Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 25 Αύγ 2020, 14:44

Ο χρηστης Antipnevma λοιδωρει τον Μεγα Αλεξανδρο και προσπαθει να τον μειωσει ως στρατηλατη και πολεμιστη για την δηθεν ομοφυλοφιλια του.
Ο χρηστης John Brown Gun Club παροτι αναρχικος προσπαθει να μου μειωσει τα πολιτικα μου επιχειρηματα σε διαφορα τοπικς λεγοντας με η υπονοωντασ πως ιμαι στρακι.
Ειναι φανερο οτι ακομη και αυτοι οι οπαδοι των ο.οφυλοφιλων κατα βαθος ξερουν οτι η ομοφυλοφιλια ειναι ψυχικη ασθενεια αλλιως για ποιον λογο να την χρησιμοποιουν με υποτιμητικο τροπο στον λογο τους;

Εδω η κρυφη αποψη των αριστεροαναρχικων για τους ανθρωπους με κινητικα προβληματα.


Αριστερη υποκρισια!
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Αύγ 2020, 14:53

περαστικος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 14:44
Ο χρηστης Antipnevma λοιδωρει τον Μεγα Αλεξανδρο και προσπαθει να τον μειωσει ως στρατηλατη και πολεμιστη για την δηθεν ομοφυλοφιλια του.
Ο χρηστης John Brown Gun Club παροτι αναρχικος προσπαθει να μου μειωσει τα πολιτικα μου επιχειρηματα σε διαφορα τοπικς λεγοντας με η υπονοωντασ πως ιμαι στρακι.
Ειναι φανερο οτι ακομη και αυτοι οι οπαδοι των ο.οφυλοφιλων κατα βαθος ξερουν οτι η ομοφυλοφιλια ειναι ψυχικη ασθενεια αλλιως για ποιον λογο να την χρησιμοποιουν με υποτιμητικο τροπο στον λογο τους;

Εδω η κρυφη αποψη των αριστεροαναρχικων για τους ανθρωπους με κινητικα προβληματα.


Αριστερη υποκρισια!
Βασικά αμόρφωτος είσαι και χαζός. Δεν ξέρεις καν ποιες λέξεις πρέπει να χρησιμοποιείς για έχει νόημα αυτό που γράφεις. Οπαδοί των ομοφυλόφιλων :smt017

Μετά καρφώνεσαι ότι πάσχεις από μεσαιωνική νοοτροπία. "Για ποιο λόγο" να χρησιμοποιείς κάτι ως κοροϊδευτικό αν δεν το θεωρείς ψυχική ασθένεια". Το φυσιολογικό είναι να κοροϊδεύεις τους ψυχικά ασθενείς!
Κι εις ανώτερα!
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 25 Αύγ 2020, 14:58

Χαοτικός έγραψε:
25 Αύγ 2020, 14:53
περαστικος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 14:44
Ο χρηστης Antipnevma λοιδωρει τον Μεγα Αλεξανδρο και προσπαθει να τον μειωσει ως στρατηλατη και πολεμιστη για την δηθεν ομοφυλοφιλια του.
Ο χρηστης John Brown Gun Club παροτι αναρχικος προσπαθει να μου μειωσει τα πολιτικα μου επιχειρηματα σε διαφορα τοπικς λεγοντας με η υπονοωντασ πως ιμαι στρακι.
Ειναι φανερο οτι ακομη και αυτοι οι οπαδοι των ο.οφυλοφιλων κατα βαθος ξερουν οτι η ομοφυλοφιλια ειναι ψυχικη ασθενεια αλλιως για ποιον λογο να την χρησιμοποιουν με υποτιμητικο τροπο στον λογο τους;

Εδω η κρυφη αποψη των αριστεροαναρχικων για τους ανθρωπους με κινητικα προβληματα.


Αριστερη υποκρισια!
Βασικά αμόρφωτος είσαι και χαζός. Δεν ξέρεις καν ποιες λέξεις πρέπει να χρησιμοποιείς για έχει νόημα αυτό που γράφεις. Οπαδοί των ομοφυλόφιλων :smt017

Μετά καρφώνεσαι ότι πάσχεις από μεσαιωνική νοοτροπία. "Για ποιο λόγο" να χρησιμοποιείς κάτι ως κοροϊδευτικό αν δεν το θεωρείς ψυχική ασθένεια". Το φυσιολογικό είναι να κοροϊδεύεις τους ψυχικά ασθενείς!
Κι εις ανώτερα!
ΜΑην ξεχασεις να παρελασεις στο gay pride.
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24860
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 25 Αύγ 2020, 14:58

Πάντως για να είμαστε ακριβείς δεν είμαστε οπαδοί των ομοφυλοφίλων
Είμαστε φίλαθλοι
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 25 Αύγ 2020, 15:00

Ενταξει τυποι, διορθωνω.
Δεν ειστε οπαδοι. Ειστε φιλοπουστηδες. Ενταξει;
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24860
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 25 Αύγ 2020, 15:01

περαστικος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 15:00
Ενταξει τυποι, διορθωνω.
Δεν ειστε οπαδοι. Ειστε φιλοπουστηδες. Ενταξει;
Όχι, αυτοί είναι οι γάβροι. Πάλι τα μπέρδεψες
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Αύγ 2020, 15:01

Beria έγραψε:
25 Αύγ 2020, 14:58
Πάντως για να είμαστε ακριβείς δεν είμαστε οπαδοί των ομοφυλοφίλων
Είμαστε φίλαθλοι
:smt005:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Αύγ 2020, 15:03

Beria έγραψε:
25 Αύγ 2020, 15:01
περαστικος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 15:00
Ενταξει τυποι, διορθωνω.
Δεν ειστε οπαδοι. Ειστε φιλοπουστηδες. Ενταξει;
Όχι, αυτοί είναι οι γάβροι. Πάλι τα μπέρδεψες
Θα του χορηγήσω μερικές ασκήσεις για ανάπτυξη λεξιλογίου. Μικρός είναι κόμμα μωρέ. Σε κάποια θα καταφέρει να είναι χρήσιμος για έναν τουλάχιστον άνθρωπο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Antipnevma
Δημοσιεύσεις: 1413
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2020, 12:11

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antipnevma » 25 Αύγ 2020, 15:09

περαστικος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 14:44
Ο χρηστης Antipnevma λοιδωρει τον Μεγα Αλεξανδρο και προσπαθει να τον μειωσει ως στρατηλατη και πολεμιστη για την δηθεν ομοφυλοφιλια του.
Ο χρηστης John Brown Gun Club παροτι αναρχικος προσπαθει να μου μειωσει τα πολιτικα μου επιχειρηματα σε διαφορα τοπικς λεγοντας με η υπονοωντασ πως ιμαι στρακι.
Ειναι φανερο οτι ακομη και αυτοι οι οπαδοι των ο.οφυλοφιλων κατα βαθος ξερουν οτι η ομοφυλοφιλια ειναι ψυχικη ασθενεια αλλιως για ποιον λογο να την χρησιμοποιουν με υποτιμητικο τροπο στον λογο τους;

Εδω η κρυφη αποψη των αριστεροαναρχικων για τους ανθρωπους με κινητικα προβληματα.


Αριστερη υποκρισια!
Κατά πρώτον δεν είμαι αριστερός. Υποστηρίζω εντελώς ελεύθερη καπιταλιστική οικονομία και ισχυρό στρατό άσχετα αν δεν τον έχουμε. Κατά δεύτερον δεν είμαι ούτε "οπαδός" ούτε φίλαθλος των ομοφυλοφίλων. Απλά θέλω να έχουν ίσα δικαιώματα και να μην υποφέρουν γιατί είμαι άνθρωπος και όχι αναίσθητο ζώο. Τρίτον η ομοφυλοφιλία δεν είναι ψυχική ασθένεια όχι γιατί το λέω εγώ αλλά γιατί κανένας εξειδικευμένος γιατρός πάνω σε αυτόν τον πλανήτη δεν λέει ότι είναι. Τέταρτον ο Μέγας Αλέξανδρος δεν ήταν αρρενωπός στη φωνή και τα χαρακτηριστικά και είχε σχέσεις με άντρες. Δεν το λέω εγώ αλλά οι αρχαίοι ιστορικοί. Πέμπτον δεν τον μείωσα σαν στρατηλάτη (απλά είπα ότι υπήρχαν και καλύτεροι στην ιστορία) αλλά δεν πρέπει να λησμονείται ο ρόλος των στρατηγών του, η ποιότητα του στρατού που έφτιαξε ο πατέρας του και το μάχιμο του ορεσίβιου μακεδονικού λαού.

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 25 Αύγ 2020, 15:14

Χαοτικός έγραψε:
25 Αύγ 2020, 15:03
Beria έγραψε:
25 Αύγ 2020, 15:01
περαστικος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 15:00
Ενταξει τυποι, διορθωνω.
Δεν ειστε οπαδοι. Ειστε φιλοπουστηδες. Ενταξει;
Όχι, αυτοί είναι οι γάβροι. Πάλι τα μπέρδεψες
Θα του χορηγήσω μερικές ασκήσεις για ανάπτυξη λεξιλογίου. Μικρός είναι κόμμα μωρέ. Σε κάποια θα καταφέρει να είναι χρήσιμος για έναν τουλάχιστον άνθρωπο.
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Οταν πεφτουν οι αριστερες μασκες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 25 Αύγ 2020, 22:58

Καθυστερημένα όλων των χωρών ενωθείτε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών