Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 25 Ιαν 2020, 08:39

Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 00:25
hellegennes έγραψε:
24 Ιαν 2020, 22:48
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 20:53
Να στο θέσω αλλιώς.
Βάσει του παρακάτω η Σιέρα Λεόνε έχει μικρότερο ποσοστό από εμάς. Πιστεύεις ότι ισχύει;
Δεν μπορείς να συγκρίνεις με χώρες που έχουν πολύ διαφορετικούς ορισμούς του βιασμού από τα δυτικά στάνταρ, μηχανισμούς καταγραφής και στήριξης ελλιπείς ή ανύπαρκτους, μη συγκρίσιμους με τα δυτικά στάνταρ, και ποινική αντιμετώπιση διαφορετική από τα δυτικά στάνταρ.

Θα συγκρίνεις την Ελλάδα με άλλες ευρωπαϊκές χώρες. Μόνο αυτό έχει νόημα. Και η Ελλάδα είναι τελευταία.
Και είπαμε τους λόγους που είναι τελευταία.
ναι, τους ειπαμε. ειναι οτι εχουμε κουλτουρα αντι-βιασμου. ειναι οτι ειμαστε και ολιγον συντηρητικοι σε μερικα θεματα, εχουμε καπως σφιχτες οικογενειες, και δεν ειναι τα θυληκα μας πιτα στο μεθυσι καθε σαββατοβραδο αναμεσα σε μια ντουζινα εξισου πιτα αγνωστους μαντραχαλαιους.

ειναι η κουλτουρα μας να ακουμε βιαστης και να σκεφτομαστε τις κορες και αδελφες μας, και να θελουμε να τονε γδαρουμε ζωντανο και να κανουμε το τομαρι του καπνοσακκουλα.

ειναι στην κουλτουρα μας ενα ειδος ιπποτισμου, να θελουμε να προιστατευσοιυμε το αδυναμο φυλο απο τους ζαβους.

και παρολα τα παραπανω, εχεις τα ζουδια να μας φωναζουν "βιαστες" και συ υποστηριζεις τα ζουδια;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιαν 2020, 09:06

Ασέβαστος έγραψε:
25 Ιαν 2020, 08:39
Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 00:25
hellegennes έγραψε:
24 Ιαν 2020, 22:48


Δεν μπορείς να συγκρίνεις με χώρες που έχουν πολύ διαφορετικούς ορισμούς του βιασμού από τα δυτικά στάνταρ, μηχανισμούς καταγραφής και στήριξης ελλιπείς ή ανύπαρκτους, μη συγκρίσιμους με τα δυτικά στάνταρ, και ποινική αντιμετώπιση διαφορετική από τα δυτικά στάνταρ.

Θα συγκρίνεις την Ελλάδα με άλλες ευρωπαϊκές χώρες. Μόνο αυτό έχει νόημα. Και η Ελλάδα είναι τελευταία.
Και είπαμε τους λόγους που είναι τελευταία.
ναι, τους ειπαμε. ειναι οτι εχουμε κουλτουρα αντι-βιασμου. ειναι οτι ειμαστε και ολιγον συντηρητικοι σε μερικα θεματα, εχουμε καπως σφιχτες οικογενειες, και δεν ειναι τα θυληκα μας πιτα στο μεθυσι καθε σαββατοβραδο αναμεσα σε μια ντουζινα εξισου πιτα αγνωστους μαντραχαλαιους.

ειναι η κουλτουρα μας να ακουμε βιαστης και να σκεφτομαστε τις κορες και αδελφες μας, και να θελουμε να τονε γδαρουμε ζωντανο και να κανουμε το τομαρι του καπνοσακκουλα.

ειναι στην κουλτουρα μας ενα ειδος ιπποτισμου, να θελουμε να προιστατευσοιυμε το αδυναμο φυλο απο τους ζαβους.

και παρολα τα παραπανω, εχεις τα ζουδια να μας φωναζουν "βιαστες" και συ υποστηριζεις τα ζουδια;
Πολύ συγκινητική η προσπάθειά σας να προστατέψετε το αδύναμο φύλο. Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω για αυτή την προσπάθειά σας γλυκούλια μου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19146
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 25 Ιαν 2020, 09:26

Ασέβαστος έγραψε:
25 Ιαν 2020, 08:39
Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 00:25
hellegennes έγραψε:
24 Ιαν 2020, 22:48


Δεν μπορείς να συγκρίνεις με χώρες που έχουν πολύ διαφορετικούς ορισμούς του βιασμού από τα δυτικά στάνταρ, μηχανισμούς καταγραφής και στήριξης ελλιπείς ή ανύπαρκτους, μη συγκρίσιμους με τα δυτικά στάνταρ, και ποινική αντιμετώπιση διαφορετική από τα δυτικά στάνταρ.

Θα συγκρίνεις την Ελλάδα με άλλες ευρωπαϊκές χώρες. Μόνο αυτό έχει νόημα. Και η Ελλάδα είναι τελευταία.
Και είπαμε τους λόγους που είναι τελευταία.
ναι, τους ειπαμε. ειναι οτι εχουμε κουλτουρα αντι-βιασμου. ειναι οτι ειμαστε και ολιγον συντηρητικοι σε μερικα θεματα, εχουμε καπως σφιχτες οικογενειες, και δεν ειναι τα θυληκα μας πιτα στο μεθυσι καθε σαββατοβραδο αναμεσα σε μια ντουζινα εξισου πιτα αγνωστους μαντραχαλαιους.

ειναι η κουλτουρα μας να ακουμε βιαστης και να σκεφτομαστε τις κορες και αδελφες μας, και να θελουμε να τονε γδαρουμε ζωντανο και να κανουμε το τομαρι του καπνοσακκουλα.

ειναι στην κουλτουρα μας ενα ειδος ιπποτισμου, να θελουμε να προιστατευσοιυμε το αδυναμο φυλο απο τους ζαβους.

και παρολα τα παραπανω, εχεις τα ζουδια να μας φωναζουν "βιαστες" και συ υποστηριζεις τα ζουδια;
:smt023

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Ιαν 2020, 09:29

Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 20:38
Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιαν 2020, 17:18
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 14:46

Κάτσε ρε ασέβαστε για να καταλάβω, εσένα σε απασχολεί αν έχουμε λιγότερους βιασμούς από άλλες χώρες ή περισσότερους;
με απασχολει, (δηλαδη εσενα απασχολει και κανουμε κουβεντα) αν η χωρα μου εχει απο αυτο το πωστολενε το κουλτουρα βιασμου, το οποιο οπως λες ειναι ο λογος που γινονται βιασμοι (περα απο την μουρλα των βιαστων, η οποια νομιζω θα συμφωνησεις οτι ειναι ιδια παντου).

ε, δεν εχει, αφου δε γινονται βιασμοι. η τελοσπαντων γινονται λιγοτεροι απο αλλου. η εδω κουλτουρα, οπως κι αν ονομαστει, ειναι αυτη που περιοριζει τους βιασμους.

κατ επεκταση, οι ζαβες που σκουζουν "εσυ εισαι βιαστης" λενε μαλακιες. στην πραγματικοτητα "εγω" και η κουλτουρα μου ειναι που εμποδιζει τους βιασμους. "εγω" και η κουλτουρα μου ειμαστε που προστατευουμε τις γυναικες απο τους βιαστες, αρκετα αποτελεσματικα, κρινοντας απο το τι συμβαινει σε αλλα κρατη. και μερικες απο τις μαλακισμενες που απολαμβανουν αυτην την προστασια, με λενε βιαστη.

ε, δεν ειναι για κλωτσες;
Τι λες βρε, αν έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις αυτά τα κείμενα που παρέθεσα θα έβλεπες για ποιο λόγο εδώ οι βιασμοι είναι υποτίθεται λιγότεροι. Γιατί πολλοί βιασμοι δεν καταγγέλονται σε σχέση με άλλες χώρες. Και ποιος πιστεύεις θα ηταν ο λόγος που δεν καταγγέλονται;
νιάο;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιαν 2020, 09:37

sys3x έγραψε:
25 Ιαν 2020, 09:29
Naida έγραψε:
24 Ιαν 2020, 20:38
Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιαν 2020, 17:18


με απασχολει, (δηλαδη εσενα απασχολει και κανουμε κουβεντα) αν η χωρα μου εχει απο αυτο το πωστολενε το κουλτουρα βιασμου, το οποιο οπως λες ειναι ο λογος που γινονται βιασμοι (περα απο την μουρλα των βιαστων, η οποια νομιζω θα συμφωνησεις οτι ειναι ιδια παντου).

ε, δεν εχει, αφου δε γινονται βιασμοι. η τελοσπαντων γινονται λιγοτεροι απο αλλου. η εδω κουλτουρα, οπως κι αν ονομαστει, ειναι αυτη που περιοριζει τους βιασμους.

κατ επεκταση, οι ζαβες που σκουζουν "εσυ εισαι βιαστης" λενε μαλακιες. στην πραγματικοτητα "εγω" και η κουλτουρα μου ειναι που εμποδιζει τους βιασμους. "εγω" και η κουλτουρα μου ειμαστε που προστατευουμε τις γυναικες απο τους βιαστες, αρκετα αποτελεσματικα, κρινοντας απο το τι συμβαινει σε αλλα κρατη. και μερικες απο τις μαλακισμενες που απολαμβανουν αυτην την προστασια, με λενε βιαστη.

ε, δεν ειναι για κλωτσες;
Τι λες βρε, αν έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις αυτά τα κείμενα που παρέθεσα θα έβλεπες για ποιο λόγο εδώ οι βιασμοι είναι υποτίθεται λιγότεροι. Γιατί πολλοί βιασμοι δεν καταγγέλονται σε σχέση με άλλες χώρες. Και ποιος πιστεύεις θα ηταν ο λόγος που δεν καταγγέλονται;
νιάο;
Σούτιασμα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 25 Ιαν 2020, 09:40

Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 09:06
Πολύ συγκινητική η προσπάθειά σας να προστατέψετε το αδύναμο φύλο. Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω για αυτή την προσπάθειά σας γλυκούλια μου.
ξερεις.

φροντιδα πλατης. :romance-hearteyes:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιαν 2020, 09:43

Ασέβαστος έγραψε:
25 Ιαν 2020, 09:40
Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 09:06
Πολύ συγκινητική η προσπάθειά σας να προστατέψετε το αδύναμο φύλο. Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω για αυτή την προσπάθειά σας γλυκούλια μου.
ξερεις.

φροντιδα πλατης. :romance-hearteyes:
Αυτό είναι δική μας ευχαρίστηση :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 25 Ιαν 2020, 09:53

201 σελιδες ,απιστευτο!

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 25 Ιαν 2020, 09:55

Ασέβαστος έγραψε:
25 Ιαν 2020, 08:39
Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 00:25
hellegennes έγραψε:
24 Ιαν 2020, 22:48


Δεν μπορείς να συγκρίνεις με χώρες που έχουν πολύ διαφορετικούς ορισμούς του βιασμού από τα δυτικά στάνταρ, μηχανισμούς καταγραφής και στήριξης ελλιπείς ή ανύπαρκτους, μη συγκρίσιμους με τα δυτικά στάνταρ, και ποινική αντιμετώπιση διαφορετική από τα δυτικά στάνταρ.

Θα συγκρίνεις την Ελλάδα με άλλες ευρωπαϊκές χώρες. Μόνο αυτό έχει νόημα. Και η Ελλάδα είναι τελευταία.
Και είπαμε τους λόγους που είναι τελευταία.
ναι, τους ειπαμε. ειναι οτι εχουμε κουλτουρα αντι-βιασμου. ειναι οτι ειμαστε και ολιγον συντηρητικοι σε μερικα θεματα, εχουμε καπως σφιχτες οικογενειες, και δεν ειναι τα θυληκα μας πιτα στο μεθυσι καθε σαββατοβραδο αναμεσα σε μια ντουζινα εξισου πιτα αγνωστους μαντραχαλαιους.

ειναι η κουλτουρα μας να ακουμε βιαστης και να σκεφτομαστε τις κορες και αδελφες μας, και να θελουμε να τονε γδαρουμε ζωντανο και να κανουμε το τομαρι του καπνοσακκουλα.

ειναι στην κουλτουρα μας ενα ειδος ιπποτισμου, να θελουμε να προιστατευσοιυμε το αδυναμο φυλο απο τους ζαβους.
:+1:

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 25 Ιαν 2020, 10:29

Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 09:06
Πολύ συγκινητική η προσπάθειά σας να προστατέψετε το αδύναμο φύλο. Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω για αυτή την προσπάθειά σας γλυκούλια μου.
Μπορείς να ξεκινήσεις πλένοντας τα πιάτα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιαν 2020, 10:33

hellegennes έγραψε:
25 Ιαν 2020, 10:29
Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 09:06
Πολύ συγκινητική η προσπάθειά σας να προστατέψετε το αδύναμο φύλο. Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω για αυτή την προσπάθειά σας γλυκούλια μου.
Μπορείς να ξεκινήσεις πλένοντας τα πιάτα.
Ε μη σας σας πάρω την δουλειά και σας στερησω την ευχαρίστηση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 25 Ιαν 2020, 10:39

δεν υπαρχει αδυναμο φυλο.
οποιος θεωρει οτι τα θηλεα ανηκουν στο αδυναμο φυλο ειναι ρατσιστης και αριστερος

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8716
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 25 Ιαν 2020, 10:51

Alien666 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 21:55
Philip Mortimer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 21:52
Alien666 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 21:49


Εσύ αυτό κατάλαβες ότι υποστηρίζω στην κουβέντα;
Δεν έχω διαβάσει όλο το τοπικ γιατί είναι πολύ μεγάλο αν κατάλαβα το αντίθετο από αυτό που εννοούσες με συγχωρείς.
Είπα 10 φορές από την αρχή ότι δεν παίζουν ρόλο τα ρούχα. Από την αρχή το λέω. Οι βιασμοί γίνονται ανεξάρτητα από τον αριθμό και το είδος των ρούχων του θύματος. Το λινκ που ανάρτησα, ήταν για να υποστηρίξω ακριβώς αυτό.
Οκ, συγγνώμη τοτε

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8716
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 25 Ιαν 2020, 10:52

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 21:55
Philip Mortimer έγραψε:
24 Ιαν 2020, 21:53
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 21:51


Στο τέλος της άρεσε και ερωτεύτηκε τον φίλο της που της έκανε άγριο σεξ
Εσύ τ ι πρόβλημα έχεις ;
Αν δεν καταγγελθεί βιασμός ΔΕΝ υφίσταται ως έγκλημα
Και βέβαια υφίσταται ως έγκλημα
Τωρα..εάν κάθε σεξουαλική πράξη μεταξύ Ελληνίδων και Ελλήνων την θεωρήσετε ως βιασμό ...
Μόνο όσες είναι προϊόν εξαναγκασμου. Όχι "κάθε σεξουαλική πράξη"...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 25 Ιαν 2020, 10:53

Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 10:33
hellegennes έγραψε:
25 Ιαν 2020, 10:29
Naida έγραψε:
25 Ιαν 2020, 09:06
Πολύ συγκινητική η προσπάθειά σας να προστατέψετε το αδύναμο φύλο. Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω για αυτή την προσπάθειά σας γλυκούλια μου.
Μπορείς να ξεκινήσεις πλένοντας τα πιάτα.
Ε μη σας σας πάρω την δουλειά και σας στερησω την ευχαρίστηση.
Μπα, δουλειά για γυναίκες είναι. Εμείς την κάνουμε μόνο αν δεν έχουμε βρει ακόμα μια προστατευόμενή μας για να την κάνει αυτή.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών