MGTOW ή θανατος!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 15 Ιαν 2019, 23:26

Ερμής έγραψε:
15 Ιαν 2019, 17:06
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 09:38
εντελως τυχαια οι πλεον ποθητοι ανηκουν στις ελιτ του καπιταλισμου :lol:
Ε που θα ανήκει, στην τάξη των ξεδοντιάρηδων; Να είμαστε και λίγο ρεαλισταί.
ευχαριστουμε που μας επιβεβαιωνετε :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 15 Ιαν 2019, 23:48

paul25 έγραψε:
15 Ιαν 2019, 21:55
SpoilerShow
Λοιπόν αγαπητό μου κουλουράκι θα προσπαθήσω να απαντήσω στις ερωτήσεις που έβαλες, σηκώνω μανίκια και πάμε.
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 17:04
έχω πολλές αγνωστες λέξεις αλλά μερικές απορίες είναι οι κάτωθι.
λοιπόν:
α)ποια γυναίκα θέλει ρε συ να έχει δεσμό/οικογένεια με πορνοσταρ;(επειδή ανήκει στο πιο επιθυμητό τεταρτημόριο)άσε που δεν είναι κούκλοι όλοι τους.το λέω με την δικαιολογία ότι είναι εμφανίσιμοι υποτίθεται.
Ο πίνακας αυτός είναι φτιαγμένος από άντρες και από άντρες που ο κυρίως τους στόχος είναι η πρόσβαση στο πολύ σεξ με γυναίκες της αφρόκρεμας της γυναικείας ομορφιάς. Ο Πορνοσταρ λοιπόν μπορεί να μην είναι ποθητός για δεσμό, άσε που οι περισσότερες γυναίκες θα αγνοούν ότι είναι και πορνοσταρ, αλλά έχει πρόσβαση σε αυτό που λέγαμε. Τέλος, συνήθως οι πορνοσταρ επιλέγονται για τη αρρενωπότητα τους, την ομορφιά τους, το σώμα τους κλπ επομένως δεν θα είναι κανένας κοντός, φαλακρός, χοντρός (όχι ότι δεν υπάρχουν και τέτοιοι, αλλά μάλλον έχουν υπόψιν τους το επαγγελματικό), επομένως και στην έξω ζωή θα έχει μια άλφα επιτυχία, δεν έχει σημασία αν στο τέλος δεν κάνει δεσμό με αυτές που γνωρίζει όταν αυτές μαθαίνουν ότι είναι πορνοσταρ, σημασία έχει ότι και μέσα στο πλατό και εκτός πλατό έχει πρόσβαση σε αυτό που λέγαμε.
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 17:04
β)ένας άνδρας που χαρακτηρίζεται ως political idealogist ,γιατί ανήκει στο πιο ''κακό'' τετραγωνάκι;; τι ακριβώς είναι το αρνητικό; μήπως είναι απλά ξεροκέφαλος ή τέλος πάντων ο χαρακτήρας του είναι αυτό που του δημιουργεί δυσκολίες και όχι η ταμπελιτσα;
Σε αυτό είχα κολλήσει και εγώ, αλλά μάλλον εννοεί τους political correct άντρες, μην ξεχνάμε ότι το έφτιαξαν Αμερικάνοι.
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 17:04
γ)αν μια γυναίκα έχει χορτάσει το σέξ και αποζητά πλέον ο σύντροφος της να έχει στοιχεία τελείως διαφορετικά και πάνω απ'όλα με ουσία(ίσως γιατί ωρίμασε κι αυτή η κακομοίρα ) γιατί αυτό να χαρακτηρίζει τόσο απαξιωτικά έναν άνδρα.ίσα ίσα που δείχνει ότι σε αυτό το θέμα θέλεις έναν άνδρα με ουσία.
εκτός κι αν ψάχνει κορόιδο ,τότε σημαίνει ότι δεν σταμάτησε να αντιμετωπίζει τους άνδρες απλά για να ξεδίνει.αλλά και πάλι η συναλλαγή είναι στα ίδια επίπεδα γιατί αν ο άνδρας εκτιμά τον εαυτό του δεν θα ενέδιδε στην σχέση κτλ.
Πάλι γυναίκεια το βλέπεις, η γυναίκα έχει μια τιμή η οποία εξαρτάται από την ομορφιά της, αυτό είναι το notion των συντακτών, όταν λοιπόν την χάνει, την "αγοράζει" κάποιος άντρας που τόσα χρόνια δεν μπορούσε να "αγοράσει" γυναίκα. Είναι πεπεισμένοι ότι ο άντρας αυτός είναι δυστυχής και απλά συμβιβάζεται γιατί ποιος στη τελική νορμάλ θέλει μια "σαβούρα"; Είναι σαν να μένεις σε ένα σπίτι που μπάζει, στάζουν οι οροφές κλπ και επειδή δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς να συμβιβάζεσαι να μένεις σε αυτό γιατί ποιος νορμάλ δεν θα ήθελε να μένει σε ωραίο, ζεστό, νεόδμητο, φωτεινό σπίτι;
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 17:04
ρε σεις από μόνοι σας απαξιώνετε τον εαυτό σας.
Μην με συμπεριλαμβάνεις σε αυτό σε παρακαλώ.
νομίζω ότι αυτό
Ο πίνακας αυτός είναι φτιαγμένος από άντρες και από άντρες που ο κυρίως τους στόχος είναι η πρόσβαση στο πολύ σεξ με γυναίκες της αφρόκρεμας της γυναικείας ομορφιάς.
είναι πολύ επεξηγηματικό και με σαφήνεια περιγράφει τον τρόπο που σκέφτονται οι άνδρες που τους απασχολεί ΄με το εν λόγω ''κίνημα''.είτε είναι ,είτε δεν είναι ,είτε νομίζουν ότι είναι και πάει λέγοντας.
αν ας πούμε είναι ,τότε θεωρούν την γυναίκα ως res .το μοναδικό πράγμα που τους ενδιαφέρει είναι να αυξήσουν το νούμερο στις κατακτήσεις.συνεπώς η όποια γυναίκα συναναστρέφεται με τέτοιους τι την θεωρούν;αξιόλογη; δε το νομίζω,μάλλον πρέπει να είναι εξίσου γελοίες κι αυτές.

αυτοί που ανήκουν στα ''κακά '' τετραγωνάκια θεωρούν πρότυπά τους αυτούς;και θέλουν να γίνουν σαν αυτούς τους καραγκιόζηδες;ή οι καραγκιόζηδες ''χαρακτηρίζουν '' υποτιμητικά όποιον άνδρα έχει αξιοπρέπεια;
συγχύστηκα!
Μην με συμπεριλαμβάνεις σε αυτό σε παρακαλώ.
:smt018 όχι παιδί μου.
όπως και να έχει με βοήθησες.
σε ευχαριστώ πολύ πολύ :hebit::hebit:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 15 Ιαν 2019, 23:53

Ορέστης 35 έγραψε:
15 Ιαν 2019, 23:05
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 17:44
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Ιαν 2019, 17:16


Γιατι οσο εκεινη χορταινε αυτος καθοταν με το πουλι στο χερι και αντιμετωπιζε τη χλευη των γυναικων.
από ποιες γυναίκες;πρακτικά είναι λιγότερες αυτές οι γυναίκες.
απλά μάλλον γούσταρε και γουσταρει γυναίκες που τον υποτιμούν.αυτές που τον προσέγγιζαν τις απέρριπτε και τις έβρισκε χάλια.καλά να πάθει.
ή ισως να μην τον ηθελε καμια παλια και τωρα να τον θελουν μονο με την προυποθεση της παντοτινης δεσμευση δλδ γαμο. Αυτο δεν ειναι κατι που τον συμφερει.
ίσως..
ίσως απλά να είναι όλα στο μυαλό του και να είναι τεμπέλης και να περιμένει να έρθει φάντης μπαστούνι η κοπέλα.
Δεν υπάρχει Αγιος Βασίλης Ορέστη!!!
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Ιαν 2019, 00:03

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 23:53
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Ιαν 2019, 23:05
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 17:44


από ποιες γυναίκες;πρακτικά είναι λιγότερες αυτές οι γυναίκες.
απλά μάλλον γούσταρε και γουσταρει γυναίκες που τον υποτιμούν.αυτές που τον προσέγγιζαν τις απέρριπτε και τις έβρισκε χάλια.καλά να πάθει.
ή ισως να μην τον ηθελε καμια παλια και τωρα να τον θελουν μονο με την προυποθεση της παντοτινης δεσμευση δλδ γαμο. Αυτο δεν ειναι κατι που τον συμφερει.
ίσως..
ίσως απλά να είναι όλα στο μυαλό του και να είναι τεμπέλης και να περιμένει να έρθει φάντης μπαστούνι η κοπέλα.
Δεν υπάρχει Αγιος Βασίλης Ορέστη!!!
Ας μην προσωποποιουμε την συζητηση. Εγω ειμαι ειδικη περιπτωση, θυμα της κακοποιητικης οικογενειας μου πρωτα, και μετα της κοινωνιας.

Ορέστης 35

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Ιαν 2019, 00:05

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 23:25
Ορεστη35

Ρεσιτάλ μισογυνισμού και ρατσισμού μέσα σε φαστφουντάδικο«Οι λευκοί άνδρες δημιούργησαν τον κόσμο, εμείς σου επιτρέψαμε να επωφεληθείς»



Οι πελάτες ενός ταχυφαγείου στο κέντρο του Λονδίνου παρακολουθούν έναν προσεγμένο, ώριμο κύριο να επιδίδεται, για αδιευκρίνιστο λόγο, σε ένα ρεσιτάλ μισογυνισμού και ρατσισμού. Το περιστατικό συνέβη την Παρασκευή 11 Ιανουαρίου γύρω στις 20:30 το βράδυ τοπική ώρα.

«Δεν σου αρέσει που ο πολιτισμός δημιουργήθηκε από λευκούς άνδρες και σε ενοχλεί διότι δεν μπορείς να κάνεις αυτό που κάνουμε. Οι λευκοί άνδρες δημιούργησαν τον κόσμο για σένα. Εμείς σου επιτρέψαμε να επωφεληθείς από τον κόσμο... Εμείς οι λευκοί δημιουργήσαμε τον κόσμο για σένα», λέει απευθυνόμενος σε κάποιον που καταγράφει με το κινητό του τηλέφωνο το ξέσπασμά του.

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Κατά την άποψή του, οι γυναίκες και οι μετανάστες ευθύνονται για όσα δεινά συμβαίνουν στον κόσμο, αλλά και στην πατρίδα του, την Αγγλία, όπως λέει. Από το παραλήρημά του δε λείπουν και οι μοντέρνοι άνδρες τους οποίους χαρακτηρίζει «soy boys», καθώς έχουν υποταχθεί στις γυναίκες που τους έχουν «κόψει τα μπαλάκια» και «ελέγχουν τον κόσμο».

«Μην αναρωτιέστε γιατί γ...κε ο κόσμος. Γέμισε ο κόσμος φεμινίστριες και μετανάστες. Γι' αυτό έχει γ...θεί η χώρα μου. Την Αγγλία την γ...σαν οι φεμινίστριες και οι μετανάστες», λέει απευθυνόμενος στους πελάτες που βρίσκονται στο εστιατόριο.

Κάποια στιγμή, όταν το «αστείο» παρατράβηξε, άνθρωποι του καταστήματος, αλλά και πελάτες, τον υποχρέωσαν να αποχωρήσει από το μαγαζί. «Ο Θεός να σας ευλογεί», φώναξε προς τους πελάτες λίγο πριν αποχωρήσει. Η αστυνομία έχει ενημερωθεί για το περιστατικό και έχει ξεκινήσει έρευνες προκειμένου να ταυτοποιήσει τον άνδρα.


https://www.newsbeast.gr/world/arthro/4 ... foyntadiko

συντομα ερχεται και η ωρα των διωξεων απο το νεοφιλελευθερο καθεστως
Ερευνες για ποιο λογο; Με ποια κατηγορια διωκεται ενας ανθρωπος που ειπε τη γνωμη του;

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 16 Ιαν 2019, 00:06

Ορέστης 35 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 00:03
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 23:53
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Ιαν 2019, 23:05


ή ισως να μην τον ηθελε καμια παλια και τωρα να τον θελουν μονο με την προυποθεση της παντοτινης δεσμευση δλδ γαμο. Αυτο δεν ειναι κατι που τον συμφερει.
ίσως..
ίσως απλά να είναι όλα στο μυαλό του και να είναι τεμπέλης και να περιμένει να έρθει φάντης μπαστούνι η κοπέλα.
Δεν υπάρχει Αγιος Βασίλης Ορέστη!!!
Ας μην προσωποποιουμε την συζητηση. Εγω ειμαι ειδικη περιπτωση, θυμα της κακοποιητικης οικογενειας μου πρωτα, και μετα της κοινωνιας.
δεν την προσωποποιώ,στο γ'ενικό μιλάω.στο γάμμα .
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Ιαν 2019, 00:07

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
16 Ιαν 2019, 00:06
Ορέστης 35 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 00:03
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Ιαν 2019, 23:53


ίσως..
ίσως απλά να είναι όλα στο μυαλό του και να είναι τεμπέλης και να περιμένει να έρθει φάντης μπαστούνι η κοπέλα.
Δεν υπάρχει Αγιος Βασίλης Ορέστη!!!
Ας μην προσωποποιουμε την συζητηση. Εγω ειμαι ειδικη περιπτωση, θυμα της κακοποιητικης οικογενειας μου πρωτα, και μετα της κοινωνιας.
δεν την προσωποποιώ,στο γ'ενικό μιλάω.στο γάμμα .
Καλα. :g018:

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 16 Ιαν 2019, 00:09

και λίγο την πλατούλα :klino:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4594
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 16 Ιαν 2019, 00:49

Δεν ήξερα ότι έχει προχωρήσει σε τέτοιο σημείο η... θεωρητική θεμελίωση ώστε να δίνει και συνοπτικά σχήματα δύο αξόνων. Πάντως, είναι δύσκολο να αποδώσεις τους όρους στα ελληνικά. Θα κάνω μια προσπάθεια τώρα που δεν με παίρνει ο ύπνος. Ο paul έδωσε όντως μια χαρά το βασικό νόημα.

Chad: εξωστρεφής, δραστήριος με το άλλο φύλο, φροντίζει την εμφάνισή του, φυσικός "επιβήτορας"
Incel: είναι σύντμηση του involuntarily celibate ή "αναγκαστικά εργένης", εσωστρεφής, πιθανόν αφρόντιστη εμφάνιση, μη δραστήριος ή και αποτυχημένος με το άλλο φύλο
Functioning: με βασικές κοινωνικές δεξιότητες και δυνατότητα διεξαγωγής δομημένης συζήτησης

(περίπου) πρώτο τεταρτημόριο
Normie: "κανονικός" ή συνήθης τύπος "ολοκληρωμένου" άντρα, με εμφάνιση και κοινωνικές δεξιότητες λίγο πάνω από τον μέσο όρο
Hypebeast: μάλλον αυτό που λέμε "τρέντι", αυτός που είναι μες στη μόδα και ακολουθάει πετυχημένα τις τάσεις - hype

(περίπου) δεύτερο τεταρτημόριο
Cuckold: κερατάς
Lesser normie: ένας λίγο πιο κακοντυμένος ή λιγότερο επικοινωνιακός "κανονικός"
Soy boy: φλώρος και θηλυπρεπής (υποτίθεται ότι είναι παρενέργειες υπερβολικής κατανάλωσης σόγιας)
Beta-bux: πιρφόρος, αυτός που πληρώνει - επενδύει πάρα πολλά σε χρόνο και χρήμα και καταλήγει να παίρνει ελάχιστη στοργή-σεξ και να μεγαλώνει τα μπάσταρδα παιδιά αρρενωπότερων ανδρών
Soft boi: αγαπουλιάρης, (ψευτο)συναισθηματικός, αισθηματίας
Common teen gamer: έφηβος που παίζει πολύ βιντεοπαιχνίδια

(περίπου) τρίτο τεταρτημόριο
Virgin lowlife: και παρθένος και κοπρόσκυλο - τεμπέλης - ρεμάλι
weaboo: κολλημένος με τα ιαπωνικά καρτούν (άνιμε), ίσως γενικά ο κολλημένος με καμένα χόμπι
stoner: μπαφιάρης
political idealogist [sic, μάλλον εννοεί ideologist]: κολλημένος με το συγκεκριμένο καμένο χόμπι "πολιτική"
4chan regular: θαμώνας της σελίδας 4chan, η οποία παράγει αντιαισθητικό και πολλές φορές ενοχλητικό περιεχόμενο (σε μορφή μιμηδίων κτλ), σαν να λέμε ακοινώνητος μισοψυχοπαθής περιπουκαταθλιπτικός
income support neckbeard: τύπος με αραιή γενειάδα στον λαιμό που τσεπώνει κάποιο επίδομα, σαν τον virgin lowlife αλλά στο πιο ακοινώνητο - μη λειτουργικό
NEET: not in employment, education or training, άεργοι (ο όρος χρησιμοποιείται και πιο "επίσημα")

(περίπου) τέταρτο τεταρτημόριο
Fuck bois: πέφτουλες και "παγώνια"
Male thots: τσούλοι ?
Gym rat: "γυμναστηριοπόντικας", αυτός που πάει μανιωδώς γυμναστήριο και δεν δίνει σημασία σε τίποτα άλλο
teen delinquent: έφηβοι μικροεγκληματίες, "για το αναμορφωτήριο" ίσως

Ό,τι ξέχασα νομίζω ότι προκύπτει εύκολα.

Και τώρα το νήμα αυτό θα είναι για πάντα στα μη αναγνωσμένα μου.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 16 Ιαν 2019, 00:54

μπράβο ρε Ρακομελόφρωνα!!!
να'σαι καλά κι εσύ!
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Ιαν 2019, 01:01

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
16 Ιαν 2019, 00:09
και λίγο την πλατούλα :klino:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 16 Ιαν 2019, 01:07

Ορέστης 35 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 01:01
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
16 Ιαν 2019, 00:09
και λίγο την πλατούλα :klino:
Εικόνα
Εικόνα
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός


Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Ιαν 2019, 22:36

Ορέστης 35 έγραψε:
16 Ιαν 2019, 01:10
:smt044;12218
Εικόνα

mgtow μεχρι θανατου
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 16 Ιαν 2019, 23:20

Οχι! Εδω θα πεις MGTOW μεχρι θανατου.

Πραγματικός χαμός γίνεται μεταξύ του Ογκνιεν Βράνιες και της Γελένα Καρλέουσα, με το σκάνδαλο που έχει ξεσπάσει ανάμεσα στον πρώην ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ και της συντρόφου του Ντούσκο Τόσιτς να συνεχίζεται με αμείωτη ένταση

Οι αλληλοκατηγορίες, οι βρισιές και οι αποκαλυπτικές φωτογραφίες συνθέτουν ένα πολεμικό σκηνικό. Είναι χαρακτηριστικό ότι η Γελένα ανέβασε μέχρι και γυμνή φωτογραφία του Βόσνιου ποδοσφαιριστή!

Οπως προκύπτει, αυτή η επίθεση από τη σύντροφο του Τόσιτς έγινε αφότου ο Βράνιες είχε ανεβάσει πρώτος γυμνές δικές της φωτογραφίες! Από την πλευρά της η Γελένα πόσταρε ακόμη και μηνύματα που δέχθηκε στο κινητό της από τον Βράνιες, στα οποία απειλεί να αυτοκτονήσει!

Παρακάτω παραθέτουμε τα πιο χαρακτηριστικά από τα όσα γράφει για τον Βράνιες: «Μικρό σκουλήκι, δεν πρόκειται να παίξεις ποδόσφαιρο πια. Ούτε σε ομάδα, ούτε στην Εθνική! Στη Βοσνία, ξέρουν ότι είσαι ανόητος και όλοι σε περιφρονούν γιατί είσαι ένα ρατσιστικό σκ…

Το άρρωστο σκουλήκι μπορεί να βγάλει φωτογραφίες και βίντεο με ό,τι του έρχεται στο μυαλό, μπορείς να έχεις ένα βίντεο με μένα να κάθομαι με τον γυμνό κ… μου πάνω σου

Δεν μπορείς να βάλεις σε κίνδυνο τον γάμο μου ή την οικογένειά μου. Αυτό ήθελες! Λυπάμαι τη γυναίκα σου σκουλήκι και το παιδί σου! Αλλά όπως πληγώνεις την οικογένειά μου, έτσι τώρα όλο το κακό θα επιστρέψει σε σένα.

Όλα αυτά τα πράγματα τα έκανες για να με τιμωρήσεις επειδή δεν ήθελα να είμαι μαζί σου. Μόνο μου στείλεις φωτογραφίες από το μικρό σου πουλί, που τις έσβησα. Με απείλησες για το τίποτα και ήθελες να με σκοτώσεις.

Τον Τόσιτς δεν μπορείς να τον φτάσεις ούτε στα γόνατα. Ούτε σαν ποδοσφαιριστής, ούτε είστε ίδιοι. Είσαι ένα σκουλήκι και ένα μ… που δεν θα είσαι ποτέ ούτε άντρας, ούτε άνθρωπος. Γελάμε μαζί σου τώρα, σκουλήκι!

Η συμβουλή μου σε σένα είναι να αυτοκτονήσεις τώρα! Τώρα! Θα σε γαμ… γιατί «χτύπησες» τη μητέρα δύο παιδιών και μιας γυναίκας, όπως δεν θα έκανε κανένας ποτέ. Μόνο καθάρματα σαν και εσένα! Αντε γαμ…».

Η Γελένα δεν σταματάει… μόνο σε αυτά, αλλά συνεχίζει ποστάροντας μια φωτογραφία του Βράνιες που κλαίει και την εξής ατάκα να τη συνοδεύει: «Έτσι κλαίει το μ… και παρακαλάει να είμαι μαζί του».

Η επίθεση προς τον πρώην αμυντικό της ΑΕΚ δεν σταμάτησε εκεί. Η Γελένα πόσταρε και μηνύματα που δέχθηκε στο κινητό της από τον Βράνιες, στα οποία απειλεί να αυτοκτονήσει!

Η ανάρτηση του Βράνιες που έφερε την έκρηξη της Γελένα

Πριν τις… βόμβες που έριξε η Γελένα στα social media υπήρξε και η ακόλουθη ανάρτηση του Βράνιες, με την οποία ο Βόσνιος αμυντικός μπέρδευε την κατάσταση.

Μάλιστα ο Βράνιες είχε ανεβάσει και φωτογραφίες που βρισκόταν μαζί με την καυτή Σέρβα στην Ακρόπολη, αλλά και ορισμένες πιο… πικάντικες για τις οποίες η Γελένα ξεκαθάρισε πως δεν είναι εκείνη η «πρωταγωνίστρια».

Αναλυτικά: Η Γέλενα κι εγώ γνωριστήκαμε στο Instagram δύο χρόνια πριν και έκτοτε άρχισαν όλα. Για αυτό το διάστημα βιώσαμε όλες τις εμπειρίες από ταξίδια, επισκέψεις στην Αθήνα και σε άλλα μέρη αλλά και στο σπίτι της ακόμα. Ειπώθηκαν και έγιναν κάποια πράγματα όχι τόσο ωραία. Η Γελένα είναι μία ισχυρή γυναίκα με ουσία.

Τώρα όμως η Γελένα προσεύχεται και κλαίει και μέσα από τους φίλους της τα αρνείται όλα. Είναι χαρακτηριστικό μίας γυναίκας αυτό. Προσωπικά δεν είμαι κακός άνθρωπος ή ψυχοπαθής όπως θέλουν να με παρουσιάζουν και είμαι έτοιμος να το αποδείξω. Για ότι λένε έχω αποδείξεις. Δεν οδήγησα κανέναν πουθενά ούτε εκβίασα καταστάσεις.

Ότι έγινε έγινε με αμοιβαία κατανόηση και επιθυμία. Ας αναζητήσουν λοιπόν ένοχους αλλού. Λυπάμαι για την οικογένειά μου που το πέρασε όλο αυτό. Είναι ο μόνος τρόπος να πω την αλήθεια. Έχω αποδείξεις για όλα».

Το περιστατικό έχει γίνει πρώτο θέμα σε αρκετά περιοδικά.

Εικόνα

Εδω ο Βρανιες κλαιει για τη Γελενα.

https://www.pagenews.gr/2019/01/15/athl ... s-picsvid/
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών