Φωτιά στη Μόρια - νεκρό παιδί

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Φωτιά στη Μόρια - νεκρό παιδί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 16 Μαρ 2020, 15:36

Η φωτιά φαίνεται πως ξεκίνησε από μία κουζίνα (τουλάχιστον έτσι γράφεται στο άρθρο)

https://www.protothema.gr/greece/articl ... topoiisis/

Μιλάμε για Πρώτο Θέμα,στα σχόλια γίνεται πάρτυ κανονικό.

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 10991
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Φωτιά στη Μόρια - νεκρό παιδί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 16 Μαρ 2020, 15:42

Ετσι ειναι οι ΕΛ σημερα. Τσαντιζονται που ειναι υποχρεωμενοι να πεφτουν στα τεσσερα και να ζητιανευουν με τον Γερμανο και τον Αμερικανο, και εκφραζουν την "οργη" τους εκει που μπορουνε (δηλαδη στα παιδια μεταναστων)
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 8847
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Φωτιά στη Μόρια - νεκρό παιδί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 16 Μαρ 2020, 15:54

Εμένα σήμερα ήρθε ένα κοριτσάκι έξω απο τη δουλειά μου και είδε μια μπάλα. «Δίνει» μου έδειξε. Ειπα οτι δεν την δίνω. Μόλις έφυγε 50 μέτρα την φώναξα και κλώτσησα τη μπάλα. Γέλασε και με έπιασε κλάμα.
Δεν έχω δει πιο αθώο πλάσμα. Μακάρι να μπορούσα να το πάρω στην αγκαλιά μου αλλά δεν πρέπει έτσι κιαλλιώς.
Ας σταματήσει επιτέλους αυτή η ντροπή του δουλεμπορίου για πολιτικούς σκοπούς. Αυτοί οι άνθρωποι που το κάνουν είναι εγκληματίες.
Καλύτερα να πουλήσουν ναρκωτικά αν θέλουν εύκολο χρήμα.
Δεν είναι ανθρωπισμός να σκοτώνεις παιδιά.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Greece, Woke free

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8311
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Φωτιά στη Μόρια - νεκρό παιδί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 16 Μαρ 2020, 15:58

Στρακαστρουκας έγραψε:
16 Μαρ 2020, 15:42
Ετσι ειναι οι ΕΛ σημερα. Τσαντιζονται που ειναι υποχρεωμενοι να πεφτουν στα τεσσερα και να ζητιανευουν με τον Γερμανο και τον Αμερικανο, και εκφραζουν την "οργη" τους εκει που μπορουνε (δηλαδη στα παιδια μεταναστων)
Απο που βγαινει οτι Ελληνες εβαλαν την φωτια;

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Φωτιά στη Μόρια - νεκρό παιδί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 16 Μαρ 2020, 16:01

Δεν νομίζω να είπε ότι Έλληνες έβαλαν τη φωτιά.Ούτε κι εγώ πιστεύω κάτι τέτοιο.
Τα σχόλια...σχολιάζουμε.Υπάρχει μία δόση σκατοψυχίας που σε κάνει να προβληματίζεσαι (εάν έχεις σώας τας φρένας) για το ποιον των ανθρώπων που μας περιτριγυρίζουν.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Φωτιά στη Μόρια - νεκρό παιδί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Μαρ 2020, 16:06

Στρακαστρουκας έγραψε:
16 Μαρ 2020, 15:42
Ετσι ειναι οι ΕΛ σημερα. Τσαντιζονται που ειναι υποχρεωμενοι να πεφτουν στα τεσσερα και να ζητιανευουν με τον Γερμανο και τον Αμερικανο, και εκφραζουν την "οργη" τους εκει που μπορουνε (δηλαδη στα παιδια μεταναστων)
Πάνω σε μαλάκες σαν κι εσένα πρέπει να ξεσπάνε
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών