Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14563
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 14 Φεβ 2020, 22:57

hellegennes έγραψε:
14 Φεβ 2020, 22:44
Ζενίθεδρος έγραψε:
14 Φεβ 2020, 22:40
hellegennes έγραψε:
14 Φεβ 2020, 22:38


Τα αρχίδια γιατί δεν έχουν τόνο;
Τις πρόστυχες λέξεις δεν τις θέλει καθόλου. Είναι σαν τους μεταφραστές των Κουένυα, τις αγνοεί.
Α, από φορητό γράφεις.
:g030: Από ένα κορονιατικο.

Με έχει πεθάνει ο διορθωτής. Δεν μπορώ καν να βάλω τόνους αυτοβούλως.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40720
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 14 Φεβ 2020, 22:58

Αν κρατήσεις πατημένο το πλήκτρο, σού βγάζει έξτρα χαρακτήρες (τονισμένα, κτλ).
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14563
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 14 Φεβ 2020, 23:00

Σωραίος. Φχαρστώ.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40720
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 14 Φεβ 2020, 23:05

Ξέρω από κορωνέικες ποικιλίες.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Γιάννης

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 14 Φεβ 2020, 23:08

hellegennes έγραψε:
14 Φεβ 2020, 23:05
Ξέρω από κορωνέικες ποικιλίες.
Και λαδέμπορας ρε αθεόφοβε;

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40720
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 14 Φεβ 2020, 23:10

Αν και είσαι εκτός θέματος, έχω δικές μου ελιές αλλά δεν εμπορεύομαι λάδι.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 26 Οκτ 2020, 21:39

nowhere έγραψε:
10 Φεβ 2020, 18:52
ίσως προσπαθούσε απλά να της δαγκώσει την καρωτίδα
Masquerade violation
foscilis έγραψε:
11 Φεβ 2020, 08:47
Εγώ μάλιστα αν συναντηθώ ποτέ μαζί τους σκοπεύω να τους φιλήσω ΟΛΟΥΣ και ΟΛΕΣ στο στόμα.
Μόνο ο Μπορατ αυτά.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8928
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 26 Οκτ 2020, 22:34

georgebi έγραψε:
10 Φεβ 2020, 16:08
https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... n-filisei/ Καλησπέρα Α, μπα σου στέλνω όχι ακριβώς για να σε ρωτήσω κάτι, αλλά για να μου πεις την άποψή σου. Θα ήθελα να σου πω πως για μένα λειτουργείς σαν την μεγάλη αδερφή που δεν έχω, και με συμβουλεύει για ότι αφορά το φύλο μου, και σε ευχαριστώ πολύ για αυτό. Λοιπόν, είμαι 19ετών και λίγο καιρό πριν είχα βγει με μια φίλη μου σε ένα κλαμπ. Πολύ κόσμος, πολύ ποτό, και γενικά όλα πολύ. Σε κάποια φάση μίλαγα με ένα αγόρι και αφού έγινε ότι έγινε(φιλια και τα λοιπά) γύρισα στη φίλη μου. Είδα να της μιλάει κάποιος χωρίς αυτή να μιλάει ιδιαίτερα, και σε κάποια φάση τη πιανει από το λαιμό και έρχεται πολύ κοντά της να την φιλήσει κάπως απότομα. Εκείνη τον έσπρωξε, χωρίς να μιλήσει. Μου έκανε νόημα να φύγουμε. Ένιωσα τόση οργή που δε μπορούσα να το αφήσω έτσι. Η φίλη μου είναι πιο ήπιων τόνων, δεν είναι κορίτσι που θα μιλήσει, είναι κορίτσι που θα το αφήσει και δεν θα ασχοληθεί όσο και νατην πείραξε. Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100 και ότι πρόκειται για σεξουαλικη παρενόχληση αυτό που μόλις έκανες και αν τολμήσει να την ξανά ακουμπήσει θα πάρω να τον μαζέψουν. Μαζέψαμε τα πραγματα μας και φύγαμε. Αυτός ήρθε από πίσω μου τρέχοντας και προσπάθησε να μου μιλήσει. Μόλις τον είδα τον εσπρωξα και του λέω τι θες ρε κατάλαβες τι σου είπα η θέλεις να σε μαζέψουνε; και έφυγε.. Αυτή ήταν η ιστορία. Την επόμενη μέρα η φίλη μου με έπιασε και μ λέει με στεναχώρησε πάρα πολύ όλο αυτό και ας μην το έδειξα. Μου λέει εγώ φταίω που μίλαγα. Αυτό που της είπα είναι ότι σε καμία περίπτωση δεν φταις εσύ και ότι πρέπει να μιλάει σε τέτοιες περιπτώσεις και να μη ξανά σιώπησει. Αν ξανά συμβεί κάτι παρόμοιο ποιος είναι ο κατάλληλος τρόπος να το διαχειριστέις; επρεπε όντως να καλέσω την αστυνομία;
Τώρα το είδα. Για τέτοιες περιπτώσεις έχεις το σπρέι πιπεριού, κοπέλλα μου, που βγαίνεις και ρωτάς κιόλας σε περιοδικό.
Z

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών