εγκληματικοτητα πακιστανων

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 04 Οκτ 2020, 11:54

Εμπεδοκλής έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:31
Αίλουρος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:25
Οι Πακιστανοί είναι οι καλύτεροι και ποιό εργατικοί μετανάστες στην Ελλάδα.Με 20 λεπτά σου καθαρίζουν και τα τζάμια στο αυτοκίνητο ενώ η συμβολή τους στην εγκληματικότητα είναι ελάχιστη.
:smt005:

Εργατικοί που με το ζόρι θέλουν να σου καθαρίσουν με ένα βρώμικο σφουγγάρι κάτι που ήδη είναι καθαρό. Δεν πρέπει να πιστεύουμε τα μάτια μας αλλά τους ανώνυμους ψεκασμένους... Βρε δεν μου πάτε στο διάολο λέω εγώ;
Ο Αιλουρος πρεπει να ειναι αυτη η πανεξυπνη δημοσιογραφος που ισοπεδωσε ο Κασιδιαρης... :003:

Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 04 Οκτ 2020, 11:58

Υδράργυρος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 10:43
Νημα ξεκαθαρα ρατσιστικο, με πηγη ενα αναξιοπιστο σαιτ , και διασπορα θεωρειων συνωμοσιας. Παρακαλω να διαγραφει
Σκάσε ηλίθια

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 04 Οκτ 2020, 12:06

Αίλουρος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:38

Εκεί που εργάζομαι έχουν όλες τις φυλές του Ισραήλ και οι Πακιστανοί είναι οι ποιό εργατικοί και φιλότιμοι γι' αυτό οι περισσότεροι είναι 20 και 25 χρόνια στην εταιρεία ενώ δεν αμοίβονται με ψίχουλα φυσικά.
:smt005:
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 04 Οκτ 2020, 13:34

Οι Πακιστανοί είναι τόσο εργατικοί όσο το δεξί μου αρχίδι μελωδικό.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 04 Οκτ 2020, 13:40

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:33
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
04 Οκτ 2020, 10:19
Τα μεγαλύτερα καθάρματα του κόσμου οι Πακιστανοί το έχουν για κακή τύχη να μη βιάζουν μικρά παιδιά. Είναι ασύλληπτο αυτό που γράφει για τη Βρετανία αν ισχύει. 1500 παιδιά βιασμένα και οι αρχές να ξύνουν τα αρχίδια τους. Το δημοτικό συμβούλιο να γνωρίζει τα πάντα και να μην κουνιέται φύλλο για 10 χρόνια. Κρεμάλες για όλους ξεκινώντας από αυτούς που γνώριζαν.
Εκτέλεση με live σύνδεση σε όλο τον κόσμο ενώ παίζει μια ορχήστρα Μότσαρτ.
To θέμα δεν είναι οι "Πακιστανοί" αλλά το όργιο συγκάλυψης που συνέβαινε σε τέτοιες περιπτώσεις για όλους τους "μη δυτικούς άνδρες" μέχρι το 2014-15 (περίπου) σε όλες τις προχώ χώρες. UK, Δανία, Σουηδία, Γερμανία, Νορβηγία κλπ

Μιλάμε για απίστευτο και απροκάλυπτο φτύσιμο σε όλα τα θύματα και τους συγγενείς τους, ακόμη και αν ήταν ανήλικα μικρότερα από 10 ετών.

Σαφώς και γινόταν πορείες στο Ρότερνταμ -και όχι μόνον-, σαφώς και υπήρχαν αναφορές από επιστήμονες και ψυχολόγους, σαφώς και υπήρχαν αντιδράσεις. Αλλά είπαμε, αυτά ήταν φαντασιώσεις των βοθροσάιτς και βοθροκάναλων. Σιχαμένοι.
Είναι η πλύση εγκεφάλου που μας έχει επιβάλλει η νέα τάξη πραγματων και η πολιτική ορθότητα. Ο Όργουελ έλεγε ότι οι άνθρωποι θα είναι καταδικασμένοι να ζούνε σε μια κατάσταση σιωπηλής σύγχυσης όπου το μαύρο θα ήταν άσπρο και η αντιφατικότητα του κράτους νόμος.

Η αλήθεια είναι ετούτη. Κανείς δεν ενδιαφέρεται φλογερή μου αμαζόνα. Κανείς δεν διατηρεί για τον εαυτό του το παραμικρό ίχνος εμπάθειας. Σίγουρα, εμείς εκνευριζόμαστε για 1 λεπτό για ότι κακό έγινε πριν χρόνια στην Αγγλία μα το ξεπερνάμε γρήγορα και κοιτάμε τον εαυτό μας.
Η λατρεία του εαυτού έχει ρίξει ένα καθυσηχαστικό πέπλο πάνω αποπ τα μάτια μας. Ααναγνωρίζουμε το κακό. Δεν μας ενδιαφέρει.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8645
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 04 Οκτ 2020, 13:44

Εγώ δεν κατάλαβα. Έχουμε αριθμούς για εγκληματικότητα Πακιστανών στην Ελλάδα; Είναι υψηλότερη από των Αλβανών; Για αφγανική μαφία έχω ακούσει, πακιστανική όχι.
Z

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 04 Οκτ 2020, 13:46

Καραμελίτσα έγραψε:
04 Οκτ 2020, 13:44
Εγώ δεν κατάλαβα. Έχουμε αριθμούς για εγκληματικότητα Πακιστανών στην Ελλάδα; Είναι υψηλότερη από των Αλβανών; Για αφγανική μαφία έχω ακούσει, πακιστανική όχι.
Είναι νωρίς ακόμα για μαφία, θέλει οργάνωση.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 04 Οκτ 2020, 13:53

Οι αρχές να ξύνουν τα αρχίδια τους. Το γνωρίζουμε το έργο.
Όσον αφορά την εργατικότητα αυτών, όπως και των Αλβανών και άλλων μεταναστών στην Ελλάδα, ίσως και αλλού, ουδέν σχόλιο. Οι άνθρωποι σκέφτονται με μίσος εναντίον των ντόπιων. Μια χαρά εργαζόμενους σε όλες τις δουλειές είχαμε παλαιότερα.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25473
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 04 Οκτ 2020, 14:14

Καραμελίτσα έγραψε:
04 Οκτ 2020, 13:44
Εγώ δεν κατάλαβα. Έχουμε αριθμούς για εγκληματικότητα Πακιστανών στην Ελλάδα; Είναι υψηλότερη από των Αλβανών; Για αφγανική μαφία έχω ακούσει, πακιστανική όχι.
Για να σου λυσω την απορια, αμα κανεις αναγωγη της εγκληματικοτητας της καθε εθνικης ομαδας σε ομαδες ηλικιων και εισοδηματος, θα δεις οτι εχουν την ιδια εγκληματικοτητα, ακομα και με τους ελληνες. Δε μπορεις να συγκρινεις την εγκληματικοτητα ενος 30χρονου αντρα με μιας 85χρονης γιαγιας, ενος 10χρονου παιδιου,ή ενος καλοαμοιβομενου δυ. Οι μεταναστες ειναι κατα 80% αντρες ηλικιας 15-45, και χαμηλου εισοδηματος. Κανε μια συγκριση με την εγκληματικοτητα της αντιστοοχης ομαδας ελληνων και θα δεις οτι ειναι τα ιδια

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8645
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 04 Οκτ 2020, 14:15

Υδράργυρος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 14:14
Καραμελίτσα έγραψε:
04 Οκτ 2020, 13:44
Εγώ δεν κατάλαβα. Έχουμε αριθμούς για εγκληματικότητα Πακιστανών στην Ελλάδα; Είναι υψηλότερη από των Αλβανών; Για αφγανική μαφία έχω ακούσει, πακιστανική όχι.
Για να σου λυσω την απορια, αμα κανεις αναγωγη της εγκληματικοτητας της καθε εθνικης ομαδας σε ομαδες ηλικιων και εισοδηματος, θα δεις οτι εχουν την ιδια εγκληματικοτητα, ακομα και με τους ελληνες. Δε μπορεις να συγκρινεις την εγκληματικοτητα ενος 30χρονου αντρα με μιας 85χρονης γιαγιας, ενος 10χρονου παιδιου,ή ενος καλοαμοιβομενου δυ. Οι μεταναστες ειναι κατα 80% αντρες ηλικιας 15-45, και χαμηλου εισοδηματος. Κανε μια συγκριση με την εγκληματικοτητα της αντιστοοχης ομαδας ελληνων και θα δεις οτι ειναι τα ιδια
Δεν πιστεύω ότι είναι η ίδια. Πού το είδες;
Z

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 04 Οκτ 2020, 14:27

περαστικος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:54
Εμπεδοκλής έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:31
Αίλουρος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:25
Οι Πακιστανοί είναι οι καλύτεροι και ποιό εργατικοί μετανάστες στην Ελλάδα.Με 20 λεπτά σου καθαρίζουν και τα τζάμια στο αυτοκίνητο ενώ η συμβολή τους στην εγκληματικότητα είναι ελάχιστη.
:smt005:

Εργατικοί που με το ζόρι θέλουν να σου καθαρίσουν με ένα βρώμικο σφουγγάρι κάτι που ήδη είναι καθαρό. Δεν πρέπει να πιστεύουμε τα μάτια μας αλλά τους ανώνυμους ψεκασμένους... Βρε δεν μου πάτε στο διάολο λέω εγώ;
Ο Αιλουρος πρεπει να ειναι αυτη η πανεξυπνη δημοσιογραφος που ισοπεδωσε ο Κασιδιαρης... :003:

Αυτο γιατι μας το εβαλες? Για να μας αποδειξεις ποσο εξυπνος ειναι ο Αλγερινος? :smt005: Τη μια μαλακια μετα την αλλη πεταει και αυτος και αυτη.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 04 Οκτ 2020, 14:31

Υδράργυρος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 14:14

Οι μεταναστες ειναι κατα 80% αντρες ηλικιας 15-45


θυμίζω εδώ πως αυτό είναι Ρατσισμός, Ναζισμός και Φασισμος όταν το λέει μη ζαίος :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 04 Οκτ 2020, 16:03

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
04 Οκτ 2020, 14:27
περαστικος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:54
Εμπεδοκλής έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:31


:smt005:

Εργατικοί που με το ζόρι θέλουν να σου καθαρίσουν με ένα βρώμικο σφουγγάρι κάτι που ήδη είναι καθαρό. Δεν πρέπει να πιστεύουμε τα μάτια μας αλλά τους ανώνυμους ψεκασμένους... Βρε δεν μου πάτε στο διάολο λέω εγώ;
Ο Αιλουρος πρεπει να ειναι αυτη η πανεξυπνη δημοσιογραφος που ισοπεδωσε ο Κασιδιαρης... :003:

Αυτο γιατι μας το εβαλες? Για να μας αποδειξεις ποσο εξυπνος ειναι ο Αλγερινος? :smt005: Τη μια μαλακια μετα την αλλη πεταει και αυτος και αυτη.
Θα σου απαντησω αργοτερα, παω τωρα να παρω συνεντευξη για δουλεια στα φαναρια.
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: εγκληματικοτητα πακιστανων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 04 Οκτ 2020, 17:30

περαστικος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:54
Εμπεδοκλής έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:31
Αίλουρος έγραψε:
04 Οκτ 2020, 11:25
Οι Πακιστανοί είναι οι καλύτεροι και ποιό εργατικοί μετανάστες στην Ελλάδα.Με 20 λεπτά σου καθαρίζουν και τα τζάμια στο αυτοκίνητο ενώ η συμβολή τους στην εγκληματικότητα είναι ελάχιστη.
:smt005:

Εργατικοί που με το ζόρι θέλουν να σου καθαρίσουν με ένα βρώμικο σφουγγάρι κάτι που ήδη είναι καθαρό. Δεν πρέπει να πιστεύουμε τα μάτια μας αλλά τους ανώνυμους ψεκασμένους... Βρε δεν μου πάτε στο διάολο λέω εγώ;
Ο Αιλουρος πρεπει να ειναι αυτη η πανεξυπνη δημοσιογραφος που ισοπεδωσε ο Κασιδιαρης... :003:

Ασχέτως τι μαλακίες μπορεί να λέει ο Κασιδιάρης, σήμερα έχουμε φτάσει στον παραλογισμό. Πλάθουμε παραμύθια για να μη βλέπουμε το προφανές...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών