"Νερακι"περασε αυτη η δεκαετια

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7882
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: "Νερακι"περασε αυτη η δεκαετια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 05 Δεκ 2019, 08:25

Περισσότερο το βλέπω στις ανιψιές μου που από μωρά οι τρεις έγιναν ολόκληρες δεσποινίδες. Το μωρό που έβλεπα σαν εχθές για εμένα, έγινε ολόκληρη κοπέλα.
Εγώ είμαι αθάνατη. Ότι και να κάνω αυτό δεν αλλάζει. Εκτός από έγκλημα βέβαια (πράγμα που κάνουν κατά κόρον οι θνητοί). Οπότε δεν με απασχολούν οι φιλοσοφικές αναζητήσεις των θνητών. :003:

the comet the course the tail

Re: "Νερακι"περασε αυτη η δεκαετια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 05 Δεκ 2019, 08:52

για μένα σαν νεράκι πέρασαν τα 4 τελευταία χρόνια. ούτε που κατάλαβα. :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών