ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΠΩΣ;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
ΤΑΥΓΕΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 1399
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2018, 20:08
Phorum.gr user: ΤΑΥΓΕΤΗΣ

ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΠΩΣ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΥΓΕΤΗΣ » 31 Μάιος 2019, 20:51

Ας δουμε ποιοι ειναι οι υποστηρικτες του συριζα
1.τρομοκρατες σαν ρωμανο,κουφοντινα υιο βουτση ,σκουρλετη κτλ.
2.αναρχοαλητες που τις μισες ημερες του ετους καινε τα παντα ατιμωρητι και ας μην γελοιομαστε ολος ο συριζα τους υποστηριζε με δηθεν δημοκρατικα δικαιωματα(λες και αυτοι που χανουν τις περιουσιες τους δεν εχουν )
3.πρεζονια κσι ναρκεμποροι
4.εγκληματιες παντος ειδους αλλοδαποι,και αλλοι.δεν ειναι τυχαιο που ο συριζα εχει ποσοστο 85% στους φυλακισμενους ουτε τυχαιο που ο νομος παρασκευοπουλου ειναι ουσιαστικα χαδη για τους εγκληματιες
απο την αλλη μερια οι ψηφοφοροι του κουλη ειναι σε μεγαλο ποσοστο νοικοκυραιοι που απλως θελουν να κανουν την δουλεια τους και να μην τους ενοχλει κανενας αλητης και πιστευουν οτι αν κατι κακο γινει να το λυνει η αστυνομια,η δικαιοσυνη(εδω γελαμε)
οι υποστηρικτες του συριζα μολις παρουν το συνθημα θα καψουν την αθηνα ,θα ληστεψουν,θα σκοτωσουν τους...φασιστες κτλ.η καταστολη λογικα θα πρεπει να ειναι αναλογη οπως συμβαινει σχεδον σε ολες τις χωρες του κοσμου.
Τι θα κανει ο κουλης;μεσα στα αποκαιδια θα μιλαει απλως οτι για ολα αυτα φταινε οι ..φασιστες της χα;
Οταν καποιος κανει εγκλημα και μετανοει ειναι ανθρωπος.Αν κανει εγκλημα και καμαρωνει για αυτο ειναι κομμουνιστης.
Επι 100 κομμουνιστων οι 59 ειναι αφελεις(βλακες),οι 40 αγυρτες(δηλ λαμογια ) και μονον ενας πραγματικος μπολσεβικος.ΛΕΝΙΝ 1917

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19153
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΠΩΣ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 31 Μάιος 2019, 22:32

Ας αρχίσει τις περικοπές μισθών συντάξεων και την εφαρμογή άλλων αντιλαικων μέτρων ο Μητσοτάκης και ...θα δούμε σε πόσο χρονικό διάστημα χάνει την εξουσία !!! :smt005:

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34802
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΠΩΣ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 31 Μάιος 2019, 22:37

Έχεις καταλάβει ότι για τους παρανόμους υπάρχει η αστυνομία;

Άβαταρ μέλους
Bandit59
Δημοσιεύσεις: 2363
Εγγραφή: 02 Σεπ 2018, 19:57

Re: ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΠΩΣ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bandit59 » 31 Μάιος 2019, 22:43

πατησιωτης έγραψε:
31 Μάιος 2019, 22:37
Έχεις καταλάβει ότι για τους παρανόμους υπάρχει η αστυνομία;
Αυτούς πού έλεγε ο Σαμαράς ότι θα τους βγάλει τις κουκούλες;

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΠΩΣ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 31 Μάιος 2019, 22:47

Σήμερα έγινε μία φάση μου λένε αλλά δεν με ξύπνησαν το πρωϊ - έχασα την αμοιβή.
Μπαίνει ένας τύπος στην πολυκατοικία -Έλληνας- και λέει ήρθα να σας επιδώσω ένα πρόστιμο 1800 ευρώ από την εφορία.
Μετά λέει "μην ανυσηχείτε όμως - το αναγραφόμενο ποσό των 1800 ευρώ είναι εικονικό και το πραγματικό είναι μόνο 200 ευρώ που θα τα δώσετε στο ταχυδρομείο".
Λέει η χαζή η αδερφή μου "μα πως ; από που κι ως που πρόστιμο ;".
Μετά του λέει "φέρτε το χαρτί" και λέει αυτός "δεν υπάρχει χαρτί (!), είμαι ταχυδρομικός υπάλληλος και αρκεί να μου δώσετε τα 200 ευρώ".
Μετά του λέει η άλλη "δεν το πιστεύω - πάρε τηλέφωνο το ταχυδρομείο την κυρία Σοφία".
Παίρνει αυτός κάπου και έλεγε "μάλιστα, μάλιστα κυρία Σοφία" !
Του λέει τότε η αδερφή μου "δεν έχω 200 αυτή τη στιγμή" και λέει ο άλλος "δεν πειράζει, ένα εκατονπενηντάρι αρκεί, για ψάξτε" !
Οπότε τον διώχνει.
Αλλά δεν με ξύπνησε να τον συλλάβω, να πάρω την αμοιβή.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών