Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Ιαν 2020, 13:44

hellegennes έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:39
Athos έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:28
μα αυτό λέω, με το βάρος που του έδωσες το έκανες σοκ.
Αυτή σοκαρίστηκε γιατί περίμενε κάτι πιο... μικρό. Της μίλησα, της εξήγησα, προσπάθησα να την καθησυχάσω, αλλά μάταια.
:smt005::smt005:

Προς Θεού δεν σε αμφισβητώ μην παρεξηγηθω αλλά όπως το είπες μ' επνιξες :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8749
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 20 Ιαν 2020, 13:47

hellegennes έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:42

Με αυτά που έχεις πει μέχρι τώρα, καταλήγω στο συμπέρασμα ότι είτε έχεις απολαύσει όλες τις φορές που έχεις κάνει σεξ και έμενες πάντα ευχαριστημένη είτε όχι και κατά συνέπεια σταματούσες στην μέση του σεξ λέγοντας «άσ' το, δεν το 'χεις».
καλέ μου χάρη κάνεις σε κάποιον συνοδεύοντάς τον σε μια κοινωνική
εκδήλωση, επειδή δεν γίνεται ας πούμε να πάει ασυνόδευτος

δηλαδή, σε υποχρεώσεις κάνουμε χάρες, όχι σε ζητήματα απόλαυσης





και ναι, έχω την ικανότητα να απολαμβάνω σχεδόν οτιδήποτε κάνω με τον
αγαπημένο μου, όχι για τους λόγους που θα αντιλαμβανόταν ο καθένας ωστόσο
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 20 Ιαν 2020, 13:49

Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:31
Σώπα! Εσύ να έχεις ακούσιες μηχανικές βλάβες γιατί θυμήθηκες την θεία σου την Ευτέρπη με αποτέλεσμα να πέφτει το σύστημα αλλά η άλλη να μην έχει δικαίωμα να αισθανθεί ότι δεν θέλει να συνεχίσει. Τι μας λες!
Ναι... κοίτα. Δεν έχω θεία Ευτέρπη, δεν υπάρχει ούτε μία στο δεκάκις εκατομμύριο να σκεφτώ κάποια θεία μου την ώρα του σεξ ούτε υπάρχει περίπτωση να σου πέσει ξαφνικά στην ώρα του σεξ αν δεν έχεις σοβαρό ανδρολογικό πρόβλημα. Το πέος έρχεται σε στύση είτε με σεξουαλική διέγερση είτε απλώς με μηχανική παλινδρόμηση και κατ' επέκταση είναι αδύνατον να σου πέσει όσο βρίσκεται σε κίνηση.

Αυτά είναι βασικά μαθήματα ανατομίας που στην ηλικία σου θα έπρεπε να ξέρεις. Για τον ίδιο λόγο δεν σημαίνει πως αν το πέος βρίσκεται σε στύση ο άντρας απολαμβάνει την διαδικασία ή βρίσκεται σε σεξουαλική διέγερση.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 20 Ιαν 2020, 13:52

νύχτα έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:47
hellegennes έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:42

Με αυτά που έχεις πει μέχρι τώρα, καταλήγω στο συμπέρασμα ότι είτε έχεις απολαύσει όλες τις φορές που έχεις κάνει σεξ και έμενες πάντα ευχαριστημένη είτε όχι και κατά συνέπεια σταματούσες στην μέση του σεξ λέγοντας «άσ' το, δεν το 'χεις».
καλέ μου χάρη κάνεις σε κάποιον συνοδεύοντάς τον σε μια κοινωνική
εκδήλωση, επειδή δεν γίνεται ας πούμε να πάει ασυνόδευτος

δηλαδή, σε υποχρεώσεις κάνουμε χάρες, όχι σε ζητήματα απόλαυσης

και ναι, έχω την ικανότητα να απολαμβάνω σχεδόν οτιδήποτε κάνω με τον
αγαπημένο μου, όχι για τους λόγους που θα αντιλαμβανόταν ο καθένας ωστόσο
Άρα δεν το έχεις κάνει ποτέ αυτό. Να πεις «σταματάω γιατί δεν το απολαμβάνω». Και άρα έχεις απολαύσει κάθε φορά που έχεις κάνει σεξ.

Είσαι εξαιρετικά τυχερή, λοιπόν. Ούτε σε άντρες συμβαίνει αυτό.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 20 Ιαν 2020, 13:54

Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:44
hellegennes έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:39
Athos έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:28
μα αυτό λέω, με το βάρος που του έδωσες το έκανες σοκ.
Αυτή σοκαρίστηκε γιατί περίμενε κάτι πιο... μικρό. Της μίλησα, της εξήγησα, προσπάθησα να την καθησυχάσω, αλλά μάταια.
:smt005::smt005:

Προς Θεού δεν σε αμφισβητώ μην παρεξηγηθω αλλά όπως το είπες μ' επνιξες :smt005:
Δεν ξέρω, μπορεί κάποια φίλη της να της είπε «μην τρομάζεις απ' αυτά που βλέπεις σε τσόντες, ο μέσος όρος είναι πολύ πιο μικρός» και να είχε λανθασμένες προσδοκίες.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 20 Ιαν 2020, 13:54

Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 12:50
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 12:35
Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 11:28


Δεν σε υποχρεώνει κανείς να συνευρεθεις μαζί της :102:
Είναι ... μάγισσες και κάνουν μαγικά κόλπα με τα οποία αποπλανούν εμας τους ..αγνούς τίμιους ηθικούς άνδρες !!! :smt005:
Κόρες της Εύας .. :003:
Αμαν βρε ΑΙΝΕΙΑΝ κι εσύ σημερα.
Δεν έχεις ακούσει .. υπερήλικες γιαγιάδες από το χωριό να μιλάνε για τις πτανες γυναίκες που έχουν βάλει στο μάτι να ξελογιασουν και να απαντήσουν τα αγόρια τους και τους κάνουν μαγικά ξόρκια για να το πετύχουν ; :smt005::003:

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8749
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 20 Ιαν 2020, 13:54

hellegennes έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:52
Άρα δεν το έχεις κάνει ποτέ αυτό. Να πεις «σταματάω γιατί δεν το απολαμβάνω». Και άρα έχεις απολαύσει κάθε φορά που έχεις κάνει σεξ.

Είσαι εξαιρετικά τυχερή, λοιπόν. Ούτε σε άντρες συμβαίνει αυτό.
σ ευχαριστώ, δεν είμαι τυχερή, έχω εξαιρετικά φίλτρα
[πλην ελαχίστων εξαιρέσεων που δεν αφορούσαν την σεξουαλική πράξη καθεαυτή]
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Ιαν 2020, 13:56

hellegennes έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:49
Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:31
Σώπα! Εσύ να έχεις ακούσιες μηχανικές βλάβες γιατί θυμήθηκες την θεία σου την Ευτέρπη με αποτέλεσμα να πέφτει το σύστημα αλλά η άλλη να μην έχει δικαίωμα να αισθανθεί ότι δεν θέλει να συνεχίσει. Τι μας λες!
Ναι... κοίτα. Δεν έχω θεία Ευτέρπη, δεν υπάρχει ούτε μία στο δεκάκις εκατομμύριο να σκεφτώ κάποια θεία μου την ώρα του σεξ ούτε υπάρχει περίπτωση να σου πέσει ξαφνικά στην ώρα του σεξ αν δεν έχεις σοβαρό ανδρολογικό πρόβλημα. Το πέος έρχεται σε στύση είτε με σεξουαλική διέγερση είτε απλώς με μηχανική παλινδρόμηση και κατ' επέκταση είναι αδύνατον να σου πέσει όσο βρίσκεται σε κίνηση.

Αυτά είναι βασικά μαθήματα ανατομίας που στην ηλικία σου θα έπρεπε να ξέρεις. Για τον ίδιο λόγο δεν σημαίνει πως αν το πέος βρίσκεται σε στύση ο άντρας απολαμβάνει την διαδικασία ή βρίσκεται σε σεξουαλική διέγερση.
Ναι λέμε στην περίπτωση που πέσει ρε αδερφέ. Ή ακόμα χειρότερα αν δεν έχει καλή στύση; Η του πέσει; Ή δεν σηκωνεται καν; Τον περιμένει ο διάδρομος ε;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Ιαν 2020, 13:57

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:54
Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 12:50
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 12:35


Είναι ... μάγισσες και κάνουν μαγικά κόλπα με τα οποία αποπλανούν εμας τους ..αγνούς τίμιους ηθικούς άνδρες !!! :smt005:
Κόρες της Εύας .. :003:
Αμαν βρε ΑΙΝΕΙΑΝ κι εσύ σημερα.
Δεν έχεις ακούσει .. υπερήλικες γιαγιάδες από το χωριό να μιλάνε για τις πτανες γυναίκες που έχουν βάλει στο μάτι να ξελογιασουν και να απαντήσουν τα αγόρια τους και τους κάνουν μαγικά ξόρκια για να το πετύχουν ; :smt005::003:
Ναι αλλά έλεγαν πως υπήρχαν και οι νεραϊδες :vp5:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 20 Ιαν 2020, 14:01

Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:57
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:54
Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 12:50


Αμαν βρε ΑΙΝΕΙΑΝ κι εσύ σημερα.
Δεν έχεις ακούσει .. υπερήλικες γιαγιάδες από το χωριό να μιλάνε για τις πτανες γυναίκες που έχουν βάλει στο μάτι να ξελογιασουν και να απαντήσουν τα αγόρια τους και τους κάνουν μαγικά ξόρκια για να το πετύχουν ; :smt005::003:
Ναι αλλά έλεγαν πως υπήρχαν και οι νεραϊδες :vp5:
Εκείνη την εποχή ..αυτό πέρναγε ως δικαιολογία
Αν ξεμοναχιαζες καμία γκόμενα ..σε τίποτε σπηλιές στα βουνά και εξαφανιζοσουν για μέρες από το σπίτι σου παντρεμένος άνθρωπος ..μπορουσες να ισχυριστεις ότι σε έκλεψαν οι νεράιδες
Σήμερα εάν ως παντρεμμενος ανθρωπος πεις τέτοια δικαιολογία στην γυναίκα σου .. :a040:

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 20 Ιαν 2020, 14:11

Ασέβαστος έγραψε:
20 Ιαν 2020, 12:57
stargazer έγραψε:
20 Ιαν 2020, 10:23
Σε πρακτικό επίπεδο έχει συμβεί κάτι τέτοιο σε χρήστη του φόρουμ; Είναι συχνό το φαινόμενο;

Να μας πει τι έγινε και πως το αντιμετώπισε δηλαδή. Γιατί οι ιστορίες που αναφέρθηκαν είναι από αμφίβολου αξιοπιστίας πηγές και τραβηγμένες απ τα μαλλιά.

Σε μένα δεν έχει συμβεί ποτέ ας πούμε και έχω κάνει πολύ δρόμο, μήπως είναι αστικός μύθος;

Δεν αναφέρομαι εννοείται σε βιασμό, αλλά σε αυτό της διακοπής συνουσίας λόγω αλλαγής διάθεσης

το εχω κανει. ημανε σουρωμενος, πεσαμε στο κρεβατι αρχισαμε τα προκαταρκτικα, πηγε για κατουρημα και μολις γυρισε ημουν κοιμισμενος. και μαλιστα ηταν εφημερη σχεση, δεν το ειχαμε ξανακανει και την επομενη εφυγα και τελικα δεν το καναμε ποτε. ειναι και στη σαλονικη ρε γμτ και πεφτει πολυ μακρια για να παω να επανορθωσω. αργυρω αν διαβαζεις αυτο το μυνημα σου ζητω ταπεινα συγνωμη. :a040:

μου το εχουν κανει. με ξαπλωσε, με εγδυσε, γδυθηκε, ρουφηξε, καβαλησε τη μπαρα και αμεσως μετα ξεκαβαλησε επεσε διπλα και αρχισε να κλαιει. :102: ειχε λεει δεσμο και τελικα αποφασισε οτι δεν πρεπει να του το κανει αυτο και λοιπα... :e040:

ειμαι σιγουρος οτι θα εχουν υπαρξει και αλλα περιστατικα, αλλα μικιος επινα πολυ και εχω μεγαλα κενα μνημης απο τα περισσοτερα πηδηματα της εποχης.
:lol:

Θα εστιάσω πάντως στο γεγονός ότι δεν τις βίασες

Πως και έτσι, αφού απ ότι καταλαβαίνω δεν είχες ενημερωθεί για το πρόβλημα της πατριαρχίας μέχρι πρόσφατα

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 20 Ιαν 2020, 14:11

Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:56
hellegennes έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:49
Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:31
Σώπα! Εσύ να έχεις ακούσιες μηχανικές βλάβες γιατί θυμήθηκες την θεία σου την Ευτέρπη με αποτέλεσμα να πέφτει το σύστημα αλλά η άλλη να μην έχει δικαίωμα να αισθανθεί ότι δεν θέλει να συνεχίσει. Τι μας λες!
Ναι... κοίτα. Δεν έχω θεία Ευτέρπη, δεν υπάρχει ούτε μία στο δεκάκις εκατομμύριο να σκεφτώ κάποια θεία μου την ώρα του σεξ ούτε υπάρχει περίπτωση να σου πέσει ξαφνικά στην ώρα του σεξ αν δεν έχεις σοβαρό ανδρολογικό πρόβλημα. Το πέος έρχεται σε στύση είτε με σεξουαλική διέγερση είτε απλώς με μηχανική παλινδρόμηση και κατ' επέκταση είναι αδύνατον να σου πέσει όσο βρίσκεται σε κίνηση.

Αυτά είναι βασικά μαθήματα ανατομίας που στην ηλικία σου θα έπρεπε να ξέρεις. Για τον ίδιο λόγο δεν σημαίνει πως αν το πέος βρίσκεται σε στύση ο άντρας απολαμβάνει την διαδικασία ή βρίσκεται σε σεξουαλική διέγερση.
Ναι λέμε στην περίπτωση που πέσει ρε αδερφέ. Ή ακόμα χειρότερα αν δεν έχει καλή στύση; Η του πέσει; Ή δεν σηκωνεται καν; Τον περιμένει ο διάδρομος ε;
Ξαναγυρνάς στο πριν. Μιλάμε για πάνω στην πράξη. Σε λίγο θα με γυρίσεις πίσω στο μπαράκι. :lol:
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32748
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Ιαν 2020, 14:14

hellegennes έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:25
Naida έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:20
Δηλαδή αν σας πέσει και δεν σας σηκώνεται θα είστε απλά μαλάκες. Και θα σας πεταμε έξω από τη πόρτα να ντυθείτε στον διάδρομο.
Δεν μιλάμε για ακούσιες μηχανικές βλάβες. Μιλάμε για εθελούσια έξοδο.
ε, καλα τοτε, και γιατι να μην ονομασουμε την εθελουσια εξοδο εκουσια εγκεφαλικη βλαβη;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32748
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Ιαν 2020, 14:16

blackpaint έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:43
Ασέβαστος έγραψε:
20 Ιαν 2020, 11:41
Naida έγραψε:
19 Ιαν 2020, 11:55

Όταν πω στοπ, δεν παύει η συναίνεση; Την έχει ες αεί;
το μιλησαμε και το συμφωνησαμε αυτο νωριτερα. εχει να κανει με τη στιγμη που λες στοπ. ειπαμε π.χ. οτι στο τελευταιο λεπτο, δεν εχει στοπ. ακομη κι αν μπει στο δωματιο ο αντρας σου ο χασαπης με τον μπαλντα υψωμενο, στοπ δεν εχει. :003:

και απο τη στιγμη που καβαλησες το καβλι με τη θεληση σου, βιασμος δεν υπαρχει. αν πεις στοπ καλο σωστο και τιμιο θα ηταν να σταματησει, αλλα κι αν δεν το κανει, για βιαστης δεν θα καταδικαστει.
κατσε ρε φιλε, κι αν ποναει; Ουτε εκει δεν μπορεις να σταματησεις;
μπορεις, και πρεπει.

αλλα αν δεν το κανεις, δε βλεπω πως μπορεις να καταδικαστεις για βιασμο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 20 Ιαν 2020, 14:26

Ασέβαστος έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:16
blackpaint έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:43
Ασέβαστος έγραψε:
20 Ιαν 2020, 11:41


το μιλησαμε και το συμφωνησαμε αυτο νωριτερα. εχει να κανει με τη στιγμη που λες στοπ. ειπαμε π.χ. οτι στο τελευταιο λεπτο, δεν εχει στοπ. ακομη κι αν μπει στο δωματιο ο αντρας σου ο χασαπης με τον μπαλντα υψωμενο, στοπ δεν εχει. :003:

και απο τη στιγμη που καβαλησες το καβλι με τη θεληση σου, βιασμος δεν υπαρχει. αν πεις στοπ καλο σωστο και τιμιο θα ηταν να σταματησει, αλλα κι αν δεν το κανει, για βιαστης δεν θα καταδικαστει.
κατσε ρε φιλε, κι αν ποναει; Ουτε εκει δεν μπορεις να σταματησεις;
μπορεις, και πρεπει.

αλλα αν δεν το κανεις, δε βλεπω πως μπορεις να καταδικαστεις για βιασμο.
αρα ειναι οκ να μην σταματας; η θα πρεπε να επαφιεται μονο στην δικη σου καλη θεληση; και στην τελικη, πως μπορει να προστατευτει μια γυναικα απο καποιον που δεν παιρνει απο λογια και που θα της προξενησει πονο και ισως καποιο τραυματισμο;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών