Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16949
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 15 Μαρ 2020, 20:28

klg έγραψε:
15 Μαρ 2020, 10:07
Juno έγραψε:
14 Μαρ 2020, 23:48
klg έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:37


Δεν είναι αυτοι οι αναρχικοί. Έχω μιλήσει με κόσμο στο Chaos Communcation Congress που ζούσαν off the gird, σε camp πολύ μακριά από πόλεις και με πλήρη αυτονομία.
Πόσο πλήρης είναι η αυτονομία;
Αν πχ κάποιος έχει σκωληκοειδήτιδα, τον χειρουργεί ο σαμάνος του camp με προϊστορικά ποσοστά θνησιμότητας ή έρχεται στον πολιτισμό να χειρουργηθεί ως άπορος από τα λεφτά που πληρώνουμε εμείς τα κορόιδα;
Δεν είναι λουδίτες, έχουν ανθρώπους στο group με ιατρική εκπαίδευση. Όσο για τα φάρμακα, να είναι καλά το darknet, μπορείς να προμηθευτείς ότι θέλεις σχεδόν. Ή άμα ξέρεις και το κατάλληλο crowd.
Νοσοκομείο έχουν; Μαιευτήριο; Μονάδα εντατικής θεραπείας; Πώς κάνουν αιμοκάθαρση οι νεφροπαθείς;
Πώς προστατεύονται τώρα με τον κορονοϊό; Φτιάχνουν μάσκες μόνοι τους;
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 16 Μαρ 2020, 01:42

Juno έγραψε:
15 Μαρ 2020, 20:28
Νοσοκομείο έχουν; Μαιευτήριο; Μονάδα εντατικής θεραπείας; Πώς κάνουν αιμοκάθαρση οι νεφροπαθείς;
Πώς προστατεύονται τώρα με τον κορονοϊό; Φτιάχνουν μάσκες μόνοι τους;
Τώρα τους στέλνω μεηλ να μου προωθήσουν το healthcare plan τους.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32533
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Χωρισμος ζευγαριου αλα ...αναρχικα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Μαρ 2020, 11:06

foscilis έγραψε:
14 Μαρ 2020, 20:43
αυτοί οι άνθρωποι από τη 17Ν μέχρι το τελευταίο ανεξάρτητο σχήμα σε επαρχιακό ΤΕΙ θα έλεγε κανείς πως ό,τι μαλακία κάνουν στη ζωή τους είναι απλά μια αφορμή για να δημοσιεύσουν ατελείωτο κατεβατό. Μια περίληψη υπάρχει κάπου;
τσακωθηκε ενας με τη γκομενα, και δεν ξερουν γιατι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών