.
Κι αν είναι μυθοπλασία για ποιό λόγο να το κανει; Να ξεμπροστιάσει η αναρχικιά τους συντρόφους της; Μαλωσε με κάποιους εκεί μέσα και είπε να τους κάνει κακο;
Κι ας υποθέσουμε ότι ήταν κανονισμένο ραντεβουδάκι που κατέληξε σε βιασμό, τί σημαίνει αυτό, ότι δεν υπήρξε βιασμός;
Αν εκεί που το κάνετε με μια κοπελιά εμφανιστούν τίποτα φιλαράκια της και σας βιάσουν, δεν είναι βιασμός;
όποιος ανακατεύεται με πουστριλίκια αυτά παθαίνει
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 24 Απρ 2019, 13:16

fagano3 έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:32

Ναι επισης μπορει να πεσει μετεωριτης πανω μας εκει που το κανουμε.Πανω κατω τις ιδιες πιθανοτητες εχει στο κεντρο ευρωπαικης πολης και οχι στο μογκαντισου ή σε καμια ερημια που μετα σε καθαριζουν κιολας για να εξαφανισουν και τα ιχνη.

Ναι οτι μπορει να τον βιασαν τον συγκεκριμενο,ναι μπορει ας παει στην αστυνομια, αλλα τι να κανω να λυπηθω που δεν του πληρωσαν τα χρηματα που συμφωνησαν,τα ναρκωτικα ή οτι αλλο ειχαν συμφωνησει;Γιατι να τον βρηκαν απλα ξεμπαργκο και να τον βιασαν δεν παιζει.
Δυστυχώς όχι, δεν είναι ίδιες οι πιθανότητες. Η περίπτωση να βιαστεί ένας άντρας είναι πολύ μεγαλύτερη απ το να πέσει ένας μετεωρίτης πάνω του. Στο λινκ που έφερε η Γαλη μιλάνε για αγόρι, πολύ νεαρό άτομο δηλαδή, στο αρχικό λινκ που έφερε ο νηματοθετης λέει ότι ήταν εδώ με εράσμους. Δεν ξέρουμε αν ήταν ελ αναρχοάπλυτοι, μπορεί να ήταν οποιοιδήποτε. Δεν ήταν σε κάποια ερημική τοποθεσία αλλά στο κέντρο της Αθήνας. Τα υπόλοιπα που λες για χρήματα ναρκωτικά κλπ είναι πράγματα που βγάζεις απ το κεφάλι σου για να εξηγήσεις μια κατάσταση. Μόνο που δεν αναφέρεσαι σ αυτά ως πιθανότητες αλλά ως βεβαιότητα. Λες κι αν ηταν ναρκωμανής ή ζιγκολό θα δικαιολογούσε το βιασμό. Ελπίζω αν έρθεις ποτέ αντιμέτωπος με μια τέτοια κατάσταση ως θύμα, να μην χρειαστεί να συνομιλήσεις με έναν άνθρωπο που σκέφτεται όπως εσυ.
Ερμής έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:39
Απο τη στιγμή που αρνήθηκε να καταγγείλει το περιστατικό στις αρχές, λογικό δεν είναι να παραξενευόμαστε;
Αν ισχυει η καταγγελία μιλάμε για ένα νεαρό άτομο που βιάστηκε σε ξένη χώρα. Δεν ειναι απίθανο τα θύματα βιασμού να μην καταγγέλλουν το περιστατικό στις αρχές, ίσα ίσα είναι πολύ συνηθισμένο.
Αν έκαναν οι περισσότερο το πολύ απλό, να προσπαθήσουν να μπουν στη θέση αυτού του ατόμου θα συνειδητοποιούσαν ότι μετά από κάτι τέτοιο νιώθεις τουλάχιστον διαλυμένος και σοκαρισμένος.
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Απρ 2019, 11:43
Για περισσότερες πληροφορίες


Ανακοίνωση της Συνέλευσης του Εμπρός για την Καταγγελία Βιασμού στο Χώρο

https://athens.indymedia.org/post/1597357/
Περιληψη: Αναγκαζόμαστε να βγάλουμε ανακοίνωση γιατί πήρε διαστάσεις το θέμα. Θα προσπαθήσουμε να μην ξανασυμβεί τέτοιο περιστατικό με ευχολόγια και καλύτερη περιφρούρηση. Άμα συμβεί απλώς θα τον διώξουμε απ τον χώρο.

...εκτιμάται ότι στο Ηνωμένο Βασίλειο υπάρχουν ετησίως 78.000 θύματα βιασμου ή απόπειρας βιασμού, 9.000 εκ των οποίων θεωρείται ότι είναι άντρες...

http://www.animartists.com/2015/11/10/η ... ίηση-όντω/



«Ο Στόχος Ήταν Πάντα οι Γυναίκες, Δεν μου Είχε Περάσει από το Μυαλό ότι θα Ήμουν Θύμα Βιασμού»

Ένας άνδρας που έπεσε θύμα βιασμού θυμάται τον πόνο που ένιωσε.


Το άρθρο δημοσιεύτηκε αρχικά στο Broadly.

Προτού βιαστεί από δύο άνδρες τους οποίους γνώρισε ένα βράδυ που είχε βγει έξω το 2016, ο 23χρονος Sam Thompson νόμιζε ότι η σεξουαλική κακοποίηση ήταν κάτι που συνέβαινε μόνο στις γυναίκες.

«Δεν μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό ότι μπορούσε να πέσει θύμα βιασμού ένας άνδρας», λέει ο Thompson. «Ο στόχος είναι πάντα οι γυναίκες. Ως άνδρας, το μόνο για το οποίο μπορεί να ανησυχήσεις είναι μη χάσεις τα κλειδιά ή το πορτοφόλι σου. Ποτέ δεν σκεφτόμαστε ότι μπορεί να συμβεί και σε εμάς».

Αν και η συντριπτική πλειοψηφία των θυμάτων σεξουαλικής κακοποίησης είναι γυναίκες, οι άνδρες δέχονται επίσης επιθέσεις. Στην Αγγλία και την Ουαλία, βιάζονται 12.000 άνδρες ετησίως. Σύμφωνα με την οργάνωση κατά της σεξουαλικής βίας RAINN, πολλοί άνδρες που μιλούν για την εμπειρία τους, αντιμετωπίζουν επιπλέον συναισθήματα ντροπής και αμφιβολίας – νιώθουν ότι θα έπρεπε να είχαν καταφέρει να παλέψουν και να νικήσουν τους δράστες, ότι η επίθεση που δέχτηκαν προσβάλλει την αρρενωπότητά τους–, λόγω των κοινωνικών προσδοκιών από το κάθε φύλο.

«Θυμάμαι ότι με έσπρωχναν για λίγο, θυμάμαι τον πόνο της διείσδυσης και θυμάμαι ότι το έκαναν εναλλάξ» - Sam Thompson

Τον Σεπτέμβριο του 2016, ο Thompson ήταν σε βραδινή έξοδο στο Μάντσεστερ με έναν φίλο του, όταν δέχθηκε επίθεση. Μετά από μερικά μπαρ και club, ο DJ από το Νιούαρκ του Νότινγκχαμσαϊρ έχασε το κινητό του, όπως και τον φίλο του. «Όπως συμβαίνει συνήθως όταν έχεις πιει, καταλήγεις να κουβεντιάζεις με άσχετα άτομα. Μου πρότειναν να φύγω μαζί τους και κατέληξα σε ένα ξενοδοχείο με μεγάλη παρέα».

Σε κάποια στιγμή, θυμάται ο Thompson, η παρέα έφυγε από το ξενοδοχείο – αφήνοντάς τον μόνο του με δύο άνδρες, οι οποίοι στη συνέχεια του επιτέθηκαν. «Όταν έφυγαν όλοι, δεν θεώρησα ότι ήταν επικίνδυνο [να μείνω]. Δεν ένιωθα κάποια απειλή. Οπότε έμεινα για άλλο ένα ποτό μαζί τους και τότε τα πράγματα ξεκίνησαν να γίνονται θολά. Όπως όταν βλέπεις έναν εφιάλτη και ξαφνικά ξυπνάς».

Για μια στιγμή, ο Thompson στάθηκε στη γέφυρα και σκέφτηκε να αυτοκτονήσει.

Οι δύο άνδρες βίασαν τον Thompson, αν και οι μνήμες που έχει από την επίθεση –όπως συμβαίνει και σε πολλά θύματα σεξουαλικής κακοποίησης- είναι συγκεχυμένες. «Θυμάμαι κάποιες στιγμές, όμως όχι τα πάντα. Θυμάμαι ότι με έσπρωχναν για λίγο, θυμάμαι τον πόνο της διείσδυσης και θυμάμαι ότι το έκαναν εναλλάξ. Ήμουν σε κατάσταση σοκ – προσπαθούσα να εστιάσω σε οτιδήποτε άλλο».

Μετά την επίθεση, ο Thompson περιπλανήθηκε στους δρόμους του Μάντσεστερ σε κατάσταση σύγχυσης και ακραίου σοκ. Σε κάποια στιγμή, μπήκε σε ένα μαγαζί και αγόρασε ένα ποτό. «Ακούγεται περίεργο, όμως μόνο όταν έφτασα στη γέφυρα κοντά στο μέρος όπου έμενα, συνειδητοποίησα τι είχε γίνει. Ήμουν στη γωνία κάτω από το σπίτι μου και ήξερα ότι έπρεπε να ανέβω πάνω και να αντικρύσω την κοπέλα μου και τον φίλο μου - τότε μόνο συνειδητοποίησα τι μου είχε συμβεί. Πονούσα και ήθελα απλώς να πεθάνω».

Για μια στιγμή, ο Thompson στάθηκε στη γέφυρα και σκέφτηκε να αυτοκτονήσει. «Υπήρχε μια εσωτερική σύγκρουση μέσα μου και τελικά αποφάσισα να μην το κάνω. Περπάτησα μέχρι τη γωνία και πήγα στο διαμέρισμά μου».

Οι άνδρες δεν καταγγέλλουν τον βιασμό, επειδή αισθάνονται ότι διακυβεύεται ο ανδρισμός τους.

Ο Thompson θεωρεί ότι η απόφαση να μιλήσει στην κοπέλα του για την επίθεση ήταν η πιο σημαντική της ζωής του. «Με το που πέρασα το κατώφλι της πόρτας ξέσπασα σε κλάματα. Δεν μπορούσα να το συγκρατήσω άλλο. Νομίζω ότι αν είχα επιστρέψει στο διαμέρισμα και ήμουν μόνος, δεν θα το είχα κάνει ποτέ αυτό. Θα τα είχα κρατήσει όλα μέσα μου».


Οι ερευνητές εκτιμούν ότι οι άνδρες είναι λιγότερο πιθανό να καταγγείλουν τη σεξουαλική κακοποίηση, σε σχέση με τις γυναίκες: Σε έρευνα του 1999διαπιστώθηκε ότι οι άνδρες δεν καταγγέλλουν τον βιασμό, επειδή αισθάνονται ότι διακυβεύεται ο ανδρισμός τους. Άλλες έρευνες έχουν δείξει ότι ο βασικότερος λόγος που οι άνδρες δεν καταγγέλλουν το περιστατικό είναι ο φόβος ότι θα θεωρηθούν ομοφυλόφιλοι.

https://www.vice.com/gr/article/434a73/ ... poy-eniwse

fagano3

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 24 Απρ 2019, 13:22

Ίφιδα έγραψε:
24 Απρ 2019, 13:16
Ελπίζω αν έρθεις ποτέ αντιμέτωπος με μια τέτοια κατάσταση ως θύμα, να μην χρειαστεί να συνομιλήσεις με έναν άνθρωπο που σκέφτεται όπως εσυ.

Δεν σκοπευω να παω στο μογκαντισου για να υπαρξει τετοια πιθανοτητα.

Επισης δεν ειμαι αρσενικη πορνη για να τα χαλασω στα λεφτα ή για να μπλεξω με υποκοσμο.

Αν τον βιασαν ας παει στην αστυνομια.

Ολα τα αλλα ειναι οι γνωστες υστεριες σου.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 13980
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 24 Απρ 2019, 13:23

Lord Brum έγραψε:
23 Απρ 2019, 22:37
Highlander έγραψε:
23 Απρ 2019, 22:33
Φυσικά και υπάρχουν σοβαρές σεξιστικές συμπεριφορές και εντός του αναρχικού/αντιεξουσιαστικού χώρου και πάλι φυσικά θα πρέπει να περιθωριοποιηθούν και να καταδικαστούν με κάθε δυνατό τρόπο. Θεωρώ ότι αφορά κυρίως άτομα τα οποία δεν είναι συνειδητοποιημένα μέτοχοι και φορείς της αναρχικής ιδεολογίας εκλαμβάνοντας την ως ένα προοδευτικό ρεύμα.
Προσωπική μου άποψη είναι ότι θα έπρεπε να έχει κληθεί η αστυνομία για ένα τέτοιο περιστατικό, αλλά τα μέλη του χώρου δεν την αποδέχονται σαν θεσμό ,συνεπώς προτίμησαν να προσπαθήσουν να λυθεί το θέμα εντός της κοινότητας.
:smt005::smt005::smt005::smt005:
Ηθικο διδαγμα: Αν εισαι βιαστης και θελεις να γλυτώσεις την φυλακη, βιαζε αναρχικες/αντιεξουσιαστριες.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 24 Απρ 2019, 13:29

fagano3 έγραψε:
24 Απρ 2019, 13:22
Ίφιδα έγραψε:
24 Απρ 2019, 13:16
Ελπίζω αν έρθεις ποτέ αντιμέτωπος με μια τέτοια κατάσταση ως θύμα, να μην χρειαστεί να συνομιλήσεις με έναν άνθρωπο που σκέφτεται όπως εσυ.

Δεν σκοπευω να παω στο μογκαντισου για να υπαρξει τετοια πιθανοτητα.

Επισης δεν ειμαι αρσενικη πορνη για να τα χαλασω στα λεφτα ή για να μπλεξω με υποκοσμο.

Αν τον βιασαν ας παει στην αστυνομια.

Ολα τα αλλα ειναι οι γνωστες υστεριες σου.
12.000 άντρες βιάζονται ετησίως στην Αγγλία και την Ουαλία. Έβαλα και μια μαρτυρία, ούτε ομοφυλόφιλος ήταν, ούτε ναρκομανής.
Πού ακριβώς υστερίασα είπαμε; Κατηγορούσα ας πούμε κάποιο θύμα βιασμού ως ναρκομανή ή ομοφυλόφιλο χωρίς να είμαι σίγουρη για τίποτα απ αυτα απλα γιατί ετσι, δυσκολεύομαι να το αντιμετωπίσω ανθρώπινα;.

fagano3

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 24 Απρ 2019, 13:33

Ίφιδα έγραψε:
24 Απρ 2019, 13:29
fagano3 έγραψε:
24 Απρ 2019, 13:22
Ίφιδα έγραψε:
24 Απρ 2019, 13:16
Ελπίζω αν έρθεις ποτέ αντιμέτωπος με μια τέτοια κατάσταση ως θύμα, να μην χρειαστεί να συνομιλήσεις με έναν άνθρωπο που σκέφτεται όπως εσυ.

Δεν σκοπευω να παω στο μογκαντισου για να υπαρξει τετοια πιθανοτητα.

Επισης δεν ειμαι αρσενικη πορνη για να τα χαλασω στα λεφτα ή για να μπλεξω με υποκοσμο.

Αν τον βιασαν ας παει στην αστυνομια.

Ολα τα αλλα ειναι οι γνωστες υστεριες σου.
12.000 άντρες βιάζονται ετησίως στην Αγγλία και την Ουαλία. Έβαλα και μια μαρτυρία, ούτε ομοφυλόφιλος ήταν, ούτε ναρκομανής.
Πού ακριβώς υστερίασα είπαμε; Κατηγορούσα ας πούμε κάποιο θύμα βιασμού ως ναρκομανή ή ομοφυλόφιλο χωρίς να είμαι σίγουρη για τίποτα απ αυτα απλα γιατί ετσι, δυσκολεύομαι να το αντιμετωπίσω ανθρώπινα;.
Μου βαλες πηγη vice :fp:

και ιστορια ενος που πηγε με αγνωστους σε δωματιο ξενοδοχειου.

Οχι καλε δεν ητανε κωλομπινα.

Σταματα να διαβαζεις λιφο και βαις και αλλες τετοιες αηδιες και ισως μειωθουν οι υστεριες

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: ΕΛ αναρχοάπλυτοι βίασαν Ισπανό amab

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 24 Απρ 2019, 13:44

Και η χαρα των ναζιδων για εναν ανθρωπο που βιαστηκε συνεχιζεται με αμειωτο ρυθμο.

Πατρις-θρησκεια-οικογενεια στα καλυτερα της. :smt038

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών