Την κατάρα μου .

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιούλ 2019, 20:21

444 έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 19:55
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 19:27
Θα μπορούσε το πρόβλημά σου να είναι το πάχος σου. Αλλά προτιμάς να κατρακυλάς και στον καρκίνο της σκατοψυχιάς.
Δεν φταίει ο κόσμος που είσαι δυστυχισμένος μωρή μπετονιέρα. Η σκατοψυχή σου φταίει.
ξέρεις ότι είμαι φυλακισμένος σε 250 κιλά λίπος,δεν μπορώ να κινηθώ και μου το χτυπάς ρε σκατάνθρωπε?δεν ντρέπεσαι λίγο?
Ότι και να σου χτυπάω εσένα δεν ντρέπομαι. Έχω σκυλοβρίσει ένα κάρο ανθρώπους και το έχω μετανιώσει. Εσένα όχι. Είσαι τελειωμένα χαλασμένος.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

444
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 23:34

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 444 » 13 Ιούλ 2019, 20:29

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 20:21

Ότι και να σου χτυπάω εσένα δεν ντρέπομαι. Έχω σκυλοβρίσει ένα κάρο ανθρώπους και το έχω μετανιώσει. Εσένα όχι. Είσαι τελειωμένα χαλασμένος.
μια χαρά είμαι.εσύ εισαι συμπλεγματικός τριμάλακας που δεν ξεχνάει τις δικαιολογημένες χλαπάτσες που έχει φάει ακόμα και τώρα που έχει περιορισει τα ξεσπάσματα μαλακιας και σκατοψυχιάς και έχει γίνει αποδεκτος απο τα άλλα παιδάκια

μη γράψεις αλλη μαλακία σε παρακαλώ,δεν μπορώ να ασχολούμαι άλλο με ένα βλήμα,οκ? :lol:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιούλ 2019, 20:34

444 έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 20:29
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 20:21

Ότι και να σου χτυπάω εσένα δεν ντρέπομαι. Έχω σκυλοβρίσει ένα κάρο ανθρώπους και το έχω μετανιώσει. Εσένα όχι. Είσαι τελειωμένα χαλασμένος.
μια χαρά είμαι.εσύ εισαι συμπλεγματικός τριμάλακας που δεν ξεχνάει τις δικαιολογημένες χλαπάτσες που έχει φάει ακόμα και τώρα που έχει περιορισει τα ξεσπάσματα μαλακιας και σκατοψυχιάς και έχει γίνει αποδεκτος απο τα άλλα παιδάκια

μη γράψεις αλλη μαλακία σε παρακαλώ,δεν μπορώ να ασχολούμαι άλλο με ένα βλήμα,οκ? :lol:
Μια ζωή τα ίδια σκατά είχες μέσα σου. Ούτε συγκροτημένη σκέψη κι ούτε καν να κατηγορήσεις τον άλλον δεν μπορούσες. Μόνο χαζομαλακίες τύπου γυμνασίου.. Τράβα ρε σκουπίδι στο βόθρο σου. Αφού δεν έχει κανένα ενδιαφέρον για σένα ο κόσμος παρά μόνο να τον λερώνεις
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17424
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 13 Ιούλ 2019, 20:39

Ασέβαστος έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 09:46
καταρχην αυτο δεν ειναι ξιφιας. και οποιος δεν ξερει να ξεχωριζει τον ξιφια απο τη βασιλικη ζαργανα, να μη γραφει για θεματα που δεν γνωριζει.

οτι βγηκε στα ρηχα να γεννησει, και οχι να κυνηγησει, η για αλλο λογο, απο που προκυπτει; θα μπορουσαμε να κλεισουμε εδω το ζητημα, αφου ο γραφων το αρθρο μοιαζει για μπιτι ασχετος.

να το χτυπησαν δε βλεπω επισης πουθενα, με πετρες η οτι αλλο, και κακως, επρεπε να ειναι εκει καποιος με ενα ψαροτουφεκο, νοστιμοτατη ειναι η ζαργανα.
Μιας κ φαινεται να ξερεις απο ψαρια μου φαινεται περιεργο που δεν ανεδειξες το γεγονος οτι τα ψαρια δεν γεννουν αλλα κανουν αυγα

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 14 Ιούλ 2019, 01:04

Στην Ελλάδα δεν εφαρμόζεται ο θάνατος δια λιθοβολισμού,
εκτός αν έχεις διαπράξει την ύστατη αμαρτία του να είσαι ξιφίας στη χαλκίδα.
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 14 Ιούλ 2019, 01:49

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 07:56
Ένα παιδί το κατεβάζει απ το λεωφορείο του ΚΤΕΛ ο οδηγός στον δρόμο, γιατί τού έλειπαν απ το ακριβές αντίτιμο 10 λεπτά .
Και 5 και 10 ευρώ να τού έλειπαν, ούτε ο οδηγός, ούτε οι επιβάτες φιλοτιμηθηκαν να τα τσοντάρουν ξεπουλώντας την όποια αμελητέα ηθική τους στη νομιμότητα ενός εισιτηρίου .
Θηλυκός ετοιμόγεννος ξιφίας βγαίνει στα ρηχά για να γεννήσει κι οι λουόμενοι τον σκοτώνουν .
Ξεψυχά στην άκρη του κύματος αφήνοντας τ αυγά του .
Ουδείς εμποδίζει το κακό, ουδείς σταματά το έγκλημα, καν το αρμόδιο λιμενικό που είναι εκεί δίπλα στο συμβάν .
Ανθρωποειδή που δε σέβονται την ανάγκη, το έλλειμμα, που δε διαθέτουν την στοιχειώδη συναισθηματική νοημοσύνη των εμβίων, που δε σέβονται την ίδια τη ζωή .
Την κατάρα μου .
Να τους πάει η ζωή τους γαμιώντας .
Κι αυτούς κι όλα τα κωλοφασισταριά γύρω μας που μάς στερούν την ανάσα μας, που μάς κόβουν τ οξυγόνο .
Που δεν ξέρουν γιατί ζουν, τζάμπα πιάνουν τον τόπο .
...γιά 10 σεντ περίεργο,ήμουν 4 χρόνια κάτω καί έπαθα πλάκα....καί διορισμένοι στίς διάφορες υπηρεσίες καί μέ παραγωγή συγχρόνως
στά περιβόλια τους....καλά νά είναι οί άνθρωποι αλλά γιά 10σεντ ρέ διάολε :102:

τώρα γιά τό άλλο....αμοκ χουλιγκανισμού σέ κατάσταση ντελίριο
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 14 Ιούλ 2019, 10:05

Αγις έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 13:08
Από πότε το να πιάνεις ψαρια εγινε εγκλημα ;
Απο τοτε που οταν ο Κουτσουμπας θελει να φαει ψαρι συνεδριαζει η συτονιστικη Ζαργανων και εθελοντικα καποιες ζαργανες δηλωνουν το ενδιαφερον να βρεθουν στο πιατο του
Η τυχερη προκυπτει με κληρωση \Μετα την κληρωση κανει χαρακιρι
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 14 Ιούλ 2019, 14:21

Η φρίκη σε όλο της το μεγαλείο!!!

Ασεβαστοι ΣΚΑΤΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!



Λαμία: Λυκειάρχης πυροβόλησε εν ψυχρώ γάτα που έμεινε παράλυτη


Σε 16 μήνες φυλάκιση καταδικάστηκε σήμερα 12 Ιουλίου 2019 εκπαιδευτικός, διευθυντής σε Λύκειο της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Λαμιέων, ο οποίος εν ψυχρώ πυροβόλησε και άφησε παράλυτο από την μέση και κάτω έναν αδέσποτο γάτο.
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32124
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Ιούλ 2019, 12:05

Maspoli έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 20:39
Ασέβαστος έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 09:46
καταρχην αυτο δεν ειναι ξιφιας. και οποιος δεν ξερει να ξεχωριζει τον ξιφια απο τη βασιλικη ζαργανα, να μη γραφει για θεματα που δεν γνωριζει.

οτι βγηκε στα ρηχα να γεννησει, και οχι να κυνηγησει, η για αλλο λογο, απο που προκυπτει; θα μπορουσαμε να κλεισουμε εδω το ζητημα, αφου ο γραφων το αρθρο μοιαζει για μπιτι ασχετος.

να το χτυπησαν δε βλεπω επισης πουθενα, με πετρες η οτι αλλο, και κακως, επρεπε να ειναι εκει καποιος με ενα ψαροτουφεκο, νοστιμοτατη ειναι η ζαργανα.
Μιας κ φαινεται να ξερεις απο ψαρια μου φαινεται περιεργο που δεν ανεδειξες το γεγονος οτι τα ψαρια δεν γεννουν αλλα κανουν αυγα
μπροστα στις χοντραδες του κειμενου, αυτο ειναι λεπτομερεια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 15 Ιούλ 2019, 12:10

Όταν έκανα μπάνιο το 2003, Οκτώβριο μήνα στην Αίγινα, κολυμπούσαν δίπλα μου πολλές ζαργάνες. Νοστιμότατο ψάρι. Και οι ζαργάνες οι άλλες είναι καλές, οι δίποδες.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
relativer777
Δημοσιεύσεις: 4145
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:11
Phorum.gr user: relativer777
Τοποθεσία: Χαλκηδόνα

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από relativer777 » 26 Απρ 2020, 20:26

Χουργιατς έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 09:13
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 08:22
Τι ξιφίας, τι Ζακ;

Ζακ με μανιτάρια δεν πάει :102:
Σωστό !!!
Ζακ πάει μόνο με κρεμμύδια, στιφάδο.
Ή μήπως με μπεσαμέλ ? :smt017
Χμ... σαν να μπερδεύτηκα κάπως. :102:
Η ζωή είναι ωραία γι'αυτούς που ξέρουν να την ομορφαίνουν

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 8928
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 02 Μάιος 2020, 14:42

Αν δεν ήταν κακό να καταριέσαι , θα έδινα την κατάρα μου στην Τράπεζα και στην εταιρεία τηλεφωνίας που έλεγαν στο google πως είναι ανοικτά ένα συγκεκριμένο ΑΤΜ τους και ένα κατάστημά τους αντίστοιχα , ενώ δεν ήταν. :011::011::011: Ηλεκτρονική εξυπηρέτηση σου λένε ύστερα. Γράψτε πρώτα σωστά το ωράριό σας ρε γελοίοι. :na!::na!::na!::na!::na!:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ζαποτέκος την 02 Μάιος 2020, 18:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Την κατάρα μου .

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 02 Μάιος 2020, 14:57


Απάντηση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών