η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8657
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 10 Σεπ 2019, 20:14

είπα κι εγώ, άντρεψαν τ αγόριαμας;
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 10 Σεπ 2019, 20:32

A ρε παλιοφεϊστόις τι τραβάν για σας τα μπόις.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24856
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 10 Σεπ 2019, 20:43

Dasein έγραψε:
10 Σεπ 2019, 14:49
SpoilerShow
Nero έγραψε:
10 Σεπ 2019, 14:45
Dasein έγραψε:
10 Σεπ 2019, 14:41
Το μέσο ευθύνεται, λόγω της επιτεδευμένης αυθαιρεσίας του. Είχα λογαριασμό sofaki13 με εικονίδιο ηλιοβασίλεμα στην παραλία της Κουρούτας, με προσέγγισε μέσω προσωπικών μηνυμάτων κάποιος livaja36 με εικονίδιο ένα λιοντάρι που βρυχάται με αχνό φόντο τον ήλιο της Βεργίνας, επιδοθήκαμε σε ψηφιακές ερωτικές περιπτύξεις με φωτογραφίες που απεικόνιζαν λαστιχένιους δονητές και κάλτσες με την Μόνα Λίζα και την Κραυγή του Μούνκ από το Wish και την στιγμή που βρεθήκαμε δια ζώσης ανακάλυψα πως πίσω από το ψευδώνυμο κρυβόταν η ανηψιά της διαχειρίστριας η οποία με προσέγγισε με σχέδιο για να μου υφαρπάξει τους τέσσερις μήνες κοινόχρηστα που χρωστούσα.
όχι ρε φίλε. Και πως το ξεπέρασες; :-?
Τα έδωσα, τι να έκανα. Είχα βγει και στον κύριο Αυτιά για την ιστορία μου στις 16/11/ 2014. Εάν το ψάξετε, είμαι στο κάτω δεξί παράθυρο, δίπλα στον κύριο Ρωμανιά, τον κύριο Παντελή τον φοροτεχνικό και τον Γιώργο Τσούκαλη τον ντετέκτιβ.
ΕΚΠΟΜΠΑΡΑ!
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40333
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 10 Σεπ 2019, 20:44

Nero έγραψε:
10 Σεπ 2019, 11:45
έχει και χειρότερα. Κρατήσου

Δεν θα έβλεπα ποτέ παιδιά να το κάνουν αυτό, αλλά το ASMR δεν έχει σχέση με σεξ. Ακολουθώ το κίνημα από όταν προέκυψε, περίπου εδώ και μια δεκαετία, γιατί είμαι ηχητικά ευαίσθητος και μου δημιουργεί αυτό που λένε tingles. Για την ακρίβεια, μπορώ να το αισθανθώ και χωρίς ήχους, απλώς και μόνο με την σκέψη, πράγμα σχετικά σπάνιο.

Αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας. Το να παρακολουθείς βίντεο που φτιάχνουν παιδιά στο youtube είναι από μόνο του παράξενο, ό,τι κι αν κάνουν στα βίντεο αυτά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

istoria m amartia m
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: 05 Σεπ 2019, 02:49

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από istoria m amartia m » 10 Σεπ 2019, 20:52

vantono έγραψε:
10 Σεπ 2019, 18:27
sys3x έγραψε:
10 Σεπ 2019, 18:20
enaon έγραψε:
10 Σεπ 2019, 18:11
πάντως η αναφορά στο νήμα με τις μοντέλες ήταν γαμάτη, επίπεδο αρκά παλιού. :003:
Όντωστ, ήθελα να το επισημάνω και γω νωρίτερα αλλά είχα δουλειές και με πρόλαβες.
Επίπεδο Αρκά παλιού όμως; τόσο λίγο; του νέου Αρκά θα έλεγα εγώ που είναι και καλλίτερος.
:003:
Το επεσήμανες ως εναον, δεν χρειαζεται να το κανεις και με το προφιλ βήτα, αραξε :102::003:

Χιχιχιχι
η δε ΓΑΛΗ να φοβήται τον άνδρα

Nero

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 10 Σεπ 2019, 20:56

hellegennes έγραψε:
10 Σεπ 2019, 20:44
Nero έγραψε:
10 Σεπ 2019, 11:45
έχει και χειρότερα. Κρατήσου

Δεν θα έβλεπα ποτέ παιδιά να το κάνουν αυτό, αλλά το ASMR δεν έχει σχέση με σεξ. Ακολουθώ το κίνημα από όταν προέκυψε, περίπου εδώ και μια δεκαετία, γιατί είμαι ηχητικά ευαίσθητος και μου δημιουργεί αυτό που λένε tingles. Για την ακρίβεια, μπορώ να το αισθανθώ και χωρίς ήχους, απλώς και μόνο με την σκέψη, πράγμα σχετικά σπάνιο.

Αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας. Το να παρακολουθείς βίντεο που φτιάχνουν παιδιά στο youtube είναι από μόνο του παράξενο, ό,τι κι αν κάνουν στα βίντεο αυτά.
Δες το βίντεο. Γενικά όντως δεν έχει αλλά το παιδάκι έχει ξεκαθαρα sexualised υλικό. Στο τέλος εμφανίζεται και η μάνα της η οποία λογικά είναι πίσω απο όλο αυτό. Ευτυχώς η προβολή που πήρε το βίντεο του τύπου κούνησε το yt και της κατέβασαν τα πιο..περίεργα video

istoria m amartia m
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: 05 Σεπ 2019, 02:49

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από istoria m amartia m » 10 Σεπ 2019, 21:03

vantono έγραψε:
10 Σεπ 2019, 12:39
Απο κει και πέρα, ΟΑΚΑ σημερα στις 7, θα ειμαι εκει.
Τύποι, κσνονιζετε ποδηλατάδα και δεν με καλείτε; ελεος....
η δε ΓΑΛΗ να φοβήται τον άνδρα

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40333
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 10 Σεπ 2019, 21:04

Nero έγραψε:
10 Σεπ 2019, 20:56
Δες το βίντεο. Γενικά όντως δεν έχει αλλά το παιδάκι έχει ξεκαθαρα sexualised υλικό. Στο τέλος εμφανίζεται και η μάνα της η οποία λογικά είναι πίσω απο όλο αυτό. Ευτυχώς η προβολή που πήρε το βίντεο του τύπου κούνησε το yt και της κατέβασαν τα πιο..περίεργα video
Ναι, αυτό είναι πρόβλημα όμως γενικά στο Youtube. Και φυσικά είναι ανησυχητικό φαινόμενο (όχι το asmr, τα ερωτικής προδιάθεσης βίντεο ανηλίκων)
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

istoria m amartia m
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: 05 Σεπ 2019, 02:49

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από istoria m amartia m » 10 Σεπ 2019, 21:13

sys3x έγραψε:
10 Σεπ 2019, 13:29
Θα σας πω μια ιστορία.
Λογαριασμό στο φβ άνοιξα την εποχή που έλεγες στον άλλον φβ και σε κοιτούσε στραβά, διάολε, ίντεργουέμπς έλεγες και σε κοιτούσε σαν να έχεις κάποιο πρόβλημα, τέλος πάντων δε θυμάμαι πόσο παλιά αλλά παλιά, τόσο παλιά που όχι μόνον δεν βρήκα ποτέ κάποιον συμμαθητή μου κτλ αλλά άνθρωπο που να μιλάει ελληνικά.
Δεν ασχολήθηκα και πολύ βέβαια μέχρι που κάποια στιγμή στην αρχή της κρίσης σκέφτηκα να κάνω διάλογο με τον κύριο Πάγκαλο και τον κύριο Παπακωνσταντίνου του ΠΑΣΟΚ, όταν λοιπόν για κάθε τι που έλεγα ανέβαζα και τα αντίστοιχα στοιχεία, όπως πχ την φάση με τους Γερμανοί που χαρίσανε, ναι χαρίσανε, όταν εγκατέλειψαν την Ελλάδα την επιχείρηση ηλεκτρισμού (την ΔΕΗ τεσπάν στην τότε μορφή της) στον παππού του κυρίου Παπακωνσταντίνου ο οποίος ήταν μεταφραστής και συνεργάτης τους.
Ο λογαριασμός μου εξαφανίστηκε κυριολεκτικά σε χρόνο dt, σαν να μην υπήρξε ποτέ.
Έφτιαξα έναν ακόμη τρολλολογαριασμό από τότε για να παρακολουθώ συγκεκριμένα πράματα
Εικόνα
η δε ΓΑΛΗ να φοβήται τον άνδρα

istoria m amartia m
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: 05 Σεπ 2019, 02:49

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από istoria m amartia m » 10 Σεπ 2019, 21:23

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
10 Σεπ 2019, 13:22
καλως ορισες στον γυναικοκεντρικο κοσμο φος εστω και νωρις :wave:

Μήπως εννοεις"αργά" ;
η δε ΓΑΛΗ να φοβήται τον άνδρα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 10 Σεπ 2019, 21:33

αργα θα ηταν αν το διαπιστωνε σε ηλικια που δεν υπηρχε γυρισμος με τα συμβατικα μετρα
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10608
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 10 Σεπ 2019, 21:33

Nero έγραψε:
10 Σεπ 2019, 11:45
έχει και χειρότερα. Κρατήσου

Γι αυτόν ακριβώς το λόγο έχω το youtube κυρίως για μουσική. Γιατί αν αρχίσω ψάχνω, φοβάμαι ότι θα βρω υλικό σαν αυτό.

Τι σκατά συμβαίνει στον κόσμο; Τι σκατά συμβαίνει στη νεολαία; Τι σκατά συμβαίνει στους γονείς και αφήνουν τα ανήλικα να εκτίθενται;

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10608
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 10 Σεπ 2019, 21:38

foscilis έγραψε:
10 Σεπ 2019, 11:08

Τι γονείς είναι αυτοί ρε μαλάκα που ο σαραντάρης γείτονας έχει φίλη το εννιάχρονο και νιώθουν ΟΚ;
Αυτό είναι νοσηρό και μόνο ως σκέψη, όχι να γίνει πράξη. Εκ των πραγμάτων όταν ένας ενήλικος κάνει "φίλους" ανήλικα στα σόσιαλ, είναι creepy όσο δεν πάει και θα έπρεπε να ελέγχεται.

Πχ έχει ανοίξει παράνομα λογαριασμό ανήλικο και ένας ενήλικας του έστειλε ή έλαβε (και αποδέχθηκε) αίτημα φιλίας; Στο τμήμα για ανάκριση ως εν δυνάμει παιδόφιλος.

Πάμε πραγματικά κατά διαόλου.

istoria m amartia m
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: 05 Σεπ 2019, 02:49

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από istoria m amartia m » 10 Σεπ 2019, 21:42

ΓΑΛΗ έγραψε:
10 Σεπ 2019, 14:13
Χαοτικός έγραψε:
10 Σεπ 2019, 14:10
ΓΑΛΗ έγραψε:
10 Σεπ 2019, 14:05


Ακριβώς.

Το ότι υπάρχουν κάποιοι που θεωρούν τη νοικοκυροποίηση (δηλαδή την κυριότητα του οίκου τους) ως κάτι αρνητικό λόγω παρωχημένης ιδεολογικής λοβοτομής, είναι άλλο θέμα.
Ε να σε βράσω :smt005:
Μάθετε πρώτα να βράζετε αυγά ανοικοκύρευτοι άνθρωποι και αφήστε τις κοτόσουπες για τους πιο προχωρημένους.
Τύπισσα, μπορούμε να παραλειψουμε τα αλλα βήματα και να παμε κατευθείαν στο τελικό; εχω ακουσει οτι η γριά η κότα εχει το ζουμί.
η δε ΓΑΛΗ να φοβήται τον άνδρα

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: η συμμαθήτρια της κόρης μου είχε facebook

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Σεπ 2019, 21:42

Εικόνα
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών