Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 13 Οκτ 2020, 07:30

Prepon έγραψε:
13 Οκτ 2020, 06:53
Gordian Knot έγραψε:
13 Οκτ 2020, 05:46
dna replication έγραψε:
06 Οκτ 2020, 23:13
WTF did I just watch? :o
Φοβερό, με ένα σμπαρο δύο τρυγόνια.
Συνδυάζεται η εργασία με την εκμάθηση νέων δεξιοτήτων .
Θα συμφωνήσω με τους σχολιαστές στο YouTube που επισημαίνουν πως η τύπισσα δείχνει υπέρμετρο ζήλο στα.. καθήκοντα της.
Το “Remind not to ask for a blowjob if I ever visit Finland” πρέπει να γράφτηκε 3-4 φορές...
ΑΞΙΑ! ΑΞΙΑ! :lol:
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14592
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 13 Οκτ 2020, 08:29

στάζουν πνευματικότητα τα νήματα του σεξοχριστιανού

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 13 Οκτ 2020, 09:20

Πως ορίζεται αυτή η λέξη, ο «σεξοχριστιανός»;
Κάτι σε Παπαρούπα μου κάνει που σύμφωνα με καταγγελίες είχε καταληφθεί από σαρκικά πάθη. Έμπαιναν οι ενορίτισσες να εξομολογηθούν και άκουγαν γκουσγκουνικές ατάκες «Σκύψε ευλογημένη» κ.α.
Και είχε άσχημο τέλος ο λεγάμενος, κάηκε ζωντανός...
ΣΗΜ: Πληροφορούμαι πως είχε απαλλαχθεί και μάλιστα ομοφώνως - η ρετσινιά όμως έμεινε...

Τέλος πάντων, τέτοιον άνθρωπο θεωρείς τον Ζενίθεδρο;
Το πρωί ιεροκήρυκας, το βράδυ θαμώνας χαμαιτυπείων; :102:
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 13 Οκτ 2020, 09:26

Gordian Knot έγραψε:
13 Οκτ 2020, 09:20
Πως ορίζεται αυτή η λέξη, ο «σεξοχριστιανός»;
Σαν τον κανονικό Χριστιανό αλλά με γκόμενες αντί αγοράκια;

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14592
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 13 Οκτ 2020, 09:26

ξεκίνησα να γράφω την γνώμη μου αλλά πιο πολύ φέρνει σε μπινελίκι.άστο

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 13 Οκτ 2020, 09:47

foscilis έγραψε:
13 Οκτ 2020, 09:26
Gordian Knot έγραψε:
13 Οκτ 2020, 09:20
Πως ορίζεται αυτή η λέξη, ο «σεξοχριστιανός»;
Σαν τον κανονικό Χριστιανό αλλά με γκόμενες αντί αγοράκια;
Το 90% των Ελλήνων κάπως έτσι είναι. Τύποις Χ.Ο. που ορέγονται γυναικεία σάρκα - το πόσο συχνά πηδάνε είναι άλλου παπά ευαγγέλιο. :lol:
Δεν βλέπω τίποτα μεμπτό, τυπική συμπεριφορά θηλαστικών, η φυσική τάξη των πραγμάτων.
You make that sound like a bad thing. :smt017
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 13 Οκτ 2020, 09:53

foscilis έγραψε:
13 Οκτ 2020, 07:26
Ζενίθεδρος έγραψε:
06 Οκτ 2020, 23:17
ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Οκτ 2020, 23:15
Οι επαγωγές σας είναι φοβερά οξυδερκείς, η αλήθεια να λέγεται.
Υποθέτω πως το γουρουνάκι τσιριζει από ηδονή, έτσι;
;
Τα γουρούνια τσιρίζουν όλη την ώρα για ψύλλου πήδημα, όποιος βλέπει βιντεάκια με ύαινες να τρώνε αγριόχοιρους ζωντανούς ξεκινώντας από το πόδι το ξέρει καλά αυτό.
Γιατί βλέπεις βίντεο με ύαινες να τρώνε αγριόχοιρους ζωντανούς; Foreplay?
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 13 Οκτ 2020, 11:09

Προσπαθώ να εξασκήσω την ενσυναίσθησή μου.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 14 Οκτ 2020, 23:18

foscilis έγραψε:
13 Οκτ 2020, 11:09
Προσπαθώ να εξασκήσω την ενσυναίσθησή μου.
empathetic af
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.


Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 14 Οκτ 2020, 23:34

Winston Smith έγραψε:
14 Οκτ 2020, 23:25
Ζενίθεδρος είσαι vegetarian;
Ένας χορτοφάγος, θα απαντούσε ακόμα και σε αυτήν την ερώτηση.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Οκτ 2020, 00:21

klg έγραψε:
14 Οκτ 2020, 23:18
foscilis έγραψε:
13 Οκτ 2020, 11:09
Προσπαθώ να εξασκήσω την ενσυναίσθησή μου.
empathetic af
η αλήθεια είναι δεν πολυπετυχαίνει.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 15 Οκτ 2020, 00:27

foscilis έγραψε:
13 Οκτ 2020, 11:09
Προσπαθώ να εξασκήσω την ενσυναίσθησή μου.
Άντε μπράβο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24531
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Οκτ 2020, 01:05

Με την εξασκημενη μου ενσυναισθηση λοιπον ειμαι σε θεση να φανταστω τι νιωθει το γουρουνι και σας μεταφερω οτι τα γουρουνια ειναι λιγο drama queens.

Ωραια σου κοβουν κομματια ρε φιλε με βραχυπροθεσμο ή μεσοπροθεσμο στοχο να σε φανε και αυτο ποναει, αλλα ξερεις αυτη ειναι η θεση σου στην τροφικη αλυσιδα. Δεν υπαρχει λογος να σε ακουει ολη η σαββανα μιση ωρα. Αν θες ανακαλυψε κι εσυ τη φωτια, το ακοντιο, την ομαδικη δουλεια, κατι.

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7723
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Άνδρας κρέμασε γουρούνι ζωντανό και του έκοψε τα γεννητικά όργανα με ξυραφάκι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 15 Οκτ 2020, 01:11

Ζενίθεδρος


Τα ζώα τα σκοτώνουμε για να τα φάμε, επίσης τα σκοτώνουν άλλα ζώα για να τα φάνε. Για την ακρίβεια δεν τα σκοτώνουν απλά τα τρώνε.
Επίσης οι άνθρωποι πεθαίνουν απο ασθένειες, σκοτώνονται σε ατυχήματα, άλλοι άνθρωποι τους σκοτώνουν για ψύλλου πήδημα και γενικά ο μαρτυρικός θάνατος είναι παντού γύρω μας και μας αφορά όλους ανεξαιρέτως.
Δεν χρειάζεται να βάζεις γουρούνια, το πιο τραγικό πλάσμα στο σύμπαν είσαι εσύ ο ίδιος μαζί με όλους τους ανθρώπους. Είσαι ο μόνος ζωντανός οργανισμός σε όλο το γνωστό σύμπαν που ξέρεις οτι σε περιμένει η βασανιστική προσμονή και τελικά ο θάνατος.

Το οτι μέσα σε όλη αυτή την παράνοια κάποιοι άνθρωποι αισθάνονται πιο κοντά και αγαπούν ένα ζώο, που δεν το βλέπουν ως φαγητό ή ως φύλακα ή ως φιγούρα στους γείτονες, αφενός δείχνει οτι αυτοί οι άνθρωποι αν μη τι άλλο ειναι ικανοί να αγαπήσουν και αφετέρου οτι και οι ίδιοι παίρνουν κάτι που είχαν ανάγκη και ίσως ούτε και οι ίδιοι να μην το ήξεραν.
Το ξέρουμε οτι ο κόσμος είναι σκληρός, άδικος και συνήθως δεν βγάζει νόημα αλλά επειδή ακριβώς είμαστε άνθρωποι καμιά φορά επιλέγουμε να το ξεχνάμε. Επειδή είμαστε άνθρωποι θέλουμε να παραμυθιαστούμε οτι σώσαμε έστω και ένα μικρό κομματάκι. Επειδή είμαστε άνθρωποι και όχι λιοντάρια, λύκοι, γουρούνια ή κρητικοί.

Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών