Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20162
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 10 Φεβ 2020, 16:08

https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... n-filisei/ Καλησπέρα Α, μπα σου στέλνω όχι ακριβώς για να σε ρωτήσω κάτι, αλλά για να μου πεις την άποψή σου. Θα ήθελα να σου πω πως για μένα λειτουργείς σαν την μεγάλη αδερφή που δεν έχω, και με συμβουλεύει για ότι αφορά το φύλο μου, και σε ευχαριστώ πολύ για αυτό. Λοιπόν, είμαι 19ετών και λίγο καιρό πριν είχα βγει με μια φίλη μου σε ένα κλαμπ. Πολύ κόσμος, πολύ ποτό, και γενικά όλα πολύ. Σε κάποια φάση μίλαγα με ένα αγόρι και αφού έγινε ότι έγινε(φιλια και τα λοιπά) γύρισα στη φίλη μου. Είδα να της μιλάει κάποιος χωρίς αυτή να μιλάει ιδιαίτερα, και σε κάποια φάση τη πιανει από το λαιμό και έρχεται πολύ κοντά της να την φιλήσει κάπως απότομα. Εκείνη τον έσπρωξε, χωρίς να μιλήσει. Μου έκανε νόημα να φύγουμε. Ένιωσα τόση οργή που δε μπορούσα να το αφήσω έτσι. Η φίλη μου είναι πιο ήπιων τόνων, δεν είναι κορίτσι που θα μιλήσει, είναι κορίτσι που θα το αφήσει και δεν θα ασχοληθεί όσο και νατην πείραξε. Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100 και ότι πρόκειται για σεξουαλικη παρενόχληση αυτό που μόλις έκανες και αν τολμήσει να την ξανά ακουμπήσει θα πάρω να τον μαζέψουν. Μαζέψαμε τα πραγματα μας και φύγαμε. Αυτός ήρθε από πίσω μου τρέχοντας και προσπάθησε να μου μιλήσει. Μόλις τον είδα τον εσπρωξα και του λέω τι θες ρε κατάλαβες τι σου είπα η θέλεις να σε μαζέψουνε; και έφυγε.. Αυτή ήταν η ιστορία. Την επόμενη μέρα η φίλη μου με έπιασε και μ λέει με στεναχώρησε πάρα πολύ όλο αυτό και ας μην το έδειξα. Μου λέει εγώ φταίω που μίλαγα. Αυτό που της είπα είναι ότι σε καμία περίπτωση δεν φταις εσύ και ότι πρέπει να μιλάει σε τέτοιες περιπτώσεις και να μη ξανά σιώπησει. Αν ξανά συμβεί κάτι παρόμοιο ποιος είναι ο κατάλληλος τρόπος να το διαχειριστέις; επρεπε όντως να καλέσω την αστυνομία;
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21305
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 10 Φεβ 2020, 16:11

επρεπε όντως να καλέσω την αστυνομία;
εννοείται
τώρα κυκλοφορεί ελεύθερος και μπορεί να φιλήσει απότομα κάποια άλλη
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6763
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 10 Φεβ 2020, 16:15

Αν είναι έτσι όπως τα λέει, έπρεπε όντως, να καλέσει την αστυνομία
να του γίνει τουλάχιστον μια σύσταση, του σάτυρου!
Γεμίσαμε σαλιάρηδες πια.. :102:

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 10 Φεβ 2020, 16:41

επρεπε όντως να καλέσω την αστυνομία;

Μη σου πω και τα ΕΚΑΜ.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 10 Φεβ 2020, 16:42

Αν και έπρεπε να καλέσει την αστυνομία και να της τα πει ακριβώς έτσι.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 10 Φεβ 2020, 16:44

Σωστή παιδεία χρειάζεται, η αστυνομία δεν μπορεί να είναι παντού.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20162
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 10 Φεβ 2020, 16:56

ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΗΝ ΑΜΠΑ!!!!!!! :o Eνας την έπεσε σε κάποια που δεν ήθελε, αυτός ίσως να κατάλαβε ότι ήθελε, γιατί μιλούσαν πριν, πίνανε ποτό σε μπαρ. Διαβάζω για ασφάλεια. Πότε και πόθεν διακυβεύθηκε η ασφάλεια κάποιου σε αυτή τη διήγηση; Δεν διάβασα κάτι τέτοιο. Και τέλος, αν καλούσαμε το 100 για αυτούς που πάνε να μας φιλήσουν ενώ δε θέλουμε (αλλά ίσως δεν το δείχνουμε), όταν δεν υπάρχει βία σε όλο αυτό, απλά λάθος εκτίμηση προθέσεων, είναι υστερία. Εκτός κι αν θέλουμε να μας δηλώνουν, εκεί μέσα στο μπαρ, με τη μπύρα στο χέρι, εκεί που μιλάμε και φλερτάρουμε “Σούλα τώρα σκοπεύω να σε φιλήσω, με γλώσσα, για περίπου 30 δευτερόλεπτα, αν ανταποκριθείς με ενθουσιασμό το 2ο θα κρατήσει ένα λεπτό και θα περιλαμβάνει και χέρι στη μέση σου όχι όμως πολύ χαμηλά, αν είσαι χαλαροέκπληκτη θα επαναλάβω, αν στραβώσεις πες το τώρα να μην το κάνω”. :o ... :smt038:smt038
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7701
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 10 Φεβ 2020, 17:00

ετσι όπως πηγε να την φιλήσει απότομα μπορεί να χτυπούσαν τα δόντια τους.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 10 Φεβ 2020, 17:04

Οχι αλλο φεμινιστικο κλαμα..... Ελεος....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22690
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 10 Φεβ 2020, 17:06

Παντως -αν όντως αυτή δεν ήθελε- ΕΙΝΑΙ παρενόχληση. Να τα λέμε κι αυτά.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 10 Φεβ 2020, 17:11

Μετα κλαιγονται γιατι θελουν τον αντρα κυνηγο και δεν υπαρχει, αλλα προσπαθουν με καθε τροπο να τον κανουν σκυλακι του καναπε. Παρανοια....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 10 Φεβ 2020, 17:14

έλεος με τις υστερικές. Δεν την φίλησε καν, πήγε να την φιλήσει. Απόπειρα σεξουαλικής παρενόχλησης....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lord Brum την 10 Φεβ 2020, 17:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 10 Φεβ 2020, 17:16

Η μεγαλη παγιδα ειναι οτι το κοριτσι δεν πολυμιλαγε, σου λεει ο αλλος, πετυχα διαμαντι, λιγο ο χαμηλος φωτισμος λιγο η φασαρια, δεν ειδε τα αρνητικα βαιμπς στα ματια της, συμβαινουν αυτα....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 10 Φεβ 2020, 17:19

georgebi έγραψε:
10 Φεβ 2020, 16:56
ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΗΝ ΑΜΠΑ!!!!!!! :o Eνας την έπεσε σε κάποια που δεν ήθελε, αυτός ίσως να κατάλαβε ότι ήθελε, γιατί μιλούσαν πριν, πίνανε ποτό σε μπαρ. Διαβάζω για ασφάλεια. Πότε και πόθεν διακυβεύθηκε η ασφάλεια κάποιου σε αυτή τη διήγηση; Δεν διάβασα κάτι τέτοιο. Και τέλος, αν καλούσαμε το 100 για αυτούς που πάνε να μας φιλήσουν ενώ δε θέλουμε (αλλά ίσως δεν το δείχνουμε), όταν δεν υπάρχει βία σε όλο αυτό, απλά λάθος εκτίμηση προθέσεων, είναι υστερία. Εκτός κι αν θέλουμε να μας δηλώνουν, εκεί μέσα στο μπαρ, με τη μπύρα στο χέρι, εκεί που μιλάμε και φλερτάρουμε “Σούλα τώρα σκοπεύω να σε φιλήσω, με γλώσσα, για περίπου 30 δευτερόλεπτα, αν ανταποκριθείς με ενθουσιασμό το 2ο θα κρατήσει ένα λεπτό και θα περιλαμβάνει και χέρι στη μέση σου όχι όμως πολύ χαμηλά, αν είσαι χαλαροέκπληκτη θα επαναλάβω, αν στραβώσεις πες το τώρα να μην το κάνω”. :o ... :smt038:smt038
Τι εννοείς όταν δεν υπάρχει βία; Αφού λέει την έπιασε από το λαιμό.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Στο κλαμπ πηγε να την φιλήσει κάπως απότομα.Τον έπιασα και του είπα πως καλώ τώρα το 100

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 10 Φεβ 2020, 17:19

αφθονο γελιο η αλλιως ο γυναικοκεντρικος κοσμος :giggle:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών