Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Κεντροδεξιός Ψάλτης
Δημοσιεύσεις: 1790
Εγγραφή: 08 Σεπ 2019, 19:55

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κεντροδεξιός Ψάλτης » 09 Νοέμ 2019, 00:23

Να σημειώσω ότι αφρικανοί και αρκετά αραβικά κράτη έχουν αρκετά χαμηλότερο δείκτη νοημοσύνης αλλά μάλλον θα μαι ρατσιστής.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 09 Νοέμ 2019, 08:33

the comet the course the tail έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 18:23
χουργιάτ!
πιάσε:

τώρα γιατί χαλάς τον τίτλο του τηρεαδ :102:

τι τους έλεγε τελικά και τον ακολούθουσαν τόσα εκατομμύρια ανθρώπων μέχρι το θάνατο :102:

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 09 Νοέμ 2019, 08:38

Antigeist έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 22:30
Από που προέρχεται αυτή η λίστα; Το άρθρο της βικι για την δίκη στη Νυρεμβέργη δεν λέει τίποτα για iq.

Τύπε μου που να βρώ νερό Μαρινόπουλου :102: δε γίνεται μισή αθήνα να μην έχει :102: Πόσο άηκιου έχεις πια και το βρίσκεις :102:

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 09 Νοέμ 2019, 09:04

Τα αβγά οπωσδήποτε είναι λαϊκά στοιχεία, κατά 95% αν όχι κατά 100%.
Αν σφίξεις το χέρι σου γροθιά και πεις στο αβγό ότι εδώ μέσα έχω ένα υποβρύχιο θα το πιστέψει.
Αλλά επειδή πρόκειται για λαϊκά στοιχεία, σημαίνει ότι προτού εξετάσουμε το iq που έχουν πρέπει να λάβουμε υπ' όψιν ότι είναι λαϊκά στοιχεία.
Πρέπει δε να ληφθεί υπ' όψιν και ότι πολλά από τα αβγά δεν είναι αβγά αλλά εκ του πονηρού εμφανίζονται ως αβγά. Κλασική περίπτωση η Μπόρις Τζόνσον, ο οποίος έχει δηλώσει ότι είχε γράψει δύο λόγους, τον ένα υπέρ του remain και τον άλλο υπέρ του brexit προτού αποφασίσει ποιόν να διαλέξει.

Τα κουμούνια αντιθέτως είναι μία ανάμικτη κλάση. Κάποια λαϊκά στοιχεία αλλά και η Εκάλη συνυπάρχουν.
Τα κουμούνια που οπωσδήποτε την έχουν ψωνίσει είναι λοιπόν όπως δείχνει αυτή η ανάλυση οι πρωταθλητές του χαμηλού iq.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

ΤΑΥΓΕΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 1399
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2018, 20:08
Phorum.gr user: ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΥΓΕΤΗΣ » 09 Νοέμ 2019, 22:07

wooded glade έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 09:04
Τα αβγά οπωσδήποτε είναι λαϊκά στοιχεία, κατά 95% αν όχι κατά 100%.
Αν σφίξεις το χέρι σου γροθιά και πεις στο αβγό ότι εδώ μέσα έχω ένα υποβρύχιο θα το πιστέψει.
Αλλά επειδή πρόκειται για λαϊκά στοιχεία, σημαίνει ότι προτού εξετάσουμε το iq που έχουν πρέπει να λάβουμε υπ' όψιν ότι είναι λαϊκά στοιχεία.
Πρέπει δε να ληφθεί υπ' όψιν και ότι πολλά από τα αβγά δεν είναι αβγά αλλά εκ του πονηρού εμφανίζονται ως αβγά. Κλασική περίπτωση η Μπόρις Τζόνσον, ο οποίος έχει δηλώσει ότι είχε γράψει δύο λόγους, τον ένα υπέρ του remain και τον άλλο υπέρ του brexit προτού αποφασίσει ποιόν να διαλέξει.

Τα κουμούνια αντιθέτως είναι μία ανάμικτη κλάση. Κάποια λαϊκά στοιχεία αλλά και η Εκάλη συνυπάρχουν.
Τα κουμούνια που οπωσδήποτε την έχουν ψωνίσει είναι λοιπόν όπως δείχνει αυτή η ανάλυση οι πρωταθλητές του χαμηλού iq.
εγω φιλε ειμαι αυγο.για ελα να αναμετρηθεις μαζι μου .οχι μονο εσυ αλλα οιοσδηποτε κομμουνιστης.στα ποδια θα το βαλετε με το μονο επιχειρημα οτι δεν μιλατε με φασιστα κτλ κτλ.
να δουμε ποιανου iq ειναι καλυτερο.
ενταξει ο απλος λαος ειναι αλλη υποθεση.αλλα τι iq εχει ενας υποτιθεται μορφωμενος κομμουνιστης που μου πριζει τα τετραγωνα με βλακειες περι ιστορικου υλισμου,..διαλεχτικης και παλης των ταξεων,δκτατοριας του προλεταριατου και ...πλεριαε δημοκρατιας κτλ κτλ και να πιστευει οτι την ωρα που ο σταλιν χαιρετουσε τα πληθη ο ηλιος σταθηκε !!!
Οταν καποιος κανει εγκλημα και μετανοει ειναι ανθρωπος.Αν κανει εγκλημα και καμαρωνει για αυτο ειναι κομμουνιστης.
Επι 100 κομμουνιστων οι 59 ειναι αφελεις(βλακες),οι 40 αγυρτες(δηλ λαμογια ) και μονον ενας πραγματικος μπολσεβικος.ΛΕΝΙΝ 1917

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 10 Νοέμ 2019, 07:42

ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 22:07
wooded glade έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 09:04
Τα αβγά οπωσδήποτε είναι λαϊκά στοιχεία, κατά 95% αν όχι κατά 100%.
Αν σφίξεις το χέρι σου γροθιά και πεις στο αβγό ότι εδώ μέσα έχω ένα υποβρύχιο θα το πιστέψει.
Αλλά επειδή πρόκειται για λαϊκά στοιχεία, σημαίνει ότι προτού εξετάσουμε το iq που έχουν πρέπει να λάβουμε υπ' όψιν ότι είναι λαϊκά στοιχεία.
Πρέπει δε να ληφθεί υπ' όψιν και ότι πολλά από τα αβγά δεν είναι αβγά αλλά εκ του πονηρού εμφανίζονται ως αβγά. Κλασική περίπτωση η Μπόρις Τζόνσον, ο οποίος έχει δηλώσει ότι είχε γράψει δύο λόγους, τον ένα υπέρ του remain και τον άλλο υπέρ του brexit προτού αποφασίσει ποιόν να διαλέξει.

Τα κουμούνια αντιθέτως είναι μία ανάμικτη κλάση. Κάποια λαϊκά στοιχεία αλλά και η Εκάλη συνυπάρχουν.
Τα κουμούνια που οπωσδήποτε την έχουν ψωνίσει είναι λοιπόν όπως δείχνει αυτή η ανάλυση οι πρωταθλητές του χαμηλού iq.
εγω φιλε ειμαι αυγο.για ελα να αναμετρηθεις μαζι μου .οχι μονο εσυ αλλα οιοσδηποτε κομμουνιστης.στα ποδια θα το βαλετε με το μονο επιχειρημα οτι δεν μιλατε με φασιστα κτλ κτλ.
να δουμε ποιανου iq ειναι καλυτερο.
ενταξει ο απλος λαος ειναι αλλη υποθεση.αλλα τι iq εχει ενας υποτιθεται μορφωμενος κομμουνιστης που μου πριζει τα τετραγωνα με βλακειες περι ιστορικου υλισμου,..διαλεχτικης και παλης των ταξεων,δκτατοριας του προλεταριατου και ...πλεριαε δημοκρατιας κτλ κτλ και να πιστευει οτι την ωρα που ο σταλιν χαιρετουσε τα πληθη ο ηλιος σταθηκε !!!
Τιμής ένεκεν συριζαίοι είναι τα αβγά.
Τα παλιά αβγά δεν ήταν. Καλά-κακά-άσχημα τα παλιά αβγά είχαν μία εσωτερική λογική που τα καθιστούσε έγκυρα - μέσα στη σφαίρα τους αν θέλετε.
Εσύ είσαι τιμής ένεκεν συριζαίος.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

ΤΑΥΓΕΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 1399
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2018, 20:08
Phorum.gr user: ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΥΓΕΤΗΣ » 10 Νοέμ 2019, 10:38

χα χα χα.
εγω συριζαιος!!
καλο αυτο.
Οταν καποιος κανει εγκλημα και μετανοει ειναι ανθρωπος.Αν κανει εγκλημα και καμαρωνει για αυτο ειναι κομμουνιστης.
Επι 100 κομμουνιστων οι 59 ειναι αφελεις(βλακες),οι 40 αγυρτες(δηλ λαμογια ) και μονον ενας πραγματικος μπολσεβικος.ΛΕΝΙΝ 1917

zteo
Δημοσιεύσεις: 10175
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 10 Νοέμ 2019, 10:41

Το σηκωνω το γαντι Ταυγετη.Διαλεξε θεμα αντιπαραθεσης.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 10 Νοέμ 2019, 10:53

ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 10:38
χα χα χα.
εγω συριζαιος!!
καλο αυτο.
Με λοφίο βέβαια.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

ΤΑΥΓΕΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 1399
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2018, 20:08
Phorum.gr user: ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Re: Ο ρατσισμός και η ακροδεξιά συνδέονται με το χαμηλό IQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΥΓΕΤΗΣ » 10 Νοέμ 2019, 11:20

zteo έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 10:41
Το σηκωνω το γαντι Ταυγετη.Διαλεξε θεμα αντιπαραθεσης.
να διαλεξεις εσυ.

αλλα να εχεις προθεση για σοβαρη συζητηση οχι βλακειες του στυλ δεν μιλαω με φασιστα.
Οταν καποιος κανει εγκλημα και μετανοει ειναι ανθρωπος.Αν κανει εγκλημα και καμαρωνει για αυτο ειναι κομμουνιστης.
Επι 100 κομμουνιστων οι 59 ειναι αφελεις(βλακες),οι 40 αγυρτες(δηλ λαμογια ) και μονον ενας πραγματικος μπολσεβικος.ΛΕΝΙΝ 1917

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών