Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 06 Δεκ 2019, 09:22

zteo έγραψε:
03 Δεκ 2019, 10:13
Εγω παλι εχω μια συμβιβαστικη λυση.Τα μαγαζια να επιλεξουν μια απο τις τρεις κατηγοριες.
1.Μαγαζια οπου θα απαγορευεται το καπνισμα.
2.Μαγαζια οπου θα επιτρεπεται το καπνισμα και θα πληρωνουν φορο καπνισματος.
3.Σε μαγαζια ντεμι οπου θα απαγορευεται το καπνισμα ΠΣΚ και θα πληρωνουν τον μισο φορο καπνισματος.
Ετσι ολοι θα ειμαστε ευχαριστημενοι ο νομος ειναι ποιο ευκολο να εφαρμοστει και θα αποφερει και εσοδα στο κρατος. :8)
Απορρίπτεται λόγω εργασιακής νομοθεσίας, κυρίως.
Όλα αυτά έχουν συζητηθεί εκτενώς, έχουν γίνει προσφυγές στο ΣτΕ κλπ. Δεν υπάρχει λόγος να αναπαράγονται όταν απορρίπτονται εν τη γενέσει τους.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29567
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 06 Δεκ 2019, 18:10

04/12/2019
Αντικαπνιστικός: Νέο κόλπο τζαμπατζήδων σε καφέ – μπαρ στη Θεσσαλονίκη.

Εικόνα
Του Μιχαήλ Λιάπη

Βγαίνουν από τα μπαρ για να καπνίσουν και γίνονται… καπνός – Πονοκέφαλος για ιδιοκτήτες καταστημάτων.
Το ένα χαστούκι μετά το άλλο τρώνε οι ιδιοκτήτες καφέ μπαρ του κέντρου της πόλης της Θεσσαλονίκης. Πρώτα, με την εφαρμογή του αντικαπνιστικού νόμου που είδαν την πελατείας τους να μειώνεται αισθητά και τώρα με τους… «τζαμπατζήδες» καπνιστές.

Καταστηματάρχες του κέντρου της πόλης της Θεσσαλονίκης που μίλησαν στο TyposThes έκαναν λόγο για την εμφάνιση ενός νέου είδους «τζαμπατζή» του… «καπνιστή πιστολέρο». Όπως εξήγησαν, με την εφαρμογή του αντικαπνιστικού νόμου, αυξήθηκαν και αυτοί που φεύγουν χωρίς να πληρώσουν.

Η μέθοδος του «καπνιστή πιστολέρο»
Όπως χαρακτηριστικά ανέφεραν, οι «τζαμπατζήδες» έρχονται στο κατάστημα, κάθονται συνήθως στο μπάρ – παρέα 2 ατόμων- παραγγέλνουν ποτά, ακριβά συνήθως, και πηγαίνουν έξω από το κατάστημα για να καπνίσουν φορώντας και τα μπουφάν τους λόγω του κρύου. Αυτό επαναλαμβάνεται δύο με τρείς φορές για να μην υποπτευθεί τίποτα κανείς. Έπειτα, και αφού έχουν πιεί αρκετά ποτά βγαίνουν για να καπνίσουν… και δεν ξαναγυρνούν ποτέ για να πληρώσουν. Μάλιστα όπως ανέφεραν για να μην υποπτευθεί κανείς κάτι, αφήνουν τα ποτά τους στη μέση.

«Δεν μπορείς να τους πεις κάτι»
Καταστηματάρχες εξηγώντας την εμφάνιση του νέου είδους «εξαπάτησης» ανέφεραν ότι λόγω ψύχους, είναι λογικό κάποιος να πάρει το μπουφάν του προκειμένου να βγει να καπνίσει εκτός του καταστήματος. Παράλληλα είπαν ότι δεν μπορείς να απαγορεύσεις και στον άλλο της «παρέας» να βγει και αυτός προκειμένου να καπνίσει.

«Το έχω κάνει αρκετές φορές»
Μάλιστα, άτομο που έχει φύγει από κατάστημα χωρίς να πληρώσει με το πρόσχημα πως πάει να κάνει τσιγάρο μίλησε στο TyposThes και ανέφερε ότι έχει χρησιμοποιήσει τη συγκεκριμένη μέθοδο αρκετές φορές και δεν τον αντιλήφθηκε κανείς.
https://www.policenews.eu/64995/antikap ... ssaloniki/


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40796
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 06 Δεκ 2019, 22:38

The Rebel έγραψε:
06 Δεκ 2019, 18:10
04/12/2019
Αντικαπνιστικός: Νέο κόλπο τζαμπατζήδων σε καφέ – μπαρ στη Θεσσαλονίκη.

[img]https://i.postimg.cc/XJZsvDDb/imag ... .jpg[/img]
Του Μιχαήλ Λιάπη

Βγαίνουν από τα μπαρ για να καπνίσουν και γίνονται… καπνός – Πονοκέφαλος για ιδιοκτήτες καταστημάτων.
Το ένα χαστούκι μετά το άλλο τρώνε οι ιδιοκτήτες καφέ μπαρ του κέντρου της πόλης της Θεσσαλονίκης. Πρώτα, με την εφαρμογή του αντικαπνιστικού νόμου που είδαν την πελατείας τους να μειώνεται αισθητά και τώρα με τους… «τζαμπατζήδες» καπνιστές.

Καταστηματάρχες του κέντρου της πόλης της Θεσσαλονίκης που μίλησαν στο TyposThes έκαναν λόγο για την εμφάνιση ενός νέου είδους «τζαμπατζή» του… «καπνιστή πιστολέρο». Όπως εξήγησαν, με την εφαρμογή του αντικαπνιστικού νόμου, αυξήθηκαν και αυτοί που φεύγουν χωρίς να πληρώσουν.

Η μέθοδος του «καπνιστή πιστολέρο»
Όπως χαρακτηριστικά ανέφεραν, οι «τζαμπατζήδες» έρχονται στο κατάστημα, κάθονται συνήθως στο μπάρ – παρέα 2 ατόμων- παραγγέλνουν ποτά, ακριβά συνήθως, και πηγαίνουν έξω από το κατάστημα για να καπνίσουν φορώντας και τα μπουφάν τους λόγω του κρύου. Αυτό επαναλαμβάνεται δύο με τρείς φορές για να μην υποπτευθεί τίποτα κανείς. Έπειτα, και αφού έχουν πιεί αρκετά ποτά βγαίνουν για να καπνίσουν… και δεν ξαναγυρνούν ποτέ για να πληρώσουν. Μάλιστα όπως ανέφεραν για να μην υποπτευθεί κανείς κάτι, αφήνουν τα ποτά τους στη μέση.

«Δεν μπορείς να τους πεις κάτι»
Καταστηματάρχες εξηγώντας την εμφάνιση του νέου είδους «εξαπάτησης» ανέφεραν ότι λόγω ψύχους, είναι λογικό κάποιος να πάρει το μπουφάν του προκειμένου να βγει να καπνίσει εκτός του καταστήματος. Παράλληλα είπαν ότι δεν μπορείς να απαγορεύσεις και στον άλλο της «παρέας» να βγει και αυτός προκειμένου να καπνίσει.

«Το έχω κάνει αρκετές φορές»
Μάλιστα, άτομο που έχει φύγει από κατάστημα χωρίς να πληρώσει με το πρόσχημα πως πάει να κάνει τσιγάρο μίλησε στο TyposThes και ανέφερε ότι έχει χρησιμοποιήσει τη συγκεκριμένη μέθοδο αρκετές φορές και δεν τον αντιλήφθηκε κανείς.
https://www.policenews.eu/64995/antikap ... ssaloniki/


[img]https://i.postimg.cc/D0R0Tm4h/tumb ... .gif[/img]
Ψευταράδες ολκής. Δεν υπάρχει μαγαζί του κέντρου που να μην σου ζητάνε να πληρώσεις με το που φέρνουν τον καφέ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8194
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 06 Δεκ 2019, 23:59

Feindflug έγραψε:
02 Δεκ 2019, 21:44
the comet the course the tail έγραψε:
02 Δεκ 2019, 21:30
Airman68 έγραψε:
02 Δεκ 2019, 21:30


Γιατί όσοι δεν καπνίζουν δεν πίνουν κιόλας;
γιατί είναι φλωρούμπες :102:
Εγω ρε τύποι, πίνω περισσότερο τώρα που το έκοψα (γύρω στο 6μηνο).

Με το τσιγάρο, ένα ποτό κρατούσε παραπάνω ώρα. Τώρα, το πίνω πολύ πιο γρήγορα.

.

Μήπως νά δοκίμαζες μέ γλειφιτζούρια ;;; .. :a108:

Σε τελικό στάδιο ....συστήνεται πιπίλα...... .:102:



.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 07 Δεκ 2019, 00:17

Στο Αμβούργο πάντως καπνίζεις στα μπαρ. Δεν είμαστε βλαμένοι.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14579
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 07 Δεκ 2019, 00:23

Αρχίστε να μασάτε καπνό. Κυκλοφορεί σε μικρά τεμάχια τυλιγμένα σε σακουλάκια σαν εκείνα από το τσάι. Το έκανα παλιά για ένα διάστημα. Το μόνο πρόβλημα είναι πως χρειάζεται να έχεις παραδίπλα ένα πτυελοδοχειο, όπως στην Άγρια Δύση.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40796
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 07 Δεκ 2019, 01:08

Cavaliere έγραψε:
07 Δεκ 2019, 00:17
Στο Αμβούργο πάντως καπνίζεις στα μπαρ. Δεν είμαστε βλαμένοι.
Δεν ξέρω γιατί έχεις βαλθεί να μας πείσεις ότι οι Γερμανοί είναι τριτοκοσμικοί.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21187
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 07 Δεκ 2019, 01:11

zteo έγραψε:
03 Δεκ 2019, 10:13
Εγω παλι εχω μια συμβιβαστικη λυση.Τα μαγαζια να επιλεξουν μια απο τις τρεις κατηγοριες.
1.Μαγαζια οπου θα απαγορευεται το καπνισμα.
2.Μαγαζια οπου θα επιτρεπεται το καπνισμα και θα πληρωνουν φορο καπνισματος.
3.Σε μαγαζια ντεμι οπου θα απαγορευεται το καπνισμα ΠΣΚ και θα πληρωνουν τον μισο φορο καπνισματος.
Ετσι ολοι θα ειμαστε ευχαριστημενοι ο νομος ειναι ποιο ευκολο να εφαρμοστει και θα αποφερει και εσοδα στο κρατος. :8)
Στηρίζω. Δεν μπορεί να θεωρούνται νόμιμα τα χασισομάγαζα στο Άμστερνταμ και να μην επιτρέπεται η δημιουργία καπνομάγαζων στην Ελλάδα.
Επίσης θα είναι ένα μεγάλο έσοδο για το κράτος το έσοδο από τα καταστήματα που θα επιλέξουν να πληρώνουν φόρο καπνίσματος.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 07 Δεκ 2019, 01:32

hellegennes έγραψε:
07 Δεκ 2019, 01:08
Cavaliere έγραψε:
07 Δεκ 2019, 00:17
Στο Αμβούργο πάντως καπνίζεις στα μπαρ. Δεν είμαστε βλαμένοι.
Δεν ξέρω γιατί έχεις βαλθεί να μας πείσεις ότι οι Γερμανοί είναι τριτοκοσμικοί.
Λες και δεν θα την έλεγες.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10068
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 07 Δεκ 2019, 02:13

Cavaliere έγραψε:
07 Δεκ 2019, 00:17
Στο Αμβούργο πάντως καπνίζεις στα μπαρ. Δεν είμαστε βλαμένοι.
Να, γράφεις κάτι τέτοια και μετά παρεξηγείσαι όταν σου λένε για το διαβατήριό σου.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 07 Δεκ 2019, 02:39

vagabondo έγραψε:
07 Δεκ 2019, 02:13
Cavaliere έγραψε:
07 Δεκ 2019, 00:17
Στο Αμβούργο πάντως καπνίζεις στα μπαρ. Δεν είμαστε βλαμένοι.
Να, γράφεις κάτι τέτοια και μετά παρεξηγείσαι όταν σου λένε για το διαβατήριό σου.
Το διαβατήριό μου στον κώλο τους, έκανα 2 χρόνια θητεία στον Έβρο, και τους γαμώ. Όποιος μου το ξαναπεί θα του γαμήσω το σπίτι.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10166
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 07 Δεκ 2019, 02:43

hellegennes έγραψε:
06 Δεκ 2019, 22:38
The Rebel έγραψε:
06 Δεκ 2019, 18:10
04/12/2019
Αντικαπνιστικός: Νέο κόλπο τζαμπατζήδων σε καφέ – μπαρ στη Θεσσαλονίκη.

[img]https://i.postimg.cc/XJZsvDDb/imag ... .jpg[/img]
Του Μιχαήλ Λιάπη

Βγαίνουν από τα μπαρ για να καπνίσουν και γίνονται… καπνός – Πονοκέφαλος για ιδιοκτήτες καταστημάτων.
Το ένα χαστούκι μετά το άλλο τρώνε οι ιδιοκτήτες καφέ μπαρ του κέντρου της πόλης της Θεσσαλονίκης. Πρώτα, με την εφαρμογή του αντικαπνιστικού νόμου που είδαν την πελατείας τους να μειώνεται αισθητά και τώρα με τους… «τζαμπατζήδες» καπνιστές.

Καταστηματάρχες του κέντρου της πόλης της Θεσσαλονίκης που μίλησαν στο TyposThes έκαναν λόγο για την εμφάνιση ενός νέου είδους «τζαμπατζή» του… «καπνιστή πιστολέρο». Όπως εξήγησαν, με την εφαρμογή του αντικαπνιστικού νόμου, αυξήθηκαν και αυτοί που φεύγουν χωρίς να πληρώσουν.

Η μέθοδος του «καπνιστή πιστολέρο»
Όπως χαρακτηριστικά ανέφεραν, οι «τζαμπατζήδες» έρχονται στο κατάστημα, κάθονται συνήθως στο μπάρ – παρέα 2 ατόμων- παραγγέλνουν ποτά, ακριβά συνήθως, και πηγαίνουν έξω από το κατάστημα για να καπνίσουν φορώντας και τα μπουφάν τους λόγω του κρύου. Αυτό επαναλαμβάνεται δύο με τρείς φορές για να μην υποπτευθεί τίποτα κανείς. Έπειτα, και αφού έχουν πιεί αρκετά ποτά βγαίνουν για να καπνίσουν… και δεν ξαναγυρνούν ποτέ για να πληρώσουν. Μάλιστα όπως ανέφεραν για να μην υποπτευθεί κανείς κάτι, αφήνουν τα ποτά τους στη μέση.

«Δεν μπορείς να τους πεις κάτι»
Καταστηματάρχες εξηγώντας την εμφάνιση του νέου είδους «εξαπάτησης» ανέφεραν ότι λόγω ψύχους, είναι λογικό κάποιος να πάρει το μπουφάν του προκειμένου να βγει να καπνίσει εκτός του καταστήματος. Παράλληλα είπαν ότι δεν μπορείς να απαγορεύσεις και στον άλλο της «παρέας» να βγει και αυτός προκειμένου να καπνίσει.

«Το έχω κάνει αρκετές φορές»
Μάλιστα, άτομο που έχει φύγει από κατάστημα χωρίς να πληρώσει με το πρόσχημα πως πάει να κάνει τσιγάρο μίλησε στο TyposThes και ανέφερε ότι έχει χρησιμοποιήσει τη συγκεκριμένη μέθοδο αρκετές φορές και δεν τον αντιλήφθηκε κανείς.
https://www.policenews.eu/64995/antikap ... ssaloniki/


[img]https://i.postimg.cc/D0R0Tm4h/tumb ... .gif[/img]
Ψευταράδες ολκής. Δεν υπάρχει μαγαζί του κέντρου που να μην σου ζητάνε να πληρώσεις με το που φέρνουν τον καφέ.
Κοιτα τύπε . καταρχην το αρθρο μιλάει για ποτα . ( λεπτομερεια βεβαια ) Κατα δευτερο ομως και σημαντικο λεει πως τα ατομα που εφαρμοζουν την τακτικη του πιστολιερο ειναι διαβασμενα . Δλδ καθονται στο μπαρ . τι γινεται στο μπαρ ? στο μπαρ δε πληρωνεις κατευθειαν στο 99.9 των μαγαζιων . Γιατι δε μεσολαβει σερβιτορος και γιατι ειναι μικροτερος χωρος - ευκολοτερα ελεγξιμος . Στο εχω ξαναπει καπου αλλου να μην εισαι απολυτος (για πραγματα που δε γνωριζεις ) . Θα μεινεις ανυπαντρος .

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10068
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 07 Δεκ 2019, 02:47

Cavaliere έγραψε:
07 Δεκ 2019, 02:39
vagabondo έγραψε:
07 Δεκ 2019, 02:13
Cavaliere έγραψε:
07 Δεκ 2019, 00:17
Στο Αμβούργο πάντως καπνίζεις στα μπαρ. Δεν είμαστε βλαμένοι.
Να, γράφεις κάτι τέτοια και μετά παρεξηγείσαι όταν σου λένε για το διαβατήριό σου.
Το διαβατήριό μου στον κώλο τους, έκανα 2 χρόνια θητεία στον Έβρο, και τους γαμώ. Όποιος μου το ξαναπεί θα του γαμήσω το σπίτι.
:lol:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο αντικαπνιστικός νόμος έφερε μείωση 40% στον τζίρο των καταστημάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 07 Δεκ 2019, 02:54

vagabondo έγραψε:
07 Δεκ 2019, 02:47
Cavaliere έγραψε:
07 Δεκ 2019, 02:39
vagabondo έγραψε:
07 Δεκ 2019, 02:13


Να, γράφεις κάτι τέτοια και μετά παρεξηγείσαι όταν σου λένε για το διαβατήριό σου.
Το διαβατήριό μου στον κώλο τους, έκανα 2 χρόνια θητεία στον Έβρο, και τους γαμώ. Όποιος μου το ξαναπεί θα του γαμήσω το σπίτι.
:lol:
Ε,μα τι ήθελες να σε απαντήσω. :lol:
Ordem e Progresso.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών