Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 14 Μαρ 2020, 19:02

Ασέβαστος έγραψε:
13 Μαρ 2020, 18:45
το διαβασα ολο.

γιατι το διαβασα ολο; δεν εχω τιποτα καλυτερο να κανω με τη ζωη μου; ποσο ντρεπομαι για λογαριασμο μου...
Και εγώ το διάβασα όλο, επειδή είναι τόσο ηλίθιο αυτό που διαβάζεις και θες να δεις πώς θα κάνει escalate η όλη φάση, αλλά τελικά δεν γίνεται τίποτα. Αναρχικοί ηλίθιοι ftw.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37875
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Μαρ 2020, 20:02

klg έγραψε:
13 Μαρ 2020, 17:21
AlienWay έγραψε:
13 Μαρ 2020, 17:19
Γραφειοκρατία στον κρατισμό, γραφειοκρατία και στον αναρχοκομουνισμό.

Γίνανε διαβουλεύσεις, έγγραφες δηλώσεις, μεσολάβηση μεσαζόντων, κινητοποιήσεις, συνελεύσεις κλπ, για έναν χωρισμό.

Κατά τ' άλλα θεωρούν πως η αναρχία λειτουργεί.
Καλά ρε μαν αυτοί δεν είναι αναρχικοί, ένω μάτσο ηλίθιοι καραγκιόζηδες είναι. Άμα αφήσεις 10 από αυτούς σε ένα βουνό, ζήτημα να επιζήσουν 5 μέρες.
Λάθος, αυτοί ακριβώς είναι οι αναρχικοί.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 14 Μαρ 2020, 20:37

sys3x έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:02
Λάθος, αυτοί ακριβώς είναι οι αναρχικοί.
Δεν είναι αυτοι οι αναρχικοί. Έχω μιλήσει με κόσμο στο Chaos Communcation Congress που ζούσαν off the gird, σε camp πολύ μακριά από πόλεις και με πλήρη αυτονομία.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24572
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 14 Μαρ 2020, 20:43

αυτοί οι άνθρωποι από τη 17Ν μέχρι το τελευταίο ανεξάρτητο σχήμα σε επαρχιακό ΤΕΙ θα έλεγε κανείς πως ό,τι μαλακία κάνουν στη ζωή τους είναι απλά μια αφορμή για να δημοσιεύσουν ατελείωτο κατεβατό. Μια περίληψη υπάρχει κάπου;

Von Mackensen

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Von Mackensen » 14 Μαρ 2020, 20:45

AlienWay έγραψε:
13 Μαρ 2020, 16:20
Πολύ ωραία ιστορία. Αξίζει να διαβαστεί ολόκληρη :smt023
Είσαι ήρωας φίλε. Με πολύ ζόρι έφτασα στη μέση όπου και τα παράτησα.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21036
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 14 Μαρ 2020, 20:46

https://athens.indymedia.org/post/1603652/ Χθες το βράδυ η συντρόφισσα που διώκεται για ένταξη και συμμετοχή σε τρομοκρατική οργάνωση μεταφέρθηκε λόγω κορονοϊού (αποσυμφόρηση των κρατητηρίων για προληπτικούς λόγους) στο Α.Τ. Κηφισιάς. Η συντρόφισσα δηλώνει ότι πρόκειται για άθλιες συνθήκες, σημειώνοντας ότι είναι τόσο βρώμικα που δεν μπορεί ούτε να κάτσει.......έχει κρύο......δεν της γνωστοποιούν πότε και αν θα μεταφερθεί στη ΓΑΔΑ και δεν την αφήνουν να τηλεφωνεί σε φίλους παρά μόνο σε γονείς και δικηγόρους.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37875
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Μαρ 2020, 20:47

foscilis έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:43
αυτοί οι άνθρωποι από τη 17Ν μέχρι το τελευταίο ανεξάρτητο σχήμα σε επαρχιακό ΤΕΙ θα έλεγε κανείς πως ό,τι μαλακία κάνουν στη ζωή τους είναι απλά μια αφορμή για να δημοσιεύσουν ατελείωτο κατεβατό. Μια περίληψη υπάρχει κάπου;
Είναι χάσιμο χρόνου, μην ασχολείσαι.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37875
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Μαρ 2020, 20:48

klg έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:37
sys3x έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:02
Λάθος, αυτοί ακριβώς είναι οι αναρχικοί.
Δεν είναι αυτοι οι αναρχικοί. Έχω μιλήσει με κόσμο στο Chaos Communcation Congress που ζούσαν off the gird, σε camp πολύ μακριά από πόλεις και με πλήρη αυτονομία.
Είναι, αυτοί ακριβώς είναι οι αναρχικοί στην Ελλάδα (δεν μιλούσα εξάλλου για τους υπόλοιπους για τους δικούς μας μιλούσα που τους ξέρω ας πούμε αρκετά καλά).
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 14 Μαρ 2020, 21:01

sys3x έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:48
klg έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:37
sys3x έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:02
Λάθος, αυτοί ακριβώς είναι οι αναρχικοί.
Δεν είναι αυτοι οι αναρχικοί. Έχω μιλήσει με κόσμο στο Chaos Communcation Congress που ζούσαν off the gird, σε camp πολύ μακριά από πόλεις και με πλήρη αυτονομία.
Είναι, αυτοί ακριβώς είναι οι αναρχικοί στην Ελλάδα (δεν μιλούσα εξάλλου για τους υπόλοιπους για τους δικούς μας μιλούσα που τους ξέρω ας πούμε αρκετά καλά).
Μαν αυτό είναι το point μου. Οι αναρχικοί αυτοί δεν είναι αναρχικοί. Τώρα άμα θες να σου πω ότι οι αναρχικοί της Ελλάδας είναι της πούτσου οκ.

Οι αναρχικοί της Ελλάδας είναι του πούτσου.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37875
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Μαρ 2020, 21:08

klg έγραψε:
14 Μαρ 2020, 21:01
sys3x έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:48
klg έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:37


Δεν είναι αυτοι οι αναρχικοί. Έχω μιλήσει με κόσμο στο Chaos Communcation Congress που ζούσαν off the gird, σε camp πολύ μακριά από πόλεις και με πλήρη αυτονομία.
Είναι, αυτοί ακριβώς είναι οι αναρχικοί στην Ελλάδα (δεν μιλούσα εξάλλου για τους υπόλοιπους για τους δικούς μας μιλούσα που τους ξέρω ας πούμε αρκετά καλά).
Μαν αυτό είναι το point μου. Οι αναρχικοί αυτοί δεν είναι αναρχικοί. Τώρα άμα θες να σου πω ότι οι αναρχικοί της Ελλάδας είναι της πούτσου οκ.

Οι αναρχικοί της Ελλάδας είναι του πούτσου.
Όχι ρε μλκ, δε προσπαθώ να εκβιάσω σε συμπεράσματα, συζήτηση κάνουμε, λέμε τις εμπειρίες και τις απόψεις μας.
Γενικά πάντως μιλώντας ναι, είναι γτπκ οι "συλλογικότητες" στην Ελλάδα, μεμονωμένα θα βρεις γαμοατομάδες αλλά αυτοί παίζουν μπαλίτσα αθόρυβα, ηδέως ζην κτλ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 14 Μαρ 2020, 21:16

georgebi έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:46
https://athens.indymedia.org/post/1603652/ Χθες το βράδυ η συντρόφισσα που διώκεται για ένταξη και συμμετοχή σε τρομοκρατική οργάνωση μεταφέρθηκε λόγω κορονοϊού (αποσυμφόρηση των κρατητηρίων για προληπτικούς λόγους) στο Α.Τ. Κηφισιάς. Η συντρόφισσα δηλώνει ότι πρόκειται για άθλιες συνθήκες, σημειώνοντας ότι είναι τόσο βρώμικα που δεν μπορεί ούτε να κάτσει.......έχει κρύο......δεν της γνωστοποιούν πότε και αν θα μεταφερθεί στη ΓΑΔΑ και δεν την αφήνουν να τηλεφωνεί σε φίλους παρά μόνο σε γονείς και δικηγόρους.
Όχι ρε μαλακα! Τι τραβάει η κοπέλα. Μα να μην παίρνει τηλέφωνο την κολλητή της; και πως θα μάθει τι έγινε με τον π και την πρώην του;
Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17075
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 14 Μαρ 2020, 23:48

klg έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:37
sys3x έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:02
Λάθος, αυτοί ακριβώς είναι οι αναρχικοί.
Δεν είναι αυτοι οι αναρχικοί. Έχω μιλήσει με κόσμο στο Chaos Communcation Congress που ζούσαν off the gird, σε camp πολύ μακριά από πόλεις και με πλήρη αυτονομία.
Πόσο πλήρης είναι η αυτονομία;
Αν πχ κάποιος έχει σκωληκοειδήτιδα, τον χειρουργεί ο σαμάνος του camp με προϊστορικά ποσοστά θνησιμότητας ή έρχεται στον πολιτισμό να χειρουργηθεί ως άπορος από τα λεφτά που πληρώνουμε εμείς τα κορόιδα;
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70243
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Μαρ 2020, 23:53

Custom_F έγραψε:
13 Μαρ 2020, 16:45

Καθώς διάβαζα σκεφτόμουν ότι δε μπορεί, για κάποιο λόγο το διαβάζω, κάτι θα γίνει στο τέλος... Πάντα κάτι γίνεται στο τέλος...
:lol::lol::lol:

Κι εγώ κάπως έτσι το ξεκίνησα αλλά άντεξα μέχρι τη μέση.

Τελικά κατάλαβε κάποιος τι έγινε στο τέλος;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 15 Μαρ 2020, 10:07

Juno έγραψε:
14 Μαρ 2020, 23:48
klg έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:37
sys3x έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:02
Λάθος, αυτοί ακριβώς είναι οι αναρχικοί.
Δεν είναι αυτοι οι αναρχικοί. Έχω μιλήσει με κόσμο στο Chaos Communcation Congress που ζούσαν off the gird, σε camp πολύ μακριά από πόλεις και με πλήρη αυτονομία.
Πόσο πλήρης είναι η αυτονομία;
Αν πχ κάποιος έχει σκωληκοειδήτιδα, τον χειρουργεί ο σαμάνος του camp με προϊστορικά ποσοστά θνησιμότητας ή έρχεται στον πολιτισμό να χειρουργηθεί ως άπορος από τα λεφτά που πληρώνουμε εμείς τα κορόιδα;
Δεν είναι λουδίτες, έχουν ανθρώπους στο group με ιατρική εκπαίδευση. Όσο για τα φάρμακα, να είναι καλά το darknet, μπορείς να προμηθευτείς ότι θέλεις σχεδόν. Ή άμα ξέρεις και το κατάλληλο crowd.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25928
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 15 Μαρ 2020, 10:24

Θα στοιχηματιζα μια εξαδα μπυρες οτι συναγωνιστρια κουτουπωθηκε με αλλο παρασιτο κ πεταξαν τον Π εκτος.
Μικροαστισμοί.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών