Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Antigeist

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 11 Ιούλ 2020, 18:53

Kauldron έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:39
sharp έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:30
θα σού κόψουν το πουλί.
Εντάξει, για ορισμένους μικρή η απώλεια...
:giggle:
Εγώ δεν είμαι λοάτκι οπότε στα @@ μου. Οι ομοφοβικοί όμως είστε :smt005:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48639
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 11 Ιούλ 2020, 18:55

Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:53
Kauldron έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:39
sharp έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:30
θα σού κόψουν το πουλί.
Εντάξει, για ορισμένους μικρή η απώλεια...
:giggle:
Εγώ δεν είμαι λοάτκι οπότε στα @@ μου. Οι ομοφοβικοί όμως είστε :smt005:
"Ομοφοβία" είναι ένας βλακώδης νεολογισμός που μόνο κάτι σαν και 'σενα τον δέχονται ως όρο.
Πάντως βλέπω οτι αναγνωρίζεις τον εαυτό σου στους "ορισμένους" και ως εκ τούτου απαντάς. :c020:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Antigeist

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 11 Ιούλ 2020, 18:55

Δημοκράτης έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:49
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 17:35
Για ποιο λόγο φοβούνται τόσοι πολλοί την "ισλαμοποίηση"; Τι θα πάθεις άμα "ισλαμοποιηθείς"; Τίποτα.
Τίποτα δεν θα γινόταν ρε, οι Τούρκοι μια χαρά κοινωνία έχουν :lol:
Ενώ όλες οι χριστιανικές είναι μια χαρά; Τράβα Μεξικό ή Ρωσία να θαυμάσεις χριστιανικό πολιτισμό.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24761
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 11 Ιούλ 2020, 18:58

Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:55
Δημοκράτης έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:49
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 17:35
Για ποιο λόγο φοβούνται τόσοι πολλοί την "ισλαμοποίηση"; Τι θα πάθεις άμα "ισλαμοποιηθείς"; Τίποτα.
Τίποτα δεν θα γινόταν ρε, οι Τούρκοι μια χαρά κοινωνία έχουν :lol:
Ενώ όλες οι χριστιανικές είναι μια χαρά; Τράβα Μεξικό ή Ρωσία να θαυμάσεις χριστιανικό πολιτισμό.
Η ρωσσια και η Ελλάδα ναι σίγουρα έχουν καλύτερη κοινωνία από την τουρκική

Antigeist

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 11 Ιούλ 2020, 18:59

Kauldron έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:55
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:53
Kauldron έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:39


Εντάξει, για ορισμένους μικρή η απώλεια...
:giggle:
Εγώ δεν είμαι λοάτκι οπότε στα @@ μου. Οι ομοφοβικοί όμως είστε :smt005:
"Ομοφοβία" είναι ένας βλακώδης νεολογισμός που μόνο κάτι σαν και 'σενα τον δέχονται ως όρο.
Πάντως βλέπω οτι αναγνωρίζεις τον εαυτό σου στους "ορισμένους" και ως εκ τούτου απαντάς. :c020:
Σου ξαναλέω. Αν ήμουν λοάτκι σίγουρα δεν θα ήθελα να ζω σε μουσουλμανική χώρα. Όμως δεν θα ήθελα ούτε να είμαι σε μια παραδοσιακή χριστιανική χώρα, άσχετα αν οι δυτικές χώρες δεν παίρνουν σοβαρά τις θρησκείες πλέον. Ο χριστιανισμός δεν είναι λιγότερο ομοφοβικός από τον μουσουλμανισμό. Και "ομοφοβία" σημαίνει απλά εχθρότητα προς τους γκέι. Μην κολλάς σε λέξεις.

Antigeist

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 11 Ιούλ 2020, 19:00

Δημοκράτης έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:58
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:55
Δημοκράτης έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:49


Τίποτα δεν θα γινόταν ρε, οι Τούρκοι μια χαρά κοινωνία έχουν :lol:
Ενώ όλες οι χριστιανικές είναι μια χαρά; Τράβα Μεξικό ή Ρωσία να θαυμάσεις χριστιανικό πολιτισμό.
Η ρωσσια και η Ελλάδα ναι σίγουρα έχουν καλύτερη κοινωνία από την τουρκική
Είσαι σίγουρος; Η Τουρκία είναι πιο φιλική στην επιχειρηματικότητα, και δεν έχει ζαίους και κομουνιστές.

Άβαταρ μέλους
Apergos8
Δημοσιεύσεις: 1721
Εγγραφή: 31 Οκτ 2018, 20:54

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Apergos8 » 11 Ιούλ 2020, 19:02

Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:55
Δημοκράτης έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:49
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 17:35
Για ποιο λόγο φοβούνται τόσοι πολλοί την "ισλαμοποίηση"; Τι θα πάθεις άμα "ισλαμοποιηθείς"; Τίποτα.
Τίποτα δεν θα γινόταν ρε, οι Τούρκοι μια χαρά κοινωνία έχουν :lol:
Ενώ όλες οι χριστιανικές είναι μια χαρά; Τράβα Μεξικό ή Ρωσία να θαυμάσεις χριστιανικό πολιτισμό.
Η Ουγκάντα,Κένυα,Γκάνα,Ζάμπια,Κονγκό,Μοζαμβίκη,Ζιμπάμπουε,Καμερούν,Νότιο Σουδάν,Κεντροαφρικανική δημοκρατία κτλ έχυν καλύτερο χριστιανικό πολιτισμό...Πέρα απο την πλάκα δεν υπάρχει ενιαίος χριστιανικός πολιτισμός.Αλλιώς είναι ο ορθόδοξος πολιτισμός(που διαφέρει ανάλογα με την χώρα π.χ αλλιώς ο Ρσωικός Ορθόδοξος,αλλιώς η ελληνορθοδοξία,αλλιώς οι Σερβοβόσνιοι ορθόδοξοι,αλλιώς οι Γεωργιανοί,Μολδαβοί κτλ),αλλιώς ο καθολικός,αλλιώς οι πεντηκοστιανοί κτλ.
"Το έθνος πρέπει να θεωρεί εθνικό αυτό που είναι αληθές"
Διονύσιος Σολομος

Άβαταρ μέλους
Apergos8
Δημοσιεύσεις: 1721
Εγγραφή: 31 Οκτ 2018, 20:54

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Apergos8 » 11 Ιούλ 2020, 19:03

Δημοκράτης έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:58
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:55
Δημοκράτης έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:49


Τίποτα δεν θα γινόταν ρε, οι Τούρκοι μια χαρά κοινωνία έχουν :lol:
Ενώ όλες οι χριστιανικές είναι μια χαρά; Τράβα Μεξικό ή Ρωσία να θαυμάσεις χριστιανικό πολιτισμό.
Η ρωσσια και η Ελλάδα ναι σίγουρα έχουν καλύτερη κοινωνία από την τουρκική
Για τους ομοφυλόφιλους η Ρωσία κοινωνικά είναι χειρότερη απο την Τουρκία.Στην Τουρκία ο Ερντογάν τους αγνοεί τους γκει ενώ ο Πούτιν τους εχθρεύεται στα ίσα.Η Ουγκάντα,Κένυα,Γκάνα,Ζάμπια,Κονγκό,Μοζαμβίκη,Ζιμπάμπουε,Καμερούν,Νότιο Σουδάν,Κεντροαφρικανική δημοκρατία κτλ έχυν καλύτερο χριστιανικό πολιτισμό...Πέρα απο την πλάκα δεν υπάρχει ενιαίος χριστιανικός πολιτισμός.Αλλιώς είναι ο ορθόδοξος πολιτισμός(που διαφέρει ανάλογα με την χώρα π.χ αλλιώς ο Ρσωικός Ορθόδοξος,αλλιώς η ελληνορθοδοξία,αλλιώς οι Σερβοβόσνιοι ορθόδοξοι,αλλιώς οι Γεωργιανοί,Μολδαβοί κτλ),αλλιώς ο καθολικός,αλλιώς οι πεντηκοστιανοί κτλ.
"Το έθνος πρέπει να θεωρεί εθνικό αυτό που είναι αληθές"
Διονύσιος Σολομος

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27027
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 11 Ιούλ 2020, 19:03

Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 17:35
Για ποιο λόγο φοβούνται τόσοι πολλοί την "ισλαμοποίηση"; Τι θα πάθεις άμα "ισλαμοποιηθείς"; Τίποτα.
Είμαι άθεος και εγώ μαζί με τους άλλους, θα είναι οι πρώτοι που θα πετάξουν από την ταράτσα.
Δεν το λες και τίποτα αυτό.



ΥΓ. Κι άλλο χαζονήμα ρε πστη μου; :011:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24761
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 11 Ιούλ 2020, 19:04

Apergos8 έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 19:03
Δημοκράτης έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:58
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:55


Ενώ όλες οι χριστιανικές είναι μια χαρά; Τράβα Μεξικό ή Ρωσία να θαυμάσεις χριστιανικό πολιτισμό.
Η ρωσσια και η Ελλάδα ναι σίγουρα έχουν καλύτερη κοινωνία από την τουρκική
Για τους ομοφυλόφιλους η Ρωσία κοινωνικά είναι χειρότερη απο την Τουρκία.Στην Τουρκία ο Ερντογάν τους αγνοεί τους γκει ενώ ο Πούτιν τους εχθρεύεται στα ίσα.Η Ουγκάντα,Κένυα,Γκάνα,Ζάμπια,Κονγκό,Μοζαμβίκη,Ζιμπάμπουε,Καμερούν,Νότιο Σουδάν,Κεντροαφρικανική δημοκρατία κτλ έχυν καλύτερο χριστιανικό πολιτισμό...Πέρα απο την πλάκα δεν υπάρχει ενιαίος χριστιανικός πολιτισμός.Αλλιώς είναι ο ορθόδοξος πολιτισμός(που διαφέρει ανάλογα με την χώρα π.χ αλλιώς ο Ρσωικός Ορθόδοξος,αλλιώς η ελληνορθοδοξία,αλλιώς οι Σερβοβόσνιοι ορθόδοξοι,αλλιώς οι Γεωργιανοί,Μολδαβοί κτλ),αλλιώς ο καθολικός,αλλιώς οι πεντηκοστιανοί κτλ.
Ναι οκ αν είσαι που Άρης εισια καλύτερα στην Τουρκία. Χεστηκαμε

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27027
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 11 Ιούλ 2020, 19:06

Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:32
sharp έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:30
θα σού κόψουν το πουλί.
Βελτιώνει την ανδρική απόλαυση η περιτομή;
Σε εμποδίζει κάτι να το κόψεις τώρα; :smt017
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Antigeist

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antigeist » 11 Ιούλ 2020, 19:07

Nandros έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 19:03
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 17:35
Για ποιο λόγο φοβούνται τόσοι πολλοί την "ισλαμοποίηση"; Τι θα πάθεις άμα "ισλαμοποιηθείς"; Τίποτα.
Είμαι άθεος και εγώ μαζί με τους άλλους, θα είναι οι πρώτοι που θα πετάξουν από την ταράτσα.
Δεν το λες και τίποτα αυτό.



ΥΓ. Κι άλλο χαζονήμα ρε πστη μου; :011:
Στην Κωνσταντινούπολη πετάνε τους άθεους από τις ταράτσες;

Άβαταρ μέλους
Azuka
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 23 Μάιος 2020, 21:02

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Azuka » 11 Ιούλ 2020, 19:07

Apergos8 έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 19:03
Δημοκράτης έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:58
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:55


Ενώ όλες οι χριστιανικές είναι μια χαρά; Τράβα Μεξικό ή Ρωσία να θαυμάσεις χριστιανικό πολιτισμό.
Η ρωσσια και η Ελλάδα ναι σίγουρα έχουν καλύτερη κοινωνία από την τουρκική
Για τους ομοφυλόφιλους η Ρωσία κοινωνικά είναι χειρότερη απο την Τουρκία.Στην Τουρκία ο Ερντογάν τους αγνοεί τους γκει ενώ ο Πούτιν τους εχθρεύεται στα ίσα.Η Ουγκάντα,Κένυα,Γκάνα,Ζάμπια,Κονγκό,Μοζαμβίκη,Ζιμπάμπουε,Καμερούν,Νότιο Σουδάν,Κεντροαφρικανική δημοκρατία κτλ έχυν καλύτερο χριστιανικό πολιτισμό...Πέρα απο την πλάκα δεν υπάρχει ενιαίος χριστιανικός πολιτισμός.Αλλιώς είναι ο ορθόδοξος πολιτισμός(που διαφέρει ανάλογα με την χώρα π.χ αλλιώς ο Ρσωικός Ορθόδοξος,αλλιώς η ελληνορθοδοξία,αλλιώς οι Σερβοβόσνιοι ορθόδοξοι,αλλιώς οι Γεωργιανοί,Μολδαβοί κτλ),αλλιώς ο καθολικός,αλλιώς οι πεντηκοστιανοί κτλ.
Τα έχεις μπερδέψει εντελώς.Ο Πολιτισμός είναι μια κοσμική έννοια που καθιερώνει κάθε χώρα για τον εαυτό της.Αντίθετα η θρησκευτική πίστη πόσο μάλλον η αυθεντική βιβλική όπως ακολουθούμε οι πεντηκοστιανοί δεν έχει σαν αποστολή της να δημιουργήσει πολιτισμό με την κοσμική έννοια.Αποσυολή της είναι η προετοιμασία του ανθρώπου για την μετα θάνατον ζωή.
Ένας Γκανέζος Πεντηκοστιανός στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48639
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 11 Ιούλ 2020, 19:08

Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:59
Kauldron έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:55
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:53


Εγώ δεν είμαι λοάτκι οπότε στα @@ μου. Οι ομοφοβικοί όμως είστε :smt005:
"Ομοφοβία" είναι ένας βλακώδης νεολογισμός που μόνο κάτι σαν και 'σενα τον δέχονται ως όρο.
Πάντως βλέπω οτι αναγνωρίζεις τον εαυτό σου στους "ορισμένους" και ως εκ τούτου απαντάς. :c020:
Σου ξαναλέω. Αν ήμουν λοάτκι σίγουρα δεν θα ήθελα να ζω σε μουσουλμανική χώρα. Όμως δεν θα ήθελα ούτε να είμαι σε μια παραδοσιακή χριστιανική χώρα, άσχετα αν οι δυτικές χώρες δεν παίρνουν σοβαρά τις θρησκείες πλέον. Ο χριστιανισμός δεν είναι λιγότερο ομοφοβικός από τον μουσουλμανισμό. Και "ομοφοβία" σημαίνει απλά εχθρότητα προς τους γκέι. Μην κολλάς σε λέξεις.
Ε, τώρα που δεν είσαι λοάτκι, κίλόαντερ, ή πώς τους λένε, δείξε μας τί καλά που μπορείς να προσαρμοστείς και τράβα να ζήσεις σε καμιά ισλαμική χώρα. Άντε να σε δούμε. Ζέστη έχει, βέβαια, εκεί, αλλά μη στεναχωριέσαι, θα βρίς κανένα μέρος να πιείς καμιά μπυρίτσα. Άντε, μη σε κρατάμε.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Azuka
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 23 Μάιος 2020, 21:02

Re: Άμα γινόταν η Ελλάδα μουσουλμανική τότε ΤΙ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Azuka » 11 Ιούλ 2020, 19:12

Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:59
Kauldron έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:55
Antigeist έγραψε:
11 Ιούλ 2020, 18:53


Εγώ δεν είμαι λοάτκι οπότε στα @@ μου. Οι ομοφοβικοί όμως είστε :smt005:
"Ομοφοβία" είναι ένας βλακώδης νεολογισμός που μόνο κάτι σαν και 'σενα τον δέχονται ως όρο.
Πάντως βλέπω οτι αναγνωρίζεις τον εαυτό σου στους "ορισμένους" και ως εκ τούτου απαντάς. :c020:
Σου ξαναλέω. Αν ήμουν λοάτκι σίγουρα δεν θα ήθελα να ζω σε μουσουλμανική χώρα. Όμως δεν θα ήθελα ούτε να είμαι σε μια παραδοσιακή χριστιανική χώρα, άσχετα αν οι δυτικές χώρες δεν παίρνουν σοβαρά τις θρησκείες πλέον. Ο χριστιανισμός δεν είναι λιγότερο ομοφοβικός από τον μουσουλμανισμό. Και "ομοφοβία" σημαίνει απλά εχθρότητα προς τους γκέι. Μην κολλάς σε λέξεις.
Οι χώρες της δυτικής ευρώπης είναι κοσμικές χώρες.Η θρησκεία δεν ορίζει ούτε την κοινωνία τους ούτε όμως την εξωτερική τους πολιτική.Ο Βιβλικός χριστιανισμός όπως τον ακολουθούμε εμείς οι Πεντηκοστιανοί χριστιανοί είναι τρόπος ζωής που η ορθόδοξη εκκλησία δεν τον θεωρεί αποδεκτό.Ας πούμε στη Βίβλο απαγορεύεται αυστηρά η προσκύνηση ειδώλων αλλά οι ορθόδοξοι λαοί κάθε φορά που φτάνει μια εικόνα ή ένα λείψανο θα δεις να κάνουν ουρές για να το προσκυνήσουν.Ένα άλλο στοιχείο είναι η θεποίηση ουσιαστικά των αγίων στους ορθόδοξους.Ομοφοβία δεν υπάρχει για τους πιστούς χριστιανούς.Οι άνθρωποι με το πάθος της ομοφυλοφιλίας καλούνται να ξεπεράσουν το πάθος τους(όπως και οι αλκοολικοί,οι τζογαδόροι,οι ναρκομανής κτλ) με την βοήθεια της εκκλησίας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Azuka την 11 Ιούλ 2020, 19:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ένας Γκανέζος Πεντηκοστιανός στην Ελλάδα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών