98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Αύγ 2019, 11:03

Ασέβαστος έγραψε:
24 Αύγ 2019, 10:54
Naida έγραψε:
24 Αύγ 2019, 09:39
Ασέβαστος έγραψε:
24 Αύγ 2019, 08:28

αν αντι να το ζητησει, στο προσφερει για τα δικα σου γεννεθλια;
Να μου φέρει γκόμενα να κάνουμε τριο; Στα γενέθλιά μου κιολας; είπαμε θα το μετανιώνει ως τα επόμενα γενέθλια.
γκομενο;

ζευγαρι;

τρανς; :lol:
Έτσι αλλάζει το ζήτημα.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Αύγ 2019, 11:04

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Αύγ 2019, 10:50
Ειμαι ...ένοχος και ρατσιστής γιατί δεν θα ήθελα να αποκτήσω ερωτικές σχέσεις με τρανς ;
Ε μα; τι λέμε τόση ώρα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 24 Αύγ 2019, 12:15

Εικόνα
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Γραφικός

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 24 Αύγ 2019, 12:41

Naida έγραψε:
23 Αύγ 2019, 16:24
elchav έγραψε:
23 Αύγ 2019, 16:22
Naida έγραψε:
23 Αύγ 2019, 16:21


Έχεις πάει με τρανς;
Όχι. Πρέπει να πάω για να επιβεβαιώσω ;
Όχι για να μας έλεγες αν υπάρχει διαφορά στην αίσθηση.

Γενικά υπάρχει κανείς που έχει πάει με τρανς γυναικα να μας διαφωτίσει ως προς το κομμάτι της αίσθησης;
Η διαφορά μία τρανς γυναίκας με μία γυναίκα που γεννήθηκε γυναίκα κι έχει κάνει πλαστική στήθους δεν είναι στην αίσθηση της αφής, είτε στα χέρια είτε κάπου αλλού, αλλά στο πόσο εύκολα ερεθίζεσαι ο άνδρας. Ακόμα και αν δεν ξέρεις ότι η γυναίκα μπροστά του είναι τρανς, κάτι δεν λειτουργεί καλά, περνάει από το μυαλό σου "λες να μην μου αρέσουν πια οι γυναίκες;" Την στιγμή που μπαίνεις πιο πιθανό είναι να σκεφτείς "τώρα που αρχίσαμε οφείλουμε με κάποιο τρόπο να τελειώσουμε", παρά "τι ωραία".
Το επόμενο πρωί που θα την δεις καθαρότερα θα πεις "δεν θα ξαναπιώ τόσο πολύ".

Όλα αυτά στην περίπτωση που έχει κάνει την μετάβαση, διότι δεν είναι αναγκαίο να την έχει κάνει για να θεωρείται τρανς.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2757
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 24 Αύγ 2019, 14:52

Έχουν καλά καλά λίμπιντο οι τύποι από τη στιγμή που αυτοευνουχίζονται; Ακόμα από ότι θυμάμαι η τάση για να το κόψουν εξαφανιζόταν με θεραπεία για φάρμακα για την σχιζοφρένεια, αλλά για πολιτικούς λόγους θάφτηκε.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11443
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 24 Αύγ 2019, 15:01

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Αύγ 2019, 10:50
Ειμαι ...ένοχος και ρατσιστής γιατί δεν θα ήθελα να αποκτήσω ερωτικές σχέσεις με τρανς ;
Όχι, δεν είσαι, δικαίωμα σου. Αλλά αν όπου σταθείς και όπου βρεθείς φροντίζεις να ενημερώσεις όλο τον κόσμο ότι δεν θέλεις ερωτικες σχέσεις με τρανς άτομα, ακόμα και αν είσαι στη μέση παραγγελίας στην ταβέρνα και ο σερβιτόρος σε κοιτάζει με ένα ύφος σαν να ρωτάει τον εαυτό του τι πραγματικά σε ρώτησε, τότε είσαι λιγακι τρανσφοβικός.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 24 Αύγ 2019, 15:35

Λεγεών έγραψε:
24 Αύγ 2019, 15:01
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Αύγ 2019, 10:50
Ειμαι ...ένοχος και ρατσιστής γιατί δεν θα ήθελα να αποκτήσω ερωτικές σχέσεις με τρανς ;
Όχι, δεν είσαι, δικαίωμα σου. Αλλά αν όπου σταθείς και όπου βρεθείς φροντίζεις να ενημερώσεις όλο τον κόσμο ότι δεν θέλεις ερωτικες σχέσεις με τρανς άτομα, ακόμα και αν είσαι στη μέση παραγγελίας στην ταβέρνα και ο σερβιτόρος σε κοιτάζει με ένα ύφος σαν να ρωτάει τον εαυτό του τι πραγματικά σε ρώτησε, τότε είσαι λιγακι τρανσφοβικός.
Αν αποφύγω άτομα με άγριο τρόπο (δεν μιλώ για βία ) αν μου την πέσουν με ενοχλητικό τρόπο στον δρόμο η στο μαγαζί που βρίσκομαι ;

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 24 Αύγ 2019, 15:40

Αν δεν θέλω να καθήσω στην ίδια παρέα η να έχω προσωπικές σχέσεις με τέτοια άτομα για λόγους κοινωνικού δικού μου πρεστιζ (να μην μου βγει το όνομα ότι είμαι πουστης κλπ ) είναι αυτό ρατσισμός;
Το ότι αναγνωρίζω στους άλλους την ελευθερία και το δικαίωμα να έχουν τον δικό τους τρόπο ερωτικής ζωής αυτό δεν σημαίνει ότι εγώ είμαι υποχρεωμένος να τους κάνω παρέα η να έχω προσωπικές φιλικές σχέσεις μαζί τους η ακόμη περισσότερο να ..ασπαστω τις δικές τους ερωτικές ιδιαιτερότητες ...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 24 Αύγ 2019, 15:42

Και ο τίτλος του νήματος είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των αντρών δεν επιθυμεί ...ερωτική σχέση με τέτοια άτομα , κανείς δεν μίλησε για ρατσιστικές διώξεις η προγκρομ η στέρηση της προσωπικής τους ελεύθεριας να έχουν την δική τους ερωτική ζωή ως ενήλικοι συναινουντες

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 24 Αύγ 2019, 15:57

Καταληγουμε οτι το 98% ειναι ανωμαλοι.
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Αύγ 2019, 16:16

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Αύγ 2019, 15:35
Λεγεών έγραψε:
24 Αύγ 2019, 15:01
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Αύγ 2019, 10:50
Ειμαι ...ένοχος και ρατσιστής γιατί δεν θα ήθελα να αποκτήσω ερωτικές σχέσεις με τρανς ;
Όχι, δεν είσαι, δικαίωμα σου. Αλλά αν όπου σταθείς και όπου βρεθείς φροντίζεις να ενημερώσεις όλο τον κόσμο ότι δεν θέλεις ερωτικες σχέσεις με τρανς άτομα, ακόμα και αν είσαι στη μέση παραγγελίας στην ταβέρνα και ο σερβιτόρος σε κοιτάζει με ένα ύφος σαν να ρωτάει τον εαυτό του τι πραγματικά σε ρώτησε, τότε είσαι λιγακι τρανσφοβικός.
Αν αποφύγω άτομα με άγριο τρόπο (δεν μιλώ για βία ) αν μου την πέσουν με ενοχλητικό τρόπο στον δρόμο η στο μαγαζί που βρίσκομαι ;
Αν στην πέσουν στον δρόμο με άγριο τρόπο ή ενοχλητικό ή προσβλητικό τους γαμας το κέρατο. Είτε τρανς, είτε άνδρας, είτε γυναίκα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 24 Αύγ 2019, 19:27

Ασέβαστος έγραψε:
24 Αύγ 2019, 08:36
Gherschaagk έγραψε:
23 Αύγ 2019, 23:46
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
23 Αύγ 2019, 23:36
Σιγά, τί περισσότερο προσφέρει δλδ ο άνδρας από την γυναίκα με τους είκοσι οργασμούς;
Λούτσο.
Εικόνα
:smt005::smt005:
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 24 Αύγ 2019, 20:18

Drexler έγραψε:
24 Αύγ 2019, 15:57
Καταληγουμε οτι το 98% ειναι ανωμαλοι.
Κοίτα :D
Επειδή παίζουμε με τις λέξεις και τις έννοιες τους , το τι είναι ομαλό η ανώμαλο είναι σχετικό και υποκειμενικο
Οτιδήποτε υπάρχει στην φύση είναι φυσικό , άσχετα με το πώς το κρίνουμε εμείς οι άνθρωποι σύμφωνα με τις δικές μας αντιλήψεις;
Το τι είναι στρέιτ και τι όχι είναι θέμα ..ορισμού των λέξεων
Εγώ διαφωνώ στην επιβολή προτύπων στην ερωτική μας συμπεριφορά στο όνομα της κυρίαρχης στην σημερινή εποχή ιδεολογικής ορθότητας (σε άλλες εποχές ήταν άλλες οι ιδέες και τα πρότυπα )

Δικαιούμαι να μην αποδέχομαι η να μην μου αρέσει η ομοφυλοφιλία η να μην θέλω να μπλέξω με τραβεστί , όπως δικαιούμαι να μην έχω φίλους η κάνω παρέα με τέτοια άτομα , χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν τους αναγνωρίζω το δικαίωμα να έχουν τον δικό τους τρόπο ερωτικής ζωής η να ζητώ διώξεις η προγκρομ εναντίον τους
Δεν θα δεχθώ όμως να μου επιβάλουν τα πρότυπα τους και να ...με θεωρούν ως και ρατσιστή κλπ κλπ εάν δεν τα αποδέχομαι ...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 24 Αύγ 2019, 20:23

Το ότι δεν είμαι ρατσιστης με μια περιθωριακή η φυλετική η εθνοτική κλπ ομάδα ανθρώπων αυτό δεν σημαίνει ότι θα γίνω απαραίτητα και φιλος τους η θα αποδέχομαι με ενθουσιασμό τα χαρακτηριστικά τους γνωρίσματα , ούτε θα πρέπει να ανέχομαι ότι γίνεται από αυτές τις ομάδες ανθρώπων στο όνομα του αντιρατσισμου μου προς αυτές

Προσωπικά τάσσομαι υπέρ της απόλυτης ελευθερίας συναινουντων ενηλίκων για την ερωτική τους ζωή αλλά είναι ενάντια και στην προσβολή της δημόσιας αιδούς

Δεν με ενοχλεί η γαμικοτητα η η αγαμια των άλλων εφόσον αυτά τα κρατούν για τον εαυτό τους και δεν θέλουν να τα επιβάλουν στους υπόλοιπους

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42954
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: 98% των ανδρών δεν επιθυμούν σχέση/ραντεβού με τρανς γυναίκες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 25 Αύγ 2019, 16:36

🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών