Η φίλη μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι πουτανιά.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Η φίλη μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι πουτανιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2020, 23:25

Ήταν μέρα που είχαν γίνει πληρωμές και είχα λεφτά μαζί μου. Ενώ θα κοιμόμασταν γιατί ήμασταν κουρασμένοι, καθώς βυθιζόμουν στον ύπνο άρχισε να με αγγίζει στα πιο απόκρυφα (από το σαπούνι) σημεία, ενώ ξέρει ότι ξυπνάω αμέσως και κατακαυλωμένος με κάτι τέτοια.
Τις προηγούμενες μέρες (νύχτες) γιατί δεν το κανε δηλαδή;
Ξέρει κιόλας ότι άμα γαμήσω δεν θα την αφήσω έτσι με τίποτα. Πάντα πληρώνω και ξέρει την αφοσίωσή μου στην ιδεολογία μου.
(Πάντα να τις πληρώνετε τις γυναίκες ρε. Αλλιώς διεκδικούν δικαίωμα στη γνώμη. Άσε σου λέω) :xena:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11561
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Η φίλη μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι πουτανιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 13 Ιαν 2020, 23:30

Ξεκάθαρος ψυχικός βιασμός.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Η φίλη μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι πουτανιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2020, 23:36

Ψυχο-οικονομικός.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37505
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η φίλη μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι πουτανιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Ιαν 2020, 16:13

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2020, 23:25
Ήταν μέρα που είχαν γίνει πληρωμές και είχα λεφτά μαζί μου. Ενώ θα κοιμόμασταν γιατί ήμασταν κουρασμένοι, καθώς βυθιζόμουν στον ύπνο άρχισε να με αγγίζει στα πιο απόκρυφα (από το σαπούνι) σημεία, ενώ ξέρει ότι ξυπνάω αμέσως και κατακαυλωμένος με κάτι τέτοια.
Τις προηγούμενες μέρες (νύχτες) γιατί δεν το κανε δηλαδή;
Ξέρει κιόλας ότι άμα γαμήσω δεν θα την αφήσω έτσι με τίποτα. Πάντα πληρώνω και ξέρει την αφοσίωσή μου στην ιδεολογία μου.
(Πάντα να τις πληρώνετε τις γυναίκες ρε. Αλλιώς διεκδικούν δικαίωμα στη γνώμη. Άσε σου λέω) :xena:
:goodpost::bravo:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 47804
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Η φίλη μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι πουτανιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 14 Ιαν 2020, 16:17

Μπορεί απλά να προσπαθούσε να σου πάρει το πορτοφόλι. Ας μην πηδάμε σε συμπεράσματα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12120
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Η φίλη μου με άγγιζε όσο νόμιζε πως κοιμόμουν.Αυτό που έκανε για μένα είναι πουτανιά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 14 Ιαν 2020, 16:26

μηπως να τις γνωρισεις τον τυπο απ'το αλλο νημα,εκεινον το νεκροφυλο;
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών