Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20759
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 15 Μαρ 2022, 23:12

:c065::_:Μπέος vs metoo = 1-0 :_::c065:

Εικόνα

Εικόνα


:a035::a035:

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..


Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20759
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 19 Μαρ 2022, 12:31

για πάντα... :smt023:_::smt038

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25510
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 19 Μαρ 2022, 12:46

georgebi έγραψε:
19 Μαρ 2022, 12:31
για πάντα... :smt023:_::smt038

Λαικισμος
Το στυλακι του δημαρχου που σηκωνει τα μανικια. Το ιδιο κανει και το ζαβο ο μπακογιαννης.
Το ιδιο γραφειο επικοινωνιολογων εχουνε

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14576
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 19 Μαρ 2022, 12:54

αν φτιάξουν ποτέ μνημείο για να τιμήσουν την άγνωστη λινάτσα θα έχει τη μορφή του μπέου

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14576
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 19 Μαρ 2022, 13:00

σε λίγο θα μπουκάρει στα διαμερίσματα να τσεκάρει αν είναι ποτισμένες οι μπιγκόνιες στα μπαλκόνια

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25092
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 19 Μαρ 2022, 13:01

nowhere έγραψε:
19 Μαρ 2022, 13:00
σε λίγο θα μπουκάρει στα διαμερίσματα να τσεκάρει αν είναι ποτισμένες οι μπιγκόνιες στα μπαλκόνια
Παλιότερα μπουκαρε για άλλο λόγο.
Πάλι καλά να λες δηλαδή
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5410
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 19 Μαρ 2022, 13:19

Εικόνα

Αχιλλέας Μπέος για την ημέρα της Γυναίκας: «Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες, μητέρες, εργαζόμενες, συνεργάτιδες, συντρόφους» :g094:

Ημέρα εορτασμού της Γυναίκας η σημερινή και αναμφίβολα οφείλουμε να τιμήσουμε την ανεκτίμητη συμβολή της, τόσο στην εργασία, όσο και στην οικογένεια, με τον πολύπλευρο και καθοριστικό της ρόλο.

Να επιδείξουμε, σήμερα και κάθε μέρα, τον σεβασμό και την αναγνώριση στον μοναδικό, πολυσύνθετο και αναντικατάστατο ρόλο της Γυναίκας στην ζωή και την κοινωνία.

Σε ό,τι με αφορά προσωπικά μου είναι αδιανόητη η έλλειψη παρουσίας μιας γυναίκας δίπλα μου, που αποτελεί πηγή έμπνευσης, ομορφιάς, δύναμης και δημιουργικότητας στη ζωή μου.

Εικόνα


Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες, μητέρες, εργαζόμενες, συνεργάτιδες, συντρόφους.


https://www.thenewspaper.gr/2022/03/08/ ... tis-gynai/

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5410
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 24 Μαρ 2022, 15:37

Εικόνα

Επίθεση Μπέου στην Εφορεία Νεοτέρων Μνημείων: Νούμερα, κάθεστε σ’ ένα γραφείο και κοιτάζετε ο ένας τον άλλον – Το έργο θα προσγειωθεί με ελικόπτερο το βράδυ!


Eυθεία επίθεση στην προϊσταμένη και τους υπαλλήλους της Εφορείας Νεοτέρων Μνημείων Μαγνησίας εξαπέλυσε ο δήμαρχος Βόλου σε τηλεοπτική του συνέντευξη, με αφορμή την “κόκκινη κάρτα” που έλαβε για το έργο του διπλού κυκλικού κόμβου στη Νέα Ιωνία, μπροστά από το παλιό Κοιμητήριο των Ταξιαρχών.

Ο Αχιλλέας Μπέος ήταν οργισμένος και ασυγκράτητος κατά της προϊσταμένης της κρατικής υπηρεσίας και μεταξύ άλλων είπε:

«Θεωρώ ότι αυτή η υπηρεσία πρέπει να κλείσει. Δεν προσφέρει κάτι. Άλλο Αρχαιολογία και άλλο Εφορεία Νεοτέρων Μνημείων. Κάθονται σ’ ένα γραφείο, κοιτάζει ο ένας τον άλλον και όταν βαριούνται ανοίγουν ένα παράθυρο και κοιτάζουν τα αυτοκίνητα απ’ έξω, αν είναι μονά ή ζυγά!»

Ο δήμαρχος Βόλου συνέχισε αναφερόμενος στο έργο: «Εμείς αναδείξαμε το μνημείο του Παλιού Νεκροταφείου. Και βγήκε χρηματοδότηση για την ανάπλαση. Θα γίνει επισκέψιμο και των Ταξιαρχών και το Εβραϊκό που λειτουργεί. Μνημείο δεν είναι ο μαντρότοιχος. Μνημείο είναι το εσωτερικό. Και λέει αυτή η Γεωργίου, που δεν ξέρω τι γνώσεις έχει, τι επαγγέλεται. Τη φύτεψε κανένα πολιτικό πρόσωπ εκεί; Γιατί ο πρόεδρος της Επιτροπής ψήφισε θετικά για το έργο. Της είπα θα σε ξεφτιλίσω άλλη μία φορά γιατί το έργο θα γίνει. Πήγε να εμποδίσει το έργο επειδή έχει κόντρα μαζί μας. Ούτε πεζοδρόμιο δεν έχει εκεί και δημιουργούμε για να περνάει ο κόσμος. Το τι γίνεται στην πόλη το αποφασίζει ο Μπέος με τους συνεργάτες του. Όχι η κ. Γεωργίου»

Ολοκληρώνοντας, ο κ. Μπέος είπε: «Αν δε δικαιβθεί η ένστασή μας, θα γίνει το έργο με δικά μας χρήματα, του Δήμου Βόλου. Ξέρω εγώ πολύ καλά, θα κατέβει ο κυκλικός κόμβος με ελικόπτερο στη 1 η ώρα το βράδυ και άντε γειά! Νούμερα. Που σας συντηρεί το ελληνικό δημόσιο εις βάρος των πολιτών. Και θα ξυπνήσετε και θα πείτε “τι έγινε;, ποιος τον έφερε;”»


https://www.thenewspaper.gr/2022/03/20/ ... eoteron-m/

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25092
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 24 Μαρ 2022, 23:36

gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5410
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 30 Μαρ 2022, 20:34



Από τους εορτασμούς της 25ης Μαρτίου στις Σταγιάτες, όπου έγινε παρέμβαση μέλους του πολιτιστικού συλλόγου-διαδόχου της ανεπίσημης ΑΠΟΔράσης.

Κάποιος παρατηρητικός και ίσως κακοπροαίρετος θα έλεγε πως τώρα που είναι ακόμη χειμώνας, η πλειοψηφία των ''κατοίκων που πήραν τις τύχες του χωριού στα χέρια τους'' απουσιάζει. :roll:

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5410
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 04 Απρ 2022, 21:58

Εικόνα

Βόλος: Πρωτομαγιά με Ίμβριο και Κωνσταντίνα ανακοίνωσε ο Μπέος

Μία ευχάριστη είδηση ανακοίνωσε σήμερα ο Δήμαρχος Βόλου Αχιλλέας Μπέος στο πλαίσιο της περιοδείας του στις Αλυκές. Μετά από δύο χρόνια διακοπής, λόγω πανδημίας, από φέτος επανέρχεται, αν όλα συνεχίσουν ομαλά, ο γιορτασμός της Πρωτομαγιάς με φαγητό και ποτό προσφορά σε όλους. Φέτος τη διασκέδαση κατοίκων και επισκεπτών θα αναλάβουν η Κωνσταντίνα και ο Πέτρος Ίμβριος.

https://www.thenewspaper.gr/2022/03/16/ ... ai-konsta/






Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20759
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 04 Απρ 2022, 22:11

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
04 Απρ 2022, 21:58
Χαιρετίζω την όλο και πιο ευφάνταστη επιλογή φωτογραφιών :smt005:

Κανα δυο θα τις αξιοποιήσω και γω με την πρώτη ευκαιρία :8)

Keep Up The Good Work :smt023
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5410
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 05 Απρ 2022, 00:31

georgebi έγραψε:
04 Απρ 2022, 22:11

Χαιρετίζω την όλο και πιο ευφάνταστη επιλογή φωτογραφιών :smt005:

Κανα δυο θα τις αξιοποιήσω και γω με την πρώτη ευκαιρία :8)

Keep Up The Good Work :smt023
Είμαι τυχερός διότι το νήμα προσφέρεται για σχετικούς πειραματισμούς. :lol:

Εννοείται!

:smt023

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25510
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Αχιλλέας Μπέος vs Αλκίνοου Ιωαννίδη....ευκολάκι ποιον υποστηρίζουμε...Ουπς.λαθος μου...ο Μπέος παιζει μονοτερμα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 05 Απρ 2022, 08:17

Στην τηλεόραση ο Σεφερλής στο δημαρχείο ο Μπέος. Κάτι πρέπει να αλλάξει

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών