συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 05 Νοέμ 2019, 16:27

https://www.defence-point.gr/news/xefyg ... naston-vid

Ως σαδισμό και κτηνωδία χαρακτήρισε ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Χρήστος Γιαννούλης τα μπάρμπεκιου με ψήσιμο χοιρινού και κατανάλωση αλκοόλ δίπλα από δομές φιλοξενίας προσφύγων και μεταναστών ζητώντας να υπάρξουν ποινές.

Ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ με παρέμβαση στην συζήτηση για την τροποποίηση των Ποινικών Κωδίκων υποστήριξε ότι υπάρχουν καταγγελίες για παρόμοια περιστατικά που προσβάλουν το θρησκευτικό αίσθημα των μουσουλμάνων δίπλα από δομές φιλοξενίας της Θεσσαλονίκης και πρότεινε απευθυνόμενος στον υπουργό Δικαιοσύνης Κώστα Τσιάρα να εισαχθούν ποινές για τους… ψήστες!
Η αντίδραση ήρθε από τον βουλευτή της ΝΔ Κώστα Κυρανάκη που εξήγησε ότι δεν μπορούμε να περιορίζουμε τα δικαιώματα των Ελλήνων πολιτών.





υγ ητανε που ητανε λοβοτομημενα τα βροντοσαυρα το χασανε παντελως
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

zteo
Δημοσιεύσεις: 10287
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 05 Νοέμ 2019, 16:30

Λυσε μου μια απορρια.Γιατι αποτελει για σενα ειδηση η μαλακια του Γιαννουλη?
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 05 Νοέμ 2019, 16:31

ρε λοβοτομημενα πριν 100 χρονια την βορεια ελλαδα την κατειχν μωαμεθανοι

ρε ζονδοβολα δεν πατε στην ασια τι θελετε εδώ??
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 05 Νοέμ 2019, 16:32

zteo έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:30
Λυσε μου μια απορρια.Γιατι αποτελει για σενα ειδηση η μαλακια του Γιαννουλη?
γιατι συριζαιοι κκε και νεοφιλ ειστε λοβοτομημενοι

αποκοπήκατε από τον ελληνα
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

σούπερ δημήτριος
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: 10 Σεπ 2019, 21:12

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από σούπερ δημήτριος » 05 Νοέμ 2019, 16:34

:lol: και όμως,είναι αληθινή είδηση

Nero

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 05 Νοέμ 2019, 16:37

σούπερ δημήτριος έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:34
:lol: και όμως,είναι αληθινή είδηση
είχες αμφιβολία? Εδώ ντύνονται μεγαλέξανδρος και σταματάνε τα λεωφορεία με τις γιαγιάδες ρε μαλάκα....

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5443
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 05 Νοέμ 2019, 16:40

Εγώ αναρωτιέμαι αν θα προτείνει το ίδιο και για τον Φανερό Δείπνο. :giggle:

Άβαταρ μέλους
Σπύρος
Δημοσιεύσεις: 4443
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:50
Phorum.gr user: Σπυρος1
Τοποθεσία: έρημος
Επικοινωνία:

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπύρος » 05 Νοέμ 2019, 16:42

Μπάρμπεκιου Ελ - Μπάρμπεκιου άθεων σημειώσατε 2
ΕΙΜΙ Η ΖΩΗ = ΙΗΣΟΥΣ = 888

σούπερ δημήτριος
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: 10 Σεπ 2019, 21:12

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από σούπερ δημήτριος » 05 Νοέμ 2019, 16:45

Nero έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:37
είχες αμφιβολία? Εδώ ντύνονται μεγαλέξανδρος και σταματάνε τα λεωφορεία με τις γιαγιάδες ρε μαλάκα....
δλδ η περικεφαλαία ή χωνί στο κεφάλι,καμιά σωτηρία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

O Γιαννούλης του ΣΥΡΙΖΑ το τερματισε. "Σαδισμός ποινικά κολάσιμος να ψήνεις χοιρινό δίπλα σε δομές προσφύγων Πηγή: iefim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 05 Νοέμ 2019, 17:08

Η πρόσκληση συλλόγου της Βόρειας Ελλάδας στην οποία καλούν το κόσμο σε εκδήλωση διαμαρτυρίας κατά μεταναστών που έχουν μεταφερθεί σε hot spot της περιοχής (Διαβατά) με κατανάλωση χοιρινού και αλκοόλ προκάλεσε την παρέμβαση του Βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Χρήστου Γιαννούλη.


Στην επιτροπή που επεξεργάζεται τους ποινικούς κώδικες ο Χρήστος Γιαννούλης μίλησε για σαδισμό και κτηνωδία και ζήτησε προβλέψεις στο νέο Ποινικό Κώδικα για όσους προσβάλουν το θρησκευτικό αίσθημα των Μουσουλμάνων. Οπως ανέφερε, μάλιστα, έχει ξαναγίνει και στο πρόσφατο παρελθόν τέτοια εκδήλωση.

Χρήστος Γιαννούλης: «Θέλω να σας ρωτήσω αν λαμβάνονται πρόνοιες για νέου τύπου συμπεριφορές πολιτικές και ποινικές ταυτόχρονα τις οποίες βλέπουμε να παρελαύνουν μπροστά από τα μάτια μας και τις τελευταίες ώρες. Ξέρω ότι νομικά μπορεί να μην είναι τεκμηριωμένο ή σχετικό αλλά δεν ξέρω σε τι κατηγορία του Ποινικού Κώδικα να εντάξω αυτούς που οργανώνουν στην Θεσσαλονίκη μπάρμπεκιου με χοιρινό και αλκοόλ απέναντι σε προσφυγικές δομές. Δεν ξέρω αν το καλύπτει ο Ποινικός Κώδικας αλλά ξέρω ότι είναι ντροπή για κάθε άνθρωπο. Δεν ξέρω αν αυτός ο σαδισμός είναι ποινικά κολάσιμος αλλά από κάθε Έλληνα δημοκράτη πολίτη θα πρέπει να καταγγέλλεται ως σαδισμός, κτηνωδία απέναντι σε ανθρώπους συγκεκριμένης θρησκευτικής πίστης . Ναι κ. Πλεύρη κτηνωδία. Δηλαδή τώρα παίζουμε με τις λέξεις; Κατά τύχη οργανώθηκε μπάρμπεκιου με χοιρινό και αλκοόλ; Πιστεύεται ότι έγινε τυχαία; Ελπίζω οι υπόλοιποι που μας ακούν να κατανοούν ότι δεν έγινε τυχαία»
Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/politiki/gian ... -prosfyges
μήπως πρέπει να τον δει κανένας ειδικός;; εχουμε μια ελεεινη κυβερνηση που εφαρμοζει τα πιστευω της Βιβιαν και του Μαυριδη ενω παραλληλα εχουμε μια αντιπολίτευση κυριολεκτικα εκτος πραγματικοτητας
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 05 Νοέμ 2019, 17:09

δεν το ειχα δει ας συγχωνευτουν τα νηματα
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Nero

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 05 Νοέμ 2019, 17:14

Είναι όντως κεφτές ο συριζαιος πάντως. Τονίζει ότι ψήνουν χοιρινό δίπλα σε πρόσφυγες και όχι ότι ψήνουν για να τη σπάσουν σε ανθρώπους που με΄νουν σε σκηνές και τρώνε απο συσσίτια. Για φυλακή δεν ξέρω αλλά ένα καλό φτύσιμο και ίσως μια σβερκιά, τη θέλουν. Άσε που διαπράττουν και κανιβαλισμό θα έλεγε κανείς, ψήνοντας χοιρινό

zteo
Δημοσιεύσεις: 10287
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 05 Νοέμ 2019, 17:16

run έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:32
zteo έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:30
Λυσε μου μια απορρια.Γιατι αποτελει για σενα ειδηση η μαλακια του Γιαννουλη?
γιατι συριζαιοι κκε και νεοφιλ ειστε λοβοτομημενοι

αποκοπήκατε από τον ελληνα
Και εγω Ελληνας ειμαι που στηριζει ΚΚΕ.Μαλιστα περισσοτερο πατριωτης απο οτι εισαι εσυ.Διοτι εγω δεν προσκυνησα Ευρωπαιους αξιωματουχους που διεταζαν να στειλω εκατομμυρια Ελληνες στα Ταρταρα για τα γαμησιατικα των αστων.Ειμαι Ελληνας που βιωνει στο πετσι του την ανεργια τη υποαπασχοληση την απαξιωση του πτυχιου του την εμπορευματοποιηση της υγειας της παιδειας κτλ.Για ολα αυτα τα προβληματα για τα οποια οντας βολεμενος δεν δινεις δεκαρα τσακιστη.Γιαυτο δεν μπαινεις σε κανενα θεμα που αφορα κοινωνικα και οικονομικα προβληματα του Ελληνα για να μην φανουν οι υπεροχες νεοφιλελλευθερες αποψεις σου σε αυτα τα ζητηματα.
Μαθε λοιπον οτι η καθημερινοτητα του Ελληνα ειναι ολα αυτα που βιωνω και οχι η μαλακια που ειπε ο Γιαννουλης και το μεταναστευτικο οπως το σηκωνεις εσυ.
Δεν εισαι τιποτα περισσοτερο απο μια Μαρια Αντουανετα που νομιζεις οτι ο λαος θα ασχοληθει με τις εμμονες σου και εισαι τυχερος που ο λαος ακομα δεν γεννησε τον Μαξιμιλιανο να καθαρισει τους βολεμενους. :8)
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27145
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: O Γιαννούλης του ΣΥΡΙΖΑ το τερματισε. "Σαδισμός ποινικά κολάσιμος να ψήνεις χοιρινό δίπλα σε δομές προσφύγων Πηγή: i

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 05 Νοέμ 2019, 17:17

.
Απάντηση στον λεβεντομαλάκα: Κ. ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ: Να υπενθυμίσω ότι στην Ελλάδα επιτρέπεται η κατανάλωση χοιρινού και υπό προϋποθέσεις αλκοόλ. Δεν μπορεί να έρθει υπήκοος τρίτης χώρας και να επιβάλλει τις απόψεις του. Είναι απαράδεκτη η τοποθέτηση σας κ. Γιαννούλη γιατί περιορίζει δικαιώματα που έχει κάθε Έλληνας πολίτης. Γιατί να περιοριστούν τα δικαιώματα των Ελλήνων; Με ποια λογική;
https://www.cnn.gr/news/politiki/story/ ... metanaston

Έξω από την πύλη του πρώην στρατοπέδου Κορίνθου και νυν χοτσπότ - υπήρχε και υπάρχει ταβέρνα/σουβλατζίδικο.
Πού είναι ο halilέγγυος να το κλείσει; :smt005:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35062
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: συριζαιος μη ψηνετε γουρουνι!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 05 Νοέμ 2019, 17:19

zteo έγραψε:
05 Νοέμ 2019, 16:30
Λυσε μου μια απορρια.Γιατι αποτελει για σενα ειδηση η μαλακια του Γιαννουλη?
Επειδή θα γίνει νόμος εάν ξαναβγεί ο συριζα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών