Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Zhukov
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: 17 Μάιος 2020, 10:07

Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zhukov » 14 Ιουν 2020, 10:14

Δεξιοί πονάτε;Κυρ Παντελήδες;Φασίστες που κάνατε κυβέρνηση το ζαβό;


Εικόνα


https://www.protagon.gr/epikairotita/al ... ssion=true

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16181
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Ιουν 2020, 10:19

Aυτή ειναι η ΔΕΞΙΑ!


και αυτοι ειναι οι ζαιοναζι

ΕικόναΕικόνα
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14486
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 14 Ιουν 2020, 10:56

Όταν λέει πως έχει γνωρίσει εννοεί με την βιβλική έννοια του όρου;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16181
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Ιουν 2020, 11:00

Ζενίθεδρος έγραψε:
14 Ιουν 2020, 10:56
Όταν λέει πως έχει γνωρίσει εννοεί με την βιβλική έννοια του όρου;
:003:

απ'το στόμα μου το πήρες

:P
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 14 Ιουν 2020, 11:22

πάντως γαμάει το σιβι του Αλεξ
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3932
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 14 Ιουν 2020, 11:32

Πού ακριβώς βρίσκεται το θέμα; Ότι εν έτει 2020 ένα ζευγάρι ομοφυλόφιλων αντιμετωπίζεται κοινωνικά επί ίσοις όροις με ένα ζευγάρι ετεροφυλόφιλων;

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34350
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 14 Ιουν 2020, 11:36

stella έγραψε:
14 Ιουν 2020, 11:32
Πού ακριβώς βρίσκεται το θέμα; Ότι εν έτει 2020 ένα ζευγάρι ομοφυλόφιλων αντιμετωπίζεται κοινωνικά επί ίσοις όροις με ένα ζευγάρι ετεροφυλόφιλων;
Oτι ο Πατέλης τα λέει αυτά επειδή είναι σύμβουλος και όχι βουλευτής που βγαίνει με σταυρό προτίμησης. :D
Μέχρι στιγμής δεν έχει υπάρξει βουλευτής της ελληνικής βουλής που να έχει πει ότι είναι ομοφυλόφιλος.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 14 Ιουν 2020, 11:36

Zhukov έγραψε:
14 Ιουν 2020, 10:14
Δεξιοί πονάτε;Κυρ Παντελήδες;Φασίστες που κάνατε κυβέρνηση το ζαβό;


Εικόνα


https://www.protagon.gr/epikairotita/al ... ssion=true
Θα τριζουν τα κοκκαλα του Ζουκωφ ρε μπαγασα.Πρωτα η συμπαρασταση στον τροτσκα τωρα αυτο.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Zhukov
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: 17 Μάιος 2020, 10:07

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zhukov » 14 Ιουν 2020, 11:37

stella έγραψε:
14 Ιουν 2020, 11:32
Πού ακριβώς βρίσκεται το θέμα; Ότι εν έτει 2020 ένα ζευγάρι ομοφυλόφιλων αντιμετωπίζεται κοινωνικά επί ίσοις όροις με ένα ζευγάρι ετεροφυλόφιλων;
Ότι οι περισσότεροι στην περισσότεροι βουλευτές στην ΝΔ ψήφισαν όχι στο σύμφωνο συμβίωσης και τώρα το παίζουν απελευθερωμένοι;
Ότι κυβέρνηση βγήκε λόγω ψήφων των ακροδεξιών και τώρα τρώνε την πούτσα και σε αυτό το θέμα;

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3932
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 14 Ιουν 2020, 11:40

Μαυροβασίλης έγραψε:
14 Ιουν 2020, 11:22
πάντως γαμάει το σιβι του Αλεξ
Zhukov έγραψε:
14 Ιουν 2020, 11:37
stella έγραψε:
14 Ιουν 2020, 11:32
Πού ακριβώς βρίσκεται το θέμα; Ότι εν έτει 2020 ένα ζευγάρι ομοφυλόφιλων αντιμετωπίζεται κοινωνικά επί ίσοις όροις με ένα ζευγάρι ετεροφυλόφιλων;
Ότι οι περισσότεροι στην περισσότεροι βουλευτές στην ΝΔ ψήφισαν όχι στο σύμφωνο συμβίωσης και τώρα το παίζουν απελευθερωμένοι;
Ότι κυβέρνηση βγήκε λόγω ψήφων των ακροδεξιών και τώρα τρώνε την πούτσα και σε αυτό το θέμα;
Pun intended???

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 14 Ιουν 2020, 11:45

πατησιωτης έγραψε:
14 Ιουν 2020, 11:36
Μέχρι στιγμής δεν έχει υπάρξει βουλευτής της ελληνικής βουλής που να έχει πει ότι είναι ομοφυλόφιλος.
ο Κακλαμάνης;

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 14 Ιουν 2020, 11:56

stella έγραψε:
14 Ιουν 2020, 11:40
Pun intended???
πέρα από τις κρυάδες μας, ο τύπος έχει πολύ δυνατό βιογραφικό και φράγκα για να πληρωθεί κανονικά στο δημόσιο δεν παίζουν με τπτ, αν δεν αποσκοπεί σε έμμεσα οφέλη και θέλει όντως να προσφέρει είναι επιτυχία του ΚΜ
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16181
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Ιουν 2020, 11:59

Φίλε τωρα τον τσεκαρα που το είπες.

http://www.patelismacro.com/Bio.html

πολύ δυνατος
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34350
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 14 Ιουν 2020, 12:00

Belisarius έγραψε:
14 Ιουν 2020, 11:45
πατησιωτης έγραψε:
14 Ιουν 2020, 11:36
Μέχρι στιγμής δεν έχει υπάρξει βουλευτής της ελληνικής βουλής που να έχει πει ότι είναι ομοφυλόφιλος.
ο Κακλαμάνης;
Όχι βέβαια.Κανείς ούτε από τον ΣΥΡΙΖΑ.Για να καταλάβεις τη διαφορά στη Γερμανία η αρχηγός του "ακροδεξιού" κόμματος AFD ηταν λεσβια.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16181
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Αλέξης Πατέλης: «Ο Πρωθυπουργός έχει γνωρίσει τον σύζυγο μου όπως κι εγώ τη δική του»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Ιουν 2020, 12:01

Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών