Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ορέστης 35

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 17 Σεπ 2019, 23:15

Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:08
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:03
Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 22:59

όχι και αυτός θα τις άρπαζε αν δεν έκοβε τις μαλακίες. Απλώς ακόμα θυμάμαι την σκατόφατσα του καραφλομαλλιά και με έκανε εντύπωση που ο λέρας δεν είχε πρόβλημα να κάνει κάτι τέτοιο μπροστά σε άλλους άντρες που ήξερε ότι άνετα τον είχαν
Εχω υπαρξει καραφλομαλλιας. Ειναι αναγκαιο να αποδιδονται τετοιοι χαρακτηρισμοι; Δεν ειναι αρκετη η παρανομη πραξη του για να τον χαρακτηρισει;

Πως την παρενοχλησε, δε μας ειπες.
πήγε και έκατσε δίπλα της στην στάση, όταν λέμε δίπλα πιο κολλητά από ότι κάθεσαι με την γκόμενα σου και άρχισε να της λέει μαλακίες. Η κοπέλα δεν απαντούσε, σηκώθηκε και αυτός πήγε πάλι δίπλα της και συνέχισε ε μετά του έκανα 1 ερώτηση και μαζεύτηκε
Αυτο ειναι οντως μεμπτο γιατι την ακουμπησε. Εγω ειχα δει στο τραμ ενα πακιστανο με εμφανη στυση να στεκεται πολυ κοντα σε μια πιτσιρικα που φοραγε ενα πολυ κοντο σορτσακι, εκατοστα πριν την ακουμπησει. Η πιτσιρικα δεν ειπε τιποτε, ουτε κανεις απο τους παρευρισκομενους. Ουτε εγω. Αλλα κανονικα επρεπε.

Άβαταρ μέλους
Μετανάστρια
Δημοσιεύσεις: 561
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 15:32
Phorum.gr user: Μετανάστρια

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μετανάστρια » 17 Σεπ 2019, 23:15

Προ αμνημονεύτων χρόνων περνούσα νύχτα με το αυτοκίνητο από την περιοχή της Ομόνοιας (δεν ενθυμούμαι πια ποιόν δρόμο) και βλέπω μια χοντρή σωματώδη τύπισσα να έχει ρίξει κάτω στο δρόμο ένα τυπάκο, κοντό, αδύνατο και με το ένα πόδι στο γύψο και να τον κλωτσάει με μανία στο πάνω μέρος του σώματος. Ενστικτωδώς, σταματάω το αυτοκίνητο στη μέση του δρόμου, ανοίγω την πόρτα και πάω προς το μέρος τους.

Δεν είχα προλάβει να ανοίξω το στόμα μου (για να πω "τι κάνεις, σταμάτα, θα τον σκοτώσεις", όχι τίποτα δραματικό) όταν ξαφνικά νοιώθω να με αρπάζουν από τα μπράτσα και να με τραβάνε. Είχε σταματήσει ακριβώς από πίσω ένα ταξί, ο ταξιτζής βγήκε και με πήγε σχεδόν σηκωτή μέχρι το αυτοκίνητο λέγοντάς μου "τρελλή είσαι κοπέλα μου, θες να φας καμμιά μαχαιριά νυχτιάτικα;"

Έτσι έληξε άδοξα η απόπειρά μου να βοηθήσω ένα συνάνθρωπο...
Νομίζεις ότι το αφεντικό σου σ'αγαπάει;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24756
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 17 Σεπ 2019, 23:16

Highlander έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:14
Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:11
Highlander έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:10


Δεν υπάρχει κανένας ρόλος αρχιδοφόρου προστάτη της γυναίκας. Είσαι πίσω κάμποσες δεκαετίες, προσπάθησε λίγο να συγχρονιστείς με τον 21ο αιώνα.
Σε τέτοια περίπτωση πρέπει να καλέσεις την αστυνομία να τον μαζέψουν.
μπορούσες να απαντήσεις με ένα απλό "ναι"
Δε θεωρώ πολύ παραγωγικό να συζητάμε σε ένα φόρουμ για το αν είσαι..χέστης ή όχι με βάση φανταστικά κατορθώματα.
Είδα την μεσαιωνική αντίληψη περί αρχιδοφορου και τη σχολίασα.
δεν είναι μεσαιωνική αντίληψη το να μην είσαι κότα, η φυσική κατάσταση του άντρα είναι
μιλώντας καθαρά από θέμα βιοχημείας τουλάχιστον

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 17 Σεπ 2019, 23:17

bolek έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:10
Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 22:57
Highlander έγραψε:
17 Σεπ 2019, 22:51



bolek έγραψε:
17 Σεπ 2019, 22:53


:p2: αυτο ειναι ενα στερεοτυπο που δεν ευνοει την επιβιωση σου.
φίλε αν εσύ έχεις τα τέτοια σου μόνο για να τα βλέπεις οκ, είσαι η ντροπή του φύλου
τι να κάνουμε τώρα;
:p2: οταν σπαταλας ενεργεια η διακυνδυνευεις την σωματικη σου ακεραιοτητα,πρεπει να το κανεις για σκοπους που αξιζουν.
εδω ειναι το κλασσικο παραδειγμα καποιου που πηγε να βοηθησει μια κοπελα που καποιος ειχε πιασει ομηρο. ο εγκληματιας τον πυροβολησε και τον σκοτωσε,, αυτη αντι να προσπαθησει απο κοινου να αντιμετωπισει τον παλαβο, το εβαλε στα ποδια και καλα εκανε. κτλ
ο ενας εδωσε την ζωη του,για καποια που δεν το εκτιμησε. καθολου. η αλλη αποφασισε οτι η δικη της αξιζε περισσοτερο και καλα εκανε.


οταν ημουν μικρος 2 νεαροι ειδαν ενα κλεφτη να ανοιγει ενα αυτοκινητο. πηγαν να τον πιασουν. αυτο εβγαλε ενα πιστολι και πυροβολησε. δυστυχως τον εναν δεν τον σκοτωσε τον πυροβολησε στην σπονδυλικη στηλη και εμεινε παραπληγικος.
Αυτές τις καταστάσεις καλό είναι να τις αφήνεις στην αστυνομία και στους ανθρώπους που έχουν ειδικευτεί γι'αυτά.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 17 Σεπ 2019, 23:19

Highlander έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:13
Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:11
Highlander έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:07


Υπάρχουν διαφοροποιήσεις. Στο περιστατικό με τα παιδιά μπορείς να παρέμβεις ο ίδιος και να τους εξηγήσεις ότι αυτό που κάνουν είναι λάθος.
Σε άλλες περιπτώσεις πρέπει να απειλήσεις με κλήση της αστυνομίας και αν χρειαστεί να την καλέσεις.
αν είχα να κάνω με 3 μαντράχαλους θα καλούσα την αστυνομία, αν ήταν ένας μάλλον θα τον πλάκωνα όπως έκανε ο Όττο. Τα μαλακισμένα που τραμπουκίζουν άλλα παιδάκια έχουν πλήρη επίγνωση του ότι τραμπουκίζουν, δεν περιμένουν εσένα να τους το πεις.
Για τα παιδάκια όμως δεν καλείς την αστυνομία.
Και να την καλούσες δεν θα ερχότανε.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29829
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 17 Σεπ 2019, 23:21

vagabondo έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:02
Otto Weininger έγραψε:
17 Σεπ 2019, 22:51
vagabondo έγραψε:
17 Σεπ 2019, 22:16

Φάγανε ξύλο;
Λιγότερο από όσο έφαγα εγώ ποσοτικα, αλλά περισσότερο ποιοτικά.
Τι θα πει αυτό; Τους ξάπλωσες;
Όπως και να 'χει μπράβο σου!
Ο κόσμος γύρω πώς αντέδρασε;
Ο ένας ξάπλωσε. Οι άλλοι απλώς άρχισαν να υποχωρούν.
Ο κόσμος δεν έκανε τίποτα απλά φώναζε σταματήστε μετά από ένα σημείο. Μόνο ο ιδιοκτήτης επενέβη, σχεδόν μπήκε στην μανούρα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 17 Σεπ 2019, 23:21

Ορέστης 35 έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:15
Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:08
Ορέστης 35 έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:03


Εχω υπαρξει καραφλομαλλιας. Ειναι αναγκαιο να αποδιδονται τετοιοι χαρακτηρισμοι; Δεν ειναι αρκετη η παρανομη πραξη του για να τον χαρακτηρισει;

Πως την παρενοχλησε, δε μας ειπες.
πήγε και έκατσε δίπλα της στην στάση, όταν λέμε δίπλα πιο κολλητά από ότι κάθεσαι με την γκόμενα σου και άρχισε να της λέει μαλακίες. Η κοπέλα δεν απαντούσε, σηκώθηκε και αυτός πήγε πάλι δίπλα της και συνέχισε ε μετά του έκανα 1 ερώτηση και μαζεύτηκε
Αυτο ειναι οντως μεμπτο γιατι την ακουμπησε. Εγω ειχα δει στο τραμ ενα πακιστανο με εμφανη στυση να στεκεται πολυ κοντα σε μια πιτσιρικα που φοραγε ενα πολυ κοντο σορτσακι, εκατοστα πριν την ακουμπησει. Η πιτσιρικα δεν ειπε τιποτε, ουτε κανεις απο τους παρευρισκομενους. Ουτε εγω. Αλλα κανονικα επρεπε.
:P χα χα! οταν ημουν μικρος μια ενηλικη γυναικα μεσα στο λεωφορειο ερχοταν σιγα σιγα με την οπισθεν δηθεν τυχαια και ακουμπουσε τον πισινο της πανω στον καβαλο μου. εγω θεωρουσα οτι το εκανε καταλαθος, δεν εφτανε το μυαλο μου για να πιστεψω οτι μπορει μια γυναικα να τολμησει κατι τετοιο

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24756
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 17 Σεπ 2019, 23:23

Highlander έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:13
Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:11
Highlander έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:07


Υπάρχουν διαφοροποιήσεις. Στο περιστατικό με τα παιδιά μπορείς να παρέμβεις ο ίδιος και να τους εξηγήσεις ότι αυτό που κάνουν είναι λάθος.
Σε άλλες περιπτώσεις πρέπει να απειλήσεις με κλήση της αστυνομίας και αν χρειαστεί να την καλέσεις.
αν είχα να κάνω με 3 μαντράχαλους θα καλούσα την αστυνομία, αν ήταν ένας μάλλον θα τον πλάκωνα όπως έκανε ο Όττο. Τα μαλακισμένα που τραμπουκίζουν άλλα παιδάκια έχουν πλήρη επίγνωση του ότι τραμπουκίζουν, δεν περιμένουν εσένα να τους το πεις.
Για τα παιδάκια όμως δεν καλείς την αστυνομία.
θα καλέσεις το 100 και θα τους πεις "εχω εδώ μπροστά μου 3 μαλακισμένα που πετανε την κοκα κόλα ενός παιδιού κάτω" και θα κινητοποιηθεί όοοοοολη η αστυνομία να έρθει να τους πιάσει.
Ρε ΄χεςι καθόλου μυαλό; Ή πας και τους την λες με ότι αποτέλεσμα μπορεί να έχει αυτό ή σφυράς αδιάφορα

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 17 Σεπ 2019, 23:26

Otto Weininger έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:21
vagabondo έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:02
Otto Weininger έγραψε:
17 Σεπ 2019, 22:51


Λιγότερο από όσο έφαγα εγώ ποσοτικα, αλλά περισσότερο ποιοτικά.
Τι θα πει αυτό; Τους ξάπλωσες;
Όπως και να 'χει μπράβο σου!
Ο κόσμος γύρω πώς αντέδρασε;
Ο ένας ξάπλωσε. Οι άλλοι απλώς άρχισαν να υποχωρούν.
Ο κόσμος δεν έκανε τίποτα απλά φώναζε σταματήστε μετά από ένα σημείο. Μόνο ο ιδιοκτήτης επενέβη, σχεδόν μπήκε στην μανούρα.
Ε και; Την άλλη μέρα μπορεί να πήγαν να τον δείρουν περισσότερο εξαιτίας σου.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29829
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 17 Σεπ 2019, 23:28

paul25 έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:26
Otto Weininger έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:21
vagabondo έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:02


Τι θα πει αυτό; Τους ξάπλωσες;
Όπως και να 'χει μπράβο σου!
Ο κόσμος γύρω πώς αντέδρασε;
Ο ένας ξάπλωσε. Οι άλλοι απλώς άρχισαν να υποχωρούν.
Ο κόσμος δεν έκανε τίποτα απλά φώναζε σταματήστε μετά από ένα σημείο. Μόνο ο ιδιοκτήτης επενέβη, σχεδόν μπήκε στην μανούρα.
Ε και; Την άλλη μέρα μπορεί να πήγαν να τον δείρουν περισσότερο εξαιτίας σου.
Δύσκολο. Τουλάχιστον για την άλλη μέρα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 17 Σεπ 2019, 23:30

Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:23
Highlander έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:13
Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:11


αν είχα να κάνω με 3 μαντράχαλους θα καλούσα την αστυνομία, αν ήταν ένας μάλλον θα τον πλάκωνα όπως έκανε ο Όττο. Τα μαλακισμένα που τραμπουκίζουν άλλα παιδάκια έχουν πλήρη επίγνωση του ότι τραμπουκίζουν, δεν περιμένουν εσένα να τους το πεις.
Για τα παιδάκια όμως δεν καλείς την αστυνομία.
θα καλέσεις το 100 και θα τους πεις "εχω εδώ μπροστά μου 3 μαλακισμένα που πετανε την κοκα κόλα ενός παιδιού κάτω" και θα κινητοποιηθεί όοοοοολη η αστυνομία να έρθει να τους πιάσει.
Ρε ΄χεςι καθόλου μυαλό; Ή πας και τους την λες με ότι αποτέλεσμα μπορεί να έχει αυτό ή σφυράς αδιάφορα
Είπα ότι για τα παιδάκια δεν καλείς την αστυνομία. Τι δεν κατάλαβες από τη μικρή αυτή πρόταση σε απλά ελληνικά;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24756
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 17 Σεπ 2019, 23:30

Otto Weininger έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:28
paul25 έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:26
Otto Weininger έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:21


Ο ένας ξάπλωσε. Οι άλλοι απλώς άρχισαν να υποχωρούν.
Ο κόσμος δεν έκανε τίποτα απλά φώναζε σταματήστε μετά από ένα σημείο. Μόνο ο ιδιοκτήτης επενέβη, σχεδόν μπήκε στην μανούρα.
Ε και; Την άλλη μέρα μπορεί να πήγαν να τον δείρουν περισσότερο εξαιτίας σου.
Δύσκολο. Τουλάχιστον για την άλλη μέρα.
:lol::lol::lol:
φίλε κῦδος, στην θέση σου μάλλον θα συγκρατιομουν ή το πολύ πολύ να κατέβαζα κανένα ελληνικό

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 17 Σεπ 2019, 23:31

Otto Weininger έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:28
paul25 έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:26
Otto Weininger έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:21


Ο ένας ξάπλωσε. Οι άλλοι απλώς άρχισαν να υποχωρούν.
Ο κόσμος δεν έκανε τίποτα απλά φώναζε σταματήστε μετά από ένα σημείο. Μόνο ο ιδιοκτήτης επενέβη, σχεδόν μπήκε στην μανούρα.
Ε και; Την άλλη μέρα μπορεί να πήγαν να τον δείρουν περισσότερο εξαιτίας σου.
Δύσκολο. Τουλάχιστον για την άλλη μέρα.
Ε! Τη μεθεπόμενη....δεν σταματάνε έτσι αυτά. Έτσι είχε γίνει και με τον Γιακουμάκη.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Ορέστης 35

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 17 Σεπ 2019, 23:32

bolek έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:10


οταν ημουν μικρος 2 νεαροι ειδαν ενα κλεφτη να ανοιγει ενα αυτοκινητο. πηγαν να τον πιασουν. αυτο εβγαλε ενα πιστολι και πυροβολησε. δυστυχως τον εναν δεν τον σκοτωσε τον πυροβολησε στην σπονδυλικη στηλη και εμεινε παραπληγικος.
Ειναι πολυ σημαντικο αυτο που εγραψες. Γενικα με τους ληστες το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να τους δωσουμε τα πραγματα μας. Ποιος ξερει τι μπορουσε να ειχε γινει χτες αν ειχε αντιδρασει καποιος.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29829
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Πώς ένα burger αποδείχτηκε σημαντικότερο από ένα θύμα bullying

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 17 Σεπ 2019, 23:36

Δημοκράτης έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:30

:lol::lol::lol:
φίλε κῦδος, στην θέση σου μάλλον θα συγκρατιομουν ή το πολύ πολύ να κατέβαζα κανένα ελληνικό
Αν δεν τον είχα δει να σηκώνεται αμίλητος και σχεδόν κλαίγοντας για να φύγει απλά νηστικός, δεν θα έκανα τίποτα. Αλλά αυτή η εικόνα με εξόργισε τόσο που θα μπορούσε να με στείλει φυλακή αν δεν έκαναν πίσω.
Και είναι μεγάλη μαλάκια αυτό, από το πουθενά.

paul25 έγραψε:
17 Σεπ 2019, 23:31

Ε! Τη μεθεπόμενη....δεν σταματάνε έτσι αυτά. Έτσι είχε γίνει και με τον Γιακουμάκη.
Το ξέρω αλλά είχα εκνευριστεί απίστευτα που με ικανοποίησε έστω ότι μια φορά τους βγήκε ξινό.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών