Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 09 Νοέμ 2019, 10:29

bolek έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 07:58
plouf έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 06:12
Πάνας έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 18:40





Γενικα μιλωντας η γυναικεια φυση ετσι ειναι.
σκοπος καθε θηλυκου σε αυτον τον κοσμο ειναι να εξασφαλισει οσο μπορει περισσοτερο τους απογονους του. καλα κανουν ετσι τα επλασε η φυση.
η τελεια περιπτωση για καθε γυναικα ειναι να γαμηθει με εναν γεροδεμενο νεαρο με καλο ντι εν ει και να φορτωσει τα παιδια σε εναν μαλακα που της παρεχει οτι χρειαζεται για τα παιδια.
να συνεχισει με τον νεαρο δεν λεει γιατι μπορει να την παρατησει με τα παιδια για μια πιο ομορφη
Η αληθεια ειναι πως ειμαι στυλακι μικροδειχνω κατα πολυ και οχι δεν εχω καμια σχεση με τους γελειους που
πλακωνονται στα γυμναστηρια.

Αν ημουν κανενας σαπιοκοιλιας με φαλακριτσα και ειχα μερτσεντε για πες δασκαλε θα κοβαν φλεβες οι τσουπρες για την
παρτη μου? :003:


User_601

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 09 Νοέμ 2019, 11:39

plouf έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 10:22
Εσθήρ έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 08:35
plouf έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 06:12



Δεν ξερω τι να πω για τα παραπανω αλλα οταν την ειχε στα τεσσερα και της πεταγε τα ματια εξω καλος ητανε. :003:
Και αλλες μικρουλες πηδιουνται με σαπιοκοιλιαδες καναλαρχες και εξασφαλιζουν δικη τους πρωϊνη εκπομπη ονοματα
και καταστασεις ομως δεν λεμε οι φαρμακογλωσσες ομως ξερουν. :giggle:

Aκομα και στο ιδιο το ΚΚΕ το κωμμα του λαου ο θεος να το κανει οι φαρμακογλωσες μιλαγαν για την σχεση μιας
κνιτισσας με ενα ιστορικο στελεχος που δεν υπαρχει στη ζωη.
Η κνιτισσα αυτη αργοτερα εγινε μεγαλη και τρανη και τωρα πια αλλαζει τους εφοπλισταδες και τους μπιζνεσμεν οσο συχνα
αλλαζει τα εσωρουχα της οι φαρμακογλωσσες ομως ξερουν για πια μιλαω. :003:

Γενικα μιλωντας η γυναικεια φυση ετσι ειναι.Ακομα και η αδερφη μου παντρευτηκε τον εργοδοτη της στην επιχειρηση
που εργαζοταν.Με ποιον να πηγαινε με τον υπαλληλακο που παιρνει 600 ευρα?Ας καγχασω. :giggle:
Προσεχε,διοτι το πολυ το φικι φικι κανει το παιδι φιρικι αγαπουλα.Και εχει αρχισει να φαινεται.
Πλουφακο.
Περαστικα. :wave:
Ενταξει κι εγω το παρακανω με τους καφεδες και τα τσιγαρα και ο εγκεφαλος μου εχει καει και τα ισοπεδωνω ολα.
Δεν παυουν ομως να υπαρχουν αρκετες γυναικες που ενεργουν ακριβως ετσι.Αυτη ειναι η αληθεια κι αν δεν σου αρεσει ξυδακι.
και μαλακιζεσαι και ψευδεσαι φιλαρακι πλουφ.
Δεν λες υπαρχουν καποιες γυναικες λες αυτο
Γενικα μιλωντας η γυναικεια φυση ετσι ειναι.
Θα μπορουσα και εγω ,βλεποντας εσενα και καμια δεκαρια αλλους μαμακς να πω οτι η φυση των ανδρων ειναι η μαλακινση εγκεφαλου,δεν το κανω ομως διοτι ειναι ατοπο και ηλιθιο να γενικευεις και κυριως στα φυλα να αποδιδεις την σκατομαλακια.
Κατα τα αλλα μου το παιζεις και αριστερος τρομαρα σου.Αριστερος της π@τσας εισαι.
Καρασεξιστης και ρατσιστης.
Περιορισε λιγο την κομπλεξαρα σου και περαστικα. :wave:

alexandros 21
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: 10 Φεβ 2019, 04:28

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alexandros 21 » 09 Νοέμ 2019, 11:54

Alien666 έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 16:09
Γιάννης έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 16:04
Αυτό που έγινε στη βοθροεκπομπή του Λιάγκα είναι ακόμα χειρότερο από το αρχικό περιστατικό.

Γι αυτό το άνοιξε το νήμα, άσε τι λέει.
Εχει πλακα οτι δεν μετραει που ο Λιαγκας εχει δουλεψει σε μεγκα αντεννα σταρ αλτερ,ηταν υποψηφιος βουλευτης με πασοκ στην Λαρισα και στις τελευταιες εκλογες ψηφισε συριζα,αλλα μετραει το σκαι και η αριστεια.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23107
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 09 Νοέμ 2019, 11:58

alexandros 21 έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 11:54
Alien666 έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 16:09
Γιάννης έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 16:04
Αυτό που έγινε στη βοθροεκπομπή του Λιάγκα είναι ακόμα χειρότερο από το αρχικό περιστατικό.

Γι αυτό το άνοιξε το νήμα, άσε τι λέει.
Εχει πλακα οτι δεν μετραει που ο Λιαγκας εχει δουλεψει σε μεγκα αντεννα σταρ αλτερ,ηταν υποψηφιος βουλευτης με πασοκ στην Λαρισα και στις τελευταιες εκλογες ψηφισε συριζα,αλλα μετραει το σκαι και η αριστεια.
Δεν διαφωνώ.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 09 Νοέμ 2019, 14:56

Εσθήρ έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 11:39
plouf έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 10:22
Εσθήρ έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 08:35


Προσεχε,διοτι το πολυ το φικι φικι κανει το παιδι φιρικι αγαπουλα.Και εχει αρχισει να φαινεται.
Πλουφακο.
Περαστικα. :wave:
Ενταξει κι εγω το παρακανω με τους καφεδες και τα τσιγαρα και ο εγκεφαλος μου εχει καει και τα ισοπεδωνω ολα.
Δεν παυουν ομως να υπαρχουν αρκετες γυναικες που ενεργουν ακριβως ετσι.Αυτη ειναι η αληθεια κι αν δεν σου αρεσει ξυδακι.
και μαλακιζεσαι και ψευδεσαι φιλαρακι πλουφ.
Δεν λες υπαρχουν καποιες γυναικες λες αυτο
Γενικα μιλωντας η γυναικεια φυση ετσι ειναι.
Θα μπορουσα και εγω ,βλεποντας εσενα και καμια δεκαρια αλλους μαμακς να πω οτι η φυση των ανδρων ειναι η μαλακινση εγκεφαλου,δεν το κανω ομως διοτι ειναι ατοπο και ηλιθιο να γενικευεις και κυριως στα φυλα να αποδιδεις την σκατομαλακια.
Κατα τα αλλα μου το παιζεις και αριστερος τρομαρα σου.Αριστερος της π@τσας εισαι.
Καρασεξιστης και ρατσιστης.
Περιορισε λιγο την κομπλεξαρα σου και περαστικα. :wave:
Ενταξει με κερδισες κατα κρατος.
Η αληθεια ειναι οτι συμπεριφερομαι στους αλλους με το γαντι και τα περισσοτερα απο αυτα που γραφω
εδω μεσα δεν τα λεω πουθενα και σε κανεναν στην εκτος διαδικτυου ζωη μου.
Τις ενδομυχες σκεψεις μου γραφω εδω θα μπορουσα να πω.
Κατα τ' αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα σαμπως γνωριζομασταν κι απο χθες? :102:

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 09 Νοέμ 2019, 15:00

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 16:38
επιβεβαιωση οτι η σαλονικη δεν ειναι η ερωτικη πολη (αλλος μυθος) αλλα (αλλη) μια πολη της αγαμιας :g030::g030::g030:
Δ-Ε Γ-Α-Μ-Α-Μ-Ε
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 09 Νοέμ 2019, 15:13

plouf έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 06:12
Πάνας έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 18:40
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 18:37


τον χρησιμοποιησε οπως ολες οι τηλεπερσονες

αλλο που δεν ηθελε βεβαια η ελληνιολα :102:
Τον χρησιμοποίησε... δεν μπορώ να το δεχτώ έτσι απλά, έκανε παιδί μαζί του. Όταν κατάλαβε όμως περί τίνος ακριβώς πρόκειται χώρισαν.

Δεν ξερω τι να πω για τα παραπανω αλλα οταν την ειχε στα τεσσερα και της πεταγε τα ματια εξω καλος ητανε. :003:
Και αλλες μικρουλες πηδιουνται με σαπιοκοιλιαδες καναλαρχες και εξασφαλιζουν δικη τους πρωϊνη εκπομπη ονοματα
και καταστασεις ομως δεν λεμε οι φαρμακογλωσσες ομως ξερουν. :giggle:

Aκομα και στο ιδιο το ΚΚΕ το κωμμα του λαου ο θεος να το κανει οι φαρμακογλωσες μιλαγαν για την σχεση μιας
κνιτισσας με ενα ιστορικο στελεχος που δεν υπαρχει στη ζωη.
Η κνιτισσα αυτη αργοτερα εγινε μεγαλη και τρανη και τωρα πια αλλαζει τους εφοπλισταδες και τους μπιζνεσμεν οσο συχνα
αλλαζει τα εσωρουχα της οι φαρμακογλωσσες ομως ξερουν για πια μιλαω. :003:

Γενικα μιλωντας η γυναικεια φυση ετσι ειναι.Ακομα και η αδερφη μου παντρευτηκε τον εργοδοτη της στην επιχειρηση
που εργαζοταν.Με ποιον να πηγαινε με τον υπαλληλακο που παιρνει 600 ευρα?Ας καγχασω. :giggle:
Δεν είναι όλες έτσι ρε Πλουφ, υπάρχει και το άλλο πρόβλημα να ξέρεις. Πολλοί και πολλές παρουσιάζουν έναν άλλο εαυτό ακόμα και στην σχέση τους, δείχνουν έναν εαυτό που αρέσει στον άλλον, αλλά σε κάποια φάση δεν μπορείς να υποκρίνεσαι 24 ώρες το 24ώρο και εκεί χαλάει το γλυκό.
Πρόσεχε δεν μιλάω μόνο για γυναίκες αλλά και για τα δύο φύλα.
Όσο για την αδερφή σου που λες αν δεν υπάρχει υποκρισία στην σχέση τους δεν βλέπω που είναι το κακό. Εσύ βέβαια μπορεί να ξέρεις κάποια πράγματα παραπάνω, εγώ έχω τις επιφυλάξεις μου.
the end

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 09 Νοέμ 2019, 15:17

Νομίζω ότι στο συγκεκριμένο θέμα όλη η "δημοσιογραφική" ομάδα ξέφυγε πολύ και θα υπάρξουν συνέπειες. Δεν περνάει απαρατήρητο κάτι τέτοιο.

Αυτός ο Λιάγκας είναι τόσο καλός σε αυτό που κάνει και του δίνουν εκπομπές σε ζώνες μεγάλης ακροαματικότητας εδώ και χρόνια; Για κάποιο λόγο μου είναι αντιπαθής και μπορεί να μην είμαι αντικειμενικός αλλά δεν έχω αντέξει να τον παρακολουθήσω για περισσότερα από 5 λεπτά.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34751
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 09 Νοέμ 2019, 15:23

ST48410 έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 15:17
Νομίζω ότι στο συγκεκριμένο θέμα όλη η "δημοσιογραφική" ομάδα ξέφυγε πολύ και θα υπάρξουν συνέπειες. Δεν περνάει απαρατήρητο κάτι τέτοιο.

Αυτός ο Λιάγκας είναι τόσο καλός σε αυτό που κάνει και του δίνουν εκπομπές σε ζώνες μεγάλης ακροαματικότητας εδώ και χρόνια; Για κάποιο λόγο μου είναι αντιπαθής και μπορεί να μην είμαι αντικειμενικός αλλά δεν έχω αντέξει να τον παρακολουθήσω για περισσότερα από 5 λεπτά.
Μάλλον κάποια κονέ έχει,βαρδινογιαννικά.Αυτή ήταν η εντύπωση που είχα παλιά.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 09 Νοέμ 2019, 15:33

Ζενίθεδρος έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 22:11
Και όμως είχα συμμαθητή στο γυμνασιο που έκανε τέτοιες κυριολεκτικομεταφορικα μαλακίες σε δημόσιους χώρους και εμείς γελούσαμε. Μετά από χρόνια, έμαθα πως την έβγαλε τελικά μερικά χρονάκια στη μπουζού, για βιασμό μιας μεσήλικης καθαριστριας.
Eιχα δυο που την επαιζαν μεσα στην ταξη. Ο πρωτος δεν ξερω τι εγινε,ο δευτερος που ηταν βαρια περιπτωση,ισχυριζονταν πως επιασε το 24 και εδινε παντου,σε παρτυ μαγαζια και ετσι,παντρευτηκε στα 19 του. 20 χρονια περασαν,παιδι δεν εκανε!
Τον βλεπω στο δρομο τακτικα,αλλα δεν του κανω χειραψια. Ξερει γιατι,δεν προσβαλεται

Ορέστης 35

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 09 Νοέμ 2019, 18:00

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
09 Νοέμ 2019, 15:33
Ζενίθεδρος έγραψε:
08 Νοέμ 2019, 22:11
Και όμως είχα συμμαθητή στο γυμνασιο που έκανε τέτοιες κυριολεκτικομεταφορικα μαλακίες σε δημόσιους χώρους και εμείς γελούσαμε. Μετά από χρόνια, έμαθα πως την έβγαλε τελικά μερικά χρονάκια στη μπουζού, για βιασμό μιας μεσήλικης καθαριστριας.
Eιχα δυο που την επαιζαν μεσα στην ταξη. Ο πρωτος δεν ξερω τι εγινε,ο δευτερος που ηταν βαρια περιπτωση,ισχυριζονταν πως επιασε το 24 και εδινε παντου,σε παρτυ μαγαζια και ετσι,παντρευτηκε στα 19 του. 20 χρονια περασαν,παιδι δεν εκανε!
Τον βλεπω στο δρομο τακτικα,αλλα δεν του κανω χειραψια. Ξερει γιατι,δεν προσβαλεται
:smt005:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23275
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 13 Νοέμ 2019, 18:16

Εταιρείες αποσύρουν τις διαφημίσεις τους από την εκπομπή του Λιάγκα
Τα σεξιστικά σχόλια που έγιναν στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα με αφορμή το περιστατικό με τη φοιτήτρια του ΑΠΘ δεν πέρασαν απαρατήρητα από τους χορηγούς.

Ο τρόπος με τον οποίον σχολιάστηκε η σεξουαλική επίθεση κατά φοιτήτριας του ΑΠΘ από την εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα προκάλεσε έντονες διαμαρτυρίες από τη συντριπτική πλειοψηφία του κοινού αλλά και των αρμοδίων αρχών.

Το ΕΣΡ θα λάβει δράση ανακοινώνοντας τις ποινές, παρά την απολογία του Λιάγκα και των συντελεστών, ενώ πέραν τούτου, δύο διαφημιστικές εταιρείες πήραν την απόφαση να αποσύρουν τις διαφημίσεις των προϊόντων τους από την εν λόγω εκπομπή.
Σύμφωνα με το enimerosi24.gr, η μία εταιρεία είναι πολυεθνικός κολοσσός, ενώ η δεύτερη είναι εγχώρια και μέχρι πρότινος διαφήμιζε προϊόντα για το σπίτι.

https://www.documentonews.gr/article/et ... toy-liagka
Αυστηρή προειδοποίηση και δεύτερη ευκαιρία από τον ΣΚΑΪ στον Λιάγκα
Υψηλόβαθμο στέλεχος του καναλιού βρέθηκε στα στούντιο των Μελισσίων μετά το σάλο που έχει προκληθεί από τα σχόλια του παρουσιαστή και της ομάδας του

Σάλος έχει προκληθεί εξαιτίας των σχολίων που ακούστηκαν στην εκπομπή «Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα» αλλά και του τρόπου που χειρίστηκε ο ίδιος και οι συνεργάτες του το περιστατικό που σημειώθηκε σε βιβλιοθήκη του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης με θύμα μια 20χρονη φοιτήτρια, πάνω στην οποία εκσπερμάτισε συμφοιτητής της.
Οι αντιδράσεις που προκλήθηκαν δεν πέρασαν απαρατήρητες από τη διοίκηση του ΣΚΑΪ και γι’ αυτό το λόγο ο Γιώργος Λιάγκας και οι συνεργάτες του δέχθηκαν επίσκεψη από υψηλόβαθμο στέλεχος του σταθμού και συγκεκριμένα από την διευθύνουσα σύμβουλο, κ. Εύη Κουτσαυτάκη.

Σύμφωνα με πηγές, η κ. Εύη Κουτσαυτάκη προχώρησε σε αυστηρές συστάσεις στον παρουσιαστή και στους συνεργάτες και δεν έκρυψε τη δυσαρέσκεια της για το γεγονός ωστόσο δήλωσε πως έχουν τη στήριξη της και πως τόσο ο Γιώργος Λιάγκας όσο και η ομάδα του έχουν μια δεύτερη ευκαιρία διαψεύδοντας με αυτό τον τρόπο τα όσα διέρρευσαν τις τελευταίες μέρες περί διακοπής της εκπομπής.

Υπενθυμίζεται πως ο Γιώργος Λιάγκας, όπως όλα δείχνουν, θα κληθεί να λογοδοτήσει και στο Πειθαρχικό της ΕΣΗΕΑ για το συγκεκριμένο θέμα ενώ ανάμεσα στις ποινές που υπάρχει περίπτωση να αντιμετωπίσει είναι η προσωρινή ή οριστική διαγραφή από τα μητρώα της ΕΣΗΕΑ.

Σοφία Πελεκάνου

https://www.newsbeast.gr/media/arthro/5 ... ton-liagka

Αρρηνmax41postspermonth
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 30 Μάιος 2018, 18:31
Phorum.gr user: Μητσάκος

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρρηνmax41postspermonth » 13 Νοέμ 2019, 20:15

Απαράδεκτα πράγματα και καταδικαστέα στην συνείδηση.όλων... Στο κάτω.κάτω και αυτουνού αν μια ξαναμμένη φοιτήτρια έκανε squirting επάνω του αηδία θα ενιωθε...not?
Aράζω ξάπλα oλημερίς
και κάνω μαύρες σκέψεις:
Mην πεις για τoν Mελιγαλά,
Aρ(ρ)η(ν) (!!!!), γιατί θα μπλέξεις...

Ορέστης 35

Re: Φοιτητης του Απθ εκσπερματισε σε φοιτητρια μεσα στην βιβλιοθηκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 13 Νοέμ 2019, 20:22

Τωρα αν σας πω κατι που μου συνεβει δεν θα με πιστεψετε

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών