Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 23 Αύγ 2019, 17:21

elchav έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:02
Φιλόζωοι, τοποθετηθείτε.

Τι θα γίνει αν ένας αρσενικός βαρβάτος σκύλαρος υιοθετηθεί από ένα ζευγάρι μπουζντήδων, επηρεαστεί και καταλήξει να τον καβαλάνε το κανίς της κυρά Μαρίας και ο κόπρος δύο στενά παρακάτω;

Δεν λειτουργούν τα ζώα μόνο με το ένστικτο, αυτά τα λένε κάτι μαλάκες. Μπορούν να επηρεαστούν.

Δείξτε αληθινή συμπόνοια προς τους τετράποδους φίλους μας που μπορεί να καταλήξουν τρύπιοι


.
Πολλοί καί πολλές πιστεύω ότι βάζουν τά σκυλάκια τους νά τούς γλειφο γαμούνε.....

Πού θσ φτάσουμε.... τι θά δούμε σκόμα....

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Antigeist

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 23 Αύγ 2019, 17:24

parafrwn έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:21
Antigeist έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:15
Για θρησκευτικό γάμο είμαι βέβαια κατά γιατί η θρησκεία έχει και ένα πρεστίζ να φυλάξει. Για πολιτικό γάμο εντάξει, έτσι και αλλιώς μόνο σε μαλθακές κοινωνίες υπάρχει αυτό. Και κατοικίδια με τη σημερινή έννοια επίσης μόνο σε μαλθακές κοινωνίες υπάρχουν. Οι σοβαρές κοινωνίες έχουν σκυλιά για να παίζουν τα νιάνιαρα, ως φύλακες της περιουσίας και για κυνήγι ή να φυλάνε τα ζώα. Όταν είσαι ενήλικας άνθρωπος και γουστάρεις τόσο πολύ να χαϊδεύεις ένα κωλόζωο είσαι ακόμα παιδί. Δείξτε τε μου έναν φιλόζωο που δεν είναι αγαθιάρης βλάκας.
Εικόνα
Και εγώ αγαπώ το σκύλο μου. Αλλά δεν είμαι φιλόζωος. Για να είσαι φιλόζωος πρέπει να κάνεις την προστασία των ζώων περίπου ιδεολογία. Μαυρίδης πχ.

parafrwn
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 2590
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 07:52

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από parafrwn » 23 Αύγ 2019, 17:26

Antigeist έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:24
parafrwn έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:21
Antigeist έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:15
Για θρησκευτικό γάμο είμαι βέβαια κατά γιατί η θρησκεία έχει και ένα πρεστίζ να φυλάξει. Για πολιτικό γάμο εντάξει, έτσι και αλλιώς μόνο σε μαλθακές κοινωνίες υπάρχει αυτό. Και κατοικίδια με τη σημερινή έννοια επίσης μόνο σε μαλθακές κοινωνίες υπάρχουν. Οι σοβαρές κοινωνίες έχουν σκυλιά για να παίζουν τα νιάνιαρα, ως φύλακες της περιουσίας και για κυνήγι ή να φυλάνε τα ζώα. Όταν είσαι ενήλικας άνθρωπος και γουστάρεις τόσο πολύ να χαϊδεύεις ένα κωλόζωο είσαι ακόμα παιδί. Δείξτε τε μου έναν φιλόζωο που δεν είναι αγαθιάρης βλάκας.
Εικόνα
Και εγώ αγαπώ το σκύλο μου. Αλλά δεν είμαι φιλόζωος. Για να είσαι φιλόζωος πρέπει να κάνεις την προστασία των ζώων περίπου ιδεολογία. Μαυρίδης πχ.
Εσύ αγαπάς τον σκύλο σου μάλλον όσο αγαπάς και την οδοντόβουρτσά σου: ως εργαλείο και ως τίποτε άλλο.
Σας σιχάθηκε η ψυχή μου.

Antigeist

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 23 Αύγ 2019, 17:26

foscilis έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:20
Antigeist έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:15
Δείξτε τε μου έναν φιλόζωο που δεν είναι αγαθιάρης βλάκας.
SpoilerShow
Εικόνα
Καλά αγαθιάρη δεν τον λες αλλά λίγο βλάκας ήταν.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69689
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Αύγ 2019, 17:30

elchav έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:04
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:01
elchav έγραψε:
23 Αύγ 2019, 16:52
Μετά την εξομοίωση των κατοικίδιων -που δεν θα αποκτήσουν ποτέ επίγνωση των πράξεων τους- με μικρά παιδιά, από τους γνωστούς φιλόζωους-ζωόφιλους του παραπχόρουμ, θέτω το παραπάνω ερώτημα.

Ντισκάς
Ποιος προσομοίωσε τα κατοικίδια με τα μικρά παιδιά; :lol:

Εγώ είδα μόνον μια προσομοίωση του φόσι με σκυλιά και μουσουλμάνους.
Δεν ξέρω, ίσως να παρερμήνευσα.
Θα φταίει ότι έφαγες τρομερό rage -όμοιο με λύσσα αδέσποτου- στη λύση που πρότεινε ο foscilis
Η αλήθεια είναι νοιώθω πολύ πιο σκοτεινά συναισθήματα όταν διαβάζω για συνειδητούς βασανισμούς ζώων, που δεν έχουν πειράξει ή επιτεθεί σε κάποιον.

Ο φόσι είναι ένας φλούφλης με κάτι ψιλοθεματάκια, που γράφει ό,τι γράφει για να "σοκάρει".
Αλλά πραγματικοί "φόσιδες" υπάρχουν αρκετοί. Ε, αυτούς σαφώς και τους θεωρώ πολύ πιο κατώτερα όντα από το οποιοδήποτε αδέσποτο.
Και ναι, χρειάζονται γερό φτύσιμο για να στρώσουν.


Οπότε καλό μου παιδί, άλλαξε την εισαγωγή σου γιατί όλο το κόνσεπτ σου βασίζεται σε μια "παρερμηνεία".

Προσωπικώς δεν θεωρώ ότι παρερμήνευσες αλλά έκανες μια ατυχή απόπειρα διαστρέβλωσης.
Συμβαίνουν κι αυτά, τι να κάμομε.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Antigeist

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 23 Αύγ 2019, 17:33

parafrwn έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:26
Antigeist έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:24
parafrwn έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:21


Εικόνα
Και εγώ αγαπώ το σκύλο μου. Αλλά δεν είμαι φιλόζωος. Για να είσαι φιλόζωος πρέπει να κάνεις την προστασία των ζώων περίπου ιδεολογία. Μαυρίδης πχ.
Εσύ αγαπάς τον σκύλο σου μάλλον όσο αγαπάς και την οδοντόβουρτσά σου: ως εργαλείο και ως τίποτε άλλο.
Ενώ εσύ σαν τι τον αγαπάς; Σαν σύντροφο; Δεν είναι παιδιά μας ή η γυναίκα μας ένας σκύλος για να τον αγαπάμε. Έλεος.

parafrwn
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 2590
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 07:52

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από parafrwn » 23 Αύγ 2019, 17:44

Antigeist έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:33
Ενώ εσύ σαν τι τον αγαπάς; Σαν σύντροφο; Δεν είναι παιδιά μας ή η γυναίκα μας ένας σκύλος για να τον αγαπάμε. Έλεος.
Όχι πάντως σαν οδοντόβουρτσα.

Και δεν έχω σκύλο. Οι σκύλοι είναι για τους ανασφαλείς που θέλουν να το παίζουν νταβάδες και αφεντικά.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος parafrwn την 23 Αύγ 2019, 17:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σας σιχάθηκε η ψυχή μου.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69689
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Αύγ 2019, 17:44

foscilis έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:09
Δεν έκανα καμία παρομοίωση: επεσήμανα ότι τα μέλη ΓΑΛΗ και Σάκης ενώ είναι γεμάτα κατανόηση για τα δικαιώματα και το διαφορετικό τρόπο που σκέφτονται τα αδέσποτα και δεν έχουν καμία αντίρρηση να κυκλοφορούν 4 εκατομμύρια από δαύτα στις πόλεις μας, για τους συνανθρώπους τους μουσουλμάνους που είναι πολύ λιγότεροι και περίπου ενάμιση εκατομμύριο φορές πιο ίδιοι με εμάς συμπεριφέρονται με μηδενική ανοχή.

Δε λέγεται παρομοίωση αυτό. Σας ξεφτιλίζω μισάνθρωποι υποκριτές λέγεται.

Τώρα το ότι δεν ξέρετε καν τι σημαίνει η λέξη "παρομοίωση" οκ δεν περίμενα και καλύτερα.

Επίσης για να βοηθήσουμε λίγο την πάσχουσα από πρεσβυωπία ΓΑΛΗ:
stavmanr έγραψε:
23 Αύγ 2019, 14:34
Dasein έγραψε:
23 Αύγ 2019, 14:31


Όπως και τα ανθρώπινα μωρά. Με τη λογική της κυριαρχίας του νου, δεν θα έπρεπε να είναι παράνομο να εξοντώνεις ανθρώπινα μωρά.
Ποιος σου είπε ότι όλοι αυτοί είναι κατά πχ. των αμβλώσεων; :102:
Άσε μας ρε γυφτάκο, που θα μας κάνεις και σημειολογικές επισημάνσεις.

Σε κάποια πράγματα είσαι ΠΟΛΥ καλός αλλά όταν μιλάει το αίμα της φυλής, μιλάς κι εσύ σ' άλλη γλώσσα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 23 Αύγ 2019, 17:47

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:30
elchav έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:04
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:01


Ποιος προσομοίωσε τα κατοικίδια με τα μικρά παιδιά; :lol:

Εγώ είδα μόνον μια προσομοίωση του φόσι με σκυλιά και μουσουλμάνους.
Δεν ξέρω, ίσως να παρερμήνευσα.
Θα φταίει ότι έφαγες τρομερό rage -όμοιο με λύσσα αδέσποτου- στη λύση που πρότεινε ο foscilis
Η αλήθεια είναι νοιώθω πολύ πιο σκοτεινά συναισθήματα όταν διαβάζω για συνειδητούς βασανισμούς ζώων, που δεν έχουν πειράξει ή επιτεθεί σε κάποιον.

Ο φόσι είναι ένας φλούφλης με κάτι ψιλοθεματάκια, που γράφει ό,τι γράφει για να "σοκάρει".
Αλλά πραγματικοί "φόσιδες" υπάρχουν αρκετοί. Ε, αυτούς σαφώς και τους θεωρώ πολύ πιο κατώτερα όντα από το οποιοδήποτε αδέσποτο.
Και ναι, χρειάζονται γερό φτύσιμο για να στρώσουν.


Οπότε καλό μου παιδί, άλλαξε την εισαγωγή σου γιατί όλο το κόνσεπτ σου βασίζεται σε μια "παρερμηνεία".

Προσωπικώς δεν θεωρώ ότι παρερμήνευσες αλλά έκανες μια ατυχή απόπειρα διαστρέβλωσης.
Συμβαίνουν κι αυτά, τι να κάμομε.
Βαράς κόφτες από χτες, ηρέμησε το
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69689
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Αύγ 2019, 19:43

elchav έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:47
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:30
elchav έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:04

Δεν ξέρω, ίσως να παρερμήνευσα.
Θα φταίει ότι έφαγες τρομερό rage -όμοιο με λύσσα αδέσποτου- στη λύση που πρότεινε ο foscilis
Η αλήθεια είναι νοιώθω πολύ πιο σκοτεινά συναισθήματα όταν διαβάζω για συνειδητούς βασανισμούς ζώων, που δεν έχουν πειράξει ή επιτεθεί σε κάποιον.

Ο φόσι είναι ένας φλούφλης με κάτι ψιλοθεματάκια, που γράφει ό,τι γράφει για να "σοκάρει".
Αλλά πραγματικοί "φόσιδες" υπάρχουν αρκετοί. Ε, αυτούς σαφώς και τους θεωρώ πολύ πιο κατώτερα όντα από το οποιοδήποτε αδέσποτο.
Και ναι, χρειάζονται γερό φτύσιμο για να στρώσουν.


Οπότε καλό μου παιδί, άλλαξε την εισαγωγή σου γιατί όλο το κόνσεπτ σου βασίζεται σε μια "παρερμηνεία".

Προσωπικώς δεν θεωρώ ότι παρερμήνευσες αλλά έκανες μια ατυχή απόπειρα διαστρέβλωσης.
Συμβαίνουν κι αυτά, τι να κάμομε.
Βαράς κόφτες από χτες, ηρέμησε το
Είσαι πολύ αφελής ή αισιόδοξος αν θεωρείς ότι "βάρεσα κόφτες".

Όταν βαρέσω, θα το καταλάβεις. :e045:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69689
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Αύγ 2019, 19:46

parafrwn έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:26
Antigeist έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:24
parafrwn έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:21


Εικόνα
Και εγώ αγαπώ το σκύλο μου. Αλλά δεν είμαι φιλόζωος. Για να είσαι φιλόζωος πρέπει να κάνεις την προστασία των ζώων περίπου ιδεολογία. Μαυρίδης πχ.
Εσύ αγαπάς τον σκύλο σου μάλλον όσο αγαπάς και την οδοντόβουρτσά σου: ως εργαλείο και ως τίποτε άλλο.
Μα οι περισσότεροι έτσι ακριβώς αγαπούν και τους ανθρώπους. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 24 Αύγ 2019, 13:12

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Αύγ 2019, 19:43
elchav έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:47
Βαράς κόφτες από χτες, ηρέμησε το
Είσαι πολύ αφελής ή αισιόδοξος αν θεωρείς ότι "βάρεσα κόφτες".

Όταν βαρέσω, θα το καταλάβεις. :e045:
πωπω ανατρίχιασα με την Κάπτεν Μάρβελ των αδέσποτων :-?
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69689
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Αύγ 2019, 14:50

elchav έγραψε:
24 Αύγ 2019, 13:12
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Αύγ 2019, 19:43
elchav έγραψε:
23 Αύγ 2019, 17:47
Βαράς κόφτες από χτες, ηρέμησε το
Είσαι πολύ αφελής ή αισιόδοξος αν θεωρείς ότι "βάρεσα κόφτες".

Όταν βαρέσω, θα το καταλάβεις. :e045:
πωπω ανατρίχιασα με την Κάπτεν Μάρβελ των αδέσποτων :-?
Εγώ μια ακίνδυνη θείτσα είμαι βρε. Δεν λειτουργώ με σωματική βία σ' αυτές τις περιπτώσεις. Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι για να κάνεις κάποιον να βλαστημήσει την ώρα και τη στιγμή που την είδε κουκουλοφόρος εκδικητής.

Αλλά θα ανατριχιάσεις σίγουρα αν ξεσπάσεις τα απωθημένα σου σε κάποιο ζωντανό και είναι μπροστά στη φάση ο γιος μου. Ειλικρινά, ελπίζω να μη σου τύχει. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Είστε υπέρ του γάμου ομοφυλόφιλων και της υιοθεσίας ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ από ομόφυλα ζευγάρια;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 24 Αύγ 2019, 15:15

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Αύγ 2019, 14:50
elchav έγραψε:
24 Αύγ 2019, 13:12
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Αύγ 2019, 19:43


Είσαι πολύ αφελής ή αισιόδοξος αν θεωρείς ότι "βάρεσα κόφτες".

Όταν βαρέσω, θα το καταλάβεις. :e045:
πωπω ανατρίχιασα με την Κάπτεν Μάρβελ των αδέσποτων :-?
Εγώ μια ακίνδυνη θείτσα είμαι βρε. Δεν λειτουργώ με σωματική βία σ' αυτές τις περιπτώσεις. Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι για να κάνεις κάποιον να βλαστημήσει την ώρα και τη στιγμή που την είδε κουκουλοφόρος εκδικητής.

Αλλά θα ανατριχιάσεις σίγουρα αν ξεσπάσεις τα απωθημένα σου σε κάποιο ζωντανό και είναι μπροστά στη φάση ο γιος μου. Ειλικρινά, ελπίζω να μη σου τύχει. :lol:
Για αρχή, μπράβο για το self-awareness

Κατά δεύτερον, δεν είναι το χόμπι μου να χτυπάω αδέσποτα, πράγμα που είναι σημαντικά διαφορετικό, από την πρόταση θανάτωσης αδέσποτων που δεν μπορούν να υιοθετηθούν και είναι πρόβλημα όπως μας έχουν δείξει κατεβασμένες μούρες παιδιών, μισοφαγωμένοι ανυποψίαστοι τουρίστες σε διάφορα μέρη της ελληνικής επαρχίας και εκθέσεις Δημόσιας Υγείας.

Αλλά δεν περίμενα να το καταλάβεις γιατί τα παβλοφικά χαρακτηριστικά γεροντοκόρων (στο μυαλό μερικές φορές) χτυπάνε κόκκινο όταν ακούν για οτιδήποτε ενάντια στη μαλακία που κατοικοεδρεύει στον εγκέφαλό τους.

Τρίτον, συγχαρητήρια για το γιο σου αν και δεν μου ακούγεται τόσο λετζίτ σενάριο. Ελληνίδα μάνα που περηφανεύεται σε φόρουμ για το ρωμαλέο και ευαίσθητο γιο της; :lol: =======> Πολύ μεγάλη πιθανότητα να μου έκλανε τα παπάρια για οποιοδήποτε λόγο :lol:
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών