Incel δικαζει φεμινιστριες

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Uppercut

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 15 Ιούλ 2019, 20:07

Δεν μου αρέσει η πούτσα, αλλά το ντίλντο μου αρέσει. Μπορν δις γουέι!!111


Λεσβιακή λογική. Οι γκέι άντρες δεν φτιάχνουν ομοιώματα μουνιών για να γαμήσουν. Επίσης γκέι άντρες θα βρεις απ' όλα. Χοντρούς, σάπιους, ωραίους, μοντέλα, ηθοποιούς, κλπ. Λεσβίες (όχι bi ή αυτές που φασώνονται με άλλες για να καυλώσουν οι άντρες) θα βρεις κατά 99,99% μόνο μπαζόλες. Δεν είναι επειδή δεν βρίσκουν άντρες, όχι ρε τυχαίο είναι. Ο σεξουαλικός τους προσανατολισμός εκ φύσεως είναι πλαστικές κι όχι σάρκινες πούτσες.

Professor
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:43

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Professor » 15 Ιούλ 2019, 20:08

Yochanan έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 20:00
Professor έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 19:57
blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 19:54


δε γινεσαι λεσβια η γκει με το ετσι θελω ρε φιλε. Δεν λειτουργει ετσι.
Αυτή είναι η άποψή σου.
ειναι φασισμος να πιστευει κανεις οτι το gender reassignment therapy δεν δουλευει. ετσι αρνιεται το δικαιωμα σε χιλιαδες παιδια που γεννηθηκαν στρεη να ζησουν φυσιολογικα στην ΝΤΠ σαν γκετσηδες.
Εγώ είμαι υπέρ της δυνατότητας ftm/mtf 'μετάβασης' με ορμονική θεραπεία, χωρίς συναίνεση ψυχιάτρου, για ενήλικες.

Υπέρ της δυνατότητας να αυτοπροσδιορίζονται όπως θέλουν, χωρίς να υποχρεώνεται κανείς να το αναγνωρίσει.

Οι νόμοι να είναι 'gender'-neutral σε τέτοιο βαθμό που οποιαδήποτε αναφορά στο φύλο να είναι αχρείαστη.

Οι ιδέες περί 'σεξουαλικού προσανατολισμού' είναι σε μεγάλο βαθμό κοινωνικά κατασκευασμένες.

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 15 Ιούλ 2019, 20:09

Αυτός ο κοντός άνθρωπος μάλλον δεν έχει κανέναν να τον πάει σε ένα γιατρό, να του βγάλει διάγνωση και να του δώσει φάρμακα για να στρώσει λίγο.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 15 Ιούλ 2019, 20:16

Ελπίζω να μην είναι δικηγόρος και δη ποινικολόγος.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 15 Ιούλ 2019, 20:17

Uppercut έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 20:07
Δεν μου αρέσει η πούτσα, αλλά το ντίλντο μου αρέσει. Μπορν δις γουέι!!111


Λεσβιακή λογική. Οι γκέι άντρες δεν φτιάχνουν ομοιώματα μουνιών για να γαμήσουν. Επίσης γκέι άντρες θα βρεις απ' όλα. Χοντρούς, σάπιους, ωραίους, μοντέλα, ηθοποιούς, κλπ. Λεσβίες (όχι bi ή αυτές που φασώνονται με άλλες για να καυλώσουν οι άντρες) θα βρεις κατά 99,99% μόνο μπαζόλες. Δεν είναι επειδή δεν βρίσκουν άντρες, όχι ρε τυχαίο είναι. Ο σεξουαλικός τους προσανατολισμός εκ φύσεως είναι πλαστικές κι όχι σάρκινες πούτσες.
εχεις γνωρισει και μιλησει με πολλες;

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42884
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 15 Ιούλ 2019, 20:20

Uppercut έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 20:07
Δεν μου αρέσει η πούτσα, αλλά το ντίλντο μου αρέσει. Μπορν δις γουέι!!111


Λεσβιακή λογική. Οι γκέι άντρες δεν φτιάχνουν ομοιώματα μουνιών για να γαμήσουν. Επίσης γκέι άντρες θα βρεις απ' όλα. Χοντρούς, σάπιους, ωραίους, μοντέλα, ηθοποιούς, κλπ. Λεσβίες (όχι bi ή αυτές που φασώνονται με άλλες για να καυλώσουν οι άντρες) θα βρεις κατά 99,99% μόνο μπαζόλες. Δεν είναι επειδή δεν βρίσκουν άντρες, όχι ρε τυχαίο είναι. Ο σεξουαλικός τους προσανατολισμός εκ φύσεως είναι πλαστικές κι όχι σάρκινες πούτσες.
Dude...
Ελπίζω να τρολλάρεις.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 15 Ιούλ 2019, 20:21

Professor έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 19:57
blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 19:54
Professor έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 19:47


Γίνονται λεσβίες, σε μεγάλο βαθμό. Αυτή είναι μια λύση για τους ινσελς.
δε γινεσαι λεσβια η γκει με το ετσι θελω ρε φιλε. Δεν λειτουργει ετσι.
Αυτή είναι η άποψή σου.
Δεν ειναι η αποψη μου, ειναι η αποψη τοσων και τοσων ανθρωπων, ολων των σεξουαλικων κατευθυνσεων, με τους οποιους/ες εχω συζητησει για το θεμα. Αμα δεν το χεις μεσα σου, απλα δεν γινεται.

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 15 Ιούλ 2019, 20:37

αυτό το σάρκινες πούτσες με έχει στοιχειώσει...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιούλ 2019, 20:43

Uppercut έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 20:07
Δεν μου αρέσει η πούτσα, αλλά το ντίλντο μου αρέσει. Μπορν δις γουέι!!111


Λεσβιακή λογική. Οι γκέι άντρες δεν φτιάχνουν ομοιώματα μουνιών για να γαμήσουν. Επίσης γκέι άντρες θα βρεις απ' όλα. Χοντρούς, σάπιους, ωραίους, μοντέλα, ηθοποιούς, κλπ. Λεσβίες (όχι bi ή αυτές που φασώνονται με άλλες για να καυλώσουν οι άντρες) θα βρεις κατά 99,99% μόνο μπαζόλες. Δεν είναι επειδή δεν βρίσκουν άντρες, όχι ρε τυχαίο είναι. Ο σεξουαλικός τους προσανατολισμός εκ φύσεως είναι πλαστικές κι όχι σάρκινες πούτσες.
Δε γίνεται να διαβάζω τέτοια πράγματα από ένα παιδί στην ηλικία σου στο έτος 2019.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 15 Ιούλ 2019, 20:53

H Greta Garbo που δεν την λες και μπαζο, λεσβια ηταν.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29771
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 15 Ιούλ 2019, 20:55

Εικόνα


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 15 Ιούλ 2019, 21:18

Στη γλώσσα υπάρχουν οι λέξεις αρρενωπότητα και θηλυκότητα που έχουν να κάνουν με το πόσο σεξουαλικά ελκυστικός είναι ο άλλος. Για τους άνδρες, επιπροσθέτως υπάρχει και η λέξη ανδρισμός που αντίστοιχο δεν υπάρχει για τις γυναίκες, ούτε ως λέξη, ούτε ως έννοια. Μια γυναίκα δεν την απασχολεί ποτέ να αποδείξει πόσο γυναίκα είναι. Έναν άντρα τον απασχολεί πάρα πολύ να αποδείξει πόσο άντρας είναι (ανδρισμός).

Έχω την αίσθηση ότι αυτό παίζει ρόλο στη φάση με τους γκαίη άντρες και τις γκαίη γυναίκες. Οι γυναίκες γενικά είναι πιο άνετες και πρακτικές στη σεξουαλικότητά τους και ευκολότερα μεταπηδούν από τη μία φάση στην άλλη ή παραμένουν bisexual, χωρίς να τίθεται μείζον ζήτημα ταυτότητας. Εξάλλου, πολύ συχνά οι γυναίκες γίνονται μάνες κι αυτό απορροφά τεράστιο μέρος του κάθε είδους δυναμικού τους. Η προοπτική αυτή διαμορφώνει σε μεγάλο βαθμό τις επιλογές, τις προτεραιότητες και την κουλτούρα της γυναικείας κοινότητας, κι όταν γίνει πραγματικότητα για μια γυναίκα τη μεταμορφώνει εντελώς. Πολλοί λίγοι θυμούνται τη μάνα τους να κοιτάει πως να τους ξεφορτωθεί για να κυνηγάει τα γκομενάκια, οι περισσότεροι θυμόμαστε τη μανούλα που ήταν πάντα εκεί και ασχολούνταν με την πάρτη μας, ενίοτε σε ενοχλητικό βαθμό. Για τους άντρες αυτό είναι πιο δύσκολο γιατί προσπαθούν μονίμως να αποδείξουν την ταυτότητα του φύλου τους και η ομοφυλοφιλική εμπειρία, ακόμα και σε φαντασιακό επίπεδο, γίνεται αμέσως μείζον ζήτημα ταυτότητας. Επίσης, η πατρότητα δε συγκρίνεται ως προς την ένταση της εμπειρίας με την μητρότητα και δεν αποτελεί τόσο σημαντική προτεραιότητα ούτε ακρογωνιαίο λίθο της ταυτότητας.

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά αυτή την αίσθηση έχω.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Ορέστης 35

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Ιούλ 2019, 02:26

Uppercut έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 19:17
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 19:09
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 18:30


Απολυτο δικιο. Ντροπη στον λευκο ιπποτη που του επιτεθηκε για να εισπραξει το θαυμασμο των γυναικων. Σαν εναν Αλβανο που αφησε τα μεγαλοσωμα σκυλια του να μου επιτεθουν για να εντυπωσιασει κατι πορνες.
:smt005::smt005::smt005:
Πραγματικά θα ήθελα με μία κάμερα να δω τη ζωή του Ορέστη για μία μέρα. Ο Κυριάκος τον καταδιώκει, αστυνομικοί τον σταματούν στον δρόμο, ευυπόληπτοι του την στήνουν και του επιτίθενται, Αλβανοί του αμολούν σκυλιά.
Μου εστηναν καρτερι εξω απ το σπιτι μου. Για εκδικηση.... Τι να σας εξηγω τωρα. Καλυτερα να που δεν ξερετε.

Το ερωτημα ειναι γιατι τα ανεχετε ολα αυτα η κοινωνια; Εκει ερχονται οι ινσελ να μου πουνε Ξυπνα! Ειναι ολοι συνενοχοι!

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 16 Ιούλ 2019, 02:33

Ορέστης 35 έγραψε:
16 Ιούλ 2019, 02:26

Μου εστηναν καρτερι εξω απ το σπιτι μου. Για εκδικηση....
εκδικηση για τι; τι εκανες;

Ορέστης 35

Re: Incel δικαζει φεμινιστριες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Ιούλ 2019, 02:38

blackpaint έγραψε:
16 Ιούλ 2019, 02:33
Ορέστης 35 έγραψε:
16 Ιούλ 2019, 02:26

Μου εστηναν καρτερι εξω απ το σπιτι μου. Για εκδικηση....
εκδικηση για τι; τι εκανες;
Μιλησα στην αστυνομια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών