Ο Θανάσης ζητάει τη βοήθεια μας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Ο Θανάσης ζητάει τη βοήθεια μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 03 Φεβ 2020, 17:15

Ξεφτιλισμένο κράτος. Πρέπει το παιδί να ζητήσει ελεημοσύνη για το αυτονόητο. Κουφάλες πολιτικοί πλουτίζουν κι ο άλλος με δυο κεφάλια πρέπει να ζητιανέψει για εγχείρηση. Ξεφτίλες πουλημένα τομάρια όλοι τους.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14549
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ο Θανάσης ζητάει τη βοήθεια μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 03 Φεβ 2020, 18:12

Bandit59 έγραψε:
03 Φεβ 2020, 17:03
Γιατί σβήστηκε το σχόλιό μου ότι θα μπορούσε το ΚΚΕ, το κόμμα του νηματοθέτη να καλύψει τα νοσήλια; Τζιζ το κώμα του λαού;
γιατί ήταν ηλίθιο φαντάζομαι.καμιά φορά συμβαίνει

Άβαταρ μέλους
Noor1
Δημοσιεύσεις: 783
Εγγραφή: 17 Αύγ 2019, 15:02

Re: Ο Θανάσης ζητάει τη βοήθεια μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Noor1 » 03 Φεβ 2020, 18:33

Bandit59 έγραψε:
03 Φεβ 2020, 17:03
Γιατί σβήστηκε το σχόλιό μου ότι θα μπορούσε το ΚΚΕ, το κόμμα του νηματοθέτη να καλύψει τα νοσήλια; Τζιζ το κώμα του λαού;
Ποιός είπε ότι είμαι ΚΚΕ βρε χωρατατζή; :lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών