Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68634
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Αύγ 2019, 20:13

elchav έγραψε:
24 Αύγ 2019, 15:15
Τρίτον, συγχαρητήρια για το γιο σου αν και δεν μου ακούγεται τόσο λετζίτ σενάριο. Ελληνίδα μάνα που περηφανεύεται σε φόρουμ για το ρωμαλέο και ευαίσθητο γιο της; :lol: =======> Πολύ μεγάλη πιθανότητα να μου έκλανε τα παπάρια για οποιοδήποτε λόγο :lol:
Φχαριστώ. Βασικά δεν περηφανεύομαι γιατί από εμπειρία ξέρω ότι οι ωραίοι, ρωμαλέοι και στοιχειωδώς νοήμονες άντρες δεν βγάζουν τα απωθημένα τους βασανίζοντας ζώα ούτε έχουν πρόβλημα που οι γκόμενες γουστάρουν ζωάκια γιατί γουστάρουν περισσότερο αυτούς.

Γενικώς, μια πολύ συνηθισμένη περίπτωση είναι ο γιος μου, όπως κι η μάνα του.
Για τον κανονικό κόσμο, έτσι;

Για τους τσαβοαρχοντοχωριάτες παίζουν άλλα κλισέ.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 24 Αύγ 2019, 20:27

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Αύγ 2019, 20:13
elchav έγραψε:
24 Αύγ 2019, 15:15
Τρίτον, συγχαρητήρια για το γιο σου αν και δεν μου ακούγεται τόσο λετζίτ σενάριο. Ελληνίδα μάνα που περηφανεύεται σε φόρουμ για το ρωμαλέο και ευαίσθητο γιο της; :lol: =======> Πολύ μεγάλη πιθανότητα να μου έκλανε τα παπάρια για οποιοδήποτε λόγο :lol:
Φχαριστώ. Βασικά δεν περηφανεύομαι γιατί από εμπειρία ξέρω ότι οι ωραίοι, ρωμαλέοι και στοιχειωδώς νοήμονες άντρες δεν βγάζουν τα απωθημένα τους βασανίζοντας ζώα ούτε έχουν πρόβλημα που οι γκόμενες γουστάρουν ζωάκια γιατί γουστάρουν περισσότερο αυτούς.

Γενικώς, μια πολύ συνηθισμένη περίπτωση είναι ο γιος μου, όπως κι η μάνα του.
Για τον κανονικό κόσμο, έτσι;

Για τους τσαβοαρχοντοχωριάτες παίζουν άλλα κλισέ.
Ούτε κατάλαβες τι έγραψα αλλά αν με το ζόρι πρέπει να εφεύρουν κακούς η καπτεν Μάρβελ κι ο γιος της, γουατεβερ
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68634
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Αύγ 2019, 20:34

elchav έγραψε:
24 Αύγ 2019, 20:27
Ούτε κατάλαβες τι έγραψα αλλά αν με το ζόρι πρέπει να εφεύρουν κακούς η καπτεν Μάρβελ κι ο γιος της, γουατεβερ
Δεν χρειάζεται να εφεύρω ούτε κακούς ούτε ανόητους, υπάρχουν ήδη αρκετοί.

Ούτως ή άλλως το ευφυές σκεπτικό σου το καταδεικνύει η φοβερή σύλληψη του εν λόγω θέματος.

Κόλαφος. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 24 Αύγ 2019, 20:42

Απλά μη βάλεις να με δειρουν
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68634
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Αύγ 2019, 20:49

elchav έγραψε:
24 Αύγ 2019, 20:42
Απλά μη βάλεις να με δειρουν
Μάλλον με μπέρδεψες με τον φόσι, το Νονό της Άνω Κωλοπετεινίτσας, καλό μου. :lol:

Καμμία σχέση.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.


Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11284
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 24 Αύγ 2019, 21:14

:popc:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών