Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Ιαν 2020, 12:55

hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:33
Dwarven Blacksmith έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:29

Κάθε που φορά που βάζετε εισαγωγικά στον βιασμό, δημιουργείται και ένας βιαστής.
Αααα! Έτσι γεννιούνται οι βιαστές;

Ποιος μαλάκας επινόησε τα εισαγωγικά, να μην γαμήσω το σύμπαν; :011:
αμα το γαμησεις θα εισαι βιαστης. οχι, συγνωμη, "βιαστης"

μολις προσθεσα εναν.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 23 Ιαν 2020, 12:57

Dwarven Blacksmith έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:29
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
23 Ιαν 2020, 10:11
Το όλο μπερδεμα γίνεται γιατί μπερδεύουμε τον βιασμό χωρίς εισαγωγικά με τον "βιασμό" με εισαγωγικά και τον βιαστή χωρίς εισαγωγικά με τον "βιαστή" με εισαγωγικά ..
Κάθε που φορά που βάζετε εισαγωγικά στον βιασμό, δημιουργείται και ένας βιαστής.
Που δεν είναι ψυχακιας, δεν ειναι ανώμαλος, απλά με όσα εισπράττει από τον κοινωνικό του περίγυρο έχει πειστεί ότι για το Χ ή τον Ψ λόγο που υποκαθιστά τη συναίνεση, του οφείλουν σεξ.
Και φυσικά πιστεύει ακράδαντα ότι όποια τον καταγγείλει, είναι αυτή ψυχακιας και ανώμαλη.
Aυτος που περιγράφεις είναι ψυχάκιας

Δηλαδή αν αυτό είναι που εισπράττει απ τον κοινωνικό του περίγυρο και όχι αυτό που εισπράτουν όλοι οι υπόλοιποι, σίγουρα υπάρχει ψυχοπαθολογία.

Και ένας ψυχασθενής δεν γίνεται έτσι μέσω εκπαίδευσης αλλά από τραυματικές εμπειρίες η, αν θες εναλλακτικά, από λάθος ανάπτυξη του εγκεφάλου

Δεν ξέρω τι πιστεύετε εκεί έξω, αλλά αυτό δεν φτιάχνει με μπλα μπλα. Ούτε καν με ψυχοθεραπεία. Θέλει φάρμακα, ψυχοθεραπεία και εγκλεισμό σε ίδρυμα για πολλά χρόνια (και αν)

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Ιαν 2020, 12:58

hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:32
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:29
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:17


Αν κυκλοφορείς εσύ με τα βυζιά απέξω δεν είσαι ανώμαλη, αλλά εγώ είμαι. Ενδιαφέρουσα, μη σεξιστική, προσέγγιση.
Δεν ειναι το ίδιο :102:
Με ενδιαφέρει η εξήγησή σου. Γιατί;
Τα βυζια δεν είναι αναπαραγωγικο όργανο. Μπορείς κάλλιστα να δεις μια μητέρα να θηλάζει το μωράκι της.


Ουυυυπς. Ξέχασα. Κι αυτό νομίζω είναι μη επιτρεπτό γιατί προκαλεί.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23211
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 23 Ιαν 2020, 13:01

Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:58
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:32
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:29


Δεν ειναι το ίδιο :102:
Με ενδιαφέρει η εξήγησή σου. Γιατί;
Τα βυζια δεν είναι αναπαραγωγικο όργανο. Μπορείς κάλλιστα να δεις μια μητέρα να θηλάζει το μωράκι της.


Ουυυυπς. Ξέχασα. Κι αυτό νομίζω είναι μη επιτρεπτό γιατί προκαλεί.
Ντυθείτε όπως θέλετε και θηλάστε όπου θέλετε. Ετσι κι αλλιώς με κάτι παρακμιακά τζιν κυκλοφορείτε οι περισσότερες :003:
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29723
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Ιαν 2020, 13:02

Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:58
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:32
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:29


Δεν ειναι το ίδιο :102:
Με ενδιαφέρει η εξήγησή σου. Γιατί;
Τα βυζια δεν είναι αναπαραγωγικο όργανο. Μπορείς κάλλιστα να δεις μια μητέρα να θηλάζει το μωράκι της.


Ουυυυπς. Ξέχασα. Κι αυτό νομίζω είναι μη επιτρεπτό γιατί προκαλεί.
Θήλαζαν οι Ελληνίδες. Μέχρι που οι μεγάλες πολυεθνικές φέρανε τις σκόνες και τα έτοιμα βρεφικά γεύματα. Μια χαρά θήλαζαν μέχρι τότε και κάποιες επέλεξαν να θηλάζουν ενώ υπάρχουν πλέον στην αγορά γάλατα όπως το hipp και το hole.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 23 Ιαν 2020, 13:03

Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:53
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:27
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 11:03


Όσο δεν πιστεύουν σε ξόρκια να φοράνε μπουργκες όμως. Ναι;
Εμείς ντυνόμαστε με μπούρκες; Ή βλέπεις συχνά άντρες να κυκλοφορούν με το 95% του σώματός τους ακάλυπτο, εκτός παραλίας;
Ε ας κυκλοφορούν όπως θέλουν :102:
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν. Για να μην παίζουμε την κολοκυθιά, απλά αποδέξου το αυτονόητο: ότι όσο πιο εύκολο είναι να καυλώσεις έναν βιαστή, τόσο πιο πιθανό είναι να σε βιάσει. Κι επειδή το προκλητικό -και όχι απλώς σέξι- ντύσιμο είναι πιο πιθανό να καυλώσει κάποιον, τόσο περισσότερο κινδυνεύεις να υπάρξεις θύμα βιασμού.

Αν εσύ, από εκεί και ύστερα θεωρείς ότι οι μόνες σου επιλογές είναι μπούρκα ή ξεβράκωτη και κάνεις πώς δεν καταλαβαίνεις τι γράφω και πετάς άσχετες μαλακίες σ' αυτά που γράφω, ε, δεν υπάρχει κανένα άλλο περιθώριο συζήτησης.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 23 Ιαν 2020, 13:06

Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:58
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:32
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:29


Δεν ειναι το ίδιο :102:
Με ενδιαφέρει η εξήγησή σου. Γιατί;
Τα βυζια δεν είναι αναπαραγωγικο όργανο. Μπορείς κάλλιστα να δεις μια μητέρα να θηλάζει το μωράκι της.


Ουυυυπς. Ξέχασα. Κι αυτό νομίζω είναι μη επιτρεπτό γιατί προκαλεί.
Αααααα για αυτό βγάζουν οι γυναίκες τα βυζιά τους σε νυχτερινές εξόδους

Μήπως δουν κάνα πεινασμένο μωράκι :lol:

Με τον κώλο τι συμβαίνει ακριβώς;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Ιαν 2020, 13:06

nowhere έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:36
Dwarven Blacksmith έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:29
Κάθε που φορά που βάζετε εισαγωγικά στον βιασμό παίζετε με το πουλάκι σας, δημιουργείται και ένας βιαστής.πεθαίνει ένα γατάκι
τοφτιαξα
Είχα μια τέτοια καρντ ποστάλ :102:

Το σωστό για να ξέρετε είναι το εξής:
Every time you play with the pitch wheel on a piano patch a kitten suffers a painful death.

Και ναι ρε είναι δικό μου αυτό, κάπως πρέπει να σταματήσουμε αυτή τη μάστιγα ε
ΣτάθηShow
, συμφωνείς;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Ιαν 2020, 13:07

[wiki][/wiki]
Alien666 έγραψε:
23 Ιαν 2020, 13:01
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:58
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:32


Με ενδιαφέρει η εξήγησή σου. Γιατί;
Τα βυζια δεν είναι αναπαραγωγικο όργανο. Μπορείς κάλλιστα να δεις μια μητέρα να θηλάζει το μωράκι της.


Ουυυυπς. Ξέχασα. Κι αυτό νομίζω είναι μη επιτρεπτό γιατί προκαλεί.
Ντυθείτε όπως θέλετε και θηλάστε όπου θέλετε. Ετσι κι αλλιώς με κάτι παρακμιακά τζιν κυκλοφορείτε οι περισσότερες :003:
Α ευχαριστούμε καλέ που μας δίνετε το οκ. Είναι πολύ σημαντικό για εμάς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 23 Ιαν 2020, 13:08

stargazer έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:57
Δεν ξέρω τι πιστεύετε εκεί έξω, αλλά αυτό δεν φτιάχνει με μπλα μπλα. Ούτε καν με ψυχοθεραπεία. Θέλει φάρμακα, ψυχοθεραπεία και εγκλεισμό σε ίδρυμα για πολλά χρόνια (και αν)
Όταν ο Dwarven Blacksmith κάνει σεξ για πρώτη φορά, ίσως αντιληφθεί ότι άνθρωπος που είναι ψυχικά υγιής έχει αισθήματα συμπόνοιας και είναι αδύνατον να χώνει το πράγμα του στην άλλην, όταν αυτή κλαίει, χτυπιέται και είναι φανερά αναστατωμένη και δυστυχισμένη, απλώς επειδή η κοινωνία τον έπεισε ότι «του οφείλεται σεξ». Δεν είναι απλώς λογικό άλμα αυτό, είναι καρακαταγάμημα της λογικής.

Το πολύ που μπορεί να συμβεί σε έναν άντρα επειδή η κοινωνία τον έπεισε ότι «του οφείλεται σεξ», είναι να γίνει σαν τον Έθνι.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Ιαν 2020, 13:09

Gherschaagk έγραψε:
23 Ιαν 2020, 13:02
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:58
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:32


Με ενδιαφέρει η εξήγησή σου. Γιατί;
Τα βυζια δεν είναι αναπαραγωγικο όργανο. Μπορείς κάλλιστα να δεις μια μητέρα να θηλάζει το μωράκι της.


Ουυυυπς. Ξέχασα. Κι αυτό νομίζω είναι μη επιτρεπτό γιατί προκαλεί.
Θήλαζαν οι Ελληνίδες. Μέχρι που οι μεγάλες πολυεθνικές φέρανε τις σκόνες και τα έτοιμα βρεφικά γεύματα. Μια χαρά θήλαζαν μέχρι τότε και κάποιες επέλεξαν να θηλάζουν ενώ υπάρχουν πλέον στην αγορά γάλατα όπως το hipp και το hole.
Και τώρα θηλάζουν :D
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 23 Ιαν 2020, 13:09

hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 13:08
stargazer έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:57
Δεν ξέρω τι πιστεύετε εκεί έξω, αλλά αυτό δεν φτιάχνει με μπλα μπλα. Ούτε καν με ψυχοθεραπεία. Θέλει φάρμακα, ψυχοθεραπεία και εγκλεισμό σε ίδρυμα για πολλά χρόνια (και αν)
άνθρωπος που είναι ψυχικά υγιής έχει αισθήματα συμπόνοιας και είναι αδύνατον να χώνει το πράγμα του στην άλλην, όταν αυτή κλαίει, χτυπιέται και είναι φανερά αναστατωμένη και δυστυχισμένη, απλώς επειδή η κοινωνία τον έπεισε ότι «του οφείλεται σεξ». Δεν είναι απλώς λογικό άλμα αυτό, είναι καρακαταγάμημα της λογικής.
Αυτό ακριβώς

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23211
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 23 Ιαν 2020, 13:11

hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 13:08
καρακαταγάμημα της λογικής.

Ε, LOL!!!!
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40713
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 23 Ιαν 2020, 13:11

Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:58
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:32
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:29


Δεν ειναι το ίδιο :102:
Με ενδιαφέρει η εξήγησή σου. Γιατί;
Τα βυζια δεν είναι αναπαραγωγικο όργανο.
Ναι. Και;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Ιαν 2020, 13:11

stargazer έγραψε:
23 Ιαν 2020, 13:09
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2020, 13:08
stargazer έγραψε:
23 Ιαν 2020, 12:57
Δεν ξέρω τι πιστεύετε εκεί έξω, αλλά αυτό δεν φτιάχνει με μπλα μπλα. Ούτε καν με ψυχοθεραπεία. Θέλει φάρμακα, ψυχοθεραπεία και εγκλεισμό σε ίδρυμα για πολλά χρόνια (και αν)
άνθρωπος που είναι ψυχικά υγιής έχει αισθήματα συμπόνοιας και είναι αδύνατον να χώνει το πράγμα του στην άλλην, όταν αυτή κλαίει, χτυπιέται και είναι φανερά αναστατωμένη και δυστυχισμένη, απλώς επειδή η κοινωνία τον έπεισε ότι «του οφείλεται σεξ». Δεν είναι απλώς λογικό άλμα αυτό, είναι καρακαταγάμημα της λογικής.
Αυτό ακριβώς
Γράφετε πολύ γλήγορα και δε σας προλαβαίνω ρε πστδς.
:+1:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών