Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 20 Ιαν 2020, 13:58

Naida έγραψε:
19 Ιαν 2020, 22:10
Θα πω κακία τωρα αλλά θα την πω. Deep throat με φόβο πνιγμού είναι στις τσόντες που είναι κάτι πράματα ναααα. Στην Ελλάδα είναι νιώθω ένα γαργαλητο στον λαιμό μου :lol: Εκτός και αν ο παρτενέρ είναι προικισμένος, εκεί παύει το χιούμορ κι έρχεται το δέος :lol:
Σόρι, αλλά δεν είναι τόσο εύκολο. Εμένα το έχουν προσπαθήσει αρκετές (αν και δεν το 'χω ζητήσει ποτέ), δεν το κατάφερε όμως καμμιά. :a040:

Φόβος πνιγμού δεν υπάρχει, γιατί αναπνέουμε απ' την μύτη. Πολύ μεγαλύτερος φόβος είναι να ξεράσει. Μπλιαχ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 20 Ιαν 2020, 13:59

foscilis έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:45
Βλήμα έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:15
Το πρόβλημα είναι να πιέζουν οι περισσότεροι άνδρες τις γυναίκες να το κάνουν όπως λέει το άρθρο, όχι το τι γουστάρει να κάνει το ζευγάρι στο κρεβάτι του.
Ό,τι θέλουν θα πιέζουν. Κανείς δεν τις υποχρεώνει να το κάνουν και κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να κάνει ό,τι θέλουν αυτές. Ιδιαίτερα σε περιστασιακές σχέσεις, δε σου αρέσει κοπέλα μου αυτό που πάει να γίνει; Τέλεια, βρες άλλον, that's the point.
Ντροπή, τσίπα δεν υπάρχει; Αν πιέζει πολύς κόσμος σιγά- σιγά κανονικοποιείται.
Αν ήμουν πατέρας κόρης δεν θα ήθελα να ζει σε μία κοινωνία που αν κάποια δεν κάνει deepthroat θεωρείται πουριτανή. Αν το κάνουν όλοι, θα το κάνουν και μεμονωμένα άτομα χωρίς να το θέλουν πραγματικά. Είναι εύκολο να κρίνουμε από την απ' έξω, αλλά είναι πολύ πιο εύκολο να κρίνεις από το να (μην) πράττεις.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8705
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 20 Ιαν 2020, 14:00

foscilis έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:56
Δεν είναι unrelated μεταβλητές.

Επίσης ο σταθερός σύντροφος σε γενικές γραμμές ενδιαφέρεται να μην κρέμεται ένα κωλάντερο δίπλα του στο κρεβάτι.
θα σου μιλήσω βάση εμπειρίας

ένας περιστασιακός εραστής δυσκολότερα ζητά πρωκτική επαφή από έναν "πιο μόνιμο"




μάλλον παντρεύτηκες πολύ μικρούλης και αγνοείς τί ισχύει εκεί έξω :D
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 20 Ιαν 2020, 14:00

Η ενασχόληση μου με το φόρουμ με χει πάει σε άλλα επίπεδα. Διαβάζω για κωλαντερα δοκιμάζοντας φαγητό κι όλα οκ

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23094
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 20 Ιαν 2020, 14:02

Βλήμα έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:47
Alien666 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:42
Εντωμεταξύ μου προέκυψε και μία απορία για τον Δημοκράτης

Αν ο άντρας έχει πάει με 30 είναι το ίδιο πόρνος με τη γυναίκα που έχει πάει με 30, ή μήπως τον θεωρείς μάγκα;

Γιατί αν έχει μόνο ο άντρας δικαίωμα να το κάνει και όχι η γυναίκα, τότε δεν νομίζω ότι είναι τόσο...δημοκρατικό.
Μόνο άνδρας με τις κατακτήσεις του Τζάστιν Μπίμπερ θα μπορούσε να έχει τέτοια απορία. Ή είσαι μεγάλος γκόμενος ή υποκριτής.
Ολοι στο ιντερνετ έχουμε τις κατακτήσεις του Μπίμπερ. Και όσοι διαφωνούμε μαζί τους είναι αγάμητοι, μικροτσούτσουνοι και αποτυχημένοι.

Αυτά είναι μαθήματα για αρχάριους.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 20 Ιαν 2020, 14:03

εδω ειναι ολη η ουσια του ποστ, και αντανακλαται και σε πολλα σχολια εδω μεσα
Μη θίξουμε και το πιο σοβαρό θέμα, οτι το σεξ το βλέπουν ως εξευτελισμό. Ότι οι ανδρες εχουν συνηθίσει να ερεθίζονται με το ξεβόλεμα, το ζόρισμα και τον εξευτελισμό των γυναικών. Καθίστε σε παρέες να ακούσετε, γελάνε με τις γυναίκες που κάνουν πρωκτικό, κοροιδεύουν τις γυναίκες που κάνουν deep throating, πεολειχία, που τις χτυπάνε στο σεξ κτλ. Στο μυαλό τους όλα αυτα ειναι υποτιμητικά και εξευτελιστικά. “Θα την πηδηξ@ μονο απ’τον κωλ@,για να την εξευτελίσω” “αυτη είναι μονο για πίπες, δεν αξίζει τίποτ’ αλλο”. Δεν είναι λοιπόν η αίσθηση του πρωκτού ή η αίσθηση του λάρυγγα, η το δέσιμο κτλ, ειναι η ιδέα του εξευτελισμού και της κυρίευσης, της κατάκτησης και της υπέρβασης των ορίων του άλλου.

Εμένα αυτο με προβληματίζει περισσότερο από όλα!

Έχετε μπει σε πορνοσάιτ να δείτε πόσα views έχει ένα βίντεο που γράφει “βιασμός” ή “εξευτελισμός”; 54εκατ views σε βίντεο “πρωκτικού βιασμού”!! Το καταλαβαίνετε πόσο σοβαρό είναι; Όλα αυτά είναι ιδέες και νοοτροπίες που καλλιεργούνται! Η βία και επιβολή σε ένα άλλο σώμα, η κυρίευση! Μαθαίνεις να ερεθίζεσαι με κάτι, δεν ξύπνησες από μόνος σου να θέλεις κοντοσούβλι!!

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42862
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 20 Ιαν 2020, 14:03

Ίφιδα έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:00
Η ενασχόληση μου με το φόρουμ με χει πάει σε άλλα επίπεδα. Διαβάζω για κωλαντερα δοκιμάζοντας φαγητό κι όλα οκ
Ε καλά στην Ελλάδα είσαι, όχι σε καμία χώρα που σνομπάρουν να φάνε κωλαντερα.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 20 Ιαν 2020, 14:03

Alien666 έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:02
Ολοι στο ιντερνετ έχουμε τις κατακτήσεις του Μπίμπερ. Και όσοι διαφωνούμε μαζί τους είναι αγάμητοι, μικροτσούτσουνοι και αποτυχημένοι.

Αυτά είναι μαθήματα για αρχάριους.
'Γω είμαι ειλικρινής στο παρωνύμιό μου. Από 'κει και πέρα αν δεν υποψιάζεσαι ούτε και τώρα, δεν φταίω εγώ :102: .
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Ιαν 2020, 14:05

hellegennes έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:58
Naida έγραψε:
19 Ιαν 2020, 22:10
Θα πω κακία τωρα αλλά θα την πω. Deep throat με φόβο πνιγμού είναι στις τσόντες που είναι κάτι πράματα ναααα. Στην Ελλάδα είναι νιώθω ένα γαργαλητο στον λαιμό μου :lol: Εκτός και αν ο παρτενέρ είναι προικισμένος, εκεί παύει το χιούμορ κι έρχεται το δέος :lol:
Σόρι, αλλά δεν είναι τόσο εύκολο. Εμένα το έχουν προσπαθήσει αρκετές (αν και δεν το 'χω ζητήσει ποτέ), δεν το κατάφερε όμως καμμιά. :a040:

Φόβος πνιγμού δεν υπάρχει, γιατί αναπνέουμε απ' την μύτη. Πολύ μεγαλύτερος φόβος είναι να ξεράσει. Μπλιαχ.
Μα για αυτό είναι φόβος πνιγμού. Θεωρώ.
Επίσης σίγουρα θα είναι δύσκολο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Naida την 20 Ιαν 2020, 14:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 20 Ιαν 2020, 14:06

blackpaint έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:03
εδω ειναι ολη η ουσια του ποστ, και αντανακλαται και σε πολλα σχολια εδω μεσα
Μη θίξουμε και το πιο σοβαρό θέμα, οτι το σεξ το βλέπουν ως εξευτελισμό. Ότι οι ανδρες εχουν συνηθίσει να ερεθίζονται με το ξεβόλεμα, το ζόρισμα και τον εξευτελισμό των γυναικών. Καθίστε σε παρέες να ακούσετε, γελάνε με τις γυναίκες που κάνουν πρωκτικό, κοροιδεύουν τις γυναίκες που κάνουν deep throating, πεολειχία, που τις χτυπάνε στο σεξ κτλ. Στο μυαλό τους όλα αυτα ειναι υποτιμητικά και εξευτελιστικά. “Θα την πηδηξ@ μονο απ’τον κωλ@,για να την εξευτελίσω” “αυτη είναι μονο για πίπες, δεν αξίζει τίποτ’ αλλο”. Δεν είναι λοιπόν η αίσθηση του πρωκτού ή η αίσθηση του λάρυγγα, η το δέσιμο κτλ, ειναι η ιδέα του εξευτελισμού και της κυρίευσης, της κατάκτησης και της υπέρβασης των ορίων του άλλου.

Εμένα αυτο με προβληματίζει περισσότερο από όλα!

Έχετε μπει σε πορνοσάιτ να δείτε πόσα views έχει ένα βίντεο που γράφει “βιασμός” ή “εξευτελισμός”; 54εκατ views σε βίντεο “πρωκτικού βιασμού”!! Το καταλαβαίνετε πόσο σοβαρό είναι; Όλα αυτά είναι ιδέες και νοοτροπίες που καλλιεργούνται! Η βία και επιβολή σε ένα άλλο σώμα, η κυρίευση! Μαθαίνεις να ερεθίζεσαι με κάτι, δεν ξύπνησες από μόνος σου να θέλεις κοντοσούβλι!!
Λες και οι γυναικες δεν κανουν αντιστοιχα περιπαικτικα εως εξευτελιστικα σχολια για αντρες.
Και στην τελικη οταν βλεπεις την αλλη οσο πιτσιρικα κι αν ειναι να τραγουδαει "τη δικια σου παιρνουμε gang bang" γιατι να μην την υποτιμησεις και να μην την βλεπεις μονο γτπ ;
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 20 Ιαν 2020, 14:06

νύχτα έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:56
Gherschaagk έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:53
νύχτα έγραψε:
20 Ιαν 2020, 13:52
στην εξαιρετική επισήμανση που έκανε η Ντοντ περί συχνότητας
και πρόπτωσης δεν είδα να ανταποκρίνεται κανείς

foscilis η εναλλαγή συντρόφων προκαλεί πρόπτωση ή η συχνότητα
που κάποια γυναίκα έρχεται σε επαφή;
Πού είναι το ποστ της Ντοντ;
don't speak έγραψε:
20 Ιαν 2020, 12:55
Μισή Αθήνα είναι 30 άτομα.
Γαμήσια από 30 περιστασιακές σχέσεις είναι τόσα περισσότερα από τα γαμήσια στη χρόνια σχέση που προκαλούν χαλάρωση κόλπου.

Μάλιστα.
Άσσοι στα μαθηματικά.
H φτωχή μου εμπειρία λέει ότι ο νούμερο ένα λόγος χαλάρωσης του κόλπου είναι ο φυσιολογικός τοκετός. Ειδάλλως ο κόλπος έχει φυσική ελαστικότητα και υπό κανονικές συνθήκες το σεκς εντός μιας σχέσης ή έστω περιστασιακό δεν μπορεί να τον ξεχαρβαλώσει.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 20 Ιαν 2020, 14:08

Ίφιδα έγραψε:
20 Ιαν 2020, 14:00
Η ενασχόληση μου με το φόρουμ με χει πάει σε άλλα επίπεδα. Διαβάζω για κωλαντερα δοκιμάζοντας φαγητό κι όλα οκ
Εικόνα
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 20 Ιαν 2020, 14:12

Καλά ρε τύποι, και ποδαράκια τρώμε με τον πατσά, δεν σημαίνει αυτό ότι θα πωρωνόμαστε με τις γυναικίες πατουσ... Oh wait

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14584
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 20 Ιαν 2020, 14:13

στο φόρουμ όντως μαθαίνεις.η 20άρα μανούλα είναι πιο σφιχτή από την 30 με τους 10 γκόμενους και αυτή που έχει φάει από τον κώλο ένα μαικροψωλάκο της κρέμεται το κωλάντερο σε αντίθεση με το κτήνος με το σφιχτό κωλαράκι που χέζει ένα πύθωνα που δεν τον χωράει η αποχέτευση

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Αυνανίζονται μέσα στα σώματά μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 20 Ιαν 2020, 14:15

Ο θυμόσοφος λαός το είχε θέσει πάντως ξεκάθαρα: ο κουβάς σκουριάζει, ποτέ το πηγάδι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών