Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69982
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 01 Μάιος 2019, 11:17

MiGiSukhoI έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:13
Όπως έγραψα και χθες... Μάχιμος ο street eagle... Ήξερε που πήγαινε η παχύσαρκη αρκούδα...
Ε ναι. Ελπίζω να πεις το ίδιο όταν την πέσουν σε κάποιο πιθήκι που επίσης ξέρει που πηγαίνει.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Σαμψών
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: 09 Ιουν 2018, 15:24

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σαμψών » 01 Μάιος 2019, 11:17

Χρειάζονται ομάδα για να την πέσουν σε μια οικογένεια και κατά τ'άλλα μου θέλουν και εμφύλιο :lol:

Eviotis
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 21 Απρ 2019, 08:20

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eviotis » 01 Μάιος 2019, 11:21

:g030:
ΓΑΛΗ έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:17
MiGiSukhoI έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:13
Όπως έγραψα και χθες... Μάχιμος ο street eagle... Ήξερε που πήγαινε η παχύσαρκη αρκούδα...
Ε ναι. Ελπίζω να πεις το ίδιο όταν την πέσουν σε κάποιο πιθήκι που επίσης ξέρει που πηγαίνει.
Ε όχι και πιθήκι ο Μακεδονομάχος. Ίσως είναι είδος μακάκα.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19153
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 01 Μάιος 2019, 11:41

Οι αντιεξουσιαστές θα πρέπει να βγουν εκτός νόμου μαζί με τους φασίστες και να γίνει ιδιώνυμο κατά της αναρχίας όπως και κατά του φασισμού

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 01 Μάιος 2019, 11:51

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:41
Οι αντιεξουσιαστές θα πρέπει να βγουν εκτός νόμου μαζί με τους φασίστες και να γίνει ιδιώνυμο κατά της αναρχίας όπως και κατά του φασισμού
εδω τα καναλια λιβανιζανε για βδομαδες τον ακροδεξιο "ηρωα" με το καλασνικωφ που πηγε να κανει εισβολη μονος του στην αλβανια.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69982
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 01 Μάιος 2019, 11:53

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:41
Οι αντιεξουσιαστές θα πρέπει να βγουν εκτός νόμου μαζί με τους φασίστες και να γίνει ιδιώνυμο κατά της αναρχίας όπως και κατά του φασισμού
Αυτά είναι διπλωματικά ευχολόγια.

Η γνώμη μου είναι ότι αυτό που συμβαίνει σήμερα, είναι πιο αποτελεσματικό. Όταν το κράτος λειτουργεί με απάθεια ή προστατευτισμό σε παραβατικές ομάδες για ιδεολογικούς λόγους, αυτό που επιτυγχάνεται είναι ο ευτελισμός της συγκεκριμένης ιδεολογίας. Ουσιαστικώς πλέον, τα προστατευμένα πάρκα της πανίδας των ρομά και των "αντιεξουσιαστών", παραπέμπουν σε περίπτωση ακραίας ζωοφιλίας.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19153
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 01 Μάιος 2019, 14:32

blackpaint έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:51
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:41
Οι αντιεξουσιαστές θα πρέπει να βγουν εκτός νόμου μαζί με τους φασίστες και να γίνει ιδιώνυμο κατά της αναρχίας όπως και κατά του φασισμού
εδω τα καναλια λιβανιζανε για βδομαδες τον ακροδεξιο "ηρωα" με το καλασνικωφ που πηγε να κανει εισβολη μονος του στην αλβανια.


και αυτός εκτός νόμου για εσχάτη προδοσία (είχε βάλει σε κίνδυνο τις σχέσεις της χώρας του με άλλη φιλική γειτονική χώρα ,)

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 01 Μάιος 2019, 14:47

Σαμψών έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:17
Χρειάζονται ομάδα για να την πέσουν σε μια οικογένεια και κατά τ'άλλα μου θέλουν και εμφύλιο :lol:
Αυτή την χαζομάρα που λένε εκατέρωθεν σε κάθε τέτοιο σκηνικό, την πιστεύετε;
Θα πρέπει να μαζευτεί ίσος αριθμός ατόμων για να στρέχει η φάση;

Θα μου πεις, άλλοι δικαιολογούσαν την χουλιγκάνα της Θ13 ως ταπεινό κοράσιο που λούζεται μετά την δύση του ηλίου, για να μην την δει ούτε ο ήλιος.

Όμορφος κόσμος, αγγελικά πλασμένος (για κάποιους).

Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

aspergillus
Δημοσιεύσεις: 1603
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 18:12

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aspergillus » 01 Μάιος 2019, 15:07

[quote="Lord Brum" post_id=630322 time=1556694097 user_id=787
άρα όταν οι χρυσατυγίτες βαράνε πακια καλά κάνουν αφού ξέρουν ότι θα τους προκαλέσουν έπρεπε να κάτουν σπίτια τους (εννοώ στο πακισταν).
[/quote]

Μιλάμε για κορυφαίο συλλογισμό.
Έχεις πολύ υψηλό IQ, κανονικά θα έπρεπε να δουλεύεις στη NASA ή σε ερευνητικό κέντρο του Χάρβαρντ.

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 01 Μάιος 2019, 15:40

Feindflug έγραψε:
01 Μάιος 2019, 14:47


Γιατι μας δειχνει τα δοντια του ο σοκολα? :lol:
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
Σαμψών
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: 09 Ιουν 2018, 15:24

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σαμψών » 01 Μάιος 2019, 16:06

Feindflug έγραψε:
01 Μάιος 2019, 14:47
Σαμψών έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:17
Χρειάζονται ομάδα για να την πέσουν σε μια οικογένεια και κατά τ'άλλα μου θέλουν και εμφύλιο :lol:
Αυτή την χαζομάρα που λένε εκατέρωθεν σε κάθε τέτοιο σκηνικό, την πιστεύετε;
Θα πρέπει να μαζευτεί ίσος αριθμός ατόμων για να στρέχει η φάση;

Θα μου πεις, άλλοι δικαιολογούσαν την χουλιγκάνα της Θ13 ως ταπεινό κοράσιο που λούζεται μετά την δύση του ηλίου, για να μην την δει ούτε ο ήλιος.

Όμορφος κόσμος, αγγελικά πλασμένος (για κάποιους).
Αν και άσχετο με αυτό που έγραψα θα πω απλά ότι δεν θεωρώ το να την πέσει μια ομάδα ατόμων σε μια οικογένεια που τρώει ούτε σκηνικό ούτε φάση. Όπως και δεν θεωρώ σκηνικό το να δέσουν και να σιδερώσουν κάτι Γεωργιανοί μια γριά που κοιμάται. Ούτε φαντάζομαι τους Γεωργιανούς να δικαιολογούν την πράξη μεταξύ τους σκεπτόμενοι ναι αλλά η θύρα 13... Δεν ξέρω να είμαι παράλογος.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 01 Μάιος 2019, 16:40

Σαμψών έγραψε:
01 Μάιος 2019, 16:06
Feindflug έγραψε:
01 Μάιος 2019, 14:47
Σαμψών έγραψε:
01 Μάιος 2019, 11:17
Χρειάζονται ομάδα για να την πέσουν σε μια οικογένεια και κατά τ'άλλα μου θέλουν και εμφύλιο :lol:
Αυτή την χαζομάρα που λένε εκατέρωθεν σε κάθε τέτοιο σκηνικό, την πιστεύετε;
Θα πρέπει να μαζευτεί ίσος αριθμός ατόμων για να στρέχει η φάση;

Θα μου πεις, άλλοι δικαιολογούσαν την χουλιγκάνα της Θ13 ως ταπεινό κοράσιο που λούζεται μετά την δύση του ηλίου, για να μην την δει ούτε ο ήλιος.

Όμορφος κόσμος, αγγελικά πλασμένος (για κάποιους).
Αν και άσχετο με αυτό που έγραψα θα πω απλά ότι δεν θεωρώ το να την πέσει μια ομάδα ατόμων σε μια οικογένεια που τρώει ούτε σκηνικό ούτε φάση. Όπως και δεν θεωρώ σκηνικό το να δέσουν και να σιδερώσουν κάτι Γεωργιανοί μια γριά που κοιμάται. Ούτε φαντάζομαι τους Γεωργιανούς να δικαιολογούν την πράξη μεταξύ τους σκεπτόμενοι ναι αλλά η θύρα 13... Δεν ξέρω να είμαι παράλογος.
Φυσικά και δεν είναι φάση οι επιθέσεις σε ανήμπορους πάσης φύσεως.
Στην συγκεκριμένη περίπτωση όμως, νομίζω πώς μόνο αυτός τις έφαγε. Επίσης έχω την εντύπωση ότι δεν είναι υπερήλικας.
Είτε αυτός είχε άγνοια κινδύνου και δεν ήξερε πού πηγαίνει και με τι είδους μπλούζα, είτε ήξερε πολύ καλά, αλλά πόνταρε στο ότι δεν θα του την πέσουν επειδή είχε οικογένεια μαζί του και θα έλεγε και πόσο μάγκας ήταν που περπάτησε στα Εξάρχεια με εθνικιστική μπλούζα.

Και στις 2 περιπτώσεις, είναι ένας ανόητος που τις έφαγε.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Σαμψών
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: 09 Ιουν 2018, 15:24

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σαμψών » 01 Μάιος 2019, 17:01

Feindflug έγραψε:
01 Μάιος 2019, 16:40
Φυσικά και δεν είναι φάση οι επιθέσεις σε ανήμπορους πάσης φύσεως.
Στην συγκεκριμένη περίπτωση όμως, νομίζω πώς μόνο αυτός τις έφαγε. Επίσης έχω την εντύπωση ότι δεν είναι υπερήλικας.
Είτε αυτός είχε άγνοια κινδύνου και δεν ήξερε πού πηγαίνει και με τι είδους μπλούζα, είτε ήξερε πολύ καλά, αλλά πόνταρε στο ότι δεν θα του την πέσουν επειδή είχε οικογένεια μαζί του και θα έλεγε και πόσο μάγκας ήταν που περπάτησε στα Εξάρχεια με εθνικιστική μπλούζα.

Και στις 2 περιπτώσεις, είναι ένας ανόητος που τις έφαγε.
Εγώ διάβασα πως ήταν ένας τσοπεράς από ένα club στην Κοζάνη που λέγεται Macedonian Warriors και αυτή τη μπλούζα φόραγε. Προφανώς ο άνθρωπός θα ήταν καραάσχετος και θα πήγε Εξάρχεια για τα ροκάδικα. Δεν είναι όλοι οι μη-Αθηναίοι αναγκασμένοι να γνωρίζουν ποιες είναι οι no go zones στο κέντρο της Αθήνας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Σαμψών την 01 Μάιος 2019, 17:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 01 Μάιος 2019, 17:04

Σαμψών έγραψε:
01 Μάιος 2019, 17:01
Feindflug έγραψε:
01 Μάιος 2019, 16:40
Φυσικά και δεν είναι φάση οι επιθέσεις σε ανήμπορους πάσης φύσεως.
Στην συγκεκριμένη περίπτωση όμως, νομίζω πώς μόνο αυτός τις έφαγε. Επίσης έχω την εντύπωση ότι δεν είναι υπερήλικας.
Είτε αυτός είχε άγνοια κινδύνου και δεν ήξερε πού πηγαίνει και με τι είδους μπλούζα, είτε ήξερε πολύ καλά, αλλά πόνταρε στο ότι δεν θα του την πέσουν επειδή είχε οικογένεια μαζί του και θα έλεγε και πόσο μάγκας ήταν που περπάτησε στα Εξάρχεια με εθνικιστική μπλούζα.

Και στις 2 περιπτώσεις, είναι ένας ανόητος που τις έφαγε.
Εγώ διάβασα πως ήταν ένας τσοπεράς από ένα club στην Κοζάνη που λέγεται Macedonian Warriors και αυτή τη μπλούζα φόραγε.
Ας πρόσεχε.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Pam
Δημοσιεύσεις: 1487
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2018, 01:10

Re: Ξυλοδαρμος Μακεδονομαχου στα Εξαρχεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pam » 01 Μάιος 2019, 17:15

Απαράδεκτο αυτό που έγινε.Η ΝΔ ως κυβέρνηση θα πετάξει αυτούς τους αναρχοαπλυτους(που έχουν αποθρασυνθει με την ανοχή του ΣΥΡΙΖΑ) με τις κλωτσιές έξω από τα Εξάρχεια και αν χρειαστεί και έξω από την χώρα.
Τάδε έφη Αρίστος:
ΧΑ και ΚΚΕ θα παρουν μαζι 20%.

Συριζα και ΝΔ θα παρουν μαζι 65%.

Θα μεινουν εκτος Βουλης κομματα που πηραν ψηφους 15%.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών