Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
SuperRogue
Δημοσιεύσεις: 1854
Εγγραφή: 13 Απρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: SuperRogue

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SuperRogue » 12 Ιουν 2019, 13:34

foscilis έγραψε:
12 Ιουν 2019, 13:26
Όπως βλέπεις φιλε σούπερ ροκ άμα μείνει μέσα μετά την προβλεπόμενη ώρα είναι παράνομη κατακράτηση άρα μάλλον έχει σημασία. Επίσης υπάρχει ένα πρωτόκολλο, ο δάσκαλος πρέπει να παραδώσει όλα τα παιδιά σε αυτούς που τα παίρνουν, τρέχει το διάλειμμα για το ολοήμερο, καθυστερούν σαράντα άτομα, έχει παιδιά για τα οποία είναι υπεύθυνος σε διαφορετικά σημεια επειδή το κακομαθημένο τον παίζει?

Δεύτερον εσύ αν σχολάς 17.00 και 17.10 το αφεντικό σε έχει κρατήσει να σου πει κάτι αλλά ακόμα μιλάει στο τηλέφωνο με κάποιον αλλον είμαι σίγουρος ότι σκέφτεσαι "σιγά και τι δεν έγινε"
Ή μπορείς να είσαι υπεύθυνος για όλα ή για κανένα.
Και ναι, στο πραγματικό κόσμο, σχολάς όταν τελειώνει η δουλειά σου.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24364
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 12 Ιουν 2019, 13:47

Χμμ μάλλον παρεξηγήσεις.

Δε λέμε για εσάς τους ντελιβεραδες που πληρώνετε σε φαπες σαν ενήλικοι όλα τα ανέμελα σχολικά σας χρόνια.

Λέμε για κανονικους ανθρώπους.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24364
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 12 Ιουν 2019, 13:53

Βέβαια πρέπει να πω ότι εγώ όντως θα το χειριζόμουν με συλλογική τιμωρία: στέκεσαι στην πόρτα και δηλώνεις ότι δε θα βγει κανένας μέχρι να ετοιμαστεί ο Γιαννάκης. Ας κάνει και ένα τέταρτο ο Γιαννάκης. Σε αυτό το τέταρτο επαναλαμβάνεις "παιδιά ξέρετε ότι πρέπει να περιμένουμε το φίλο μας". Μετά εξηγείς στους οργισμένους γονείς που περιμένουν τι ακριβώς έγινε και ότι εσύ ως υπεύθυνος δε μπορείς να αφήσεις τα μισά παιδιά να βγούνε επειδή ο γιος του τάδε τον παίζει (όχι με αυτή τη διατύπωση). Τι θα καταγγείλουν; Ότι πρέπει να πάρεις βραβείο για την υπευθυνότητα και το ενδιαφέρον σου ως προς την ασφάλεια των παιδιών; Την *τρίτη* φορά (το πολύ) θα έπαυε να υπάρχει το πρόβλημα. Θα αναλάμβαναν να το λύσουν οι υπόλοιποι γονείς και τα υπόλοιπα παιδιά απέναντι στο Γιαννάκη και τους στοργικούς δικούς του.

User_601

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 12 Ιουν 2019, 13:57

elchav έγραψε:
12 Ιουν 2019, 11:52
Εσθήρ έγραψε:
12 Ιουν 2019, 06:59

Βαριεμαι ασυστολα να διαβασω ολες τις παπαριες σου.
Θα σταθωμονο εδω
τοσο γελοιος εισαι.Εχουν δεν εχουν τελειωσει ολα τα ενδοσχολικα,εκετασεις κλπ,ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΧΟΛΑΝΕ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ ΛΕΜΕ.ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ,.Πανε σχολειο,διορθωνουν γραπτα,βγαζουν αποτεελσματα,κανονιζουν για την θερινη υπηρεσια,διοργανωνουν τις εκθεσεις τους,σε καλλιτεχνικα,τεχνολογια αλλα και αλλα μαθηματα κλπ.
Ησουν ιδιωταντζας,οχι σε δημοσιο,ΕΞΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ

κΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ,ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΣΥ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕς.Δεν σε ειπα παπαρα,ειπα οτι ΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ,μαθε πια ελληνικα.
Και κατα δευτερον,τα ηθελες και τα επαθες,.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΕΥΘΗΝΘΕΙ ΠΟΤΕΣ Ε ΕΣΕΝΑ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΠΗΚΑ,ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΟΥ@Α ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙς ΣΥΝΕΧΩΣ,ΟΠΟΤΕ λουφαξε.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΣΗΣ ΟΛΩΝ.ΜΑ ΟΛΩΝ ΟΜΩΣ.
Απλα ειμαι αλλεργικη ΣΤΙΣ ΨΕΥΤΙΕΣ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΚΑΝΕΙΣ.
Στην επομενη προσβολη εφαγες αναφορα.
Είσαι λειτουργικά αναλφάβητη με 5 ορθογραφικά και συντακτικά λάθη (με κόκκινο) σε ένα κείμενο 15 γραμμών, οπότε δεν έχει πολύ νόημα ο διάλογος περί εκπαιδευσης μαζί σου, μιας και μάλλον απείχες της εκπαιδευτικής διαδικασίας.
Είναι σαν να συζητάω με το σκύλο (που δεν έχω) για πυρηνική φυσική.

Τώρα το να με λες "ιδιωτάντζα" (wtf, είναι καν λέξη αυτό :smt005: ) σαν να είναι υποτιμητικό, δεν το κατάλαβα.

Στα υπόλοιπα, σε αφήνω στη χλεύη του πχόρουμ


sys3x έγραψε:
12 Ιουν 2019, 09:22
elchav εικοσάρικο του την έκανες του κούνελου ρε μλκ, τσάμπα το παιδεύει με τα ντίλντο με φαίνεται.
Ευχαριστώ μέιτ, αλλά νομίζω ότι τη βρήκα έτσι ήδη.
μπλα,μπλα,μλπα...παπαριες με ριγανη.Εγραψες ΨΕΜΑΤΑΡΕΣ ,και δεν μπορεις να το κρυψεις,ουτε να το δικαιολογισεις, εξου και τα μπλα,μπλα,μπλα.
Το χειροτερο δεν ειναι να γραφεις βιαστικα και να κανεις ορθογραφικα λαθη,το χειροτερο ειναι να λες παπαριες ,ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ,,οποτε εκει σου βγαζω το καπελο και αντε γεια. :c020:

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24364
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 12 Ιουν 2019, 13:59

εντάξει δεν έχω καταλάβει καν γιατί πλακώνεστε στο υπο-νημα.

fagano3

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 12 Ιουν 2019, 14:02

foscilis έγραψε:
12 Ιουν 2019, 13:59
εντάξει δεν έχω καταλάβει καν γιατί πλακώνεστε στο υπο-νημα.
hint: η Εσθηρ λατρευει τις γατες, θαυμαζει Βαρουφακη , ακουει εντεχνο και μαθαινει τουρκικα

Δεν εχει γραψει αν εχει κοκκινα μαλια για να επιβεβαιωθουμε 100%

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 12 Ιουν 2019, 14:04

elchav έγραψε:
12 Ιουν 2019, 14:02
Εσθήρ έγραψε:
12 Ιουν 2019, 13:57
μπλα,μπλα,μλπα...παπαριες με ριγανη.Εγραψες ΨΕΜΑΤΑΡΕΣ ,και δεν μπορεις να το κρυψεις,ουτε να το δικαιολογισεις, εξου και τα μπλα,μπλα,μπλα.
Το χειροτερο δεν ειναι να γραφεις βιαστικα και να κανεις ορθογραφικα λαθη,το χειροτερο ειναι να λες παπαριες ,ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ,,οποτε εκει σου βγαζω το καπελο και αντε γεια. :c020:
Δεν μου απάντησες σε τίποτα, απέδειξες ότι είχες και έχεις επιδερμική σχέση (στην καλύτερη) με την εκπαίδευση, έγραψες "μπλαμπλαμπλα" σαν 5χρονη, αλλά αν πιστεύεις ότι είπες κάτι που δεν είναι παπαριά, ποιος είμαι εγώ να στο χαλάσω; Σίγουρα όχι ο ψυχίατρος :wave:
Συνεχίζεις βλέπω τις τακτικές bulling με προκλητικους χαρακτηρισμους σε αλλους χρήστες. Τραγικός και θλιβερός.
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

User_601

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 12 Ιουν 2019, 14:08

fagano3 έγραψε:
12 Ιουν 2019, 14:02
foscilis έγραψε:
12 Ιουν 2019, 13:59
εντάξει δεν έχω καταλάβει καν γιατί πλακώνεστε στο υπο-νημα.
hint: η Εσθηρ λατρευει τις γατες, θαυμαζει Βαρουφακη , ακουει εντεχνο και μαθαινει τουρκικα

Δεν εχει γραψει αν εχει κοκκινα μαλια για να επιβεβαιωθουμε 100%
Για πες,που εχω γραψει οτι θαυμαζω βαρουφακη; :smt005:
Ελα στην φωλια σου πληζ.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 12 Ιουν 2019, 14:10

Εσθήρ έγραψε:
12 Ιουν 2019, 14:05
ΕΣΥ δεν απαντησες.Το μονο που εγραψα στο θεμα και η ενσταση μου ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ 4 ΜΗΝΕΣ.ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΣΟ.ΕΣΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΝΑΙ Η ΟΥ;
Κατα τα αλλα ειπα ειμαι απολυτα υπερ της αξιολογισης ΟΛΩΝ,ΜΑ ΟΛΩΝ .ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.
ΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ,ΕΓΩ ΠΟΥ ΛΈΩ ΟΤΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΑ/ΛΥΚΕΙΑ Η ΕΣΥ;Για απαντα εσυ.
Αν προσπαθούσες περισσότερο, θα είχες δει ότι έγραψα πως είμαι μετριοπαθής όταν έλεγα για 4 μήνες.

Κατά τα άλλα, έχω δουλέψει στον κλάδο, πολλοί έχουν παιδιά, ακόμα περισσότεροι τελείωσαν το σχολείο (δε λέω για εσένα) κι έχουν άποψη.
Γιατί προσπαθείς να με πείσεις για κάτι που είναι αυταπόδεικτο;
μίστερ μαξ έγραψε:
12 Ιουν 2019, 14:04

Συνεχίζεις βλέπω τις τακτικές bulling με προκλητικους χαρακτηρισμους σε αλλους χρήστες. Τραγικός και θλιβερός.
Απορώ γιατί δεν είσαι μπαναρισμένος ακόμα, ρόμπα. Κατά τα άλλα, μην προσπαθείς να φανείς καλός μετά το βρίσιμο οικογενειών, και δεν έχω όρεξη να σε κάνω παραπάνω ρόμπα μετά το χθεσινό "συμφιλιωτικό" πιεμ που έστειλες σαν καλή γυριστρούλα

Και αρκετά τώρα, γιατί βαριέμαι να απαντάω σε γλίτσες πάλι

επίσης, bullying*
μίλα έστω μια γλώσσα σωστά
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος elchav την 12 Ιουν 2019, 14:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 12 Ιουν 2019, 14:11

fagano3 έγραψε:
12 Ιουν 2019, 14:02
foscilis έγραψε:
12 Ιουν 2019, 13:59
εντάξει δεν έχω καταλάβει καν γιατί πλακώνεστε στο υπο-νημα.
hint: η Εσθηρ λατρευει τις γατες, θαυμαζει Βαρουφακη , ακουει εντεχνο και μαθαινει τουρκικα

Δεν εχει γραψει αν εχει κοκκινα μαλια για να επιβεβαιωθουμε 100%
κι υπερασπιζόταν τα πορίσματα Λέκκα που έβγαζαν λάδι δούρου και συρίζια :e045:
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24364
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 12 Ιουν 2019, 14:23

ναι αλλά σε πιο χειροπιαστό επίπεδο τι ακριβώς έχει γίνει σε αυτό το νήμα;

fagano3

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 12 Ιουν 2019, 14:26

foscilis έγραψε:
12 Ιουν 2019, 14:23
ναι αλλά σε πιο χειροπιαστό επίπεδο τι ακριβώς έχει γίνει σε αυτό το νήμα;
Καποιος εγραψε οτι οι εκπαιδευτικοι εχουν 3 μηνες διακοπες το καλοκαιρι και την επιασε αμοκ οτι αδικουμε τους μεταλλωρυχους του δημοσιου

ΤΣΟΛΙΑΣ
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 05 Μαρ 2019, 15:51
Phorum.gr user: sofos

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΣΟΛΙΑΣ » 12 Ιουν 2019, 14:28

fagano3 έγραψε:
12 Ιουν 2019, 14:26
foscilis έγραψε:
12 Ιουν 2019, 14:23
ναι αλλά σε πιο χειροπιαστό επίπεδο τι ακριβώς έχει γίνει σε αυτό το νήμα;
Καποιος εγραψε οτι οι εκπαιδευτικοι εχουν 3 μηνες διακοπες το καλοκαιρι και την επιασε αμοκ οτι αδικουμε τους μεταλλωρυχους του δημοσιου

2 μήνες το καλοκαίρι και 1 μήνα Χριστούγεννα-Πάσχα ,είναι το ορθό. Όποιος θέλει γίνεται εκπαιδευτικός αν αυτό είναι το όνειρο του.

User_601

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 12 Ιουν 2019, 14:31

Και εξακολουθεις να εισαι ο βασιλιας της παπαριας.
Αν προσπαθούσες περισσότερο, θα είχες δει ότι έγραψα πως είμαι μετριοπαθής όταν έλεγα για 4 μήνες.
Σε βαρεθηκα,ουτε το ''σαλιο'' μου για χαλασμα δεν εχω για σενα.Δυστυχως τραγικη περιπτωση. :smt005: Ελα γεια. :wave:

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Αξιολόγηση εκπαιδευτικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 12 Ιουν 2019, 14:34

Εσθήρ έγραψε:
12 Ιουν 2019, 14:31
Και εξακολουθεις να εισαι ο βασιλιας της παπαριας.
Αν προσπαθούσες περισσότερο, θα είχες δει ότι έγραψα πως είμαι μετριοπαθής όταν έλεγα για 4 μήνες.
Σε βαρεθηκα,ουτε το ''σαλιο'' μου για χαλασμα δεν εχω για σενα.Δυστυχως τραγικη περιπτωση. :smt005: Ελα γεια. :wave:
Έγινε, καλή επιστροφή :wave:
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών