Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Anonymous343

Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anonymous343 » 11 Ιουν 2018, 15:45

Κώδικας: Επιλογή όλων

Η Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ και τη μεγάλη διαφορά ηλικίας

http://www.lifo.gr/now/people/196233/i-sara-polson-yperaspizetai-ti-sxesi-tis-me-tin-75xroni-xolant-teilor-kai-ti-megali-diafora-ilikias

Το να έχει μια σύντροφο 32 χρόνια μεγαλύτερή της δεν σημαίνει πως κατά βάθος έχει θέματα με τη μητέρα της, υποστηρίζει η Σάρα Πόλσον που εδώ και καιρό είναι ζευγάρι με την Χόλαντ Τέιλορ.

Σε συνέντευξή της στους The Sunday Times, η 43χρονη ηθοποιός μίλησε ανοιχτά για τη σχέση της με την 75χρονη συνάδελφό της, σημειώνοντας πως «φροντίζουμε η μία την άλλη», ενώ αποκάλυψε πως αν και δεν σκέφτεται προς το παρόν να κάνει παιδιά, έχει καταψύξει ωάριά της. 

«Ο κόσμος κοιτάζει εμένα με τη Χόλαντ και λένε, "θέματα με τη μαμά της", αλλά την φροντίζω [σαν γονιός] όσο εκείνη εμένα, οπότε δεν ισχύει. Νομίζω πως πολλοί άνθρωποι έχουν έναν καθυστερημένο τρόπο να βλέπουν τους μεγαλύτερους, είναι ο τρόπος τους να αποστασιοποιούνται από κάτι που πιστεύουν πως δεν θα τους συμβεί», ανέφερε χαρακτηριστικά.
Η Σάρα Πόλσον, γνωστή από τους ρόλους της στις ταινίες «Mud», «Carol» και «American Crime Story: The People Vs O.J. Simpson» και τώρα το «Ocean's 8», αποκάλυψε επίσης πως έχει καταψύξει ωάριά της καθώς ανησυχεί πως μελλοντικά θα «μετανιώσει» που δεν έκανε οικογένεια. 

«Λατρεύω τα παιδιά αλλά είμαι πολύ παρορμητική και φοβόμουν ότι θα έκανα και μετά θα το μετάνιωνα. Βέβαια δεν είμαι πολύ σίγουρη ούτε γι' αυτό, επειδή μπορεί τελικά να μετανιώσω που δεν έκανα. Οπότε για παν ενδεχόμενο, κατέψυξα τα ωάριά μου», λέει η ηθοποιός.  

Πριν την Χόλαντ Τέιλορ, η Σάρα Πόλσον είχε σχέση με την Τσέρι Τζόουνς, που είναι 18 χρόνια μεγαλύτερή της, ενώ υπήρξε και αρραβωνιασμένη με τον θεατρικό συγγραφέα, Τρέισι Λετς. Όπως εξηγεί, πάντα τα πήγαινε καλύτερα με άτομα μεγαλύτερα από εκείνη. 

«Πάντα είχα μεγαλύτερους φίλους. Και τώρα έχω την τύχη να είμαι με κάποια που είναι μεγαλύτερη και πιο σοφή από εμένα», εξηγεί στη συνέντευξή της. 

 Η Σάρα Πόλσον είναι κάνει coming out όταν φίλησε δημοσίως την τότε σύντροφό της, Τσέρι Τζόουνς, για να τη συγχαρεί για το βραβείο Τόνι που είχε κερδίσει. Όπως λέει, νιώθει τυχερή που αυτό δεν είχε κανέναν αντίκτυπο στην καριέρα της. 

 «Αν κάποιος θέλει να σκέφτεται πως είμαι περίεργη επειδή αγαπώ το πιο καταπληκτικό άτομο στον πλανήτη, τότε είναι δικό τους πρόβλημα. Εγώ νιώθω μια χαρά», είχε πει τότε για την Τσέρι Τζόουνς. 
Εφόσον αυτή η σχέση θεωρείται φυσιολογική, γιατί να μη θεωρούνται και αντίστοιχες straight;

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 11 Ιουν 2018, 15:52

Γιατί συνήθως είναι πατριαρχικές - εξουσιαστικές - αρρωστες - δλδ δεν συμφέρουν τας γυναίκας.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Nero

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 11 Ιουν 2018, 15:53

Portia έγραψε:
11 Ιουν 2018, 15:45

Εφόσον αυτή η σχέση θεωρείται φυσιολογική, γιατί να μη θεωρούνται και αντίστοιχες straight;
απο ποιον θεωρείται φυσιολογική?

Anonymous343

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anonymous343 » 11 Ιουν 2018, 15:59

Nero έγραψε:
11 Ιουν 2018, 15:53
Portia έγραψε:
11 Ιουν 2018, 15:45

Εφόσον αυτή η σχέση θεωρείται φυσιολογική, γιατί να μη θεωρούνται και αντίστοιχες straight;
απο ποιον θεωρείται φυσιολογική?
Απο τα ΜΜΕ, τους προδευτοφιλελεφτ των social media, τα Ποταμια, τον καλλιτεχνικο χωρο και οσους θεωρουνται must.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 11 Ιουν 2018, 16:02

Φυσιολογικη ειναι. Τους χουντογερους του πχορουμ θα ρωτησουν;

Anonymous343

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anonymous343 » 11 Ιουν 2018, 16:03

Υδράργυρος έγραψε:
11 Ιουν 2018, 16:02
Φυσιολογικη ειναι. Τους χουντογερους του πχορουμ θα ρωτησουν;
@Nero, τι σου ελεγα πιο πανω;

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 11 Ιουν 2018, 16:03

γιατί το κείμενο είναι σε κώδικα; Είναι δυσανάγνωστο
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 11 Ιουν 2018, 16:06

Βινόσαυρος έγραψε:
11 Ιουν 2018, 16:03
γιατί το κείμενο είναι σε κώδικα; Είναι δυσανάγνωστο
Ισχύει για όσα δεν είναι στην μητρική μας γλωσσα.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Anonymous343

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anonymous343 » 11 Ιουν 2018, 16:07

Βινόσαυρος έγραψε:
11 Ιουν 2018, 16:03
γιατί το κείμενο είναι σε κώδικα; Είναι δυσανάγνωστο
Ναι σορρυ, για καποιο λογο δε μπορουσα να το κανω quote.

Βαζω εδω το αρχικο λινκ:

http://m.lifo.gr/now/people/196233/i-sa ... ra-ilikias

Nero

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 11 Ιουν 2018, 16:13

Portia έγραψε:
11 Ιουν 2018, 16:03
Υδράργυρος έγραψε:
11 Ιουν 2018, 16:02
Φυσιολογικη ειναι. Τους χουντογερους του πχορουμ θα ρωτησουν;
@Nero, τι σου ελεγα πιο πανω;
Κοίταξε να δεις: οι άνθρωποι του καλλιτεχνικού χώρου από κοινωνιολογικής σκοπιάς-και όχι μόνο-ζουν στον δικό τους κόσμο στον οποίο οι κοινωνικές νόρμες είναι αρκετά πιο θολές και ευέλικτες. Σε όλες τις κοινωνίες παρατηρεί κανείς αυτό το φαινόμενο,όπου μια κοινωνική ομάδα ζει κάπως στο περιθώριο το οποίο έχει τους δικού του κανόνες,στη δικιά μας αυτή η ομάδα είναι οι καλλιτέχνες,σε άλλες ήταν οι ερημίτες μοναχοί πχ. θ συμφωνήσω ότι πολύ συχνά θέτουν το παράδειγμα για την υπόλοιπη κοινωνία γιατί το στάτους τους είναι κατα τον ένα ή τον άλλο τρόπο υψηλότερο αλλά αυτό δε συμβαίνει πάντα. Θέλω να πω ότι η συμπεριφορά τους ούτε τυπικό παράδειγμα είναι και τα αντανακλαστικά τις υπόλοιπης κοινωνίας σ'υτή τη συμπεριφορά δε λειτουργούν με τον ίδιο τρόπο. Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω?

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 11 Ιουν 2018, 16:20

μια χαρά φυσιολογική είναι μεταξυ δυο ή περισσότερων ετεροφυλων ή ομόφυλων.
Τι πιο φυσιολογικό από τον έρωτα;
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.


Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 11 Ιουν 2018, 16:39

Rocco Siffredi έγραψε:
11 Ιουν 2018, 16:33
μπορει να χει περιουσια η γρια :wink
Ετσι λειτουργούν οι αντρες. Οι γυναίκες οδηγούνται μόνο από αγνα αισθήματα και ποτέ από το χρήμα. :8)
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 11 Ιουν 2018, 16:41

Οι συγκεκριμένες πάσχουν από απλή πουτσοφοβική υστερία, θα σιχαθήκανε κανένα μπουτάλ αρσενικό στο περιβάλλον τους και ανίκανες να το ξεπεράσουν εθίστηκαν στο πλακομούνι. Δεν σοκάρει (αφού ελλείψει πεό-μέσων ο λεσβιανισμός είναι κακομοίρικος σε σχέση με τον εντόνως δαιμονικό πουστισμό ) απλώς είναι αξιολύπητες.


Στο μέλλον κάθε πιθανή ανωμαλία θα διερευνηθεί, τώρα τα σοδομογομορικά Μέσα επιτίθενται ώστε σε κλίμακα από το ανόητο ως το αποτρόπαιο να θεωρούνται νόρμα οι βασικές από τις διαστροφές.

Κοπάδια ζώων μας περιμένουν ...
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42954
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Η 43χρονη Σάρα Πόλσον υπερασπίζεται τη σχέση της με την 75χρονη Χόλαντ Τέιλορ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 11 Ιουν 2018, 17:01

Προσωπικά θεωρώ τη λέξη "φυσιολογικό" εντελώς άνευ νοήματος.

Δηλαδή θεωρώ απείρως πιο διαφωτιστικό να μάθω την απάντηση στην ερώτηση "Μα δε σε αηδιάζει η πατσόγρια;" πάρα "είναι φυσιολογικό;". Το τελευταίο δεν θα ήξερα καν τι σημαίνει. Σημαίνει συνηθισμένο, σημαίνει το κάνουν και τα δελφίνια, ποιος ξέρει τι εννοεί ο καθένας.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών