Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Νοιώθω λευκός Ευρωπαίος

Ναι
70
69%
Οχι
31
31%
 
Σύνολο ψήφων: 101

Antigeist

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 16 Ιούλ 2020, 01:17

Ζαποτέκος έγραψε:
25 Μάιος 2019, 20:21
Λευκοί Ευρωπαίοι είμαστε :8)

Εικόνα

Εικόνα
Βγάζει brown τους Πόντιους και white τους Ελλαδίτες :lol:

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10312
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 16 Ιούλ 2020, 01:28

Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:17
Βγάζει brown τους Πόντιους και white τους Ελλαδίτες :lol:
Εικόνα
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Antigeist

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 16 Ιούλ 2020, 01:30

Απορώ πως αισθάνεται ο οποιοσδήποτε Ρωμιός λευκός Ευρωπαίος. Ελαφρώς σκούροι έως αρκετά σκούροι μεσογειακοί ανατολίτες είμαστε. Απορώ κιόλας γιατί να θέλει κάνεις να είναι λευκός Ευρωπαίος. Είναι μια αξιολύπητολη φάρα. Μόνο για να τους παίρνουμε τα λεφτά το καλοκαίρι και να πηδάμε τις γυναίκες τους είναι καλοί. Πως μπορεί κάποιος να βλέπει ένα αγγλόνι τύφλα και να σκέφτεται master race ; Ποτέ δεν το κατάλαβα. Αν υπάρχει master race είναι σίγουρα οι νέγροι με τα σώματα και την αθλητική δεινότητα που έχουν.

Πράγματι είναι πιο ελκυστικές οι βορειοευρωπαίες από τις δικές μας αλλά αυτό οφείλεται πιο πολύ στο πιο καλλίγραμμο και αδύνατο σώμα που έχουν. Δυστυχώς οι μεσογειακοί είμαστε γενετικά πιο επιρρεπείς στην παχυσαρκία αλλά αυτό δεν είναι κάτι που ο Τσίπρας με τις πολιτικές βενεζουελοποίησης δεν θα μπορούσε εύκολα να διορθώσει.

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10312
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 16 Ιούλ 2020, 01:31

Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:30
είμαστε γενετικά πιο επιρρεπείς στην παχυσαρκία αλλά αυτό δεν είναι κάτι που ο Τσίπρας με τις πολιτικές βενεζουελοποίησης δεν θα μπορούσε εύκολα να διορθώσει.
:smt005::smt005::smt005:
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Antigeist

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 16 Ιούλ 2020, 01:33

Απορώ πως αισθάνεται ο οποιοσδήποτε Ρωμιός λευκός Ευρωπαίος. Ελαφρώς σκούροι έως αρκετά σκούροι μεσογειακοί ανατολίτες είμαστε. Απορώ κιόλας γιατί να θέλει κάνεις να είναι λευκός Ευρωπαίος. Είναι μια αξιολύπητη φάρα. Μόνο για να τους παίρνουμε τα λεφτά το καλοκαίρι και να πηδάμε τις γυναίκες τους είναι καλοί. Πως μπορεί κάποιος να βλέπει ένα αγγλόνι τύφλα και να σκέφτεται master race ; Ποτέ δεν το κατάλαβα. Αν υπάρχει master race είναι σίγουρα οι νέγροι με τα σώματα και την αθλητική δεινότητα που έχουν.

Πράγματι είναι πιο ελκυστικές οι βορειοευρωπαίες από τις δικές μας αλλά αυτό οφείλεται πιο πολύ στο πιο καλλίγραμμο και αδύνατο σώμα που έχουν. Δυστυχώς οι μεσογειακοί είμαστε γενετικά πιο επιρρεπείς στην παχυσαρκία αλλά αυτό δεν είναι κάτι που ο Τσίπρας με τις πολιτικές βενεζουελοποίησης δεν θα μπορούσε εύκολα να διορθώσει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antigeist την 16 Ιούλ 2020, 01:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Ιούλ 2020, 01:34

οι ευρωπαιοι να δειτε πως σας βλεπουν :giggle:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14559
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 16 Ιούλ 2020, 01:37

Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:30
Απορώ πως αισθάνεται ο οποιοσδήποτε Ρωμιός λευκός Ευρωπαίος. Ελαφρώς σκούροι έως αρκετά σκούροι μεσογειακοί ανατολίτες είμαστε. Απορώ κιόλας γιατί να θέλει κάνεις να είναι λευκός Ευρωπαίος. Είναι μια αξιολύπητολη φάρα. Μόνο για να τους παίρνουμε τα λεφτά το καλοκαίρι και να πηδάμε τις γυναίκες τους είναι καλοί. Πως μπορεί κάποιος να βλέπει ένα αγγλόνι τύφλα και να σκέφτεται master race ; Ποτέ δεν το κατάλαβα. Αν υπάρχει master race είναι σίγουρα οι νέγροι με τα σώματα και την αθλητική δεινότητα που έχουν.

Πράγματι είναι πιο ελκυστικές οι βορειοευρωπαίες από τις δικές μας αλλά αυτό οφείλεται πιο πολύ στο πιο καλλίγραμμο και αδύνατο σώμα που έχουν. Δυστυχώς οι μεσογειακοί είμαστε γενετικά πιο επιρρεπείς στην παχυσαρκία αλλά αυτό δεν είναι κάτι που ο Τσίπρας με τις πολιτικές βενεζουελοποίησης δεν θα μπορούσε εύκολα να διορθώσει.
Εγώ είμαι ξανθός, τα αρχίδια μου είναι κόκκινα, όχι καφέ.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Antigeist

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 16 Ιούλ 2020, 01:38

Ζενίθεδρος έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:37
Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:30
Απορώ πως αισθάνεται ο οποιοσδήποτε Ρωμιός λευκός Ευρωπαίος. Ελαφρώς σκούροι έως αρκετά σκούροι μεσογειακοί ανατολίτες είμαστε. Απορώ κιόλας γιατί να θέλει κάνεις να είναι λευκός Ευρωπαίος. Είναι μια αξιολύπητολη φάρα. Μόνο για να τους παίρνουμε τα λεφτά το καλοκαίρι και να πηδάμε τις γυναίκες τους είναι καλοί. Πως μπορεί κάποιος να βλέπει ένα αγγλόνι τύφλα και να σκέφτεται master race ; Ποτέ δεν το κατάλαβα. Αν υπάρχει master race είναι σίγουρα οι νέγροι με τα σώματα και την αθλητική δεινότητα που έχουν.

Πράγματι είναι πιο ελκυστικές οι βορειοευρωπαίες από τις δικές μας αλλά αυτό οφείλεται πιο πολύ στο πιο καλλίγραμμο και αδύνατο σώμα που έχουν. Δυστυχώς οι μεσογειακοί είμαστε γενετικά πιο επιρρεπείς στην παχυσαρκία αλλά αυτό δεν είναι κάτι που ο Τσίπρας με τις πολιτικές βενεζουελοποίησης δεν θα μπορούσε εύκολα να διορθώσει.
Εγώ είμαι ξανθός, τα αρχίδια μου είναι κόκκινα, όχι καφέ.
Και εμένα ροζ είναι το πουτσοκέφαλο μου και η ρόγα μου αλλά τρέμω και μόνο στην ιδέα ότι είμαι white.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 16 Ιούλ 2020, 01:41

Ακομα και στην Ελλαδα, οι ταξικες διαφορες αποτυπωνονται πια και στον φαινοτυπο.

Ειναι λοιπον αντιθετικη η δυαδικη ταυτοτητα Ελληνας και λευκος ευρωπαιος; Για καποιους ισως να ειναι, για καποιους οχι, ασχετα απο τις ανακολουθιες αυτης της διπλης ταυτοτητας.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24749
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 16 Ιούλ 2020, 01:42

Τι είπες ρε μάγκα;: that's deep που λένε και στο χωριό μου

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24749
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 16 Ιούλ 2020, 01:43

Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:38
Ζενίθεδρος έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:37
Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:30
Απορώ πως αισθάνεται ο οποιοσδήποτε Ρωμιός λευκός Ευρωπαίος. Ελαφρώς σκούροι έως αρκετά σκούροι μεσογειακοί ανατολίτες είμαστε. Απορώ κιόλας γιατί να θέλει κάνεις να είναι λευκός Ευρωπαίος. Είναι μια αξιολύπητολη φάρα. Μόνο για να τους παίρνουμε τα λεφτά το καλοκαίρι και να πηδάμε τις γυναίκες τους είναι καλοί. Πως μπορεί κάποιος να βλέπει ένα αγγλόνι τύφλα και να σκέφτεται master race ; Ποτέ δεν το κατάλαβα. Αν υπάρχει master race είναι σίγουρα οι νέγροι με τα σώματα και την αθλητική δεινότητα που έχουν.

Πράγματι είναι πιο ελκυστικές οι βορειοευρωπαίες από τις δικές μας αλλά αυτό οφείλεται πιο πολύ στο πιο καλλίγραμμο και αδύνατο σώμα που έχουν. Δυστυχώς οι μεσογειακοί είμαστε γενετικά πιο επιρρεπείς στην παχυσαρκία αλλά αυτό δεν είναι κάτι που ο Τσίπρας με τις πολιτικές βενεζουελοποίησης δεν θα μπορούσε εύκολα να διορθώσει.
Εγώ είμαι ξανθός, τα αρχίδια μου είναι κόκκινα, όχι καφέ.
Και εμένα ροζ είναι το πουτσοκέφαλο μου και η ρόγα μου αλλά τρέμω και μόνο στην ιδέα ότι είμαι white.
Δεν αντέχεις το βάρος του provilege;

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10312
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 16 Ιούλ 2020, 01:43

Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:38
τρέμω και μόνο στην ιδέα ότι είμαι white.
βρέθηκε ο μαναδικός βλάκας Έλληνας, μετά την μαυρομπογιά, που πάσχει από white guilt
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Antigeist

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 16 Ιούλ 2020, 01:53

Μια χαρά άσπρη είναι η φάτσα μου αλλά δεν αισθάνομαι καθόλου λευκός όσο και να προσπαθήσω. Αν τυχόν με περάσει κάνεις για λευκό θα βγάλω τα ιμάτιά μου και θα του δείξω τις γυαλιστερές τριχάρες μου.

Antigeist

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 16 Ιούλ 2020, 01:56

Λίνο Βεντούρα έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:43
Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:38
τρέμω και μόνο στην ιδέα ότι είμαι white.
βρέθηκε ο μαναδικός βλάκας Έλληνας, μετά την μαυρομπογιά, που πάσχει από white guilt
Το Caucasian είναι κάτι διαφορικό από το white έτσι όπως το εννοούν στην Αμερική.

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10312
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Νιωθετε λευκοι ευρωπαιοι?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 16 Ιούλ 2020, 02:02

Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:56
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:43
Antigeist έγραψε:
16 Ιούλ 2020, 01:38
τρέμω και μόνο στην ιδέα ότι είμαι white.
βρέθηκε ο μαναδικός βλάκας Έλληνας, μετά την μαυρομπογιά, που πάσχει από white guilt
Το Caucasian είναι κάτι διαφορικό από το white έτσι όπως το εννοούν στην Αμερική.
εσύ είσαι αμερικανάκι;
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών