MGTOW ή θανατος!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 28 Ιαν 2019, 12:25

blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:19
Otto Weininger έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:13
Ο φεμινισμός είναι μάστιγα. Ασθένεια.
αυτα ομως, μονο εδω εχεις τ αρχιδια να τα πεις. Αντε, κι οταν εισαι με τους αντρες φιλους σου. Παραεξω κανεις μοκο. :8)
Εγώ; Δε νομίζω.
Δεν έχω να φοβηθώ κάτι, πόσο μάλλον βαρεμενες φεμινίστριες με τρίχα στην μασχάλη και κούρεμα πεζοναυτη.

Άκου δεν έχω τα αρχίδια να πω κάτι τέτοιο για τον φεμινισμό... Ρε έχετε χαζέψει εδώ μέσα;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 28 Ιαν 2019, 12:29

Otto Weininger έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:25
blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:19
Otto Weininger έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:13
Ο φεμινισμός είναι μάστιγα. Ασθένεια.
αυτα ομως, μονο εδω εχεις τ αρχιδια να τα πεις. Αντε, κι οταν εισαι με τους αντρες φιλους σου. Παραεξω κανεις μοκο. :8)
Εγώ; Δε νομίζω.
Δεν έχω να φοβηθώ κάτι, πόσο μάλλον βαρεμενες φεμινίστριες με τρίχα στην μασχάλη και κούρεμα πεζοναυτη.

Άκου δεν έχω τα αρχίδια να πω κάτι τέτοιο για τον φεμινισμό... Ρε έχετε χαζέψει εδώ μέσα;
ενα βιντεακι στο ΥΤ με την αφεντομουτσουναρα σου και τ ονομα σου να λεει τετοια πραγματα, θα σ εκανε να χεστεις πανω σου νομιζω. Ενα μποικοταρισμα της επιχειρησης σου επισης, Η η κοινοποιηση των σοσιαλ σου με αντιστοιχες δηλωσεις.
Αλλα ναι, ξερω, δεν φοβασαι εσυ τις γυναικουλες...

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 28 Ιαν 2019, 12:43

blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:29
Otto Weininger έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:25
blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:19


αυτα ομως, μονο εδω εχεις τ αρχιδια να τα πεις. Αντε, κι οταν εισαι με τους αντρες φιλους σου. Παραεξω κανεις μοκο. :8)
Εγώ; Δε νομίζω.
Δεν έχω να φοβηθώ κάτι, πόσο μάλλον βαρεμενες φεμινίστριες με τρίχα στην μασχάλη και κούρεμα πεζοναυτη.

Άκου δεν έχω τα αρχίδια να πω κάτι τέτοιο για τον φεμινισμό... Ρε έχετε χαζέψει εδώ μέσα;
ενα βιντεακι στο ΥΤ με την αφεντομουτσουναρα σου και τ ονομα σου να λεει τετοια πραγματα, θα σ εκανε να χεστεις πανω σου νομιζω. Ενα μποικοταρισμα της επιχειρησης σου επισης, Η η κοινοποιηση των σοσιαλ σου με αντιστοιχες δηλωσεις.
Αλλα ναι, ξερω, δεν φοβασαι εσυ τις γυναικουλες...
Εγώ γράψει αντίστοιχα επώνυμα. Τώρα αν κάποιος με τραβάει με κάμερα και με βάλει στο ίντερνετ λιγη διαφορά έχει, εκτός από το ότι θα κατέβει το βίντεο ή/και θα πάει κατηγορούμενος.

Αλλά ξέρω τι εννοείς. Τη πρακτική της δολοφονίας χαρακτήρων που το συνάφι σου το προσπαθεί και το κάνει συνεχεια. Χαμένα κορμιά που δεν έχουν να χάσουν τίποτα, σε βάζουν μπροστά και σε κράζουν σε γκρουπ του FB, σε site κλπ. Ή έρχονται έξω από την επιχείρηση σου και κάνουν όλο σαματα.

Αυτό ξεφεύγει από την αντιπαράθεση γνώμης. Αγγίζει την τρομοκρατία και μάλιστα για θέμα ηλίθιο. Καμία εντύπωση που γουστάρεις βια και τρομοκρατία, αλλά μην ξανοιγεσαι πολύ με αυτά. Κανείς δεν θα σε καλύψει αν στραβώσει.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 28 Ιαν 2019, 13:03

Otto Weininger έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:43


Εγώ γράψει αντίστοιχα επώνυμα. Τώρα αν κάποιος με τραβάει με κάμερα και με βάλει στο ίντερνετ λιγη διαφορά έχει, εκτός από το ότι θα κατέβει το βίντεο ή/και θα πάει κατηγορούμενος.

Αλλά ξέρω τι εννοείς. Τη πρακτική της δολοφονίας χαρακτήρων που το συνάφι σου το προσπαθεί και το κάνει συνεχεια. Χαμένα κορμιά που δεν έχουν να χάσουν τίποτα, σε βάζουν μπροστά και σε κράζουν σε γκρουπ του FB, σε site κλπ. Ή έρχονται έξω από την επιχείρηση σου και κάνουν όλο σαματα.

Αυτό ξεφεύγει από την αντιπαράθεση γνώμης. Αγγίζει την τρομοκρατία και μάλιστα για θέμα ηλίθιο. Καμία εντύπωση που γουστάρεις βια και τρομοκρατία, αλλά μην ξανοιγεσαι πολύ με αυτά. Κανείς δεν θα σε καλύψει αν στραβώσει.
ποια αντιπαρθεση γνωμης ρε; Ειναι γνωμη να ισχυριζεσαι πως οι αντρες και οι γυναικες δεν θα επρεπε να απολαμβανουν ισοτητας; Ειναι γνωμη να θες ν αντιμετωπιζεται καταπιεστικα η μιση ανθρωποτητα; Η ειναι γνωμη και επιχειρηματολογια το βαθυστοχαστο "ο φεμινισμος ειναι καρκινος";
Οσο για τα επωνυμα αρθρα σου, σε παρακαλω. Γραφεις σαν αποφοιτος δημοτικου στην καλυτερη, οι εκφρασεις σου ειναι παιδαριωδεις. Δεν με πειθεις πως δημοσιευεις αυτα που γραφεις σε καποια πλατφορμα με καποια ελαχιστη αναγνωσιμοτητα. Προφανως εαν εγραψες οπουδηποτε, κανεις δεν το διαβασε. Αλλα με τετοιες αποψεις και τετοια επιχειρηματολογια, δεν σου αξιζει βημα πουθενα.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32124
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 28 Ιαν 2019, 13:27

blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:03

οι αντρες και οι γυναικες δεν θα επρεπε να απολαμβανουν ισοτητας


επειδη αυτο ειναι σωστο,
"ο φεμινισμος ειναι καρκινος";
ειναι και αυτο σωστο. καμμια σχεση ο φεμινισμος με την ισοτητα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 28 Ιαν 2019, 13:31

Ασέβαστος έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:27
blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:03

οι αντρες και οι γυναικες δεν θα επρεπε να απολαμβανουν ισοτητας


επειδη αυτο ειναι σωστο,
"ο φεμινισμος ειναι καρκινος";
ειναι και αυτο σωστο. καμμια σχεση ο φεμινισμος με την ισοτητα.
ο φεμινισμός εστιάζεται στον περιορισμό ή εξάλειψη της φυλετικής ανισότητας και στην προώθηση των δικαιωμάτων, των συμφερόντων και των ζητημάτων των γυναικών στην κοινωνία.

ο εγκυκλοπαιδικος ορισμος του φεμινισμου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32124
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 28 Ιαν 2019, 13:36

blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:31
Ασέβαστος έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:27
blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:03

οι αντρες και οι γυναικες δεν θα επρεπε να απολαμβανουν ισοτητας


επειδη αυτο ειναι σωστο,
"ο φεμινισμος ειναι καρκινος";
ειναι και αυτο σωστο. καμμια σχεση ο φεμινισμος με την ισοτητα.
ο φεμινισμός εστιάζεται στον περιορισμό ή εξάλειψη της φυλετικής ανισότητας και στην προώθηση των δικαιωμάτων, των συμφερόντων και των ζητημάτων των γυναικών στην κοινωνία.

ο εγκυκλοπαιδικος ορισμος του φεμινισμου.
μεχρι το κοκκινο σημειο, ισοτητα, μετα απο αυτο, ανισοτητα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 28 Ιαν 2019, 13:46

ισοτητα ουσιαστικη δεν μπορει να υπαρξει οπως δεν μπορει να υπαρξει και καπιταλισμος με ανθρωπινο προσωπο ειναι ατοπο
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 28 Ιαν 2019, 13:48

blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:29
ενα βιντεακι στο ΥΤ με την αφεντομουτσουναρα σου και τ ονομα σου να λεει τετοια πραγματα, θα σ εκανε να χεστεις πανω σου νομιζω. Ενα μποικοταρισμα της επιχειρησης σου επισης, Η η κοινοποιηση των σοσιαλ σου με αντιστοιχες δηλωσεις.
Αλλα ναι, ξερω, δεν φοβασαι εσυ τις γυναικουλες...
Και γιατί δεν ανεβάζεις εσύ στο yt ένα βιντεάκι με την αφεντομουτσουνάρα σου να λέει ότι είσαι ανθέλληνας ώστε να παραδειγματιστεί πώς είναι όταν κάποιος λέει με το πρόσωπό του όσα γράφει κι εδώ ανωνύμως;
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 28 Ιαν 2019, 13:58

blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:03
Otto Weininger έγραψε:
28 Ιαν 2019, 12:43


Εγώ γράψει αντίστοιχα επώνυμα. Τώρα αν κάποιος με τραβάει με κάμερα και με βάλει στο ίντερνετ λιγη διαφορά έχει, εκτός από το ότι θα κατέβει το βίντεο ή/και θα πάει κατηγορούμενος.

Αλλά ξέρω τι εννοείς. Τη πρακτική της δολοφονίας χαρακτήρων που το συνάφι σου το προσπαθεί και το κάνει συνεχεια. Χαμένα κορμιά που δεν έχουν να χάσουν τίποτα, σε βάζουν μπροστά και σε κράζουν σε γκρουπ του FB, σε site κλπ. Ή έρχονται έξω από την επιχείρηση σου και κάνουν όλο σαματα.

Αυτό ξεφεύγει από την αντιπαράθεση γνώμης. Αγγίζει την τρομοκρατία και μάλιστα για θέμα ηλίθιο. Καμία εντύπωση που γουστάρεις βια και τρομοκρατία, αλλά μην ξανοιγεσαι πολύ με αυτά. Κανείς δεν θα σε καλύψει αν στραβώσει.
ποια αντιπαρθεση γνωμης ρε; Ειναι γνωμη να ισχυριζεσαι πως οι αντρες και οι γυναικες δεν θα επρεπε να απολαμβανουν ισοτητας; Ειναι γνωμη να θες ν αντιμετωπιζεται καταπιεστικα η μιση ανθρωποτητα; Η ειναι γνωμη και επιχειρηματολογια το βαθυστοχαστο "ο φεμινισμος ειναι καρκινος";
Οσο για τα επωνυμα αρθρα σου, σε παρακαλω. Γραφεις σαν αποφοιτος δημοτικου στην καλυτερη, οι εκφρασεις σου ειναι παιδαριωδεις. Δεν με πειθεις πως δημοσιευεις αυτα που γραφεις σε καποια πλατφορμα με καποια ελαχιστη αναγνωσιμοτητα. Προφανως εαν εγραψες οπουδηποτε, κανεις δεν το διαβασε. Αλλα με τετοιες αποψεις και τετοια επιχειρηματολογια, δεν σου αξιζει βημα πουθενα.
Όλα αυτά που γράφεις, δεν τα ισχυρίστηκε κανεις και τα έβγαλες κατευθείαν από τον πάτο σου.

Είσαι το ίδιο υστερικός και (στα λόγια) βίαιος όσο και οι ημιτρελες με τα πολύχρωμα κοντά μαλλιά και τις τρίχες στην μασχάλη που νόμιζουν ότι εκπροσωπούν τις γυναίκες.

Άραξε, λοιπόν και άσε τους άντρες και τις γυναίκες στην ησυχία τους.
Δεν εκφράζεις κανέναν από τους δύο.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 28 Ιαν 2019, 13:59

blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:31
Ασέβαστος έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:27
blackpaint έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:03

οι αντρες και οι γυναικες δεν θα επρεπε να απολαμβανουν ισοτητας


επειδη αυτο ειναι σωστο,
"ο φεμινισμος ειναι καρκινος";
ειναι και αυτο σωστο. καμμια σχεση ο φεμινισμος με την ισοτητα.
ο φεμινισμός εστιάζεται στον περιορισμό ή εξάλειψη της φυλετικής ανισότητας και στην προώθηση των δικαιωμάτων, των συμφερόντων και των ζητημάτων των γυναικών στην κοινωνία.

ο εγκυκλοπαιδικος ορισμος του φεμινισμου.
Ναι, μόνο που αυτόν τον όρο τον καπηλεύονται οι τρέλες που ουρλιάζουν.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5655
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 28 Ιαν 2019, 14:08

Otto Weininger έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:58

Είσαι το ίδιο υστερικός και (στα λόγια) βίαιος όσο και οι ημιτρελες με τα πολύχρωμα κοντά μαλλιά και τις τρίχες στην μασχάλη που νόμιζουν ότι εκπροσωπούν τις γυναίκες.
Γιατί δεν λες τόση ώρα ότι όταν λες «φεμινισμός» εννοείς απλά την internet meme εκδοχή του φεμινισμού που προσπαθεί να περάσει για κυρίαρχη η εναλλακτικοδεξια βιομηχανία αγανάκτησης;

Θα γλίτωνες και την παρεξήγηση με τον μαυρομπογιά.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 28 Ιαν 2019, 14:16

εχει δικαιο ο blackpaint

φεμινισμος = εξαλειψη των ανισοτητων

στον συγχρονο καπιταλιστικο κοσμο οποιαδηποτε εξαλειψη ανισοτητας οδηγει στην καταπιεση-απομειωση καποιου αλλου

οποτε πραγματικη ισοτητα δεν μπορει να υπαρξει στον συγχρονο καπιταλιστικο κοσμο

ζητουν οι φεμινιστριες το τσακισμα του καπιταλισμου?

γιατι εγω βλεπω μονο γιατι γιαπηδες και κατι καριεριστριες CEO να ζητουν με μανια την επαγγελματικη και κοινωνικη θανατωση ανδρων
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 28 Ιαν 2019, 14:19

Να, ένας που δεν φοβάται να το πει δημόσια!

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: MGTOW ή θανατος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 28 Ιαν 2019, 14:23

Stalker έγραψε:
28 Ιαν 2019, 14:08
Otto Weininger έγραψε:
28 Ιαν 2019, 13:58

Είσαι το ίδιο υστερικός και (στα λόγια) βίαιος όσο και οι ημιτρελες με τα πολύχρωμα κοντά μαλλιά και τις τρίχες στην μασχάλη που νόμιζουν ότι εκπροσωπούν τις γυναίκες.
Γιατί δεν λες τόση ώρα ότι όταν λες «φεμινισμός» εννοείς απλά την internet meme εκδοχή του φεμινισμού που προσπαθεί να περάσει για κυρίαρχη η εναλλακτικοδεξια βιομηχανία αγανάκτησης;

Θα γλίτωνες και την παρεξήγηση με τον μαυρομπογιά.
Γιατί αυτή είναι η κυρίαρχη τάση. Άπειρα τα βίντεο και τα γκρουπ .


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών