Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Patriot
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 22:06

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Patriot » 09 Ιαν 2020, 13:39

Ετσι όπως κατέληξε η σεξουαλική παρενόχληση και ο βιασμός σε λίγο δεν θα τολμάς ούτε κομπλιμέντα να κάνεις για να μην σε κατηγορούν για βιασμό και σεξουαλική παρενόχληση.
Υπεράνω όλων η πατρίς

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Ιαν 2020, 13:41

Otto Weininger έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:30


Εκτός από την αντίδραση λέει :lol:
Να υποθέσω πως θα έκανες το ίδιο με τον τύπο και θα το θεωρούσες και οκ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29882
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 09 Ιαν 2020, 13:43

Naida έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:41
Otto Weininger έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:30


Εκτός από την αντίδραση λέει :lol:
Να υποθέσω πως θα έκανες το ίδιο με τον τύπο και θα το θεωρούσες και οκ;
Όχι, δεν με φτιάχνει κάτι ακίνητο. Εσύ; Θα έτρεχες ουρλιάζοντας στο δρόμο σαν την τρελή του άρθρου ή θα ζηταγες απευθείας βοήθεια ψυχιάτρου;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70169
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Ιαν 2020, 13:45

Naida έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:28
vantono έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:21
Βασικα τι της έκανε ο τύπος? Χαιδέματα και ελαφρύ κλειτοριδοπαίξιμο πανω στον υπνο? Ρωτάω γιατι δεν μπορω να διαβασω το κειμενο τωρα. Αν εκανε μονο αυτά, εγώ τα έχω κάνει σε όλες τις έως τώρα σχέσεις μου κατα καιρούς, κυρίως με το πρωινό ξύπνημα, αλλα με σκοπό να τις ξυπνήσω και να τις πειράξω. Συνήθως ξυπνούσαν, αλλά σε περιπτώσεις που έβλεπα οτι δεν νιώθουν χριστό και εξακολουθουν να ροχαλίζουν,το σταματούσα αμέσως,δεν ειχε νόημα. Αυτός αμα έβλεπε ότι η άλλη κοιμάται (ή εστω εκανε πως κοιμάται) και το συνέχιζε όλο αυτο και την έβρισκε έτσι, παίζει να ειναι το ίδιο κουνημένος με την τύπισσα. Σίγουρα ταιριάζανε πάντως.
Ναι το έκανες με σκοπο να τις πειράξεις. Άλλο αυτό.
Η τύπισσα γιατί είναι κουνημένη; Εκτός από την οκ υπερβολική αντίδραση της;
Δεν είναι απλώς κουνημένη, έχει πολλά θέματα να λύσει κι επειδή δεν θέλει να τα παραδεχθεί ψάχνει για απόδοση ευθυνών γι' αυτά, στον οποιονδήποτε, ακόμη και ετεροχρονισμένα. Στο τέως αγόρι της, στην ψυχολόγο κλπ

Υπάρχουν "κουνημένοι" που είναι έξυπνοι ή και ευφυείς.

Αυτή εκτός από κουνημένη είναι και χαζή.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23295
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 09 Ιαν 2020, 13:46

Στο σημείο αυτό επιτρέψτε μου να τρολάρω με εύθυμη διάθεση.

Και αναφέρω ότι τρολάρω με σκοπτική διάθεση για να μη βγει πάλι κάποιος λεβέντης και με αποκαλέσει "mgtow που δεν γ@μάει"

Υπήρχε στο Youtube η καταγγελία της κοπελιάς που φαίνεται στο παρακάτω βίντεο. Λέει ότι σκοπεύει να κάνει μήνυση στον άντρα που την έσωσε από πνιγμό, διότι όσο ήταν αναίσθητη, αυτός την έβγαλε από το νερό χωρίς τη συναίνεσή της. Δηλαδή δεν είχε τη συναίνεσή της να την τραβήξει έξω από το νερό και να της σώσει τη ζωή.

Φυσικά μετά την κατακραυγή που προκάλεσαν οι δηλώσεις της, πήγε και κατέβασε το βίντεο, επομένως μπόρεσα να το βρω μόνο από αναπαραγωγή και σχολιασμό άλλου youtuber. Υπάρχει το ορίτζιναλ υλικό, αλλά συνοδεύεται από τον σχολιασμό αυτού που το αναπαρήγαγε.



Επαναλαμβάνω, το παραπάνω είναι για να τρολάρω και όχι γιατί είμαι "κακός μισογύνης και αγάμητος mgtow". Σοβαρά μίλησα στην προηγούμενη σελίδα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AlienWay την 09 Ιαν 2020, 13:50, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
stargazer
Δημοσιεύσεις: 820
Εγγραφή: 24 Μάιος 2019, 11:55

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stargazer » 09 Ιαν 2020, 13:47

Γιατί δεν αφήνουμε αυτές τις γυναίκες να ζευγαρώνουν με τους ομοίους τους και να εστιάσουμε στις υπόλοιπες;

Είναι και εύκολο να τις ξεχωρίσεις, απλά όταν ακούς πατριαρχία. κουλτούρα βιασμού κτλ, άντε γεια.

Απορώ γιατί το συζητάμε αντί να το απαξιώνουμε εντελώς :102:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Ιαν 2020, 13:47

Otto Weininger έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:43
Naida έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:41
Otto Weininger έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:30


Εκτός από την αντίδραση λέει :lol:
Να υποθέσω πως θα έκανες το ίδιο με τον τύπο και θα το θεωρούσες και οκ;
Όχι, δεν με φτιάχνει κάτι ακίνητο. Εσύ; Θα έτρεχες ουρλιάζοντας στο δρόμο σαν την τρελή του άρθρου ή θα ζηταγες απευθείας βοήθεια ψυχιάτρου;
Εγώ θα τον σούταρα όπως η κοπέλα του άρθρου και τέλος.
Αν σε έφτιαχνε το ακίνητο θεωρώ πως δεν θα είχες πρόβλημα. Αφού τι, γιατί να μην το κάνεις. Σωστά;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70169
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Ιαν 2020, 13:49

Otto Weininger έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:43
Naida έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:41
Otto Weininger έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:30


Εκτός από την αντίδραση λέει :lol:
Να υποθέσω πως θα έκανες το ίδιο με τον τύπο και θα το θεωρούσες και οκ;
Όχι, δεν με φτιάχνει κάτι ακίνητο. Εσύ; Θα έτρεχες ουρλιάζοντας στο δρόμο σαν την τρελή του άρθρου ή θα ζηταγες απευθείας βοήθεια ψυχιάτρου;
Δεν ζήτησε βοήθεια ψυχιάτρου. Έκανε ήδη συνεδρίες.

Φαντάσου και να μην έκανε... :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 09 Ιαν 2020, 13:49

stargazer έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:47
Γιατί δεν αφήνουμε αυτές τις γυναίκες να ζευγαρώνουν με τους ομοίους τους και να εστιάσουμε στις υπόλοιπες;

Είναι και εύκολο να τις ξεχωρίσεις, απλά όταν ακούς πατριαρχία. κουλτούρα βιασμού κτλ, άντε γεια.

Απορώ γιατί το συζητάμε αντί να το απαξιώνουμε εντελώς :102:
Μα δε ζευγαρώνουμε φίλες τις ανεχόμαστε

Σε μια γυναίκα κόβεις το βήχα όταν το πάει στον βιασμό

Μάι χαμπλ οπίνιον
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Ιαν 2020, 13:49

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:45
Naida έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:28
vantono έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:21
Βασικα τι της έκανε ο τύπος? Χαιδέματα και ελαφρύ κλειτοριδοπαίξιμο πανω στον υπνο? Ρωτάω γιατι δεν μπορω να διαβασω το κειμενο τωρα. Αν εκανε μονο αυτά, εγώ τα έχω κάνει σε όλες τις έως τώρα σχέσεις μου κατα καιρούς, κυρίως με το πρωινό ξύπνημα, αλλα με σκοπό να τις ξυπνήσω και να τις πειράξω. Συνήθως ξυπνούσαν, αλλά σε περιπτώσεις που έβλεπα οτι δεν νιώθουν χριστό και εξακολουθουν να ροχαλίζουν,το σταματούσα αμέσως,δεν ειχε νόημα. Αυτός αμα έβλεπε ότι η άλλη κοιμάται (ή εστω εκανε πως κοιμάται) και το συνέχιζε όλο αυτο και την έβρισκε έτσι, παίζει να ειναι το ίδιο κουνημένος με την τύπισσα. Σίγουρα ταιριάζανε πάντως.
Ναι το έκανες με σκοπο να τις πειράξεις. Άλλο αυτό.
Η τύπισσα γιατί είναι κουνημένη; Εκτός από την οκ υπερβολική αντίδραση της;
Δεν είναι απλώς κουνημένη, έχει πολλά θέματα να λύσει κι επειδή δεν θέλει να τα παραδεχθεί ψάχνει για απόδοση ευθυνών γι' αυτά, στον οποιονδήποτε, ακόμη και ετεροχρονισμένα. Στο τέως αγόρι της, στην ψυχολόγο κλπ

Υπάρχουν "κουνημένοι" που είναι έξυπνοι ή και ευφυείς.

Αυτή εκτός από κουνημένη είναι και χαζή.
Ο λόγος;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70169
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Ιαν 2020, 13:51

Naida έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:47
Otto Weininger έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:43
Naida έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:41


Να υποθέσω πως θα έκανες το ίδιο με τον τύπο και θα το θεωρούσες και οκ;
Όχι, δεν με φτιάχνει κάτι ακίνητο. Εσύ; Θα έτρεχες ουρλιάζοντας στο δρόμο σαν την τρελή του άρθρου ή θα ζηταγες απευθείας βοήθεια ψυχιάτρου;
Εγώ θα τον σούταρα όπως η κοπέλα του άρθρου και τέλος.
Αν σε έφτιαχνε το ακίνητο θεωρώ πως δεν θα είχες πρόβλημα. Αφού τι, γιατί να μην το κάνεις. Σωστά;
Μα δεν τον σούταρε.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40725
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 09 Ιαν 2020, 13:51

Dwarven Blacksmith έγραψε:
09 Ιαν 2020, 12:22
Σαφώς και είναι, δεν μπορείς να αντιδράσεις εκείνη την ώρα. Του γκομενου θα του άρεσε να του βάζουν δάχτυλο την ώρα που κοιμάται; Ίσως ναι, ίσως όχι.
Ίσως και να του αρέσει αλλά να μην εκτιμάει καθόλου που δεν ερωτήθηκε.

Τα κουβεντιαζεις από πριν αυτά.
Μαλακίες γράφεις. Συνήθως στους άντρες δεν αρέσει να τους βάζουν δάχτυλο καμμιά ώρα, κοιμούνται ή όχι. Για κάποιον απροσδιόριστο λόγο που δεν μπορεί κανείς μας να φανταστεί, το ερώτημά σου δεν ήταν «του γκόμενου θα του άρεσε να του πιάνει η γκόμενα τον πούτσο την ώρα που κοιμάται;» και η απάντηση είναι «ναι, είσαι μαλάκας;».
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 09 Ιαν 2020, 13:52

Μαλακα πολυ ελευθερο χρόνο εχουν ορισμένοι. Αν είχαν δουλειά κ κανα παιδι μεσα στα ποδια τους να κυνηγάνε ολη μερα το περιστατικό θα ειχε ληξει πολυ γρηγορα, ειτε με σεξ ειτε με ενα "δε γμιεσαι μαλακα βραδιάτικο, ασε με να κοιμηθώ "

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Ιαν 2020, 13:52

hellegennes έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:51
Dwarven Blacksmith έγραψε:
09 Ιαν 2020, 12:22
Σαφώς και είναι, δεν μπορείς να αντιδράσεις εκείνη την ώρα. Του γκομενου θα του άρεσε να του βάζουν δάχτυλο την ώρα που κοιμάται; Ίσως ναι, ίσως όχι.
Ίσως και να του αρέσει αλλά να μην εκτιμάει καθόλου που δεν ερωτήθηκε.

Τα κουβεντιαζεις από πριν αυτά.
Μαλακίες γράφεις. Συνήθως στους άντρες δεν αρέσει να τους βάζουν δάχτυλο καμμιά ώρα, κοιμούνται ή όχι. Για κάποιον απροσδιόριστο λόγο που δεν μπορεί κανείς μας να φανταστεί, το ερώτημά σου δεν ήταν «του γκόμενου θα του άρεσε να του πιάνει η γκόμενα τον πούτσο την ώρα που κοιμάται;» και η απάντηση είναι «ναι, είσαι μαλάκας;».
Γιατί θα του άρεσε αφού δεν θα το καταλάβαινε καν.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23295
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ο φίλος μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι βιασμός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 09 Ιαν 2020, 13:53

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:49
Otto Weininger έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:43
Naida έγραψε:
09 Ιαν 2020, 13:41


Να υποθέσω πως θα έκανες το ίδιο με τον τύπο και θα το θεωρούσες και οκ;
Όχι, δεν με φτιάχνει κάτι ακίνητο. Εσύ; Θα έτρεχες ουρλιάζοντας στο δρόμο σαν την τρελή του άρθρου ή θα ζηταγες απευθείας βοήθεια ψυχιάτρου;
Δεν ζήτησε βοήθεια ψυχιάτρου. Έκανε ήδη συνεδρίες.

Φαντάσου και να μην έκανε... :lol:
Εκανε ήδη συνεδρίες, αλλά στα τέτοια της, γιατί οι απόψεις των κοπελιών στο Σύνταγμα, μετρήσανε τελικά περισσότερο από αυτή της ψυχιάτρου :lol:

Αλλιώς δεν θα το συζητούσε ενώ είναι ήδη χωρισμένη.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών