MGTOW ή θανατος!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
mec

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mec » 29 Μάιος 2018, 20:33

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
29 Μάιος 2018, 19:45
Παιδιά βοηθήστε με, θέλω να καταπνίξω τον ρομαντισμό μου.
Ε δεν χρειάζεται να τον καταπνίξεις. Το θέμα είναι να μην βασανίζεσαι από αυτόν. Να μην κολλάς, να μην επενδύεις ψυχολογικά, σε μια γκόμενα όταν δεν έχεις πάρει μια απόφαση ζωής με αυτήν. Τώρα δεν υπάρχει μαγική λύση για αυτό. Προσωπικά, πάντα φρόντιζα να έχω κι άλλες στην ατζέντα για να μην κολλάω.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 29 Μάιος 2018, 22:29

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
29 Μάιος 2018, 17:58
βλεπω η ιφιδα σας εχει πλευρισει ολους καλα
Όχι ρε γμτ, με κατάλαβες!

Στην πραγματικότητα υπάρχει μπαγκόζμια συνωμοσία. Τρέχει σκέδιο απ τη κεντρική διοίκηση του γυναικοκεντρικού μισανδρικού γκαμπιταλιζμού για προσφορά ερωτικών υπηρεσιών σε όποιον αντισταθεί στην καθυστερηση των μαγκάου.

Μού χουν στείλει απ τας Αμέρικας ειδικές, πανέμορφες "στρατιωτίνες", έτοιμες για όλα, όπως και πολλά εκατομμύρια γιούρο να τα διαχειριστώ όπως θέλω για τον Αγώνα. Έχω υποσχεθεί σε όλους τους απο μια που θα τους προσφέρει νύχτες αξεπέραστες

π.χ στον Ντάτζ έχω υποσχεθεί σωσία της Ιβάνκα, γι αυτό και σού γραψε πως δεν ξερει αν θα αντέξει
στον Ερμή κορίτσι για σπίτι κι ενα κότερο
στον Άγι όργιο με κορτσούδια του ανατολικού μπλόκ και σαφάρι στην Αφρική

Εγώ χαλβαδιάζω τον Υπερκού εδώ και χρόνια οπότε τον κρατάω για την πάρτυ μου. Μας περιμένει αερόστατο στο Μέγαρο Μουσικής με γκουρμεδιές και κρασάρες, θα πετάξουμε με πανσέληνο πάνω απ τη Σαλόνικα και μετά το φαγητό και το ποτό θα κάνουμε έναν έρωτα όλο τρέλα σα να ναι η τελευταία μας φορά. Αν δεν πιάσει αυτό, υπόσχομαι διαρκείας στον Πάοκ και ανάσταση του Ανδρέα, άμα γουστάρει ντύνομαι και αεροσυνοδός Λιάνη για την πάρτυ του

Εικόνα

Επειδή όμως ως γυναίκα είμαι και σατανική κι έχω μισάνθρωπη φύση όπως λες έχω ειδική κόλαση για όσους έχουν ήδη υποκύψει στην καθυστέρηση των μαγκάου. π.χ. Έχω βρει έναν σωσία του Ορέστη 35 και τον έχω στείλει ήδη πίσω απ τα θαμνάκια του Σέιχ Σου μαζί με 5 γυναικάρες όλων των χρωμάτων, δασκαλεμένες να κάνουν πως δεν γουστάρουν και 5 μουσάτους ντυμένους παπάδες να τους περιτριγυρίζουν και να τους παίρνουν μάτι ενόσω θα υμνούν θεία λειτουργία. Προτού κράξει κανείς την αρρώστια, να πω πως είναι φαντασίωση του Ορέστη, όχι δική μου. Όλο αυτό θα το μαγνητοσκοπήσουμε και θα το στείλω στον Ορέστη. Θα βλέπει τον εαυτό του να καλοπερνά αλλά δε θα είναι αυτός.
Αυτό γιατί χρησιμοποίησε μια φράση του Κοσμά του Αιτωλού "Αν σ’ ένα σταυροδρόμι συναντήσεις το διάβολο και μιά γυναίκα, πήγαινε προς τα εκεί που είναι ο διάβολος και όχι εκεί που είναι η γυναίκα" Αυτό που δεν ξέρει το ψυχούλι είναι πως κι ο διάολος γυναίκα είναι! Γκαγκάααν!

Εικόνα

Με σένα Έθνι θα είμαι πιο σκληρή. Εσύ δε θα πάρεις και δε θα πάθεις απολύτως τίποτα.
Ίσως αν συρθείς και ζητήσεις συγγνώμη για κάθε μισογύνικο πόστ σου να σου στείλω μια μίστρες

Εικόνα

Την καληνύχτα μου

Εικόνα
μόνο οι άλλοι θα τρολάρουν;

Ορέστης 35

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 29 Μάιος 2018, 23:00

Το βασικο για να γινεις mgtow ειναι να μην ανεχεσαι να γινεις ο κλασικος Ελληνας που μολις κανει μια σοβαρη σχεση γινεται πληρως κατευθυνομενος απο τη γυναικα

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 29 Μάιος 2018, 23:06

Daje έγραψε:
29 Μάιος 2018, 17:46
Δεν θα μπορουσα ποτε να γινω μελος του συγκεκριμενου κινηματος οχι γιατι δεν συμφωνω μαζι σας, αλλα γιατι θα ημουν ο αδυναμος κρικος.
θα κάνουμε και κρίκους και μονόζυγο και όλα τα είδη τη ενόργανης γυμναστικής! :hebit:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 29 Μάιος 2018, 23:08

Δευτερος κανονας mgtow να μη γινεσαι δουλος του χρηματος
πληβείοι με μάτια θλιμμένα χτυπάνε καρτέλες,
στον άθλιο μισθό τους σφιχτά κολλημένοι σαν στρείδια, σαν βδέλλες

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 29 Μάιος 2018, 23:10

Εθνι, οπως κατάλαβες δε σε θεωρώ μόνο εγώ μισογύνη, εκτός κι αν πιστεύεις πως εκτός απ τον mec έχω βάλει και τον enaon κι όποιον άλλον κατεβάσει το μυαλό σου να σε θεωρεί τέτοιο. Εδώ που τα λέμε ως μισογύνης, αυτό πιστεύεις

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 29 Μάιος 2018, 23:14

Ίφιδα έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:10
Εθνι, οπως κατάλαβες δε σε θεωρώ μόνο εγώ μισογύνη, εκτός κι αν πιστεύεις πως εκτός απ τον mec έχω βάλει και τον enaon κι όποιον άλλον κατεβάσει το μυαλό σου να σε θεωρεί τέτοιο. Εδώ που τα λέμε ως μισογύνης, αυτό πιστεύεις
να στο θεσω με πολιτικους ορους

αν το πολιτικο φασμα στρεφεται σε ολο και πιο αριστερες θεσεις πολυ ευκολα κατηγοριοποιειται καποιος ο αλλος ως φασιστας ασχετα αν αυτος δεν μετακινηθηκε πολιτικα πιο δεξια

οποτε το προβλημα δεν ειναι αυτος που δεν μετακινηθε αλλα το οτι το συστημα μετακινηθηκε
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22453
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 29 Μάιος 2018, 23:16

κάτσε ρε έθνι, είναι σαν να λές είμαστε ούγκα, και φταίει ο μπουτάρης, σορυ η γυναίκα, που μας προκάλεσε, να μην ερχόταν.

Η κοινωνία είναι όπως είναι, γιατί και εμείς είμαστε κότες. Όλα τα ξέρουμε και χίλια μπορούμε να κάνουμε, αλλά όταν έρθει η ώρα να γίνει κάτι που δεν ξέρουμε, βάζουμε την γυναίκα μπροστά να καθαρίσει. Ε, 5-10 φορές, τέλος μετά, έτσι πάνε αυτά.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 29 Μάιος 2018, 23:23

enaon έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:04
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:01
εγω χαρακτηριζω σεξιστη και μισογυνη καποιον που προσπαθει να καμακωσει καποια στο δρομο συμπεριφερομενος εναντι της σαν να ειναι μια που ασκει το γνωστο επαγγελμα και εκμεταλλευομενος την λεπτοτητα του χαρακτηρα της
άρα καλά κατάλαβα οτι ο μισογυνισμός έχει συνδεθεί με την σεξουαλική εικόνα τους στο νήμα ε; Τεσπα, εγώ αυτόν δεν τον λέω μισογύνη, άξεστο τον λέω.

Μισογύνης θα γίνει αν δεν βάλει το ζωάκι στην θέση του όταν πρέπει, και θέλει για παράδειγμα να είναι σεμνές για να μην γίνεται άξεστος κλπ.
καθε ανδρας που εκμεταλλευεται την θεση του και την λεπτοτητα της συμπεριφορας μιας γυναικας ειναι σεξιστης

αντιθετα λογω της λεπτοτητας του χαρακτηρα των γυναικων δυσκολοτερα θα δεις σεξιστικες επιθεσεις εναντιον ανδρων

αυτο δεν ισχυριζονται οι γυναικες και οι φεμινιστριες (παλαιου και νεου κυματος)?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 29 Μάιος 2018, 23:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22453
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 29 Μάιος 2018, 23:24

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:23
καθε ανδρας που εκμεταλλευεται την θεση του και την λεπτοτητα της συμπεριφορας μιας γυναικας ειναι σεξιστης

άρα και ο φρεμαν; τελικά μιλάς σοβαρά στο νήμα εκεί;

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 29 Μάιος 2018, 23:27

enaon έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:24
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:23
καθε ανδρας που εκμεταλλευεται την θεση του και την λεπτοτητα της συμπεριφορας μιας γυναικας ειναι σεξιστης

άρα και ο φρεμαν; τελικά τρολάρεις στο νήμα εκεί, η εκεί απλά φλερτάρει όμορφα;
συμφωνα με τον "μισογυνη" εθνι δεν ειναι

συμφωνα με τις γυναικες και τις φεμινιστριες ειναι σεξιστης ο οποιος εκμεταλλευεται την θεση του
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22453
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 29 Μάιος 2018, 23:28

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:27
enaon έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:24
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:23
καθε ανδρας που εκμεταλλευεται την θεση του και την λεπτοτητα της συμπεριφορας μιας γυναικας ειναι σεξιστης

άρα και ο φρεμαν; τελικά τρολάρεις στο νήμα εκεί, η εκεί απλά φλερτάρει όμορφα;
συμφωνα με τον "μισογυνη" εθνι δεν ειναι

συμφωνα με τις γυναικες και τις φεμινιστριες ειναι σεξιστης ο οποιος εκμεταλλευεται την θεση του
άρα τρολάρεις εκεί ναι;

γιατί όμως, σου άρεσε αυτό που είδες; Εμένα μου φάνηκε στα όρια του άξεστου. Ο φρεεμαν ειναι, δεν ειναι κανένας παπάς, όλη του την ζωή στο χόλυγουντ την περασε, έλεος. Και το μάτι του ειναι σαν να έχει πάθει παρκινσον :003:

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 29 Μάιος 2018, 23:30

Ίφιδα έγραψε:
29 Μάιος 2018, 22:29


Εγώ χαλβαδιάζω τον Υπερκού εδώ και χρόνια οπότε τον κρατάω για την πάρτυ μου. Μας περιμένει αερόστατο στο Μέγαρο Μουσικής με γκουρμεδιές και κρασάρες, θα πετάξουμε με πανσέληνο πάνω απ τη Σαλόνικα και μετά το φαγητό και το ποτό θα κάνουμε έναν έρωτα όλο τρέλα σα να ναι η τελευταία μας φορά. Αν δεν πιάσει αυτό, υπόσχομαι διαρκείας στον Πάοκ και ανάσταση του Ανδρέα, άμα γουστάρει ντύνομαι και αεροσυνοδός Λιάνη για την πάρτυ το
Ουπς. Μάγκες σόρρυ, σε λα βι, αποσύρομαι από το νήμα και προσυπογράφω προκαταβολικά όποιο τρομπόνιασμα ρίξει από τουδε και στο εξής η Ίφιδα στο μισογύνικα αρσενικα. Γεια χαρά. :wave:

mec

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mec » 29 Μάιος 2018, 23:39

Αγις έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:07
mec_ έγραψε:
29 Μάιος 2018, 22:56


Στον πυρήνα των mgtow βρίσκονται Men Rights Activists που παλεύουν για μια ισορροπία σε νομοθετικές ρυθμίσεις που αφορούν την ισότητα των δύο φύλων, ωστε να μην υπάρχουν μεροληπτικές ρυθμίσεις υπό το βάρος φεμινιστικών οργανώσεων. Δεν έχουν καμμία σχέση με τα τερατουργήματα που γράφεις ενάντια στις γυναίκες και δεν υπόσχονται καμμία επανάσταση.
Σωστά τα γράφεις - δίκιο βουνό έχεις αλλά ...

Που υπογράφω τη δήλωση μετανοίας ;
Θέλω 30 ανατολικομπλοκόριτσα και 30 σαφάρι - επιλογής μου.
:smt017

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 29 Μάιος 2018, 23:48

mec_ έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:39
Αγις έγραψε:
29 Μάιος 2018, 23:07
mec_ έγραψε:
29 Μάιος 2018, 22:56


Στον πυρήνα των mgtow βρίσκονται Men Rights Activists που παλεύουν για μια ισορροπία σε νομοθετικές ρυθμίσεις που αφορούν την ισότητα των δύο φύλων, ωστε να μην υπάρχουν μεροληπτικές ρυθμίσεις υπό το βάρος φεμινιστικών οργανώσεων. Δεν έχουν καμμία σχέση με τα τερατουργήματα που γράφεις ενάντια στις γυναίκες και δεν υπόσχονται καμμία επανάσταση.
Σωστά τα γράφεις - δίκιο βουνό έχεις αλλά ...

Που υπογράφω τη δήλωση μετανοίας ;
Θέλω 30 ανατολικομπλοκόριτσα και 30 σαφάρι - επιλογής μου.
:smt017
Τα βρήκα με την Φαρισαία και το Ιερατείο.

Ίφιδα @ MGTOW ή θανατος!
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών