Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 15 Νοέμ 2019, 21:37

stergiosbik έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:28
Να καθισει ο κοσμος να γινει ειδικος στην συμπεριφορα σκυλων μην τυχον και κανουν κανα λαθος και τους ορμηξει κανας κοπρος.
:smt005:

Ναι δεν έχουν πλακα; εγω λεω να πάρω κανα λιοντάρι, δεν πιστεύω να πειράζει. Εξαλλου σιγα, πόσες επιθέσεις εγιναν φέτος απο λιοντάρι; ουτε μια. Αν φαει κανα παιδάκι θα πω στη μαμα του ότι έφταιγε το παιδάκι που δε συμπεριφέρθηκε σωστά στο λιοντάρι μου κ το πηρε απο φοβο, ενώ οι θηριοδαμαστες στο τσίρκο μια χαρα τα καταφέρνουν, τα λιονταρια ειναι πολυ φιλικα ζωα. Μην κανετε ετσι βρε, να σας μυρισει θελει! Εσείς το κάνετε φοβικο κ επιθετικό που είστε σπισιστες κ βλέπετε λιονταρι κ αλλαζετε πεζοδρομιο. Φοβιτσιαρηδες

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16839
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 15 Νοέμ 2019, 21:44

Πάνας έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:33
stergiosbik έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:28
Να καθισει ο κοσμος να γινει ειδικος στην συμπεριφορα σκυλων μην τυχον και κανουν κανα λαθος και τους ορμηξει κανας κοπρος.
Να βαζουν τα μικρα παιδια στο στομα τους τα κατουρα των κοπρων στο γρασιδι γιατι "Ελα μωρε,εμβολιασμενο ειναι.Δεν εχει τιποτε".
Να ανεχεται ο κοσμος τα γαβγισματα νυχθημερον των κοπρων γιατι "Σκυλι ειναι θα γαβγισει.Μηπως τα παιδια δεν κανουν φασαρια;"
Να μπορει ελευθερα ο καθε βλαμμενος να παιρνει οσους κοπριτες θελει και-κυριως-οτι ρατσα θελει.
Να ορμανε σε μικρα παιδια και ανθρωπους αλλα να ψαχνουν οι φιλοζωοι να βρουν ελαφρυντικα για τα κοπροσκυλα και τα μαλακισμενα τα αφεντικα τους.
Τσιπα γαμω την τρελα μου δεν εχετε;
Δεν ξέρω ρε φίλος τι κάνουν οι άλλοι, αλλά εγώ το πήγαινα βόλτα σε ερημιές και παρόλο που έχω μονοκατοικία με κήπο μεγάλο το είχα μέσα στο σπίτι, δεν γάβγιζε και δεν ενοχλούσε.
Δεν ζήτησα να γίνει ειδικός ο κόσμος στα σκυλιά αλλά όχι να έρχονται οι πιτσιρικάδες και να το ενοχλούν για να αγριέψει... δεν είναι ηλίθιο αυτό; Εσύ πιτσιρικάς έκανες πλάκα με ροντβάιλερ;
Ξερεις πολυ καλα τι κανουν οι αλλοι.Μην λεμε οτι θελουμε.
Αν εσυ κανεις αυτα που λες,εισαι η τρομακτικα μικρη μειοψηφια.
Ουτε μπορει ο απλος πολιτης να βασιζεται στην καλη διαθεση του καθε σκυλοφιλου για το αν θα εχει μεγαλωσει σωστα το σκυλι του.
Απο τη στιγμη που ο νομος ειναι ελλιπης και δεν προστατευει ΑΠΟΛΥΤΑ τον πολιτη αλλα και η πολιτεια αδυνατεί να εφαρμοσει τον οποιο νομο,τα σκυλια πρεπει να παρουν πουλο.
Κανενα σκυλι σε κατοικημενη περιοχη.
Και οχι,δεν πειραζα σκυλια μικρος γιατι δεν μου αρεσε.
Αλλα και να ηθελα δεν υπηρχαν τοσα σκυλια οσα σημερα για να μπορω να τα πειραζω.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16839
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 15 Νοέμ 2019, 21:45

EKPLIKTIKOS έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:37
stergiosbik έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:28
Να καθισει ο κοσμος να γινει ειδικος στην συμπεριφορα σκυλων μην τυχον και κανουν κανα λαθος και τους ορμηξει κανας κοπρος.
:smt005:

Ναι δεν έχουν πλακα; εγω λεω να πάρω κανα λιοντάρι, δεν πιστεύω να πειράζει. Εξαλλου σιγα, πόσες επιθέσεις εγιναν φέτος απο λιοντάρι; ουτε μια. Αν φαει κανα παιδάκι θα πω στη μαμα του ότι έφταιγε το παιδάκι που δε συμπεριφέρθηκε σωστά στο λιοντάρι μου κ το πηρε απο φοβο, ενώ οι θηριοδαμαστες στο τσίρκο μια χαρα τα καταφέρνουν, τα λιονταρια ειναι πολυ φιλικα ζωα. Μην κανετε ετσι βρε, να σας μυρισει θελει! Εσείς το κάνετε φοβικο κ επιθετικό που είστε σπισιστες κ βλέπετε λιονταρι κ αλλαζετε πεζοδρομιο. Φοβιτσιαρηδες
:smt023
Αρρωστοι λεμε.Τελειωμενοι ψυχακηδες.

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 15 Νοέμ 2019, 21:48

Θα το γράψω και εδώ όπως έκανα και στο άλλο νήμα. όταν ο ιδιοκτήτης του σκύλου πιστεύει ότι ο σκύλος του είναι άκακος επειδή "παίζει" μαζί του και περιμένει ότι με τον ίδιο τρόπο θα συμπεριφερθεί και στους άλλους, τέτοια περιστατικά θα γίνονται.

Παράδειγμα, περπατάω γρήγορα σχεδόν τρέχοντας να προλάβω το τρένο και από την αντίθετη μεριά στο πεζοδρόμιο έρχεται ένας τύπος που τον σκύλο του τον έχει με λάσκα λουρί να περπατάει δίπλα του, όπως είναι φυσικό ο σκύλος με εξέλαβε ως απειλή, διότι όταν τον βγάζει ο ιδιοκτήτης στο δρόμο, το αυτόματο πρόγραμμα στο μυαλό του, του λέει "προστάτεψε το αφεντικό", αυτό οι ιδιοκτήτες δεν το σκέφτονται καν, δεν μπαίνουν καν σε αυτή την αντίληψη ότι αυτό το πρόγραμμα τρέχει μονίμως στον εγκέφαλο του σκύλου και ότι σε στενούς δρόμους και πεζοδρόμια θα λάβει θέση άμυνας (προσποιείται ότι μυρίζει κάτι και σε παρακολουθεί καθώς πλησιάζεις από την άλλη μεριά του πεζοδρομίου καθυστερώντας το αφεντικό για να ζυγιάσει τον πιθανό κίνδυνο). Αυτό λοιπόν δεν περνάει ΚΑΝ από το μυαλό κανενός αφεντικού, νομίζουν πως σταματάει και μυρίζει επειδή απλά...είναι σκύλος και έτσι κάνει πάντα (μ@@@ες!!!). Στο περιστατικό που περιέγραφα, η συνέχεια ήταν η εξής, ο σκύλος καθυστερούσε δήθεν μυρίζοντας μπαίνοντας σε θέση άμυνας (συμπεριφορά που έχω πετύχει ουκ ολίγες φορές πριν από την επίθεση) εγώ ενώ το κατάλαβα, δεν σταμάτησα γιατί θα έχανα το τρένο και στο κάτω-κάτω είναι δικό μου περιβάλλον η πόλη (προτεραιότητα έχει ο άνθρωπος) και όπως ήταν φυσικό το σκυλί μου όρμησε και ξαφνιασμένο το αφεντικό τράβηξε το λουρί λέγοντας μου τα γνωστά. "Δεν το έχει ξανακάνει ποτέ, μα ποτέ..." Βρε γρόθε! Που έχεις σκύλο και δεν έχεις μπει καν στην ελάχιστη διαδικασία να σκεφτείς πως σκέφτεται και αντιλαμβάνεται το κόσμο, διότι αν το είχες κάνει, θα με είχες δει να έρχομαι φουριόζος από την αντίθετη πλευρά και θα το μάζευες κοντά σου, αλλά τόσα ξέρεις, τόσο ενδιαφέρεσαι να μάθεις (έστω και με παρατήρηση) και τόσα πράττεις. Τέτοια περιστατικά μου έχουν συμβεί ουκ ολίγες φορές.

Ο κάθε ανεγκέφαλος παίρνει σκύλο, θα πρέπει να τους δίνεται μετά από πολλές εξετάσεις πιστοποίησης του αφεντικού, είναι σαν να δίνεις σε τύπους σαν τον Κορκονέα να κρατάνε όπλο. Είναι το αντίστοιχο με το παράδειγμα ενός αστυνομικού, το όπλο το έχει με τον διακόπτη της ασφαλείας ασφαλισμένο και δεμένο σε ειδική θέση στη ζώνη του για να περπατήσει μέσα στο πλήθος και όχι απασφαλισμένο, οπλισμένο και κρατώντας το στο χέρι (το αντίστοιχο είναι βόλτα σκύλου με λάσκα λουρί ή και χωρίς). Πότε θα γίνει αντιληπτό αυτό το πράγμα; Γιατί πρέπει να λέω πάντα τα αυτονόητα;
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2019, 21:54

stergiosbik έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:44
Πάνας έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:33
stergiosbik έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:28
Να καθισει ο κοσμος να γινει ειδικος στην συμπεριφορα σκυλων μην τυχον και κανουν κανα λαθος και τους ορμηξει κανας κοπρος.
Να βαζουν τα μικρα παιδια στο στομα τους τα κατουρα των κοπρων στο γρασιδι γιατι "Ελα μωρε,εμβολιασμενο ειναι.Δεν εχει τιποτε".
Να ανεχεται ο κοσμος τα γαβγισματα νυχθημερον των κοπρων γιατι "Σκυλι ειναι θα γαβγισει.Μηπως τα παιδια δεν κανουν φασαρια;"
Να μπορει ελευθερα ο καθε βλαμμενος να παιρνει οσους κοπριτες θελει και-κυριως-οτι ρατσα θελει.
Να ορμανε σε μικρα παιδια και ανθρωπους αλλα να ψαχνουν οι φιλοζωοι να βρουν ελαφρυντικα για τα κοπροσκυλα και τα μαλακισμενα τα αφεντικα τους.
Τσιπα γαμω την τρελα μου δεν εχετε;
Δεν ξέρω ρε φίλος τι κάνουν οι άλλοι, αλλά εγώ το πήγαινα βόλτα σε ερημιές και παρόλο που έχω μονοκατοικία με κήπο μεγάλο το είχα μέσα στο σπίτι, δεν γάβγιζε και δεν ενοχλούσε.
Δεν ζήτησα να γίνει ειδικός ο κόσμος στα σκυλιά αλλά όχι να έρχονται οι πιτσιρικάδες και να το ενοχλούν για να αγριέψει... δεν είναι ηλίθιο αυτό; Εσύ πιτσιρικάς έκανες πλάκα με ροντβάιλερ;
Ξερεις πολυ καλα τι κανουν οι αλλοι.Μην λεμε οτι θελουμε.
Αν εσυ κανεις αυτα που λες,εισαι η τρομακτικα μικρη μειοψηφια.
Ουτε μπορει ο απλος πολιτης να βασιζεται στην καλη διαθεση του καθε σκυλοφιλου για το αν θα εχει μεγαλωσει σωστα το σκυλι του.
Απο τη στιγμη που ο νομος ειναι ελλιπης και δεν προστατευει ΑΠΟΛΥΤΑ τον πολιτη αλλα και η πολιτεια αδυνατεί να εφαρμοσει τον οποιο νομο,τα σκυλια πρεπει να παρουν πουλο.
Κανενα σκυλι σε κατοικημενη περιοχη.
Και οχι,δεν πειραζα σκυλια μικρος γιατι δεν μου αρεσε.
Αλλα και να ηθελα δεν υπηρχαν τοσα σκυλια οσα σημερα για να μπορω να τα πειραζω.
Εγώ είμαι της γνώμης ότι μεγάλα σκυλιά δεν πρέπει να επιτρέπονται σε πολυκατοικίες και σπίτια χωρίς τον ανάλογο χώρο, όχι μόνο για τους γείτονες αλλά προπάντων για τον ίδιο τον σκύλο...τα βλέπω στα μπαλκόνια και τα λυπάμαι!
Επίσης όποιος έχει τις προϋποθέσεις (σπίτι με μεγάλο κήπο κλπ) για να μπορεί να πάρει τέτοιο σκύλο θα έπρεπε να περνάει ειδική εκπαίδευση για να μπορεί να τον έχει. Δεν γίνεται να βλέπεις ρονβάιλερ, πίτμπουλ και λυκόσκυλα στις πλατείες του περιστεριού και της Κυψέλης....
Η λύση είναι στη μέση νομίζω.
Ένα μαλτεζάκι σε μια πλατεία δεν θα ενοχλήσει κανέναν πιστεύω, εφόσον το αφεντικό του έχει σακούλα για τα κουραδάκι και ένα μεγάλο μπουκάλι νερό να ρίχνει εκεί που θα κατουρήσει.
the end

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16839
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 15 Νοέμ 2019, 22:00

Πάνας έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:54
stergiosbik έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:44
Πάνας έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:33

Δεν ξέρω ρε φίλος τι κάνουν οι άλλοι, αλλά εγώ το πήγαινα βόλτα σε ερημιές και παρόλο που έχω μονοκατοικία με κήπο μεγάλο το είχα μέσα στο σπίτι, δεν γάβγιζε και δεν ενοχλούσε.
Δεν ζήτησα να γίνει ειδικός ο κόσμος στα σκυλιά αλλά όχι να έρχονται οι πιτσιρικάδες και να το ενοχλούν για να αγριέψει... δεν είναι ηλίθιο αυτό; Εσύ πιτσιρικάς έκανες πλάκα με ροντβάιλερ;
Ξερεις πολυ καλα τι κανουν οι αλλοι.Μην λεμε οτι θελουμε.
Αν εσυ κανεις αυτα που λες,εισαι η τρομακτικα μικρη μειοψηφια.
Ουτε μπορει ο απλος πολιτης να βασιζεται στην καλη διαθεση του καθε σκυλοφιλου για το αν θα εχει μεγαλωσει σωστα το σκυλι του.
Απο τη στιγμη που ο νομος ειναι ελλιπης και δεν προστατευει ΑΠΟΛΥΤΑ τον πολιτη αλλα και η πολιτεια αδυνατεί να εφαρμοσει τον οποιο νομο,τα σκυλια πρεπει να παρουν πουλο.
Κανενα σκυλι σε κατοικημενη περιοχη.
Και οχι,δεν πειραζα σκυλια μικρος γιατι δεν μου αρεσε.
Αλλα και να ηθελα δεν υπηρχαν τοσα σκυλια οσα σημερα για να μπορω να τα πειραζω.
Εγώ είμαι της γνώμης ότι μεγάλα σκυλιά δεν πρέπει να επιτρέπονται σε πολυκατοικίες και σπίτια χωρίς τον ανάλογο χώρο, όχι μόνο για τους γείτονες αλλά προπάντων για τον ίδιο τον σκύλο...τα βλέπω στα μπαλκόνια και τα λυπάμαι!
Επίσης όποιος έχει τις προϋποθέσεις (σπίτι με μεγάλο κήπο κλπ) για να μπορεί να πάρει τέτοιο σκύλο θα έπρεπε να περνάει ειδική εκπαίδευση για να μπορεί να τον έχει. Δεν γίνεται να βλέπεις ρονβάιλερ, πίτμπουλ και λυκόσκυλα στις πλατείες του περιστεριού και της Κυψέλης....
Η λύση είναι στη μέση νομίζω.
Ένα μαλτεζάκι σε μια πλατεία δεν θα ενοχλήσει κανέναν πιστεύω, εφόσον το αφεντικό του έχει σακούλα για τα κουραδάκι και ένα μεγάλο μπουκάλι νερό να ρίχνει εκεί που θα κατουρήσει.
Μαζι σου.
Ποτε ομως θεωρεις οτι θα γινουν αυτα στην μπανανία μας;
Ποτέ.
Γι αυτο και λεω οτι οι κοπροι πρεπει να παρουν πουλο.
Αν η πολιτεια διορθωσει τα πραγματα τοτε ΝΑΙ να επιτραπουν σκυλια.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 15 Νοέμ 2019, 22:08

stergiosbik έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 22:00
Πάνας έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:54
stergiosbik έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 21:44


Ξερεις πολυ καλα τι κανουν οι αλλοι.Μην λεμε οτι θελουμε.
Αν εσυ κανεις αυτα που λες,εισαι η τρομακτικα μικρη μειοψηφια.
Ουτε μπορει ο απλος πολιτης να βασιζεται στην καλη διαθεση του καθε σκυλοφιλου για το αν θα εχει μεγαλωσει σωστα το σκυλι του.
Απο τη στιγμη που ο νομος ειναι ελλιπης και δεν προστατευει ΑΠΟΛΥΤΑ τον πολιτη αλλα και η πολιτεια αδυνατεί να εφαρμοσει τον οποιο νομο,τα σκυλια πρεπει να παρουν πουλο.
Κανενα σκυλι σε κατοικημενη περιοχη.
Και οχι,δεν πειραζα σκυλια μικρος γιατι δεν μου αρεσε.
Αλλα και να ηθελα δεν υπηρχαν τοσα σκυλια οσα σημερα για να μπορω να τα πειραζω.
Εγώ είμαι της γνώμης ότι μεγάλα σκυλιά δεν πρέπει να επιτρέπονται σε πολυκατοικίες και σπίτια χωρίς τον ανάλογο χώρο, όχι μόνο για τους γείτονες αλλά προπάντων για τον ίδιο τον σκύλο...τα βλέπω στα μπαλκόνια και τα λυπάμαι!
Επίσης όποιος έχει τις προϋποθέσεις (σπίτι με μεγάλο κήπο κλπ) για να μπορεί να πάρει τέτοιο σκύλο θα έπρεπε να περνάει ειδική εκπαίδευση για να μπορεί να τον έχει. Δεν γίνεται να βλέπεις ρονβάιλερ, πίτμπουλ και λυκόσκυλα στις πλατείες του περιστεριού και της Κυψέλης....
Η λύση είναι στη μέση νομίζω.
Ένα μαλτεζάκι σε μια πλατεία δεν θα ενοχλήσει κανέναν πιστεύω, εφόσον το αφεντικό του έχει σακούλα για τα κουραδάκι και ένα μεγάλο μπουκάλι νερό να ρίχνει εκεί που θα κατουρήσει.
Μαζι σου.
Ποτε ομως θεωρεις οτι θα γινουν αυτα στην μπανανία μας;
Ποτέ.
Γι αυτο και λεω οτι οι κοπροι πρεπει να παρουν πουλο.
Αν η πολιτεια διορθωσει τα πραγματα τοτε ΝΑΙ να επιτραπουν σκυλια.
Αδεσποτα = μαζεμα απο πολεις και εξοχες .Τελος
Υποχρεωτικα μικροτσιπ σε ολα τα αλλα .

Δεν θα ενοχλησει το Μαλτεζακι αν εχει λουρακι - φιμωτρακι - ειναι υπο ελεγχο και δεν τρεχει παντου + μας σπαει τα αρχιδιακια στριφογυριζοντας στα ποδαρακια μας κ ορμωντας στο τοστακι ριχνοντας το καφεδακι μας κ εκπαιδευτει να αφηνει το κουραδακι του -στο χωρο του.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2019, 22:14

Τι να δαγκώσει το μαλτεζάκι ρε συ που θες να του βάλεις και φίμωτρο; :smt005: κανένα δάκτυλο στο πόδι; γιατί το στόμα του δεν ανοίγει παραπάνω...
the end

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 15 Νοέμ 2019, 22:25

Επεσες στην περιπτωση ..
Μαλτεζακι ( χαριτωμενια που γλυκαινει το ακι) θηλυκό κουμπαρας μας εχει δαγκωσει οτι κινειται και οτι ειναι ακινητο στη γειτονια - συνεχως τσαμπουκαλιδικο και νευριασμενο .
Ειδικοτητα της το κυνηγι των πιτσιρικαδων με τα σκειτ .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2019, 22:36

Αγις έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 22:25
Επεσες στην περιπτωση ..
Μαλτεζακι ( χαριτωμενια που γλυκαινει το ακι) θηλυκό κουμπαρας μας εχει δαγκωσει οτι κινειται και οτι ειναι ακινητο στη γειτονια - συνεχως τσαμπουκαλιδικο και νευριασμενο .
Ειδικοτητα της το κυνηγι των πιτσιρικαδων με τα σκειτ .
Θα πήρε χαμπάρι ότι είσαι φλειμογουοράς... καλά σου έκανε. :003:
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2019, 22:38

Άγι εσύ δεν είχες κάτι κυνηγόσκυλα; είχες βάλει φωτογραφίες από ό,τι θυμάμαι... άρα κάτι ξέρεις από σκυλιά. Απλά τώρα θες να δημιούργήσεις φλέιμ με τις υπερβολές.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Πάνας την 15 Νοέμ 2019, 22:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
the end

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9906
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 15 Νοέμ 2019, 22:39

Αγις έγραψε:
15 Νοέμ 2019, 22:25
Επεσες στην περιπτωση ..
Μαλτεζακι ( χαριτωμενια που γλυκαινει το ακι) θηλυκό κουμπαρας μας εχει δαγκωσει οτι κινειται και οτι ειναι ακινητο στη γειτονια - συνεχως τσαμπουκαλιδικο και νευριασμενο .
Ειδικοτητα της το κυνηγι των πιτσιρικαδων με τα σκειτ .
Κι εμένα έχει δαγκώσει, δυο φορές.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 15 Νοέμ 2019, 22:42

Τα μικρα ειναι τα πιο νευρικα και επιθετικα - επειδη καταλαβαινουν οτι ειναι αδυναμα ειναι συνεχεια στην τσιτα και στην ψευτομαγκια προς ανθρωπους και σκυλια .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12514
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 15 Νοέμ 2019, 22:45

People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Σκυλοεπίθεση νούμερο 3433

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2019, 22:46

Όπως το είπες, ψετομαγκιά. Δεν έχω ακούσει να δαγκώνουν κανένα, μόνο εδώ μέσα.
the end

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών