Βόλος: Έπεσε νεκρή. Το σκυλί επιτέθηκε στο σύζυγο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Βόλος: Έπεσε νεκρή. Το σκυλί επιτέθηκε στο σύζυγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 22 Ιαν 2020, 11:30

enaon έγραψε:
21 Ιαν 2020, 15:32
stargazer έγραψε:
21 Ιαν 2020, 15:28
Σαν κυνηγοί είναι εξαιρετικοί

Πιστεύω ότι αν ήταν λίγο μεγαλύτερα θα μας την έπεφταν και εμάς

Μερικές φόρες γυρνάω απότομα και βλέπω τον δικό μου να με κοιτάει περίεργα. Έχω την αίσθηση ότι με μετράει :lol:
αν είχαν μέγεθος μεσαίου σκύλου θα ήταν τρέλα να τα αφήνουμε να μας πλησιάσουν, δεν θα μας σκότωναν απλά όπως ένας τρελαμένος σκύλος, θα πας βασάνιζαν κανένα διήμερο πριν για την διασκέδαση.


γενικά τρομεροί κυνηγοί ναι, αδίστακτοι. :lol:
και τώρα κυνηγάνε πατούσες πάνω από την κουβέρτα. αδίστακτα ζώα

:003:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Βόλος: Έπεσε νεκρή. Το σκυλί επιτέθηκε στο σύζυγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 22 Ιαν 2020, 11:36

enaon έγραψε:
21 Ιαν 2020, 23:07
stergiosbik έγραψε:
21 Ιαν 2020, 18:06

Καλά.
Κούνα εσύ σχοινακι με παιχνίδι σε γάτα που μόλις έχει φάει του σκασμου και θα σου πω εγώ που θα σε γραψει.
δεν τρώνε του σκασμού οι γάτες, μπορείς να τους έχεις φαΐ όλη την ημέρα στο μπολ τους και τρώνε από λίγο, δεν είναι σαν εμάς και τους σκύλους.

Το κάνω συχνά, όσο δεν βαριέμαι παίζουν.
η Φούφα, τρώει μέχρι σκασμού και μετά το ξερνάει ΠΑΝΤΟΥ

πρώτη φορά έχω βουλιμικό γατί....
(με ύφος τι θες μωρή και με ξυπνας)

:-?
Συνημμένα
IMG_20191109_224825.jpg
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Βόλος: Έπεσε νεκρή. Το σκυλί επιτέθηκε στο σύζυγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 22 Ιαν 2020, 11:54

Naranjita έγραψε:
22 Ιαν 2020, 11:36
η Φούφα, τρώει μέχρι σκασμού και μετά το ξερνάει ΠΑΝΤΟΥ

πρώτη φορά έχω βουλιμικό γατί....
(με ύφος τι θες μωρή και με ξυπνας)

:-?
η αλήθεια είναι ότι αφού με διάβασα να γράφω οτι δεν είναι λαίμαργες οι γάτες, θυμήθηκα τον γκάρφιλντ. :lol:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32114
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Βόλος: Έπεσε νεκρή. Το σκυλί επιτέθηκε στο σύζυγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 22 Ιαν 2020, 11:57

foscilis έγραψε:
22 Ιαν 2020, 11:15


Έχω -φυσικά- μια ακόμα καραπεριπτωσάρα μάνα συμμαθήτριας, σας έχω ξαναπεί για αυτήν είναι η κάργα ακροδεξιά που ψήφισε ΣΥΡΙΖΑ γιατί ταυτόχρονα είναι και ΕΡΤατζού. Αυτή ρε μαλάκες δεν κυκλοφορεί ποτέ στην... Παλλήνη παρά μόνο με αυτοκίνητο, ακόμα και όταν έρχεται σε εμάς που μένουμε τρεις πόρτες πιο πέρα γιατί... φοβάται τους ξένους. Και φυσικά αγόρασε Ροτβάιλερ. Και είναι τόσο ηλίθια που παρήγγειλε σουβλάκια και έβαλε τον άνθρωπο να διασχίσει την πυλωτή κρατώντας μια σακούλα σουβλάκια με το ροτβάιλερ λυτό. Τη δεύτερη σακούλα σουβλάκια λοιπόν της είπανε ότι συγνώμη αλλά να έρθει να την πάρει από το μαγαζί.

Φυσικά το Ροτβάιλερ είναι απλά ένα σύμπτωμα. Ένα άλλο είναι ότι πάσχει από νευρική ανορεξία. Ένα τρίτο είναι ότι η κόρη της πριν λίγες εβδομάδες μοίρασε χαρτάκια σε όλη την τάξη τα οποία έγραφαν μαύρος, κινέζος, πακιστανός, αλβανός και ξεκίνησε να ξεχέζει τον καθένα αναλόγως το χαρτάκι του: "α εσύ είσαι μαύρος και τους μαύρους τους μισώ γιατί έτσι κι έτσι" (I shit you not). Ένα τέταρτο είναι ότι από τον Οκτώβρη φοράει συνέχεια καπέλο επειδή της κάηκαν τα μαλλιά στην κορυφή του κεφαλιού από τα χιλιάδες ντεκαπάζ.
με τι νικ γραφει εδω;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Βόλος: Έπεσε νεκρή. Το σκυλί επιτέθηκε στο σύζυγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 22 Ιαν 2020, 12:14

Ασέβαστος έγραψε:
22 Ιαν 2020, 11:57
foscilis έγραψε:
22 Ιαν 2020, 11:15


Έχω -φυσικά- μια ακόμα καραπεριπτωσάρα μάνα συμμαθήτριας, σας έχω ξαναπεί για αυτήν είναι η κάργα ακροδεξιά που ψήφισε ΣΥΡΙΖΑ γιατί ταυτόχρονα είναι και ΕΡΤατζού. Αυτή ρε μαλάκες δεν κυκλοφορεί ποτέ στην... Παλλήνη παρά μόνο με αυτοκίνητο, ακόμα και όταν έρχεται σε εμάς που μένουμε τρεις πόρτες πιο πέρα γιατί... φοβάται τους ξένους. Και φυσικά αγόρασε Ροτβάιλερ. Και είναι τόσο ηλίθια που παρήγγειλε σουβλάκια και έβαλε τον άνθρωπο να διασχίσει την πυλωτή κρατώντας μια σακούλα σουβλάκια με το ροτβάιλερ λυτό. Τη δεύτερη σακούλα σουβλάκια λοιπόν της είπανε ότι συγνώμη αλλά να έρθει να την πάρει από το μαγαζί.

Φυσικά το Ροτβάιλερ είναι απλά ένα σύμπτωμα. Ένα άλλο είναι ότι πάσχει από νευρική ανορεξία. Ένα τρίτο είναι ότι η κόρη της πριν λίγες εβδομάδες μοίρασε χαρτάκια σε όλη την τάξη τα οποία έγραφαν μαύρος, κινέζος, πακιστανός, αλβανός και ξεκίνησε να ξεχέζει τον καθένα αναλόγως το χαρτάκι του: "α εσύ είσαι μαύρος και τους μαύρους τους μισώ γιατί έτσι κι έτσι" (I shit you not). Ένα τέταρτο είναι ότι από τον Οκτώβρη φοράει συνέχεια καπέλο επειδή της κάηκαν τα μαλλιά στην κορυφή του κεφαλιού από τα χιλιάδες ντεκαπάζ.
με τι νικ γραφει εδω;
Nero
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24339
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Βόλος: Έπεσε νεκρή. Το σκυλί επιτέθηκε στο σύζυγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 22 Ιαν 2020, 12:27

Ασέβαστος έγραψε:
22 Ιαν 2020, 11:57
foscilis έγραψε:
22 Ιαν 2020, 11:15


Έχω -φυσικά- μια ακόμα καραπεριπτωσάρα μάνα συμμαθήτριας, σας έχω ξαναπεί για αυτήν είναι η κάργα ακροδεξιά που ψήφισε ΣΥΡΙΖΑ γιατί ταυτόχρονα είναι και ΕΡΤατζού. Αυτή ρε μαλάκες δεν κυκλοφορεί ποτέ στην... Παλλήνη παρά μόνο με αυτοκίνητο, ακόμα και όταν έρχεται σε εμάς που μένουμε τρεις πόρτες πιο πέρα γιατί... φοβάται τους ξένους. Και φυσικά αγόρασε Ροτβάιλερ. Και είναι τόσο ηλίθια που παρήγγειλε σουβλάκια και έβαλε τον άνθρωπο να διασχίσει την πυλωτή κρατώντας μια σακούλα σουβλάκια με το ροτβάιλερ λυτό. Τη δεύτερη σακούλα σουβλάκια λοιπόν της είπανε ότι συγνώμη αλλά να έρθει να την πάρει από το μαγαζί.

Φυσικά το Ροτβάιλερ είναι απλά ένα σύμπτωμα. Ένα άλλο είναι ότι πάσχει από νευρική ανορεξία. Ένα τρίτο είναι ότι η κόρη της πριν λίγες εβδομάδες μοίρασε χαρτάκια σε όλη την τάξη τα οποία έγραφαν μαύρος, κινέζος, πακιστανός, αλβανός και ξεκίνησε να ξεχέζει τον καθένα αναλόγως το χαρτάκι του: "α εσύ είσαι μαύρος και τους μαύρους τους μισώ γιατί έτσι κι έτσι" (I shit you not). Ένα τέταρτο είναι ότι από τον Οκτώβρη φοράει συνέχεια καπέλο επειδή της κάηκαν τα μαλλιά στην κορυφή του κεφαλιού από τα χιλιάδες ντεκαπάζ.
με τι νικ γραφει εδω;
Δεν είναι τόσο της διανόησης :)

Βασικά δεν έχω ξαναδεί ποτέ άτομο να μοιάζει τόσο πολύ στην Πιάστο μου Πιάστο μου το Κινητό μου στο όλο στυλ.


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών